Onder 19 beker poule

OJC ROSMALEN JO19-5

Teamleden

Spelers
Bas Abelen Speler      
Teun Boerakker Speler      
Bauke Cappers Speler      
Joris Coolen Speler      
Job Delhaes Speler      
Bjorn van Deursen Speler      
Emre Eser Speler      
Victor Franken Speler      
Matthew Kemmer Speler      
Kaz de Liser de Morsain Speler      
Sergio Mommersteeg Speler      
Glenn van den Oetelaar Speler      
Martijn van de Sande Speler      
Wouter Savelkouls Speler      
Jan Douwe Smit Speler      
Daniel Vera Speler      
Youri Voorthuijsen Speler      
 
Overige teamleden
Mustafa Eser Trainer/coach
Sjack Vissers Trainer
Rene Cappers Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 26-05-2018 vervallen Haaften JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 Wolf, R.J. (Rob) 106226 Sportpark DSS'14 - -
C 02-06-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO19-5 WNC JO19-1 106387 Sportpark De Groote Wielen - -
T 15-06-2018 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO19-5 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 12:30 Tricht JO19-2 HRC'14 JO19-1
C 26-05-2018 12:45 Haaften JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5
C 26-05-2018 14:30 DSS'14 JO19-1 DSC JO19-2
C 26-05-2018 14:30 SCZ JO19-1 SC Everstein JO19-1
C 26-05-2018 15:00 Nivo Sparta JO19-3 WNC JO19-1
C 02-06-2018 13:00 GJS JO19-4 Nivo Sparta JO19-3
C 02-06-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 WNC JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO19-5 SCZ JO19-1 107549
C 12-05-2018 10:00 DSS'14 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 H (Henk) Verwoert 105898 -
C 05-05-2018 vervallen SC Everstein JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 106361 -
C 28-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 DSC JO19-2 H. (Hans) Floris 106716 2 - 10
C 24-04-2018 20:00 HRC'14 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 B. (Basselien) vanDeelen-van Ballegooijen 142696 1 - 0
C 21-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 GJS JO19-4 J.H.M. (Jan) vanRos 106816 3 - 3
C 14-04-2018 15:00 HRC'14 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 J. (Jielis) vanZuijdam 107613 0 - 0
C 31-03-2018 12:30 Tricht JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5 R. (Rene) Cappers 107350 2 - 6
C 24-03-2018 15:00 Nivo Sparta JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-5 M.T.J. (Matthew) Klijsen 106052 2 - 0
C 16-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Sint Michielsgestel JO19-2 Druenen, Lamber van 90694 2 - 5
C 09-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Real Lunet JO19-1 Druenen, L.A.J. (Lamber) van 52232 -
C 02-12-2017 14:45 Wilhelmina JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-5 Horst, Willie van der 52436 10 - 2
C 25-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 ODC JO19-3 Kok, Marcel de 52642 0 - 6
C 18-11-2017 16:30 Emplina JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-5 Wit, Peter de 54465 8 - 2
C 04-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Den Dungen JO19-3 Goedhart, S.L.H. (Stan) 53579 2 - 1
C 28-10-2017 14:30 Nemelaer JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5 Hooft, Bart van 53346 4 - 1
C 14-10-2017 15:00 S.C.I. JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5 Sluis, Arjan vd. 54289 5 - 0
C 07-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 SV BLC JO19-2 Druenen, Lamber van 53375 3 - 6
C 30-09-2017 12:45 Haarsteeg JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5 Derriks, Ton 54271 9 - 1
C 23-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Taxandria JO19-3 Druenen, Lamber van 52793 2 - 8
B 16-09-2017 14:30 RKKSV JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 Osch, Adrie van 6531 4 - 2
B 09-09-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Nivo Sparta JO19-2 Dartel, Cor van 6284 0 - 7
B 02-09-2017 15:00 HRC'14 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 Zwan, Leo v.d. 5886 9 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 15:00 Den Dungen JO19-3 S.C.I. JO19-2 52392 1-5
C 16-12-2017 14:45 Haarsteeg JO19-2 ODC JO19-3 54323 7-0
C 16-12-2017 14:45 Wilhelmina JO19-3 Real Lunet JO19-1 52516 0-0
C 16-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Sint Michielsgestel JO19-2 90694 2-5
C 13-12-2017 19:00 Nemelaer JO19-2 Wilhelmina JO19-3 101010 0-0
C 12-12-2017 19:30 Den Dungen JO19-3 Emplina JO19-4 52506 0-0
C 11-12-2017 19:00 S.C.I. JO19-2 Emplina JO19-4 53504 0-0
C 09-12-2017 14:30 Nemelaer JO19-2 ODC JO19-3 52939 0-0
C 09-12-2017 14:45 Haarsteeg JO19-2 Emplina JO19-4 54431 0-0
C 09-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Real Lunet JO19-1 52232 0-0
C 09-12-2017 14:45 Taxandria JO19-3 Den Dungen JO19-3 53295 0-0
C 09-12-2017 15:00 SV BLC JO19-2 Wilhelmina JO19-3 52842 0-0
C 09-12-2017 14:45 S.C.I. JO19-2 Sint Michielsgestel JO19-2 90698 0-0
C 02-12-2017 14:30 Real Lunet JO19-1 SV BLC JO19-2 53229 0-2
C 02-12-2017 14:45 Wilhelmina JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-5 52436 10-2
C 02-12-2017 15:00 Den Dungen JO19-3 Nemelaer JO19-2 52670 3-1
C 02-12-2017 14:15 ODC JO19-3 S.C.I. JO19-2 52669 3-5
C 02-12-2017 15:00 Sint Michielsgestel JO19-2 Haarsteeg JO19-2 90697 2-1
C 02-12-2017 16:30 Emplina JO19-4 Taxandria JO19-3 52496 3-1
C 29-11-2017 19:30 S.C.I. JO19-2 Nemelaer JO19-2 53634 5-1
C 29-11-2017 20:30 Emplina JO19-4 Real Lunet JO19-1 53328 0-0
C 25-11-2017 14:45 Haarsteeg JO19-2 Taxandria JO19-3 54231 5-1
C 25-11-2017 15:00 SV BLC JO19-2 Sint Michielsgestel JO19-2 90696 5-2
C 25-11-2017 15:00 Den Dungen JO19-3 Real Lunet JO19-1 52488 0-2
C 25-11-2017 14:30 Nemelaer JO19-2 Wilhelmina JO19-3 52405 0-0
C 25-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 ODC JO19-3 52642 0-6
C 18-11-2017 14:45 Taxandria JO19-3 S.C.I. JO19-2 52715 4-1
C 18-11-2017 14:30 Real Lunet JO19-1 Nemelaer JO19-2 52231 0-1
C 18-11-2017 15:00 SV BLC JO19-2 Haarsteeg JO19-2 53793 3-6
C 18-11-2017 14:15 ODC JO19-3 Wilhelmina JO19-3 52254 2-5
C 18-11-2017 16:30 Emplina JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-5 54465 8-2
C 18-11-2017 15:00 Sint Michielsgestel JO19-2 Den Dungen JO19-3 90695 4-3
C 11-11-2017 14:30 Nemelaer JO19-2 Taxandria JO19-3 53171 1-5
C 11-11-2017 15:00 S.C.I. JO19-2 SV BLC JO19-2 52864 12-6
C 09-11-2017 20:00 Haarsteeg JO19-2 Real Lunet JO19-1 53719 6-0
C 04-11-2017 15:00 SV BLC JO19-2 ODC JO19-3 53662 2-5
C 04-11-2017 14:30 Emplina JO19-4 Sint Michielsgestel JO19-2 90693 13-1
C 04-11-2017 14:45 Taxandria JO19-3 Wilhelmina JO19-3 53468 8-3
C 04-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Den Dungen JO19-3 53579 2-1
C 28-10-2017 14:30 Nemelaer JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5 53346 4-1
C 28-10-2017 14:45 Wilhelmina JO19-3 Haarsteeg JO19-2 53515 3-3
C 28-10-2017 14:30 Real Lunet JO19-1 S.C.I. JO19-2 52547 1-7
C 28-10-2017 15:00 Den Dungen JO19-3 SV BLC JO19-2 52307 1-0
C 28-10-2017 15:00 Sint Michielsgestel JO19-2 Taxandria JO19-3 90692 1-2
C 28-10-2017 16:00 ODC JO19-3 Emplina JO19-4 52458 1-5
C 14-10-2017 15:00 S.C.I. JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5 54289 5-0
C 14-10-2017 14:45 Haarsteeg JO19-2 Den Dungen JO19-3 53078 8-1
C 14-10-2017 15:00 Sint Michielsgestel JO19-2 Wilhelmina JO19-3 90691 2-1
C 14-10-2017 14:45 Taxandria JO19-3 ODC JO19-3 52462 9-2
C 14-10-2017 15:00 SV BLC JO19-2 Nemelaer JO19-2 53089 4-3
C 07-10-2017 14:30 Nemelaer JO19-2 Haarsteeg JO19-2 53831 3-6
C 07-10-2017 14:30 Real Lunet JO19-1 Taxandria JO19-3 53252 0-5
C 07-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 SV BLC JO19-2 53375 3-6
C 07-10-2017 14:45 Wilhelmina JO19-3 Emplina JO19-4 54190 2-3
C 07-10-2017 16:00 ODC JO19-3 Sint Michielsgestel JO19-2 90690 4-1
C 30-09-2017 16:30 Emplina JO19-4 Nemelaer JO19-2 53080 5-0
C 30-09-2017 12:45 Haarsteeg JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5 54271 9-1
C 30-09-2017 14:45 Taxandria JO19-3 SV BLC JO19-2 53937 3-1
C 30-09-2017 14:30 ODC JO19-3 Den Dungen JO19-3 53666 2-2
C 30-09-2017 14:45 Wilhelmina JO19-3 S.C.I. JO19-2 53529 6-0
C 30-09-2017 15:00 Sint Michielsgestel JO19-2 Real Lunet JO19-1 90689 0-1
C 23-09-2017 14:30 Real Lunet JO19-1 ODC JO19-3 54444 3-5
C 23-09-2017 15:00 SV BLC JO19-2 Emplina JO19-4 53854 0-5
C 23-09-2017 15:00 Den Dungen JO19-3 Wilhelmina JO19-3 53437 0-7
C 23-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 Taxandria JO19-3 52793 2-8
C 23-09-2017 14:30 Nemelaer JO19-2 St Mich.Gestel JO19-2 90688 2-6
C 23-09-2017 15:00 SCI JO19-2 Haarsteeg JO19-2 53736 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 19-05-2018 15:00 HRC'14 JO19-1 GJS JO19-4 106711 0-0
C 19-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 SCZ JO19-1 107549 0-0
C 19-05-2018 13:00 WNC JO19-1 Tricht JO19-2 106006 0-0
C 19-05-2018 15:15 DSC JO19-2 Nivo Sparta JO19-3 106724 0-0
C 19-05-2018 11:30 SC Everstein JO19-1 Haaften JO19-1 105613 0-0
C 12-05-2018 15:00 HRC'14 JO19-1 WNC JO19-1 105638 4-1
C 12-05-2018 14:45 SC Everstein JO19-1 DSC JO19-2 105759 0-0
C 12-05-2018 14:30 Haaften JO19-1 SCZ JO19-1 107474 3-1
C 12-05-2018 13:00 GJS JO19-4 Tricht JO19-2 106663 2-3
C 12-05-2018 10:00 DSS'14 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 105898 0-0
C 05-05-2018 13:00 GJS JO19-4 SCZ JO19-1 107119 3-2
C 05-05-2018 15:15 DSC JO19-2 Tricht JO19-2 106141 2-13
C 05-05-2018 15:00 HRC'14 JO19-1 Haaften JO19-1 105747 0-3
C 05-05-2018 12:00 SC Everstein JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 106361 0-0
C 01-05-2018 19:00 SCZ JO19-1 Nivo Sparta JO19-3 142732 2-1
C 28-04-2018 15:00 Nivo Sparta JO19-3 HRC'14 JO19-1 105954 3-2
C 28-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 DSC JO19-2 106716 2-10
C 28-04-2018 13:00 Haaften JO19-1 GJS JO19-4 106926 7-0
C 24-04-2018 20:00 HRC'14 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 142696 1-0
C 21-04-2018 12:30 Tricht JO19-2 DSS'14 JO19-1 106180 2-3
C 21-04-2018 12:30 WNC JO19-1 Haaften JO19-1 105431 3-6
C 21-04-2018 14:30 SCZ JO19-1 Nivo Sparta JO19-3 106779 0-0
C 21-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-5 GJS JO19-4 106816 3-3
C 21-04-2018 15:15 DSC JO19-2 HRC'14 JO19-1 107221 6-1
C 14-04-2018 15:00 HRC'14 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-5 107613 0-0
C 14-04-2018 15:00 Nivo Sparta JO19-3 Haaften JO19-1 106909 0-5
C 14-04-2018 14:30 SCZ JO19-1 Tricht JO19-2 107386 1-3
C 14-04-2018 14:30 DSS'14 JO19-1 WNC JO19-1 107486 4-0
C 14-04-2018 11:15 GJS JO19-4 SC Everstein JO19-1 106327 2-4
C 07-04-2018 15:15 DSC JO19-2 SCZ JO19-1 105822 2-6
C 07-04-2018 14:30 Haaften JO19-1 DSS'14 JO19-1 106486 0-1
C 07-04-2018 13:00 SC Everstein JO19-1 HRC'14 JO19-1 107279 3-1
C 07-04-2018 12:30 Tricht JO19-2 Nivo Sparta JO19-3 107581 4-2
C 07-04-2018 12:00 WNC JO19-1 GJS JO19-4 106862 3-6
C 31-03-2018 14:30 DSS'14 JO19-1 Nivo Sparta JO19-3 107710 7-0
C 31-03-2018 12:30 Tricht JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-5 107350 2-6
C 31-03-2018 14:30 SCZ JO19-1 WNC JO19-1 106198 4-4
C 24-03-2018 14:30 DSS'14 JO19-1 SC Everstein JO19-1 106332 5-1
C 24-03-2018 14:30 Haaften JO19-1 Tricht JO19-2 106034 7-0
C 24-03-2018 13:00 GJS JO19-4 DSC JO19-2 106868 7-0
C 24-03-2018 15:00 Nivo Sparta JO19-3 OJC ROSMALEN JO19-5 106052 2-0
C 17-03-2018 12:30 SC Everstein JO19-1 Tricht JO19-2 106209 4-4
C 17-03-2018 15:00 HRC'14 JO19-1 DSS'14 JO19-1 106638 1-1
C 17-03-2018 15:15 DSC JO19-2 Haaften JO19-1 106351 0-8
C 14-03-2018 19:30 Nivo Sparta JO19-3 SC Everstein JO19-1 106040 1-0
C 10-03-2018 14:30 SCZ JO19-1 HRC'14 JO19-1 107595 3-3
C 10-03-2018 14:30 DSS'14 JO19-1 GJS JO19-4 106838 5-0
C 10-03-2018 12:00 WNC JO19-1 DSC JO19-2 106939 2-0
C 17-02-2018 12:30 WNC JO19-1 SC Everstein JO19-1 106113 0-5
C 17-02-2018 14:30 SCZ JO19-1 DSS'14 JO19-1 106556 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nivo Sparta JO19-2 3 2 1 0 7 12 2 10 0
2 RKKSV JO19-1 3 2 0 1 6 8 8 0 0
3 HRC'14 JO19-1 3 1 1 1 4 12 5 7 0
4 OJC ROSMALEN JO19-5 3 0 0 3 0 3 20 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO19-2 10 8 1 1 25 54 15 39 0
2 Taxandria JO19-3 10 8 0 2 24 46 19 27 0
3 Emplina JO19-4 7 7 0 0 21 42 7 35 0
4 S.C.I. JO19-2 9 6 0 3 18 41 25 16 0
5 Sint Michielsgestel JO19-2 10 5 0 5 15 24 34 -10 0
6 Wilhelmina JO19-3 8 4 1 3 13 37 20 17 0
7 ODC JO19-3 10 4 1 5 13 30 39 -9 0
8 SV BLC JO19-2 10 4 0 6 12 29 40 -11 0
9 Den Dungen JO19-3 9 2 1 6 7 12 31 -19 0
10 Real Lunet JO19-1 8 2 0 6 6 7 26 -19 0
11 Nemelaer JO19-2 9 2 0 7 6 16 35 -19 0
12 OJC ROSMALEN JO19-5 10 1 0 9 3 15 62 -47 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSS'14 JO19-1 8 7 1 0 22 28 4 24 0
2 Haaften JO19-1 8 7 0 1 21 39 5 34 0
3 Tricht JO19-2 8 4 1 3 13 31 27 4 0
4 SC Everstein JO19-1 6 3 1 2 10 17 13 4 0
5 GJS JO19-4 8 3 1 4 10 23 27 -4 0
6 Nivo Sparta JO19-3 7 3 0 4 9 9 20 -11 0
7 SCZ JO19-1 8 2 2 4 8 19 21 -2 0
8 HRC'14 JO19-1 8 2 2 4 8 13 20 -7 0
9 DSC JO19-2 7 2 0 5 6 20 39 -19 0
10 OJC ROSMALEN JO19-5 5 1 1 3 4 11 18 -7 0
11 WNC JO19-1 7 1 1 5 4 13 29 -16 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
maandag 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
ma 13-11-17 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 20-11-17 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 27-11-17 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 04-12-17 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 11-12-17 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 18-12-17 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 25-12-17 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 01-01-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 08-01-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 15-01-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 22-01-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 29-01-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 05-02-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 12-02-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 19-02-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 26-02-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 05-03-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 12-03-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 19-03-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 26-03-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 02-04-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 09-04-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 16-04-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 23-04-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 30-04-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 07-05-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 14-05-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 21-05-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 28-05-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 04-06-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 11-06-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 18-06-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5
ma 25-06-18 20:15 - 21:45 6 19 OJC ROSMALEN JO19-5

Berichten



Terug naar boven