B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule

OJC ROSMALEN JO17-8

Teamleden

Spelers
Rauof Abdellaoui Speler      
Chris van Dalen Speler      
Ruud Diederen Speler      
Ties van Dijck Speler      
Michiel Druijf Speler      
Lucas Duller Speler      
Gijs van Esch Speler      
Tim Geelen Speler      
Robin Hiddinga Speler      
Sam Kentin Speler      
Dirk van Lith Speler      
Daniel v/d Most Speler      
Sjoerd Reijers Speler      
Wouter van de Sande Speler      
JoukeJan Tamsma Speler      
Julian Vera Speler      
Niels van der Vliet Speler      
 
Overige teamleden
Mark van der Vliet Trainer/coach
Joop van Esch Leider
Roy van Dalen Overige staf

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 30-09-2017 10:45 Unitas JO17-3 Lekvogels JO17-1
r 30-09-2017 11:15 NOAD'32 JO17-1 RKTVC JO17-3
r 30-09-2017 11:30 Rhelico JO17-1 Stedoco JO17-1G
r 30-09-2017 12:30 Kerkwijk JO17-1 Tricht JO17-2
r 30-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-8 MVV'58 JO17-2
r 30-09-2017 14:30 Beesd JO17-2 Haaften JO17-1
r 04-10-2017 20:00 MVV'58 JO17-2 Kerkwijk JO17-1
r 07-10-2017 12:30 Kerkwijk JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8
r 07-10-2017 12:30 Tricht JO17-2 RKTVC JO17-3
r 07-10-2017 11:15 NOAD'32 JO17-1 Beesd JO17-2
r 07-10-2017 10:15 Haaften JO17-1 Rhelico JO17-1
r 07-10-2017 10:15 Stedoco JO17-1G Lekvogels JO17-1
r 14-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-8 NOAD'32 JO17-1
r 14-10-2017 11:30 Rhelico JO17-1 Tricht JO17-2
r 14-10-2017 12:15 Lekvogels JO17-1 Haaften JO17-1
r 14-10-2017 11:45 RKTVC JO17-3 Stedoco JO17-1G
r 14-10-2017 14:30 Beesd JO17-2 MVV'58 JO17-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 23-09-2017 10:30 Haaften JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8 56642 2 - 1
B 16-09-2017 14:00 Ophemert JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8 7479 4 - 3
B 09-09-2017 14:30 Maliskamp JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 7168 1 - 4
B 02-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-8 BMC JO17-3 6881 6 - 1
V 28-08-2017 19:30 DVG JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8
T 26-08-2017 n.n.b. RegioBank-toernooi bij Nivo Sparta OJC ROSMALEN JO17-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
r 23-09-2017 10:30 Haaften JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8 56642 2-1
C 23-09-2017 10:15 Stedoco JO17-1G Unitas JO17-3 56010 0-0
r 23-09-2017 10:30 Lekvogels JO17-1 Beesd JO17-2 56922 5-0
r 23-09-2017 10:30 Tricht JO17-2 NOAD'32 JO17-1 56718 2-1
r 23-09-2017 13:30 RKTVC JO17-3 Rhelico JO17-1 56910 1-9
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
b 16-09-2017 14:00 Ophemert JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8 7479 4-3
b 16-09-2017 15:00 BMC JO17-3 Maliskamp JO17-2 7628 2-5
b 13-09-2017 19:30 BMC JO17-3 Ophemert JO17-1 7076 5-2
b 09-09-2017 14:30 Maliskamp JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 7168 1-4
B 02-09-2017 12:00 Ophemert JO17-1 Maliskamp JO17-2 6746 4-2
B 02-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-8 BMC JO17-3 6881 6-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO17-8 3 2 0 1 6 13 6 7 0
2 Ophemert JO17-1 3 2 0 1 6 10 10 0 0
3 Maliskamp JO17-2 3 1 0 2 3 8 10 -2 0
4 BMC JO17-3 3 1 0 2 3 8 13 -5 0

Training

Berichten



Terug naar boven