Onder 19 1/4 finales

OJC ROSMALEN JO19-1

Teamleden

Spelers
Hasan Arslan Speler      
Tjeerd Bron Speler      
Pepijn Coertjens Speler      
Akram El Hadri Speler      
Etiandro Garcia Pimetel Speler      
Jimmy Hogenbosch Speler      
Daniel Kengawe Speler      
Joep Lacquet Speler      
Giovanni Librizzi Speler      
Cas Lobregt Speler      
Tonni Maric Speler      
Djordi Meerveld Speler      
Jon van de Moosdijk Speler      
Niels Mulder Speler      
Noah Sanstra Speler      
Nick vd Velden Speler      
Kevin van Venrooy Speler      
Timur Yilmaz Speler      
 
Overige teamleden
Leonard Refualu Trainer/coach
Ruud Bonné Co-trainer/coach
Wim ten Have Leider
Frank Vlamings Keeperstrainer
Ernst Verstrepen Medische staf
Robert Janssen Grensrechter
Eric de Leeuw Grensrechter
Bosiljko Maric Grensrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 26-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Baronie JO19-1 Afgeschermd 3869 Sportpark De Groote Wielen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Baronie JO19-1
C 26-05-2018 15:00 Spartaan'20 JO19-1 Alphense Boys JO19-1
C 26-05-2018 15:00 Fortuna Sittard JO19-1 Stichting MVV JO19-1
C 26-05-2018 15:00 Alexandria'66 JO19-1 Westlandia JO19-1
C 26-05-2018 15:00 Quick Boys JO19-1 ARC JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2018 15:00 Alphense Boys JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 E. (Erwin) Haarmans 3872 5 - 1
C 12-05-2018 13:00 Spartaan'20 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 Afgeschermd 3943 4 - 1
C 28-04-2018 16:30 Stichting MVV JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 P. (Patrick) Preemen 3897 2 - 0
C 21-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Quick Boys JO19-1 B. (Billal) Nouamani 3992 2 - 0
C 14-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Excelsior M. JO19-1 G.M. (Gerard) Mulder 3969 1 - 1
C 07-04-2018 14:30 Westlandia JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 Afgeschermd 3894 5 - 1
C 31-03-2018 16:00 Fortuna Sittard JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 Afgeschermd 3944 2 - 3
B 27-03-2018 20:00 OJC ROSMALEN JO19-1 SC 't Zand JO19-1 J.H.M. (Jan) vanRos 141489 1 - 2
C 24-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 ARC JO19-1 J.H.M. (Jan) vanRos 3990 3 - 1
C 10-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Forum Sport JO19-1 A. Chahid 4023 1 - 2
V 06-03-2018 20:00 Theole O23 OJC ROSMALEN JO19-1
C 24-02-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Alexandria'66 JO19-1 J.A.A.C.J. van Vijfeijken 3927 1 - 1
V 17-02-2018 vervallen UNA JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1
B 17-02-2018 14:30 UNA JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 D.J.M. van Sambeeck 139459 2 - 2
V 03-02-2018 13:45 Nuenen JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1
V 27-01-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Feyenoord JO19-2 Goedhart, S.L.H. (Stan) (Scheidsrechter) 0 - 3
V 20-01-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 WSC JO19-1 Vos, P. (Patrick) (Scheidsrechter) 3 - 0
V 13-01-2018 14:30 NEC JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-1
B 16-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Geldrop JO19-1 M. van Diesen 100477 5 - 2
C 09-12-2017 15:30 Baronie JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 J.M. Arendonk 3798 1 - 1
C 02-12-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Alphense Boys JO19-1 A.E.M. de Leeuw 3883 1 - 1
V 28-11-2017 vervallen Engelen JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1
C 25-11-2017 14:15 ARC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 B.H.J.M. van Kalmthout 3817 2 - 2
C 18-11-2017 14:30 Quick Boys JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 R. Both 3984 3 - 2
C 11-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Spartaan'20 JO19-1 T. Keeris 3924 4 - 2
V 07-11-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO19-1 Vriendenschaar JO19-1
C 04-11-2017 15:00 Forum Sport JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 D. de Leeuw 4012 2 - 4
C 28-10-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Stichting MVV JO19-1 J.A.A.C.J. van Vijfeijken 3993 1 - 1
B 21-10-2017 15:00 Theole JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 R. Verhoeven 98341 1 - 8
V 18-10-2017 20:00 NEC/FC OSS JO19-2 wordt gespeeld bij WNC Waardenburg OJC ROSMALEN JO19-1
C 14-10-2017 12:30 Alexandria'66 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 J.W. Kok 4003 6 - 1
C 07-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Fortuna Sittard JO19-1 B. van Rijen 3805 2 - 3
C 30-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Westlandia JO19-1 A.H.P. Rijpert 3958 2 - 1
C 23-09-2017 15:00 Excelsior M. JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 C.P.C. van Rijswijk 3930 1 - 2
B 16-09-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Nivo Sparta JO19-1 E.W.J. Koningstein 6424 3 - 0
B 09-09-2017 15:15 DSC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 L Walschots 6161 0 - 4
B 02-09-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Emplina JO19-1 G.J.A.M. van de Wouw 5917 3 - 1
T 27-08-2017 n.n.b. Marc van Hintum-toernooi OJC ROSMALEN JO19-1 1e
V 24-08-2017 20:00 Theole JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 27-03-2018 20:00 OJC ROSMALEN JO19-1 SC 't Zand JO19-1 141489 1-2
B 17-02-2018 14:30 UNA JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 139459 2-2
B 16-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Geldrop JO19-1 100477 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 19-05-2018 15:00 ARC JO19-1 Excelsior M. JO19-1 3784 0-1
C 19-05-2018 15:00 Forum Sport JO19-1 Fortuna Sittard JO19-1 4007 2-4
C 19-05-2018 15:00 Stichting MVV JO19-1 Alexandria'66 JO19-1 3970 0-1
C 19-05-2018 15:00 Westlandia JO19-1 Quick Boys JO19-1 3965 2-2
C 19-05-2018 15:00 Baronie JO19-1 Spartaan'20 JO19-1 3889 1-0
C 19-05-2018 15:00 Alphense Boys JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 3872 5-1
C 12-05-2018 15:00 Fortuna Sittard JO19-1 Excelsior M. JO19-1 4018 1-4
C 12-05-2018 12:30 Alexandria'66 JO19-1 Alphense Boys JO19-1 3878 0-2
C 12-05-2018 13:00 Spartaan'20 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 3943 4-1
C 12-05-2018 14:30 Quick Boys JO19-1 Stichting MVV JO19-1 3942 3-2
C 12-05-2018 15:00 Forum Sport JO19-1 ARC JO19-1 3986 2-2
C 12-05-2018 15:30 Baronie JO19-1 Westlandia JO19-1 3940 4-3
C 10-05-2018 15:30 Baronie JO19-1 Excelsior M. JO19-1 3880 2-3
C 05-05-2018 15:00 Excelsior M. JO19-1 Forum Sport JO19-1 3807 3-0
C 05-05-2018 14:30 Westlandia JO19-1 Spartaan'20 JO19-1 3981 3-2
C 05-05-2018 12:00 Fortuna Sittard JO19-1 Quick Boys JO19-1 3900 2-1
C 28-04-2018 15:30 Baronie JO19-1 Alphense Boys JO19-1 3892 3-2
C 28-04-2018 16:30 Stichting MVV JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 3897 2-0
C 28-04-2018 14:30 Westlandia JO19-1 Excelsior M. JO19-1 3837 3-1
C 28-04-2018 15:00 Forum Sport JO19-1 Spartaan'20 JO19-1 3973 2-1
C 21-04-2018 14:15 ARC JO19-1 Spartaan'20 JO19-1 3898 1-1
C 21-04-2018 14:30 Westlandia JO19-1 Forum Sport JO19-1 3893 2-2
C 21-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Quick Boys JO19-1 3992 2-0
C 21-04-2018 15:00 Excelsior M. JO19-1 Alexandria'66 JO19-1 3953 0-3
C 21-04-2018 15:15 Alphense Boys JO19-1 Fortuna Sittard JO19-1 3766 3-3
C 21-04-2018 16:30 Stichting MVV JO19-1 Baronie JO19-1 3866 2-0
C 14-04-2018 12:30 Alexandria'66 JO19-1 ARC JO19-1 3918 2-0
C 14-04-2018 14:30 Quick Boys JO19-1 Spartaan'20 JO19-1 4015 3-3
C 14-04-2018 15:00 Forum Sport JO19-1 Alphense Boys JO19-1 3819 2-3
C 14-04-2018 16:30 Stichting MVV JO19-1 Westlandia JO19-1 3790 4-0
C 14-04-2018 15:00 Fortuna Sittard JO19-1 Baronie JO19-1 3810 2-1
C 14-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Excelsior M. JO19-1 3969 1-1
C 07-04-2018 13:00 Spartaan'20 JO19-1 Alexandria'66 JO19-1 3793 0-1
C 07-04-2018 15:00 Excelsior M. JO19-1 Quick Boys JO19-1 3926 1-2
C 07-04-2018 14:30 Westlandia JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 3894 5-1
C 07-04-2018 14:15 ARC JO19-1 Fortuna Sittard JO19-1 3949 1-0
C 07-04-2018 15:15 Alphense Boys JO19-1 Stichting MVV JO19-1 3849 0-1
C 07-04-2018 15:30 Baronie JO19-1 Forum Sport JO19-1 3941 1-1
C 31-03-2018 16:00 Fortuna Sittard JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 3944 2-3
C 24-03-2018 14:30 Quick Boys JO19-1 Alphense Boys JO19-1 3962 4-4
C 24-03-2018 16:00 Fortuna Sittard JO19-1 Westlandia JO19-1 3886 1-1
C 24-03-2018 15:00 Forum Sport JO19-1 Stichting MVV JO19-1 3929 1-1
C 24-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 ARC JO19-1 3990 3-1
C 24-03-2018 12:30 Alexandria'66 JO19-1 Baronie JO19-1 3874 3-2
C 24-03-2018 13:00 Spartaan'20 JO19-1 Excelsior M. JO19-1 4017 0-3
C 17-03-2018 15:00 Forum Sport JO19-1 Alexandria'66 JO19-1 3905 1-2
C 17-03-2018 15:15 Alphense Boys JO19-1 ARC JO19-1 3794 1-2
C 10-03-2018 12:30 Alexandria'66 JO19-1 Fortuna Sittard JO19-1 3765 3-1
C 10-03-2018 13:00 Spartaan'20 JO19-1 Stichting MVV JO19-1 3802 2-0
C 10-03-2018 14:15 ARC JO19-1 Westlandia JO19-1 3919 1-2
C 10-03-2018 14:30 Quick Boys JO19-1 Baronie JO19-1 3910 2-2
C 10-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Forum Sport JO19-1 4023 1-2
C 10-03-2018 15:00 Excelsior M. JO19-1 Alphense Boys JO19-1 3979 1-0
C 24-02-2018 13:00 Spartaan'20 JO19-1 Fortuna Sittard JO19-1 4006 0-1
C 24-02-2018 14:15 ARC JO19-1 Baronie JO19-1 3972 3-2
C 24-02-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Alexandria'66 JO19-1 3927 1-1
C 24-02-2018 15:00 Excelsior M. JO19-1 Stichting MVV JO19-1 3988 0-4
C 24-02-2018 15:15 Alphense Boys JO19-1 Westlandia JO19-1 3789 0-0
C 17-02-2018 12:30 Alexandria'66 JO19-1 Quick Boys JO19-1 3795 4-2
C 10-02-2018 14:30 Quick Boys JO19-1 Forum Sport JO19-1 3995 2-2
C 03-02-2018 16:30 Stichting MVV JO19-1 ARC JO19-1 3879 3-1
C 09-12-2017 16:30 Stichting MVV JO19-1 Fortuna Sittard JO19-1 3873 1-1
C 09-12-2017 15:30 Baronie JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 3798 1-1
C 09-12-2017 15:15 Alphense Boys JO19-1 Spartaan'20 JO19-1 3767 1-0
C 09-12-2017 15:00 Forum Sport JO19-1 Excelsior M. JO19-1 3859 1-2
C 09-12-2017 14:30 Westlandia JO19-1 Alexandria'66 JO19-1 3875 2-1
C 09-12-2017 14:15 ARC JO19-1 Quick Boys JO19-1 3938 2-1
C 02-12-2017 12:30 Alexandria'66 JO19-1 Stichting MVV JO19-1 3854 0-2
C 02-12-2017 13:00 Spartaan'20 JO19-1 Baronie JO19-1 3932 6-1
C 02-12-2017 14:30 Quick Boys JO19-1 Westlandia JO19-1 3774 3-2
C 02-12-2017 14:00 Fortuna Sittard JO19-1 Forum Sport JO19-1 3963 3-1
C 02-12-2017 15:00 Excelsior M. JO19-1 ARC JO19-1 4027 3-4
C 02-12-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Alphense Boys JO19-1 3883 1-1
C 25-11-2017 14:15 ARC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 3817 2-2
C 25-11-2017 14:30 Westlandia JO19-1 Fortuna Sittard JO19-1 3835 0-0
C 25-11-2017 15:00 Excelsior M. JO19-1 Spartaan'20 JO19-1 3891 3-1
C 25-11-2017 15:15 Alphense Boys JO19-1 Quick Boys JO19-1 3991 4-1
C 25-11-2017 15:30 Baronie JO19-1 Alexandria'66 JO19-1 3971 1-0
C 25-11-2017 16:30 Stichting MVV JO19-1 Forum Sport JO19-1 4021 3-0
C 18-11-2017 12:30 Alexandria'66 JO19-1 Excelsior M. JO19-1 4025 1-0
C 18-11-2017 13:00 Spartaan'20 JO19-1 ARC JO19-1 3903 4-0
C 18-11-2017 14:30 Quick Boys JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 3984 3-2
C 18-11-2017 15:00 Fortuna Sittard JO19-1 Alphense Boys JO19-1 3779 2-3
C 18-11-2017 15:00 Forum Sport JO19-1 Westlandia JO19-1 3820 4-0
C 18-11-2017 15:30 Baronie JO19-1 Stichting MVV JO19-1 3764 2-2
C 11-11-2017 14:15 ARC JO19-1 Forum Sport JO19-1 3823 3-0
C 11-11-2017 14:30 Westlandia JO19-1 Baronie JO19-1 3831 3-1
C 11-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Spartaan'20 JO19-1 3924 4-2
C 11-11-2017 15:00 Excelsior M. JO19-1 Fortuna Sittard JO19-1 3870 2-0
C 11-11-2017 14:30 Alphense Boys JO19-1 Alexandria'66 JO19-1 3916 1-2
C 11-11-2017 16:30 Stichting MVV JO19-1 Quick Boys JO19-1 3921 8-2
C 04-11-2017 14:30 Westlandia JO19-1 ARC JO19-1 3850 5-0
C 04-11-2017 15:00 Fortuna Sittard JO19-1 Alexandria'66 JO19-1 3994 2-0
C 04-11-2017 15:00 Forum Sport JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 4012 2-4
C 04-11-2017 15:15 Alphense Boys JO19-1 Excelsior M. JO19-1 4009 3-0
C 04-11-2017 14:30 Stichting MVV JO19-1 Spartaan'20 JO19-1 3904 4-1
C 04-11-2017 15:30 Baronie JO19-1 Quick Boys JO19-1 3815 1-4
C 28-10-2017 13:00 Spartaan'20 JO19-1 Westlandia JO19-1 3945 2-1
C 28-10-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Stichting MVV JO19-1 3993 1-1
C 28-10-2017 15:00 Excelsior M. JO19-1 Baronie JO19-1 4010 3-0
C 28-10-2017 14:30 Quick Boys JO19-1 Fortuna Sittard JO19-1 3998 3-0
C 28-10-2017 14:15 ARC JO19-1 Alphense Boys JO19-1 3901 0-3
C 28-10-2017 12:30 Alexandria'66 JO19-1 Forum Sport JO19-1 3797 1-0
C 14-10-2017 12:30 Alexandria'66 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 4003 6-1
C 14-10-2017 16:30 Stichting MVV JO19-1 Excelsior M. JO19-1 3827 2-1
C 14-10-2017 14:30 Westlandia JO19-1 Alphense Boys JO19-1 3868 1-5
C 14-10-2017 15:00 Forum Sport JO19-1 Quick Boys JO19-1 3964 1-2
C 14-10-2017 15:00 Fortuna Sittard JO19-1 Spartaan'20 JO19-1 3844 1-1
C 14-10-2017 15:30 Baronie JO19-1 ARC JO19-1 3857 3-0
C 07-10-2017 13:00 Spartaan'20 JO19-1 Forum Sport JO19-1 3846 3-1
C 07-10-2017 14:15 ARC JO19-1 Stichting MVV JO19-1 3913 1-1
C 07-10-2017 14:30 Quick Boys JO19-1 Alexandria'66 JO19-1 4026 1-0
C 07-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Fortuna Sittard JO19-1 3805 2-3
C 07-10-2017 15:00 Excelsior M. JO19-1 Westlandia JO19-1 3884 1-2
C 07-10-2017 15:15 Alphense Boys JO19-1 Baronie JO19-1 3865 4-1
C 30-09-2017 12:30 Alexandria'66 JO19-1 Spartaan'20 JO19-1 4004 1-0
C 30-09-2017 14:30 Quick Boys JO19-1 Excelsior M. JO19-1 3911 0-2
C 30-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-1 Westlandia JO19-1 3958 2-1
C 30-09-2017 15:00 Forum Sport JO19-1 Baronie JO19-1 3978 4-1
C 30-09-2017 15:00 Fortuna Sittard JO19-1 ARC JO19-1 4024 7-1
C 30-09-2017 16:30 Stichting MVV JO19-1 Alphense Boys JO19-1 3839 3-2
C 23-09-2017 15:00 Excelsior M JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 3930 1-2
C 23-09-2017 14:30 Westlandia JO19-1 MVV JO19-1 3877 0-5
C 23-09-2017 14:15 ARC JO19-1 Alexandria'66 JO19-1 3935 2-3
C 23-09-2017 14:00 Baronie JO19-1 Fortuna Sittard JO19-1 3862 0-6
C 23-09-2017 13:00 Spartaan'20 JO19-1 Quick Boys JO19-1 3861 3-1
C 23-09-2017 15:15 Alphense Boys JO19-1 Forum Sport JO19-1 3975 1-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO19-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
2 OJC ROSMALEN JO19-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Stichting MVV JO19-1 21 13 5 3 44 51 19 32 0
2 Alexandria'66 JO19-1 21 14 1 6 43 35 21 14 0
3 Alphense Boys JO19-1 21 11 4 6 37 48 28 20 0
4 Excelsior M. JO19-1 22 11 1 10 34 36 32 4 0
5 Fortuna Sittard JO19-1 21 9 5 7 32 42 33 9 0
6 Westlandia JO19-1 21 8 5 8 29 38 42 -4 0
7 Quick Boys JO19-1 21 8 5 8 29 42 49 -7 0
8 OJC ROSMALEN JO19-1 21 7 6 8 27 36 46 -10 0
9 Spartaan'20 JO19-1 21 7 3 11 24 36 34 2 0
10 ARC JO19-1 21 6 4 11 22 27 49 -22 0
11 Baronie JO19-1 21 5 4 12 19 30 54 -24 0
12 Forum Sport JO19-1 22 4 5 13 17 31 45 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
maandag 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
ma 13-11-17 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 20-11-17 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 27-11-17 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 04-12-17 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 11-12-17 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 18-12-17 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 25-12-17 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 01-01-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 08-01-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 15-01-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 22-01-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 29-01-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 05-02-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 12-02-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 19-02-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 26-02-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 05-03-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 12-03-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 19-03-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 26-03-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 02-04-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 09-04-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 16-04-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 23-04-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 30-04-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 07-05-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 14-05-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 21-05-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 28-05-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 04-06-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 11-06-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 18-06-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
ma 25-06-18 20:15 - 21:45 5 9 OJC ROSMALEN JO19-1
dinsdag 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
di 14-11-17 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 21-11-17 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 28-11-17 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 05-12-17 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 12-12-17 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 19-12-17 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 26-12-17 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 02-01-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 09-01-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 16-01-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 23-01-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 30-01-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 06-02-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 13-02-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 20-02-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 27-02-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 06-03-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 13-03-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 20-03-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 27-03-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 03-04-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 10-04-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 17-04-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 24-04-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 01-05-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 08-05-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 15-05-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 22-05-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 29-05-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 05-06-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 12-06-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 19-06-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
di 26-06-18 19:00 - 20:15 4 13 OJC ROSMALEN JO19-1
donderdag 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
do 09-11-17 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 16-11-17 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 23-11-17 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 30-11-17 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 07-12-17 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 14-12-17 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 21-12-17 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 28-12-17 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 04-01-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 11-01-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 18-01-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 25-01-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 01-02-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 08-02-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 15-02-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 22-02-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 01-03-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 08-03-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 15-03-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 22-03-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 29-03-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 05-04-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 12-04-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 19-04-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 26-04-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 03-05-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 10-05-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 17-05-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 24-05-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 31-05-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 07-06-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 14-06-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 21-06-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1
do 28-06-18 20:15 - 21:45 5 29 OJC ROSMALEN JO19-1

Berichten



Terug naar boven