B3420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 2e ronde

OJC ROSMALEN JO17-3

Teamleden

Spelers
Max Cortvriend Speler      
Casper Dams Speler      
Mike van Dinther Speler      
Jasper Floris Speler      
Dave Heerkens Speler      
Yanninck Hermans Speler      
Lucas van den Hoogen Speler      
Max Leenstra Speler      
Max Maas Speler      
Mike den Otter Speler      
Claudyo Scheepens Speler      
Thom Schippers Speler      
Kay Smits Speler      
Robin Stevenaar Speler      
Abdurrahman Toprakkala Speler      
 
Overige teamleden
Dirk Schippers Trainer/coach
Toine Smits Trainer
Erik Dams Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 21-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 Maliskamp JO17-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-10-2017 12:45 ODC JO17-2 Boxtel JO17-1
C 21-10-2017 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 Beerse Boys JO17-1
C 21-10-2017 14:30 Audacia JO17-1 WODAN JO17-2
C 21-10-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO17-2 Spoord. Boys JO17-1
C 21-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 Unitas'59 JO17-3
C 28-10-2017 15:00 Boxtel JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-2
C 28-10-2017 14:45 WODAN JO17-2 Best Vooruit JO17-2
C 28-10-2017 14:30 Beerse Boys JO17-1 ODC JO17-2
C 28-10-2017 14:30 Spoord. Boys JO17-1 Audacia JO17-1
C 28-10-2017 16:15 Unitas'59 JO17-3 Nieuw Woensel JO17-1
C 28-10-2017 14:00 Oirschot V. JO17-2 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1
C 01-11-2017 19:30 Nieuw Woensel JO17-1 Best Vooruit JO17-2
C 04-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-2
C 04-11-2017 14:45 Best Vooruit JO17-2 Boxtel JO17-1
C 04-11-2017 14:30 Audacia JO17-1 Unitas'59 JO17-3
C 04-11-2017 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 WODAN JO17-2
C 04-11-2017 13:45 Nieuw Woensel JO17-1 Beerse Boys JO17-1
C 04-11-2017 12:45 ODC JO17-2 Spoordonkse Boys JO17-1
C 11-11-2017 15:00 Boxtel JO17-1 Oirschot V. JO17-2
C 11-11-2017 14:30 Spoord. Boys JO17-1 WODAN JO17-2
C 11-11-2017 14:30 Beerse Boys JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-2
C 11-11-2017 14:30 Audacia JO17-1 Nieuw Woensel JO17-1
C 11-11-2017 13:00 Best Vooruit JO17-2 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1
C 11-11-2017 10:45 ODC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-3
C 18-11-2017 14:30 Unitas'59 JO17-3 Wilhelmina Boys JO17-2
C 18-11-2017 14:30 Beerse Boys JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3
C 18-11-2017 14:30 Spoord. Boys JO17-1 Nieuw Woensel JO17-1
C 18-11-2017 14:45 WODAN JO17-2 Oirschot V. JO17-2
C 18-11-2017 14:45 Best Vooruit JO17-2 ODC JO17-2
C 18-11-2017 15:00 Boxtel JO17-1 Audacia JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 14-10-2017 15:00 Boxtel JO17-1 Beerse Boys JO17-1 55450 4-2
C 14-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 58252 5-3
C 14-10-2017 14:45 Best Vooruit JO17-2 Spoordonkse Boys JO17-1 57215 1-2
C 14-10-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO17-2 WODAN JO17-2 56417 5-2
C 14-10-2017 12:45 ODC JO17-2 Unitas'59 JO17-3 57125 0-0
C 14-10-2017 10:30 Nieuw Woensel JO17-1 Oirschot V. JO17-2 56525 0-0
C 07-10-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO17-1 Boxtel JO17-1 58472 1-6
C 07-10-2017 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 Nieuw Woensel JO17-1 58292 2-1
C 07-10-2017 14:30 Beerse Boys JO17-1 Audacia JO17-1 57534 1-2
C 07-10-2017 14:30 Unitas'59 JO17-3 Best Vooruit JO17-2 55513 0-5
C 07-10-2017 14:45 WODAN JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-3 58219 3-3
C 07-10-2017 14:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-2 57964 4-3
C 04-10-2017 19:30 Audacia JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 55652 1-1
C 30-09-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO17-2 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 57639 2-2
C 30-09-2017 14:45 Best Vooruit JO17-2 Beerse Boys JO17-1 56144 2-4
C 30-09-2017 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Unitas'59 JO17-3 57201 4-3
C 30-09-2017 13:30 Nieuw Woensel JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3 58059 1-2
C 30-09-2017 12:45 ODC JO17-2 WODAN JO17-2 58216 2-2
C 23-09-2017 14:30 Unitas'59 JO17-3 Boxtel JO17-1 58546 1-9
C 23-09-2017 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 Audacia JO17-1 58664 5-4
C 23-09-2017 14:30 Beerse Boys JO17-1 Spoord. Boys JO17-1 58154 3-1
C 23-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 Wilhelmina Boys JO17-2 55670 10-2
C 23-09-2017 14:45 WODAN JO17-2 Nieuw Woensel JO17-1 56890 5-2
C 23-09-2017 14:00 Oirschot V. JO17-2 ODC JO17-2 58587 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 16-09-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 Emplina JO16-1 7450 0-0
B 16-09-2017 14:45 Wilhelmina JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-3 7648 0-4
b 09-09-2017 14:45 Wilhelmina JO17-2 BVV/Timmermans Infra JO17-1 7095 5-2
B 09-09-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO17-3 Emplina JO16-1 7247 0-0
B 02-09-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-3 6716 1-8
B 02-09-2017 14:30 Emplina JO16-1 Wilhelmina JO17-2 6797 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO17-3 2 2 0 0 6 12 1 11 0
2 Wilhelmina JO17-2 2 1 0 1 3 5 6 -1 0
3 BVV/Timmermans Infra JO17-1 2 0 0 2 0 3 13 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO17-3 4 3 1 0 10 20 9 11 0
2 Boxtel JO17-1 3 3 0 0 9 19 4 15 0
3 Oirschot Vooruit JO17-2 3 2 1 0 7 7 4 3 0
4 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 4 2 1 1 7 12 12 0 0
5 Beerse Boys JO17-1 4 2 0 2 6 10 9 1 0
6 Spoordonkse Boys JO17-1 4 2 0 2 6 8 13 -5 0
7 WODAN JO17-2 4 1 2 1 5 12 12 0 0
8 Audacia JO17-1 3 1 1 1 4 7 7 0 0
9 Wilhelmina Boys JO17-2 4 1 1 2 4 12 18 -6 0
10 Best Vooruit JO17-2 3 1 0 2 3 8 6 2 0
11 ODC JO17-2 2 0 1 1 1 2 4 -2 0
12 Nieuw Woensel JO17-1 3 0 0 3 0 4 9 -5 0
13 Unitas'59 JO17-3 3 0 0 3 0 4 18 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO17-3 2 2 0 0 6 12 1 11 0
2 Wilhelmina JO17-2 2 1 0 1 3 5 6 -1 0
3 BVV/Timmermans Infra JO17-1 2 0 0 2 0 3 13 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven