0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO19-4

Teamleden

Spelers
Ruben van Aalst Speler      
Toiny Beaudoux Speler      
Mees van den Broek Speler      
Tomas Brok Speler      
Mathijs de Bruijn Speler      
Thomas de Bruijn Speler      
Jelmer van Eck Speler      
Tom Fleischeuer Speler      
Willem Fluitsma Speler      
Max van Gaal Speler      
Jurre van Hees Speler      
Cornel van der Heijden Speler      
Rick Hoedemakers Speler      
Kenan Ismail Speler      
Jasper Kelfkens Speler      
Thomas Meulendijks Speler      
Walther van Os Speler      
Sef Philips Speler      
Thijs van der Plas Speler      
Ziran Torunogullari Speler      
 
Overige teamleden
Theo van der Plas Trainer/coach
Els van der Meijden Leider
Jos Philips Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
T 15-06-2018 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO19-4
C 26-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 RKDVC JO19-4 R. (Rinie) vanSpijk 106304 2 - 6
C 19-05-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-4 M.A.C.G.J. (Mike) vanVugt 105634 2 - 0
C 05-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 Den Dungen JO19-3 J.H.M. (Jan) vanRos 105748 3 - 1
C 28-04-2018 14:45 Wilhelmina JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-4 M. (Mike) Wolvekamp 107452 1 - 0
C 21-04-2018 vervallen Hedel JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-4 105427
C 14-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 RKKSV JO19-1 J.M. (Hans) Pennings 105836 3 - 3
C 07-04-2018 15:30 WSC JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-4 D.V. (Daniƫla) Lagarde 105824 3 - 4
C 24-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 NOAD'32 JO19-2 J.H.M. (Jan) vanRos 107649 3 - 2
C 10-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 Emplina JO19-6 Druenen, Lamber van 106614 1 - 0
C 17-02-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 OSC'45 JO19-1 Pennings, Hans 106863 2 - 2
C 27-01-2018 12:00 GVV'63 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-4 Bok, John 96078 4 - 0
C 20-01-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 WSC JO19-3 Gaal, Geert van 53629 -
C 09-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 Essche Boys JO19-1 Pennings, Hans 54254 -
C 25-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 Boxtel JO19-1 Pennings, Hans 52941 1 - 1
C 18-11-2017 15:00 Den Dungen JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-4 Hout, Willy van 53739 0 - 1
C 04-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 ODC JO19-2 Kok, Marcel de 54235 1 - 5
C 28-10-2017 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-4 Beers, Jan van 53525 5 - 2
C 14-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 Zwaluw VFC JO19-3 Gaal, Geert van 53722 3 - 10
C 07-10-2017 15:15 SBC JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-4 Brants, P.H.H. (Pierre) 53092 9 - 1
C 30-09-2017 15:00 Nivo Sparta JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-4 Heesbeen, C.L. (Nelis) 96081 5 - 1
C 30-09-2017 vervallen Wilhelmina JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-4 52418
C 23-09-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO19-4 BMC JO19-2 Pennings, J.M. (Hans) 54040
B 16-09-2017 14:00 TEC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-4 Smits, Joey 6507 11 - 5
B 09-09-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO19-4 Emplina JO19-6 Kok, Marcel de 6285 2 - 1
B 02-09-2017 13:00 Wilhelmina JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-4 Horst, Willie van der 5929 5 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 02-06-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 Wilhelmina JO19-4 106569 3-4
C 02-06-2018 14:30 RKDVC JO19-4 WSC JO19-4 107320 7-0
C 02-06-2018 14:30 Emplina JO19-6 Den Dungen JO19-3 105609 0-0
C 29-05-2018 20:00 WSC JO19-4 OSC'45 JO19-1 105927 5-5
C 26-05-2018 15:00 Den Dungen JO19-3 RKKSV JO19-1 105707 2-4
C 26-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 RKDVC JO19-4 106304 2-6
C 26-05-2018 15:00 Emplina JO19-6 Haarsteeg JO19-3 105422 3-1
C 26-05-2018 14:45 Wilhelmina JO19-4 NOAD'32 JO19-2 106531 1-3
C 19-05-2018 14:30 OSC'45 JO19-1 Wilhelmina JO19-4 106851 5-2
C 19-05-2018 13:00 NOAD'32 JO19-2 WSC JO19-4 107400 6-2
C 19-05-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-4 105634 2-0
C 19-05-2018 14:30 RKDVC JO19-4 Den Dungen JO19-3 105631 2-1
C 16-05-2018 19:30 WSC JO19-4 Emplina JO19-6 105535 7-3
C 12-05-2018 14:30 Emplina JO19-6 Hedel JO19-2 106272 0-0
C 12-05-2018 11:15 NOAD'32 JO19-2 RKDVC JO19-4 107457 4-8
C 12-05-2018 15:30 WSC JO19-4 Wilhelmina JO19-4 106208 3-3
C 12-05-2018 15:00 Den Dungen JO19-3 Haarsteeg JO19-3 107683 3-6
C 12-05-2018 14:30 OSC'45 JO19-1 RKKSV JO19-1 107476 3-5
C 05-05-2018 12:45 NOAD'32 JO19-2 OSC'45 JO19-1 107154 5-5
C 05-05-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 RKKSV JO19-1 106803 1-1
C 05-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 Den Dungen JO19-3 105748 3-1
C 05-05-2018 14:30 RKDVC JO19-4 Hedel JO19-2 105588 0-0
C 05-05-2018 12:45 Emplina JO19-6 Wilhelmina JO19-4 107299 2-0
C 28-04-2018 12:45 Hedel JO19-2 Haarsteeg JO19-3 105704 0-0
C 28-04-2018 12:00 RKKSV JO19-1 NOAD'32 JO19-2 105773 5-2
C 28-04-2018 14:30 OSC'45 JO19-1 RKDVC JO19-4 107099 6-3
C 28-04-2018 14:45 Wilhelmina JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-4 107452 1-0
C 25-04-2018 19:45 RKDVC JO19-4 Wilhelmina JO19-4 105551 0-2
C 21-04-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 NOAD'32 JO19-2 106675 1-3
C 21-04-2018 14:45 Wilhelmina JO19-4 Den Dungen JO19-3 106902 3-3
C 21-04-2018 14:30 RKKSV JO19-1 WSC JO19-4 107520 11-0
C 21-04-2018 14:30 Hedel JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-4 105427 0-0
C 14-04-2018 14:45 Wilhelmina JO19-4 Hedel JO19-2 107105 0-0
C 14-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 RKKSV JO19-1 105836 3-3
C 14-04-2018 14:30 Emplina JO19-6 NOAD'32 JO19-2 106066 6-0
C 14-04-2018 15:00 Den Dungen JO19-3 WSC JO19-4 107579 5-4
C 14-04-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 RKDVC JO19-4 105639 3-8
C 07-04-2018 15:30 WSC JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-4 105824 3-4
C 07-04-2018 14:30 OSC'45 JO19-1 Haarsteeg JO19-3 106048 6-3
C 07-04-2018 14:30 Hedel JO19-2 Den Dungen JO19-3 105564 1-15
C 07-04-2018 14:30 RKKSV JO19-1 Emplina JO19-6 106846 2-2
C 31-03-2018 13:00 NOAD'32 JO19-2 Hedel JO19-2 106218 2-4
C 31-03-2018 14:30 OSC'45 JO19-1 Emplina JO19-6 106756 4-4
C 24-03-2018 14:30 Emplina JO19-6 RKDVC JO19-4 106145 0-14
C 24-03-2018 15:00 Den Dungen JO19-3 OSC'45 JO19-1 106330 1-5
C 24-03-2018 13:30 WSC JO19-4 Hedel JO19-2 106035 12-0
C 24-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 NOAD'32 JO19-2 107649 3-2
C 24-03-2018 14:45 Wilhelmina JO19-4 RKKSV JO19-1 106881 1-4
C 10-03-2018 14:30 RKKSV JO19-1 RKDVC JO19-4 105511 5-3
C 10-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 Emplina JO19-6 106614 1-0
C 10-03-2018 15:30 WSC JO19-4 Haarsteeg JO19-3 105809 1-2
C 10-03-2018 15:00 Den Dungen JO19-3 NOAD'32 JO19-2 106435 2-2
C 10-03-2018 14:30 Hedel JO19-2 OSC'45 JO19-1 107506 0-10
C 17-02-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 OSC'45 JO19-1 106863 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 27-01-2018 12:00 GVV'63 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-4 96078 4-0
C 20-01-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 WSC JO19-3 53629 0-0
C 16-12-2017 15:00 Den Dungen JO19-2 WSC JO19-3 52810 3-0
C 16-12-2017 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 GVV'63 JO19-1 96071 1-1
C 16-12-2017 15:15 SBC JO19-4 Nivo Sparta JO19-2 96080 4-5
C 16-12-2017 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 Essche Boys JO19-1 53535 0-0
C 12-12-2017 19:30 Boxtel JO19-1 Den Dungen JO19-2 53232 0-0
C 09-12-2017 16:00 ODC JO19-2 GVV'63 JO19-1 96079 0-0
C 09-12-2017 12:30 WSC JO19-3 Nivo Sparta JO19-2 96089 0-0
C 09-12-2017 12:30 Kerkwijk JO19-1 Boxtel JO19-1 96100 0-0
C 09-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 Essche Boys JO19-1 54254 0-0
C 09-12-2017 15:00 Den Dungen JO19-2 SBC JO19-4 53146 0-0
C 09-12-2017 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-2 52677 0-0
C 06-12-2017 20:00 WSC JO19-3 Essche Boys JO19-1 52592 3-4
C 02-12-2017 14:30 Essche Boys JO19-1 Kerkwijk JO19-1 96099 0-0
C 02-12-2017 15:00 Nivo Sparta JO19-2 Zwaluw VFC JO19-3 96088 2-3
C 02-12-2017 15:15 SBC JO19-4 ODC JO19-2 53762 4-3
C 02-12-2017 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 WSC JO19-3 53046 2-1
C 25-11-2017 16:00 ODC JO19-2 Nivo Sparta JO19-2 96087 2-1
C 25-11-2017 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 GVV'63 JO19-1 96077 3-5
C 25-11-2017 15:15 SBC JO19-4 Oirschot Vooruit JO19-2 52480 2-3
C 25-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 Boxtel JO19-1 52941 1-1
C 25-11-2017 12:30 Kerkwijk JO19-1 Den Dungen JO19-2 96098 9-3
C 18-11-2017 12:30 GVV'63 JO19-1 Nivo Sparta JO19-2 96086 3-1
C 18-11-2017 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 ODC JO19-2 52324 2-3
C 18-11-2017 14:30 Essche Boys JO19-1 SBC JO19-4 52929 9-0
C 18-11-2017 13:40 WSC JO19-3 Kerkwijk JO19-1 96097 3-1
C 18-11-2017 15:00 Boxtel JO19-1 Zwaluw VFC JO19-3 53063 5-0
C 18-11-2017 15:00 Den Dungen JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-4 53739 0-1
C 16-11-2017 20:15 ODC JO19-2 Den Dungen JO19-2 53733 2-0
C 11-11-2017 12:30 Kerkwijk JO19-1 GVV'63 JO19-1 96096 0-3
C 11-11-2017 15:00 Nivo Sparta JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 96085 1-4
C 11-11-2017 15:15 SBC JO19-4 Boxtel JO19-1 53259 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKKSV JO19-1 9 6 3 0 21 40 17 23 0
2 RKDVC JO19-4 9 6 0 3 18 51 23 28 0
3 OSC'45 JO19-1 9 4 4 1 16 41 30 11 0
4 OJC ROSMALEN JO19-4 9 4 2 3 14 18 20 -2 0
5 Emplina JO19-6 8 3 2 3 11 20 29 -9 0
6 NOAD'32 JO19-2 9 3 2 4 11 27 33 -6 0
7 Wilhelmina JO19-4 9 3 2 4 11 17 23 -6 0
8 Haarsteeg JO19-3 9 3 1 5 10 22 29 -7 0
9 Den Dungen JO19-3 8 1 2 5 5 18 29 -11 0
10 WSC JO19-4 9 1 2 6 5 25 46 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GVV'63 JO19-1 8 6 1 1 19 33 15 18 0
2 Oirschot Vooruit JO19-2 10 5 3 2 18 33 23 10 0
3 Essche Boys JO19-1 8 5 1 2 16 31 20 11 0
4 ODC JO19-2 9 5 1 3 16 24 16 8 0
5 Boxtel JO19-1 9 4 1 4 13 22 21 1 0
6 Zwaluw VFC JO19-3 9 4 0 5 12 30 34 -4 0
7 Kerkwijk JO19-1 7 3 2 2 11 27 16 11 0
8 WSC JO19-3 7 3 1 3 10 16 16 0 0
9 SBC JO19-4 8 3 1 4 10 25 30 -5 0
10 Nivo Sparta JO19-2 10 3 1 6 10 24 31 -7 0
11 Den Dungen JO19-2 9 2 1 6 7 17 31 -14 0
12 OJC ROSMALEN JO19-4 8 1 1 6 4 10 39 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TEC JO19-1 3 3 0 0 9 23 8 15 0
2 Wilhelmina JO19-3 3 2 0 1 6 11 6 5 0
3 OJC ROSMALEN JO19-4 3 1 0 2 3 8 17 -9 0
4 Emplina JO19-6 3 0 0 3 0 2 13 -11 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
maandag 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
ma 13-11-17 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 20-11-17 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 27-11-17 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 04-12-17 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 11-12-17 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 18-12-17 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 25-12-17 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 01-01-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 08-01-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 15-01-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 22-01-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 29-01-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 05-02-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 12-02-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 19-02-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 26-02-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 05-03-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 12-03-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 19-03-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 26-03-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 02-04-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 09-04-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 16-04-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 23-04-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 30-04-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 07-05-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 14-05-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 21-05-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 28-05-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 04-06-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 11-06-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 18-06-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4
ma 25-06-18 20:15 - 21:45 3 17 OJC ROSMALEN JO19-4

Berichten



Terug naar boven