B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule

OJC ROSMALEN JO17-4

Teamleden

Spelers
Vincent Beerlage Speler      
Gijs Coenraad Speler      
Max Engelen Speler      
Justin de Heus Speler      
Michael Kooltjes Speler      
Jonas Linthorst Homan Speler      
Matthias Mackenzie Speler      
Max Moorman Speler      
Manu Nooijen Speler      
Kas van der Plas Speler      
Daan Quekel Speler      
Stan van Stiphout Speler      
Mart Stunnenberg Speler      
Jan Karel van Venrooij Speler      
Juan van de Winkel Boudens Speler      
 
Overige teamleden
Maarten Nooijen Trainer
Edwin van Stiphout Co-trainer/coach
Joan Linthorst Homan Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
r 30-09-2017 11:15 Zwaluw VFC JO17-2 Wilhelmina JO17-2
r 30-09-2017 13:00 Jong Brabant JO17-2 St Mich.Gestel JO17-1
r 30-09-2017 11:30 Uno Animo JO17-1 Nemelaer JO17-1
r 30-09-2017 14:30 Maliskamp JO17-1 DESK JO17-2
r 30-09-2017 14:45 Helvoirt JO17-1 CHC JO17-1
r 30-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 SSC'55 JO17-1
r 07-10-2017 14:30 Uno Animo JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4
r 07-10-2017 14:30 Maliskamp JO17-1 Helvoirt JO17-1
r 07-10-2017 13:00 St Mich.Gestel JO17-1 Wilhelmina JO17-2
r 07-10-2017 13:00 Nemelaer JO17-1 DESK JO17-2
r 07-10-2017 13:00 CHC JO17-1 Jong Brabant JO17-2
r 07-10-2017 12:00 SSC'55 JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2
r 14-10-2017 11:15 Zwaluw VFC JO17-2 Uno Animo JO17-1
r 14-10-2017 13:00 Jong Brabant JO17-2 Nemelaer JO17-1
r 14-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 Maliskamp JO17-1
r 14-10-2017 13:00 DESK JO17-2 St Mich.Gestel JO17-1
r 14-10-2017 14:45 Helvoirt JO17-1 SSC'55 JO17-1
r 14-10-2017 14:45 Wilhelmina JO17-2 CHC JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 23-09-2017 13:00 CHC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4 58680 3 - 9
B 16-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO17-4 RKTVC JO17-2 7626 8 - 2
B 09-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 Theole JO17-2 7074 3 - 0
B 02-09-2017 15:00 BMC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-4 6884 1 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
r 23-09-2017 12:00 SSC'55 JO17-1 Uno Animo JO17-1 56215 0-6
r 23-09-2017 13:00 St Mich.Gestel JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 56985 2-1
r 23-09-2017 13:00 Nemelaer JO17-1 Maliskamp JO17-1 56251 5-1
r 23-09-2017 13:00 DESK JO17-2 Jong Brabant JO17-2 56326 2-2
r 23-09-2017 13:00 CHC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4 58680 3-9
r 23-09-2017 14:45 Wilhelmina JO17-2 Helvoirt JO17-1 55497 3-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
b 16-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO17-4 RKTVC JO17-2 7626 8-2
b 16-09-2017 15:00 Theole JO17-2 BMC JO17-2 7452 6-1
b 09-09-2017 13:30 RKTVC JO17-2 BMC JO17-2 7274 4-1
b 09-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 Theole JO17-2 7074 3-0
B 02-09-2017 15:00 Theole JO17-2 RKTVC JO17-2 6718 3-2
B 02-09-2017 15:00 BMC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-4 6884 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO17-4 3 3 0 0 9 15 3 12 0
2 Theole JO17-2 3 2 0 1 6 9 6 3 0
3 RKTVC JO17-2 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
4 BMC JO17-2 3 0 0 3 0 3 14 -11 0

Training

Berichten



Terug naar boven