B3420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 2e ronde

OJC ROSMALEN JO17-2

Teamleden

Spelers
Julian Brok Speler      
Daan Dekker Speler      
Ruben Duller Speler      
Raúl de Gouw Speler      
Jasper Hoedemakers Speler      
Bart Janssen Speler      
Max Korthout Speler      
David Kramer Speler      
Sten Luyckx Speler      
Youp Noyen Speler      
Maikel van Os Speler      
Simo Rechchad Speler      
Joost Rensing Speler      
Brian Schippers Speler      
Tim Schouten Speler      
Marijn van Vugt Speler      
 
Overige teamleden
Tom Kivits Trainer/coach
Marc Hoedemakers Leider
Frank Vlamings Keeperstrainer
Marcel Reuser Grensrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 28-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Madese Boys JO17-1 F.W. (Frans) van Boxtel 55000 Sportpark De Groote Wielen - - 13:30
C 04-11-2017 11:15 GJS JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 54860 Sportpark Dalem - - 09:35
C 11-11-2017 10:00 Wieldrecht JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 89439 Sportpark Wieldrecht - - 08:00
C 18-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 SC 't Zand JO17-2 55046 Sportpark De Groote Wielen - - 13:30
C 25-11-2017 13:00 Wilhelmina JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 55077 Sportpark De Saren - - 11:40
C 02-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Hardinxveld JO17-1 55027 Sportpark De Groote Wielen - - 13:30
C 09-12-2017 14:45 DESK JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 55079 Sportpark Eikendijk - - 13:05
C 24-02-2018 15:00 FC Engelen JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 55154 Sportpark Engelerpark - - 13:35
C 03-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Kozakken Boys JO17-1 55145 Sportpark De Groote Wielen - - 13:30
C 10-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 GJS JO17-1 54906 Sportpark De Groote Wielen - - 13:30
C 17-03-2018 15:00 Madese Boys JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 54945 Sportpark De Schietberg - - 13:15
C 24-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Wilhelmina JO17-1 54920 Sportpark De Groote Wielen - - 13:30
C 07-04-2018 10:30 Sliedrecht JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 55146 Sportpark De Lockhorst - - 08:40
C 14-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 LRC JO17-1 54858 Sportpark De Groote Wielen - - 13:30
C 21-04-2018 14:30 SC 't Zand JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-2 55219 Sportpark Bijstervelden - - 12:40
C 12-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Wieldrecht JO17-1 89452 Sportpark De Groote Wielen - - 13:30
C 19-05-2018 11:45 Hardinxveld JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 55058 Sportpark Sluisweg - - 09:55
C 26-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 DESK JO17-1 54973 Sportpark De Groote Wielen - - 13:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2017 10:00 Kozakken Boys JO17-1 GJS JO17-1
C 28-10-2017 10:00 LRC JO17-1 Wieldrecht JO17-1
C 28-10-2017 10:30 Sliedrecht JO17-1 DESK JO17-1
C 28-10-2017 14:30 SC 't Zand JO17-2 Wilhelmina JO17-1
C 28-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Madese Boys JO17-1
C 28-10-2017 15:00 FC Engelen JO17-1 Hardinxveld JO17-1
C 04-11-2017 15:00 Madese Boys JO17-1 FC Engelen JO17-1
C 04-11-2017 14:45 DESK JO17-1 LRC JO17-1
C 04-11-2017 13:00 Wilhelmina JO17-1 Kozakken Boys JO17-1
C 04-11-2017 12:30 Hardinxveld JO17-1 Sliedrecht JO17-1
C 04-11-2017 11:15 GJS JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2
C 04-11-2017 10:00 Wieldrecht JO17-1 SC 't Zand JO17-2
C 11-11-2017 15:00 FC Engelen JO17-1 Sliedrecht JO17-1
C 11-11-2017 14:45 DESK JO17-1 Wilhelmina JO17-1
C 11-11-2017 14:30 SC 't Zand JO17-2 GJS JO17-1
C 11-11-2017 12:30 Hardinxveld JO17-1 Kozakken Boys JO17-1
C 11-11-2017 10:00 Wieldrecht JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2
C 11-11-2017 10:00 LRC JO17-1 Madese Boys JO17-1
C 18-11-2017 10:30 Sliedrecht JO17-1 LRC JO17-1
C 18-11-2017 11:15 GJS JO17-1 Wieldrecht JO17-1
C 18-11-2017 12:00 Kozakken Boys JO17-1 FC Engelen JO17-1
C 18-11-2017 13:00 Wilhelmina JO17-1 Hardinxveld JO17-1
C 18-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 SC 't Zand JO17-2
C 18-11-2017 15:00 Madese Boys JO17-1 DESK JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 21-10-2017 15:00 FC Engelen JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 98441 0-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 16-09-2017 13:00 BMC JO17-1 Nuenen JO17-2 7629 2-9
B 16-09-2017 13:00 SCI JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 7393 0-3
b 09-09-2017 13:00 BMC JO17-1 SCI JO17-1 7077 0-4
b 09-09-2017 13:45 Nuenen JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-2 7310 1-3
B 02-09-2017 13:00 SCI JO17-1 Nuenen JO17-2 6659 1-3
B 02-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 BMC JO17-1 6883 5-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 14-10-2017 15:00 Madese Boys JO17-1 Kozakken Boys JO17-1 54862 0-1
C 14-10-2017 14:45 DESK JO17-1 Wieldrecht JO17-1 89436 1-2
C 14-10-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO17-2 FC Engelen JO17-1 54947 4-2
C 14-10-2017 13:00 Wilhelmina JO17-1 LRC JO17-1 55165 4-10
C 14-10-2017 12:30 Hardinxveld JO17-1 SC 't Zand JO17-2 55193 3-2
C 14-10-2017 13:00 GJS JO17-1 Sliedrecht JO17-1 55128 2-4
C 07-10-2017 10:00 LRC JO17-1 Hardinxveld JO17-1 55041 3-1
C 07-10-2017 11:00 Sliedrecht JO17-1 Madese Boys JO17-1 54938 2-1
C 07-10-2017 11:45 Wieldrecht JO17-1 Wilhelmina JO17-1 89435 5-1
C 07-10-2017 12:00 Kozakken Boys JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 55198 2-2
C 07-10-2017 14:30 SC 't Zand JO17-2 DESK JO17-1 55153 2-2
C 07-10-2017 15:00 FC Engelen JO17-1 GJS JO17-1 54847 5-3
C 30-09-2017 12:30 Hardinxveld JO17-1 Wieldrecht JO17-1 89434 0-3
C 30-09-2017 11:15 GJS JO17-1 LRC JO17-1 54873 2-4
C 30-09-2017 11:30 FC Engelen JO17-1 DESK JO17-1 54930 3-3
C 30-09-2017 15:00 Madese Boys JO17-1 Wilhelmina JO17-1 55144 3-0
C 30-09-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Sliedrecht JO17-1 55191 1-0
C 30-09-2017 12:00 Kozakken Boys JO17-1 SC 't Zand JO17-2 55151 4-2
C 30-09-2017 11:45 Hardinxveld JO17-1 Sleeuwijk JO17-1 55051 0-0
C 23-09-2017 10:15 Sleeuwijk JO17-1 Madese Boys JO17-1 55160 0-0
C 23-09-2017 10:30 Sliedrecht JO17-1 Kozakken Boys JO17-1 54950 1-1
C 23-09-2017 13:00 Wilhelmina JO17-1 GJS JO17-1 54876 4-3
C 23-09-2017 14:30 SC 't Zand JO17-2 FC Engelen JO17-1 55029 1-4
C 23-09-2017 14:45 DESK JO17-1 Hardinxveld JO17-1 55140 3-0
C 23-09-2017 10:30 Wieldrecht JO17-1 Madese Boys JO17-1 89433 3-1
C 23-09-2017 10:00 LRC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 55148 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO17-2 3 3 0 0 9 11 1 10 0
2 Nuenen JO17-2 3 2 0 1 6 13 6 7 0
3 SCI JO17-1 3 1 0 2 3 5 6 -1 0
4 BMC JO17-1 3 0 0 3 0 2 18 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO17-2 3 3 0 0 9 11 1 10 0
2 Nuenen JO17-2 3 2 0 1 6 13 6 7 0
3 SCI JO17-1 3 1 0 2 3 5 6 -1 0
4 BMC JO17-1 3 0 0 3 0 2 18 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wieldrecht JO17-1 4 4 0 0 12 13 3 10 0
2 LRC JO17-1 4 3 1 0 10 19 9 10 0
3 OJC ROSMALEN JO17-2 4 2 2 0 8 9 6 3 0
4 Kozakken Boys JO17-1 4 2 2 0 8 8 5 3 0
5 FC Engelen JO17-1 4 2 1 1 7 14 11 3 0
6 Sliedrecht JO17-1 4 2 1 1 7 7 5 2 0
7 DESK JO17-1 4 1 2 1 5 9 7 2 0
8 Madese Boys JO17-1 4 1 0 3 3 5 6 -1 0
9 Hardinxveld JO17-1 4 1 0 3 3 4 11 -7 0
10 Wilhelmina JO17-1 4 1 0 3 3 9 21 -12 0
11 SC 't Zand JO17-2 4 0 1 3 1 7 13 -6 0
12 GJS JO17-1 4 0 0 4 0 10 17 -7 0

Training

Berichten



Terug naar boven