0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO19-3

Teamleden

Spelers
Wieger Appel Speler      
Robin Arts Speler      
Daan van den Brandt Speler      
Tom Dezaire Speler      
Tim van den Hanenberg Speler      
Nick Heikens Speler      
Ruben Kusters Speler      
Ruben Lambooij Speler      
Ilya Langens Speler      
Thijs Lensen Speler      
Laurens Mathijssen Speler      
Geoffrey v. Meel Speler      
Freek van Nistelrooy Speler      
Nick Papavoine Speler      
Stan Peters Speler      
Rob Puntman Speler      
Wilko de Veer Speler      
Daan Wijnen Speler      
 
Overige teamleden
Marc Puntman Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-04-2018 12:00 GRC-14 JO19-1 Kozakken Boys JO19-2
C 28-04-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 GVV'63 JO19-1
C 28-04-2018 14:30 RFC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3
C 28-04-2018 14:30 Uno Animo JO19-1 Jan van Arckel JO19-1
C 28-04-2018 14:30 Baardwijk JO19-1 Woudrichem JO19-1
C 28-04-2018 14:45 Emplina JO19-3 Nieuwkuijk JO19-1
C 05-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Emplina JO19-3
C 05-05-2018 14:30 Jan van Arckel JO19-1 Baardwijk JO19-1
C 05-05-2018 14:30 Nieuwkuijk JO19-1 GRC-14 JO19-1
C 05-05-2018 12:00 GVV'63 JO19-1 Uno Animo JO19-1
C 05-05-2018 12:30 Woudrichem JO19-1 NEO'25 JO19-1
C 12-05-2018 14:30 Jan van Arckel JO19-1 Emplina JO19-3
C 12-05-2018 14:30 Baardwijk JO19-1 Kozakken Boys JO19-2
C 12-05-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 Uno Animo JO19-1
C 12-05-2018 12:00 GVV'63 JO19-1 GRC-14 JO19-1
C 12-05-2018 12:00 Woudrichem JO19-1 RFC JO19-1
C 19-05-2018 12:00 Woudrichem JO19-1 GVV'63 JO19-1
C 19-05-2018 12:30 Kozakken Boys JO19-2 Jan van Arckel JO19-1
C 19-05-2018 14:30 RFC JO19-1 GRC-14 JO19-1
C 19-05-2018 14:30 Nieuwkuijk JO19-1 Baardwijk JO19-1
C 19-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 NEO'25 JO19-1
C 19-05-2018 16:30 Emplina JO19-3 Uno Animo JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 21-04-2018 10:00 Kozakken Boys JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-3 107323
C 14-04-2018 12:30 GVV'63 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 Nettenbreijers, J.L.A. (Hans) 106924 2 - 0
C 07-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Woudrichem JO19-1 Veghel, H.A.A. (Henrie) van 107356 3 - 0
C 24-03-2018 14:30 Jan van Arckel JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 Rademakers, Jack 105596 6 - 1
C 10-03-2018 14:45 Baardwijk JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 Burgel, Jac 106392 6 - 2
V 03-03-2018 14:45 UDI'19 JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-3
V 24-02-2018 afgelast OJC ROSMALEN JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-4
C 17-02-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Nieuwkuijk JO19-1 Vos, Patrick 107568 2 - 3
C 16-12-2017 13:00 Nieuwkuijk JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 Bonth, Toon de 53048 5 - 2
C 07-12-2017 14:30 Jan van Arckel JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 Rumpt, J.M. (Jacob) van 53771
C 02-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Hedel JO19-1 Vos, Patrick 53637 5 - 2
C 25-11-2017 14:30 Maliskamp JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 Slagter, Mark 52954 2 - 9
C 18-11-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO19-3 FC Tilburg JO19-2 53431
C 04-11-2017 14:30 Nemelaer JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 Boxtel, Jan van 53214 3 - 2
C 28-10-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Zwaluw VFC JO19-2 Gaal, Geert van 52818 3 - 4
C 14-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Emplina JO19-2 Pennings, Hans 53095 1 - 3
B 10-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Arkel JO19-1 Dartel, Cor van 98328 1 - 7
C 07-10-2017 14:30 OSC'45 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 Sheikhi, Mohammad 54169 3 - 8
C 30-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Jong Brabant JO19-2 Gaal, Geert van 54443 2 - 3
C 23-09-2017 14:30 Baardwijk JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 Brands, Jordin 52915 9 - 2
B 16-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Emplina JO19-2 Pennings, Hans 6422 3 - 1
B 09-09-2017 vervallen HSE JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 6134
B 02-09-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Woenselse Boys JO19-1 Kok, Marcel de 5915 1 - 7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 21-04-2018 14:30 Nieuwkuijk JO19-1 Woudrichem JO19-1 106440 0-0
C 21-04-2018 12:00 GRC-14 JO19-1 Jan van Arckel JO19-1 106478 0-0
C 21-04-2018 15:00 Emplina JO19-3 GVV'63 JO19-1 107277 0-0
C 21-04-2018 14:30 RFC JO19-1 NEO'25 JO19-1 105869 0-0
C 21-04-2018 10:00 Kozakken Boys JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-3 107323 0-0
C 21-04-2018 14:30 Uno Animo JO19-1 Baardwijk JO19-1 107463 0-0
C 18-04-2018 19:30 Emplina JO19-3 Kozakken Boys JO19-2 142610 6-1
C 14-04-2018 12:00 Kozakken Boys JO19-2 Nieuwkuijk JO19-1 105919 1-1
C 14-04-2018 12:30 Woudrichem JO19-1 Emplina JO19-3 106135 4-3
C 14-04-2018 12:30 GVV'63 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 106924 2-0
C 14-04-2018 14:45 Baardwijk JO19-1 NEO'25 JO19-1 106951 3-1
C 14-04-2018 14:30 Jan van Arckel JO19-1 RFC JO19-1 107496 6-2
C 14-04-2018 14:30 Uno Animo JO19-1 GRC-14 JO19-1 107443 5-0
C 07-04-2018 12:45 NEO'25 JO19-1 Jan van Arckel JO19-1 107528 7-1
C 07-04-2018 15:00 Emplina JO19-3 Kozakken Boys JO19-2 105926 0-0
C 07-04-2018 10:00 Nieuwkuijk JO19-1 Uno Animo JO19-1 107278 0-2
C 07-04-2018 14:30 RFC JO19-1 GVV'63 JO19-1 106176 5-1
C 07-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Woudrichem JO19-1 107356 3-0
C 07-04-2018 12:00 GRC-14 JO19-1 Baardwijk JO19-1 106204 7-2
C 04-04-2018 20:00 Uno Animo JO19-1 RFC JO19-1 106968 5-4
C 31-03-2018 12:30 Kozakken Boys JO19-2 RFC JO19-1 105837 2-7
C 24-03-2018 14:30 Jan van Arckel JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 105596 6-1
C 24-03-2018 14:45 Baardwijk JO19-1 Emplina JO19-3 106782 3-2
C 24-03-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 GRC-14 JO19-1 107310 0-3
C 24-03-2018 12:15 GVV'63 JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 106850 0-5
C 24-03-2018 12:00 Woudrichem JO19-1 Kozakken Boys JO19-2 107204 2-3
C 17-03-2018 10:30 Woudrichem JO19-1 Jan van Arckel JO19-1 105440 5-0
C 17-03-2018 12:15 GVV'63 JO19-1 Baardwijk JO19-1 107349 0-0
C 17-03-2018 12:30 Kozakken Boys JO19-2 Uno Animo JO19-1 107085 0-0
C 17-03-2018 14:30 Nieuwkuijk JO19-1 NEO'25 JO19-1 105827 0-0
C 17-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 GRC-14 JO19-1 106439 0-0
C 17-03-2018 15:00 Emplina JO19-3 RFC JO19-1 106357 0-0
C 10-03-2018 12:00 GRC-14 JO19-1 Emplina JO19-3 105934 4-1
C 10-03-2018 12:30 NEO'25 JO19-1 Kozakken Boys JO19-2 105830 6-1
C 10-03-2018 14:30 Jan van Arckel JO19-1 GVV'63 JO19-1 106823 3-1
C 10-03-2018 14:30 RFC JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 107151 4-4
C 10-03-2018 14:45 Baardwijk JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 106392 6-2
C 10-03-2018 14:30 Uno Animo JO19-1 Woudrichem JO19-1 106429 3-3
C 17-02-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Nieuwkuijk JO19-1 107568 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 27-01-2018 13:00 Jong Brabant JO19-2 Maliskamp JO19-1 53858 2-0
C 16-12-2017 14:30 Emplina JO19-2 Jan van Arckel JO19-1 100163 2-0
C 16-12-2017 14:30 Hedel JO19-1 Jong Brabant JO19-2 52687 1-5
C 16-12-2017 13:00 Nieuwkuijk JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 53048 5-2
C 13-12-2017 19:30 Baardwijk JO19-1 Emplina JO19-2 52487 0-0
C 09-12-2017 15:00 Hedel JO19-1 Nemelaer JO19-1 52876 0-0
C 09-12-2017 14:30 Maliskamp JO19-1 Emplina JO19-2 52999 0-0
C 09-12-2017 14:30 Jan van Arckel JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 53771 0-0
C 09-12-2017 14:30 Nieuwkuijk JO19-1 Jong Brabant JO19-2 54371 0-0
C 02-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Hedel JO19-1 53637 5-2
C 02-12-2017 14:30 Emplina JO19-2 Nieuwkuijk JO19-1 53699 5-0
C 02-12-2017 14:30 Nemelaer JO19-1 Zwaluw VFC JO19-2 53644 3-1
C 25-11-2017 14:30 Jan van Arckel JO19-1 Nemelaer JO19-1 54305 0-5
C 25-11-2017 14:30 Hedel JO19-1 Zwaluw VFC JO19-2 54273 2-5
C 25-11-2017 14:30 Maliskamp JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 52954 2-9
C 18-11-2017 13:00 Jong Brabant JO19-2 Baardwijk JO19-1 53861 1-8
C 18-11-2017 12:30 Zwaluw VFC JO19-2 Jan van Arckel JO19-1 53187 4-1
C 18-11-2017 14:30 Nemelaer JO19-1 Nieuwkuijk JO19-1 52806 3-0
C 18-11-2017 14:30 Maliskamp JO19-1 Hedel JO19-1 52477 1-2
C 14-11-2017 19:30 Jan van Arckel JO19-1 Baardwijk JO19-1 53291 3-3
C 11-11-2017 14:30 Baardwijk JO19-1 Zwaluw VFC JO19-2 52724 2-3
C 11-11-2017 14:30 Emplina JO19-2 Jong Brabant JO19-2 52347 0-2
C 11-11-2017 14:30 Jan van Arckel JO19-1 Maliskamp JO19-1 53878 4-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 21-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Arkel JO19-1 98328 1-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GRC-14 JO19-1 5 4 0 1 12 18 8 10 0
2 Baardwijk JO19-1 5 4 0 1 12 20 14 6 0
3 Uno Animo JO19-1 5 3 1 1 10 17 13 4 0
4 NEO'25 JO19-1 5 3 0 2 9 17 8 9 0
5 Jan van Arckel JO19-1 6 3 0 3 9 16 20 -4 0
6 Nieuwkuijk JO19-1 5 2 2 1 8 13 9 4 0
7 Woudrichem JO19-1 5 2 1 2 7 14 12 2 0
8 RFC JO19-1 6 2 1 3 7 22 21 1 0
9 Kozakken Boys JO19-2 6 2 1 3 7 12 23 -11 0
10 Emplina JO19-3 4 1 0 3 3 12 12 0 0
11 GVV'63 JO19-1 4 1 0 3 3 4 13 -9 0
12 OJC ROSMALEN JO19-3 6 1 0 5 3 9 21 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO19-2 9 7 0 2 21 30 22 8 0
2 Baardwijk JO19-1 8 6 1 1 19 43 14 29 0
3 Nemelaer JO19-1 8 6 1 1 19 22 9 13 0
4 Jong Brabant JO19-2 8 6 0 2 18 19 16 3 0
5 Emplina JO19-2 7 4 1 2 13 25 10 15 0
6 Jan van Arckel JO19-1 8 3 1 4 10 14 19 -5 0
7 Nieuwkuijk JO19-1 8 3 0 5 9 16 22 -6 0
8 OJC ROSMALEN JO19-3 8 2 0 6 6 26 31 -5 0
9 Hedel JO19-1 8 1 0 7 3 8 33 -25 0
10 Maliskamp JO19-1 8 0 0 8 0 9 36 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Arkel JO19-1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
2 OJC ROSMALEN JO19-3 1 0 0 1 0 1 7 -6 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
maandag 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
ma 13-11-17 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 20-11-17 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 27-11-17 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 04-12-17 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 11-12-17 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 18-12-17 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 25-12-17 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 01-01-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 08-01-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 15-01-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 22-01-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 29-01-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 05-02-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 12-02-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 19-02-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 26-02-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 05-03-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 12-03-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 19-03-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 26-03-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 02-04-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 09-04-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 16-04-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 23-04-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 30-04-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 07-05-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 14-05-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 21-05-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 28-05-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 04-06-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 11-06-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 18-06-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
ma 25-06-18 20:15 - 21:45 3 16 OJC ROSMALEN JO19-3
vrijdag 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
vr 10-11-17 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 17-11-17 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 24-11-17 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 01-12-17 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 08-12-17 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 15-12-17 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 22-12-17 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 29-12-17 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 05-01-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 12-01-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 19-01-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 26-01-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 02-02-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 09-02-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 16-02-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 23-02-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 02-03-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 09-03-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 16-03-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 23-03-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 30-03-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 06-04-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 13-04-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 20-04-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 27-04-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 04-05-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 11-05-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 18-05-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 25-05-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 01-06-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 08-06-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 15-06-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 22-06-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3
vr 29-06-18 19:00 - 20:15 1 19 OJC ROSMALEN JO19-3

Berichten



Terug naar boven