0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO17-7

Teamleden

Spelers
Rick van Amelsfoort Speler      
Florian Box Speler      
Robin Cornelissen Speler      
Jasper Floris Speler      
Koen de Groot Speler      
Daan van Hirtum Speler      
Gijs van Hirtum Speler      
Lars Kuijper Speler      
Tom van Mil Speler      
Pim Mommers Speler      
Kevin Ngo Speler      
Sjoerd van den Oord Speler      
Jarno Rundberg Speler      
Stijn Slabbekoorn Speler      
Stan Verboom Speler      
Cedric Vermeulen Speler      
Julian Vissers Speler      
 
Overige teamleden
Perry Hirtum Trainer/coach
Lars van Hooft Co-trainer/coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
T 15-06-2018 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO17-7
C 02-06-2018 12:45 SV BLC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 O. (Osman) Biyikli 109302 2 - 0
T 02-06-2018 vervallen toernooi SC Everstein OJC ROSMALEN JO17-7
C 26-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 WSC JO17-4 H. (Hans) Floris 108910 1 - 0
C 19-05-2018 14:30 RWB JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-7 Afgeschermd 107947 3 - 1
C 12-05-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7 Afgeschermd 109628 4 - 2
C 05-05-2018 14:00 FC Drunen JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7 A.A. (Andre) Frietman 109553 4 - 1
C 28-04-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 TSV Gudok JO17-6 J.H.M. (Jan) vanRos 110292 4 - 1
C 21-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 DESK JO17-3 J.H.M. (Jan) vanRos 110246 1 - 2
C 14-04-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 RKDVC JO17-4 M. (Mark) Bakker 108199 2 - 4
C 07-04-2018 14:30 Baardwijk JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-7 P.J.A. (Perry) Hirtum 109187 3 - 4
C 24-03-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 ODC JO17-3 P.J.A. (Perry) Hirtum 109816 4 - 4
C 10-03-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 FC Tilburg JO17-3 Floris, Hans 109580 1 - 3
V 17-02-2018 vervallen HVCH JO17-5 OJC ROSMALEN JO17-7
V 03-02-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 OJC ROSMALEN JO17-9 Floris, H. (Hans) (Scheidsrechter) 0 - 3
C 27-01-2018 12:30 OJC ROSMALEN JO17-7 Emplina JO17-3 Bregman, Bob 55517 3 - 5
C 16-12-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 Real Lunet JO17-1 Vissers, Luc 58506 6 - 4
C 02-12-2017 14:45 Wilhelmina JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 Baas, Jan 55578 1 - 6
C 18-11-2017 14:30 Beesd JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7 Bos, Ruben 58210 5 - 2
C 11-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 SV BLC JO17-2 Druenen, Lamber van 57526 6 - 4
C 04-11-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO17-7 OSC'45 JO17-1 Rensing, Pascal 58196 2 - 7
C 28-10-2017 vervallen SCI JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-7 56465
V 28-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 OJC ROSMALEN JO17-8 Dartel, C.J.M. (Cor) (Scheidsrechter)
C 14-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Zwaluw VFC JO17-5 Veghel, H.A.A. (Henrie) van 57830 11 - 1
C 07-10-2017 14:30 SC Elshout JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7 Venrooij, Wim van 58306 0 - 2
C 30-09-2017 15:00 BMC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 Kessel, Niels van 58495 4 - 7
C 23-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Haarsteeg JO17-3 Pennings, Hans 55254 1 - 4
B 16-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 MVV'58 JO17-3 Druenen, Lamber van 7625 8 - 1
B 11-09-2017 19:30 OJC ROSMALEN JO17-7 Nivo Sparta JO17-3 Lith, Leon van 7073 1 - 4
B 02-09-2017 14:30 Beesd JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-7 Beets, Willem 6810 4 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 02-06-2018 15:00 FC Tilburg JO17-3 TSV Gudok JO17-6 111148 0-0
C 02-06-2018 14:30 Baardwijk JO17-2 NEO'25 JO17-1 110997 0-0
C 02-06-2018 12:45 SV BLC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 109302 0-0
C 02-06-2018 14:00 WSC JO17-4 RKDVC JO17-4 109728 0-0
C 26-05-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 RWB JO17-2 108930 0-0
C 26-05-2018 14:00 FC Drunen JO17-1 SV BLC JO17-3 109761 0-0
C 26-05-2018 14:30 RKDVC JO17-4 FC Tilburg JO17-3 109256 0-0
C 26-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 WSC JO17-4 108910 0-0
C 26-05-2018 14:45 DESK JO17-3 ODC JO17-3 107907 0-0
C 26-05-2018 09:30 TSV Gudok JO17-6 Baardwijk JO17-2 109440 0-0
C 21-05-2018 14:30 Baardwijk JO17-2 FC Tilburg JO17-3 110990 0-0
C 19-05-2018 14:30 RWB JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-7 107947 0-0
C 19-05-2018 14:45 FC Tilburg JO17-3 FC Drunen JO17-1 110914 0-0
C 19-05-2018 12:45 SV BLC JO17-3 TSV Gudok JO17-6 108880 0-0
C 19-05-2018 13:45 WSC JO17-4 NEO'25 JO17-1 109957 0-0
C 19-05-2018 14:30 Baardwijk JO17-2 DESK JO17-3 109760 0-0
C 19-05-2018 14:15 ODC JO17-3 RKDVC JO17-4 108503 0-0
C 16-05-2018 20:15 TSV Gudok JO17-6 DESK JO17-3 110099 0-0
C 16-05-2018 19:30 RWB JO17-2 ODC JO17-3 141915 0-0
C 12-05-2018 14:45 FC Tilburg JO17-3 ODC JO17-3 110361 3-3
C 12-05-2018 14:45 DESK JO17-3 SV BLC JO17-3 109718 2-2
C 12-05-2018 12:30 WSC JO17-4 Baardwijk JO17-2 110358 0-0
C 12-05-2018 12:25 TSV Gudok JO17-6 RWB JO17-2 109912 1-3
C 12-05-2018 14:00 FC Drunen JO17-1 RKDVC JO17-4 110435 3-0
C 12-05-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7 109628 4-2
C 08-05-2018 19:00 NEO'25 JO17-1 FC Drunen JO17-1 109264 0-2
C 05-05-2018 12:45 SV BLC JO17-3 ODC JO17-3 109471 1-5
C 05-05-2018 12:45 WSC JO17-4 RWB JO17-2 110603 3-1
C 05-05-2018 14:30 Baardwijk JO17-2 RKDVC JO17-4 110590 1-1
C 05-05-2018 14:00 FC Drunen JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7 109553 4-1
C 05-05-2018 14:45 FC Tilburg JO17-3 NEO'25 JO17-1 108862 2-3
C 28-04-2018 12:45 ODC JO17-3 WSC JO17-4 107840 2-1
C 28-04-2018 14:30 RWB JO17-2 Baardwijk JO17-2 111064 2-2
C 28-04-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 TSV Gudok JO17-6 110292 4-1
C 28-04-2018 14:30 RKDVC JO17-4 SV BLC JO17-3 108378 2-0
C 25-04-2018 18:30 SV BLC JO17-3 Baardwijk JO17-2 142694 4-7
C 21-04-2018 14:30 RWB JO17-2 FC Drunen JO17-1 110309 0-2
C 21-04-2018 14:30 RKDVC JO17-4 TSV Gudok JO17-6 110592 5-4
C 21-04-2018 14:15 ODC JO17-3 NEO'25 JO17-1 111048 4-3
C 21-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 DESK JO17-3 110246 1-2
C 21-04-2018 12:45 SV BLC JO17-3 WSC JO17-4 110517 3-1
C 14-04-2018 12:45 SV BLC JO17-3 Baardwijk JO17-2 109063 0-0
C 14-04-2018 14:45 FC Tilburg JO17-3 RWB JO17-2 109762 2-1
C 14-04-2018 14:00 FC Drunen JO17-1 WSC JO17-4 109472 4-1
C 14-04-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 RKDVC JO17-4 108199 2-4
C 14-04-2018 13:00 DESK JO17-3 NEO'25 JO17-1 108039 4-0
C 14-04-2018 12:00 TSV Gudok JO17-6 ODC JO17-3 108577 2-6
C 10-04-2018 19:00 FC Drunen JO17-1 DESK JO17-3 108298 5-2
C 07-04-2018 14:30 Baardwijk JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-7 109187 3-4
C 07-04-2018 14:30 RKDVC JO17-4 DESK JO17-3 108375 2-3
C 07-04-2018 14:15 ODC JO17-3 FC Drunen JO17-1 109895 1-3
C 07-04-2018 12:30 WSC JO17-4 FC Tilburg JO17-3 108128 1-1
C 07-04-2018 12:00 NEO'25 JO17-1 TSV Gudok JO17-6 110856 10-1
C 07-04-2018 14:30 RWB JO17-2 SV BLC JO17-3 110042 4-0
C 31-03-2018 14:45 DESK JO17-3 FC Tilburg JO17-3 109227 3-2
C 24-03-2018 14:45 FC Tilburg JO17-3 SV BLC JO17-3 109419 1-2
C 24-03-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 ODC JO17-3 109816 4-4
C 24-03-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 RKDVC JO17-4 109747 0-1
C 24-03-2018 14:45 DESK JO17-3 RWB JO17-2 109818 3-1
C 24-03-2018 10:45 TSV Gudok JO17-6 WSC JO17-4 110641 2-6
C 24-03-2018 14:00 FC Drunen JO17-1 Baardwijk JO17-2 109532 2-0
C 17-03-2018 14:30 RWB JO17-2 ODC JO17-3 110715 0-0
C 10-03-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 FC Tilburg JO17-3 109580 1-3
C 10-03-2018 14:30 RKDVC JO17-4 RWB JO17-2 108508 2-3
C 10-03-2018 14:30 TSV Gudok JO17-6 FC Drunen JO17-1 107748 1-4
C 10-03-2018 14:45 DESK JO17-3 WSC JO17-4 110523 0-2
C 10-03-2018 16:00 ODC JO17-3 Baardwijk JO17-2 108669 1-2
C 10-03-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 SV BLC JO17-3 110500 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 27-01-2018 12:30 OJC ROSMALEN JO17-7 Emplina JO17-3 55517 3-5
C 20-01-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-5 Wilhelmina JO17-3 57418 4-2
C 16-12-2017 14:30 Beesd JO17-1 Wilhelmina JO17-3 100178 23-1
C 16-12-2017 14:45 Haarsteeg JO17-3 SC Elshout JO17-1 56648 5-0
C 16-12-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 Real Lunet JO17-1 58506 6-4
C 16-12-2017 12:45 SV BLC JO17-2 BMC JO17-3 58237 8-1
C 12-12-2017 20:00 Haarsteeg JO17-3 Beesd JO17-1 55482 0-0
C 09-12-2017 13:00 OSC'45 JO17-1 Wilhelmina JO17-3 57489 0-0
C 09-12-2017 14:30 Beesd JO17-1 SC Elshout JO17-1 55994 0-0
C 09-12-2017 14:45 Haarsteeg JO17-3 Real Lunet JO17-1 57801 0-0
C 02-12-2017 15:00 BMC JO17-3 Zwaluw VFC JO17-5 58530 7-3
C 02-12-2017 14:30 Emplina JO17-3 Haarsteeg JO17-3 57625 3-0
C 02-12-2017 14:30 Real Lunet JO17-1 Beesd JO17-1 56780 1-15
C 02-12-2017 14:30 SC Elshout JO17-1 OSC'45 JO17-1 58555 1-5
C 02-12-2017 14:45 Wilhelmina JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 55578 1-6
C 25-11-2017 12:45 SV BLC JO17-2 Emplina JO17-3 57845 0-6
C 25-11-2017 13:00 OSC'45 JO17-1 BMC JO17-3 58314 2-1
C 18-11-2017 14:45 Wilhelmina JO17-3 BMC JO17-3 57371 2-4
C 18-11-2017 14:30 Real Lunet JO17-1 Zwaluw VFC JO17-5 56863 3-3
C 18-11-2017 14:30 Beesd JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7 58210 5-2
C 18-11-2017 12:45 Emplina JO17-3 SC Elshout JO17-1 58620 5-0
C 18-11-2017 12:45 SV BLC JO17-2 Haarsteeg JO17-3 55922 0-3
C 11-11-2017 14:45 Haarsteeg JO17-3 Wilhelmina JO17-3 56473 22-0
C 11-11-2017 13:00 OSC'45 JO17-1 Beesd JO17-1 57778 5-3
C 11-11-2017 14:30 SC Elshout JO17-1 Real Lunet JO17-1 56871 4-3
C 11-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 SV BLC JO17-2 57526 6-4
C 11-11-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 Emplina JO17-3 56196 0-0
C 04-11-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 SC Elshout JO17-1 57944 0-3
C 04-11-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO17-7 OSC'45 JO17-1 58196 2-7
C 04-11-2017 14:30 Beesd JO17-1 BMC JO17-3 56002 10-0
C 04-11-2017 14:30 Real Lunet JO17-1 Emplina JO17-3 55721 1-6
C 04-11-2017 12:45 SV BLC JO17-2 Wilhelmina JO17-3 58432 10-0
C 28-10-2017 15:00 BMC JO17-3 Haarsteeg JO17-3 57688 1-11
C 28-10-2017 14:45 Wilhelmina JO17-3 Real Lunet JO17-1 57580 8-1
C 28-10-2017 14:30 SC Elshout JO17-1 SV BLC JO17-2 56622 4-3
C 28-10-2017 14:30 Emplina JO17-3 Beesd JO17-1 58515 4-0
C 28-10-2017 13:00 OSC'45 JO17-1 Zwaluw VFC JO17-5 55274 4-0
C 21-10-2017 12:45 SV BLC JO17-2 OSC'45 JO17-1 55533 1-1
C 14-10-2017 14:30 Emplina JO17-3 BMC JO17-3 56725 8-2
C 14-10-2017 14:30 Beesd JO17-1 Wilhelmina JO17-3 58356 0-0
C 14-10-2017 14:30 Real Lunet JO17-1 SCI JO17-2 55804 0-0
C 14-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Zwaluw VFC JO17-5 57830 11-1
C 07-10-2017 13:00 OSC'45 JO17-1 Haarsteeg JO17-3 55403 1-1
C 07-10-2017 14:30 SC Elshout JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7 58306 0-2
C 07-10-2017 14:45 Wilhelmina JO17-3 Emplina JO17-3 56093 0-14
C 07-10-2017 15:00 SCI JO17-2 Beesd JO17-1 55908 0-0
C 07-10-2017 15:00 BMC JO17-3 Real Lunet JO17-1 58584 4-2
C 07-10-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 SV BLC JO17-2 56287 1-3
C 30-09-2017 14:30 Beesd JO17-1 SV BLC JO17-2 56907 7-0
C 30-09-2017 14:30 Real Lunet JO17-1 OSC'45 JO17-1 56463 2-9
C 30-09-2017 14:30 Emplina JO17-3 SCI JO17-2 56582 0-0
C 30-09-2017 14:45 Haarsteeg JO17-3 Zwaluw VFC JO17-5 55950 6-0
C 30-09-2017 14:45 Wilhelmina JO17-3 SC Elshout JO17-1 58067 2-4
C 30-09-2017 15:00 BMC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 58495 4-7
C 23-09-2017 15:00 SCI JO17-2 Wilhelmina JO17-3 57547 1-5
C 23-09-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-5 Beesd JO17-1 57925 0-13
C 23-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Haarsteeg JO17-3 55254 1-4
C 23-09-2017 14:30 SC Elshout JO17-1 BMC JO17-3 57235 4-3
C 23-09-2017 13:00 OSC'45 JO17-1 Emplina JO17-3 58251 1-4
C 23-09-2017 12:45 SV BLC JO17-2 Real Lunet JO17-1 56817 9-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Drunen JO17-1 11 10 1 0 31 35 10 25 0
2 DESK JO17-3 11 7 1 3 22 35 19 16 0
3 FC Tilburg JO17-3 11 5 3 3 18 30 22 8 0
4 Baardwijk JO17-2 10 5 2 3 17 26 19 7 0
5 RKDVC JO17-4 11 5 2 4 17 23 21 2 0
6 RWB JO17-2 11 5 1 5 16 20 17 3 0
7 WSC JO17-4 10 4 2 4 14 21 17 4 0
8 SV BLC JO17-3 11 4 2 5 14 22 27 -5 0
9 ODC JO17-3 11 4 2 5 14 27 33 -6 0
10 NEO'25 JO17-1 11 4 1 6 13 22 22 0 0
11 OJC ROSMALEN JO17-7 11 3 1 7 10 21 30 -9 0
12 TSV Gudok JO17-6 11 0 0 11 0 20 65 -45 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nivo Sparta JO17-3 3 3 0 0 9 24 3 21 0
2 Beesd JO17-2 3 2 0 1 6 14 12 2 0
3 OJC ROSMALEN JO17-7 3 1 0 2 3 11 9 2 0
4 MVV'58 JO17-3 3 0 0 3 0 3 28 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina JO17-3 9 9 0 0 27 55 7 48 0
2 OSC'45 JO17-1 9 6 2 1 20 35 15 20 0
3 Haarsteeg JO17-3 8 6 1 1 19 52 6 46 0
4 Beesd JO17-1 8 6 0 2 18 76 13 63 0
5 OJC ROSMALEN JO17-7 10 6 0 4 18 46 35 11 0
6 SC Elshout JO17-1G 9 5 0 4 15 20 28 -8 0
7 SV BLC JO17-2 10 4 1 5 13 38 30 8 0
8 BMC JO17-3 10 3 0 7 9 27 57 -30 0
9 Zwaluw VFC JO17-5 8 1 0 7 3 9 49 -40 0
10 Wilhelmina JO17-3 9 1 0 8 3 16 88 -72 0
11 Real Lunet JO17-1 8 0 0 8 -1 15 61 -46 1

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
maandag 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
ma 13-11-17 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 20-11-17 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 27-11-17 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 04-12-17 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 11-12-17 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 18-12-17 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 25-12-17 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 01-01-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 08-01-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 15-01-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 22-01-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 29-01-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 05-02-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 12-02-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 19-02-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 26-02-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 05-03-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 12-03-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 19-03-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 26-03-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 02-04-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 09-04-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 16-04-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 23-04-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 30-04-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 07-05-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 14-05-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 21-05-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 28-05-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 04-06-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 11-06-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 18-06-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7
ma 25-06-18 20:15 - 21:45 6 18 OJC ROSMALEN JO17-7

Berichten



Terug naar boven