0225 Onder 19 competitie (najaar)

OJC ROSMALEN JO19-2

Rijschema

11-10-2017
Zaterdag 14-10-2017 WSC Waalwijk : Sander - Niels - Matthijs - Luuk
Zaterdag 04-11-2017 Sc t Zand Tilburg : Damyan - Joshua - Len - Marijn
Zaterdag 09-12-2017 RWB Waalwijk : Bjarne - Bas - Sam - Daan

Teamleden

Spelers
Matthijs Beerlage Speler      
Luuk de Boer Speler      
Daan Breugem Speler      
Niels Groeneveld Speler      
Eduard Hurtado Vinces Speler      
Bas Jansen Speler      
Len Konings Speler      
Marijn van Lokven Speler      
Sander van Meurs Speler      
Jarni Nijholt Speler      
Joshua van Rosmalen Speler      
Damyan Scheepens Speler      
Wilko de Veer Speler      
Bjarne van Zoggel Speler      
 
Overige teamleden
Gerben Nijholt Trainer/coach
Bert Goossens Leider
Marc van Lokven Leider
Geoffrey van Rosmalen Leider
Frank Vlamings Keeperstrainer
Erik de Veer Grensrechter
Henk Vissers Grensrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2017 14:45 DESK JO19-1 GSBW JO19-1
C 28-10-2017 15:00 Were Di JO19-1 WSC JO19-2
C 28-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 Uno Animo JO19-1
C 28-10-2017 15:30 ZIGO JO19-1 SC 't Zand JO19-2
C 04-11-2017 14:30 SC 't Zand JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-2
C 04-11-2017 14:30 RWB JO19-1 Were Di JO19-1
C 04-11-2017 14:30 Uno Animo JO19-1 DESK JO19-1
C 04-11-2017 15:15 SV Reeshof JO19-1 ZIGO JO19-1
C 11-11-2017 13:30 WSC JO19-2 DESK JO19-1
C 11-11-2017 15:30 ZIGO JO19-1 RWB JO19-1
C 11-11-2017 15:30 SV Reeshof JO19-1 Uno Animo JO19-1
C 18-11-2017 14:30 Uno Animo JO19-1 WSC JO19-2
C 18-11-2017 14:30 RWB JO19-1 SV Reeshof JO19-1
C 18-11-2017 14:45 GSBW JO19-1 SC 't Zand JO19-2
C 18-11-2017 14:45 DESK JO19-1 Were Di JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 21-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 GSBW JO19-1 53393 3-4
C 21-10-2017 14:30 RWB JO19-1 Uno Animo JO19-1 52491 2-5
C 14-10-2017 13:35 WSC JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-2 54487 1-7
C 14-10-2017 14:30 RWB JO19-1 DESK JO19-1 52470 2-2
C 14-10-2017 15:30 SV Reeshof JO19-1 SC 't Zand JO19-2 52482 3-3
C 14-10-2017 15:30 RKTVC JO19-1 SV BLC JO19-1 54068 0-0
C 14-10-2017 14:45 Haarsteeg JO19-1 Den Dungen JO19-1 52339 0-0
C 14-10-2017 14:45 Wilhelmina JO19-1 Helvoirt JO19-1 54362 0-0
C 14-10-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 Tricht JO19-1 52599 0-0
r 14-10-2017 12:45 RKDVC JO19-2 Were Di JO19-1 53087 0-0
C 14-10-2017 15:00 Uno Animo JO19-1 ZIGO JO19-1 93718 2-5
C 07-10-2017 15:00 Den Dungen JO19-1 BVV/Timmermans Infra JO19-1 52514 0-0
C 07-10-2017 14:45 Helvoirt JO19-1 Haarsteeg JO19-1 53622 0-0
C 07-10-2017 12:00 Tricht JO19-1 Wilhelmina JO19-1 54109 0-0
C 07-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 SV Reeshof JO19-1 54160 3-0
C 07-10-2017 15:30 ZIGO JO19-1 WSC JO19-2 93717 7-0
C 07-10-2017 15:15 DSC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 93698 0-0
r 07-10-2017 14:45 DESK JO19-1 RKDVC JO19-2 52930 0-0
C 07-10-2017 14:30 Were Di JO19-1 GSBW JO19-1 53430 1-3
C 07-10-2017 14:30 SC 't Zand JO19-2 Uno Animo JO19-1 53667 10-2
C 30-09-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO19-2 Wilhelmina JO19-1 93697 0-0
C 30-09-2017 15:30 RKTVC JO19-1 DSC JO19-1 53183 0-0
C 30-09-2017 15:00 SV BLC JO19-1 BVV/Timmermans Infra JO19-1 53033 0-0
C 30-09-2017 14:45 Haarsteeg JO19-1 Tricht JO19-1 54056 0-0
C 30-09-2017 14:45 DESK JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 54502 1-0
C 30-09-2017 14:30 Were Di JO19-1 SV Reeshof JO19-1 54084 3-3
C 30-09-2017 15:00 GSBW JO19-1 ZIGO JO19-1 93716 3-3
C 30-09-2017 13:30 WSC JO19-2 SC 't Zand JO19-2 54005 1-2
r 23-09-2017 15:00 Den Dungen JO19-1 SV BLC JO19-1 52911 0-0
C 23-09-2017 14:45 Helvoirt JO19-1 RKTVC JO19-1 53258 4-1
C 23-09-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 Haarsteeg JO19-1 52430 2-4
r 23-09-2017 08:30 Tricht JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 93696 0-0
C 23-09-2017 14:45 SV Reeshof JO19-1 WSC JO19-2 52673 3-3
C 23-09-2017 14:30 SC 't Zand JO19-2 RWB JO19-1 52952 9-1
C 23-09-2017 14:30 Uno Animo JO19-1 GSBW JO19-1 52407 3-5
r 23-09-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO19-2 Were Di JO19-1 52689 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 16-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 Den Dungen JO19-1 6423 2-3
B 16-09-2017 15:00 BMC JO19-1 St Mich.Gestel JO19-1 6552 1-1
b 09-09-2017 15:00 BMC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-2 6170 1-2
b 09-09-2017 14:00 St Mich.Gestel JO19-1 Den Dungen JO19-1 6317 3-1
B 02-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 St Mich.Gestel JO19-1 5916 0-2
B 02-09-2017 15:00 Den Dungen JO19-1 BMC JO19-1 6091 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO19-2 4 3 1 0 10 24 7 17 0
2 GSBW JO19-1 4 3 1 0 10 15 10 5 0
3 ZIGO JO19-1 3 2 1 0 7 15 5 10 0
4 OJC ROSMALEN JO19-2 4 2 0 2 6 13 6 7 0
5 DESK JO19-1 2 1 1 0 4 3 2 1 0
6 SV Reeshof JO19-1 4 0 3 1 3 9 12 -3 0
7 Uno Animo JO19-1 4 1 0 3 3 12 22 -10 0
8 Were Di JO19-1 2 0 1 1 1 4 6 -2 0
9 RWB JO19-1 3 0 1 2 1 5 16 -11 0
10 WSC JO19-2 4 0 1 3 1 5 19 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 St Mich.Gestel JO19-1 3 2 1 0 7 6 2 4 0
2 Den Dungen JO19-1 3 2 0 1 6 6 6 0 0
3 OJC ROSMALEN JO19-2 3 1 0 2 3 4 6 -2 0
4 BMC JO19-1 3 0 1 2 1 3 5 -2 0

Training

Berichten

Rijschema

11-10-2017
Zaterdag 14-10-2017 WSC Waalwijk : Sander - Niels - Matthijs - Luuk
Zaterdag 04-11-2017 Sc t Zand Tilburg : Damyan - Joshua - Len - Marijn
Zaterdag 09-12-2017 RWB Waalwijk : Bjarne - Bas - Sam - Daan

Materiaaldienst

11-10-2017
Oktober: Sander - Luuk - Damyan
November : Niels - Matthijs - Joshua
December : Len - Marijn - Jarni
Januari : Bjarne - Bas - Eduardo
Februari : Sam - Daan - Wilko
Maart : Sander - Luuk - Damyan - Niels
April :Matthijs - Joshua - Len -Bjarne
Mei : Marijn - Jarni - Bas - Eduardo
Juni : Sam- Daan - Wilko


Terug naar boven