0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO17-8

Teamleden

Spelers
Rauof Abdellaoui Speler      
Ruud Diederen Speler      
Michiel Druijf Speler      
Lucas Duller Speler      
Gijs van Esch Speler      
Tim Geelen Speler      
Robin Hiddinga Speler      
Sam Kentin Speler      
Dirk van Lith Speler      
Daniel v/d Most Speler      
Sjoerd Reijers Speler      
Wouter van de Sande Speler      
JoukeJan Tamsma Speler      
Niels van der Vliet Speler      
 
Overige teamleden
Mark van der Vliet Trainer/coach
Hans Diederen Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 26-05-2018 11:15 NOAD'32 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8 110319 Sportpark Korenzand - -
T 09-06-2018 n.n.b. toernooi sv Nijmegen OJC ROSMALEN JO17-8 - -
T 15-06-2018 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO17-8 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 11:15 ODC JO17-4 Hedel JO17-1
C 26-05-2018 11:15 NOAD'32 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8
C 26-05-2018 14:30 SC Elshout JO17-1 OSC'45 JO17-1
C 26-05-2018 14:45 Taxandria JO17-3 SV BLC JO17-2
C 30-05-2018 19:15 SV BLC JO17-2 SC Elshout JO17-1
C 30-05-2018 19:45 RKDVC JO17-3 Taxandria JO17-3
C 02-06-2018 13:00 OSC'45 JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 SC Elshout JO17-1 J.H. (John) van derStaak 110443 5 - 2
C 14-05-2018 19:30 OJC ROSMALEN JO17-8 OSC'45 JO17-1 FMA (Frank) Bevers 110434 2 - 1
C 12-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-8 SV BLC JO17-2 J. (Joris) Coolen 110980 1 - 4
C 21-04-2018 13:00 Hedel JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8 P.R.A. (Patrick) Olde Scholtenhuis 110014 4 - 0
C 18-04-2018 19:30 Wilhelmina'26 JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 G. (Goof) v.d.Nieuwegiessen 110723 3 - 0
C 14-04-2018 16:00 ODC JO17-4 OJC ROSMALEN JO17-8 H. (Henry) v.d.Biggelaar 110909 3 - 2
C 07-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-8 RKDVC JO17-3 J.H.M. (Jan) vanRos 108151 0 - 4
C 24-03-2018 14:45 Taxandria JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-8 J.W.H.E. (Hans) Diederen 108244 5 - 3
C 17-03-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 TSV Gudok JO17-4 Most, Arend van der 110112 -
C 10-03-2018 vervallen FC Engelen JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 110298
V 27-01-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-8 OJC ROSMALEN JO17-9 Lith, L.A.M. (Leon) van (Scheidsrechter) 4 - 9
V 20-01-2018 15:00 FC Tilburg JO17-4 OJC ROSMALEN JO17-8 4 - 1
C 16-12-2017 11:45 RKTVC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-8 56193 -
C 25-11-2017 afgelast Lekvogels JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8 57942
C 18-11-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO17-8 Tricht JO17-2 Lith, Leon van 58698 3 - 2
C 11-11-2017 10:15 SteDoCo JO17-1G OJC ROSMALEN JO17-8 Flint, Rob 57440 1 - 5
C 04-11-2017 13:00 Beesd JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 Bos, Ruben 55443 7 - 1
B 21-10-2017 12:45 SV BLC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-8 Franken, Adrie 98361 4 - 2
C 14-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 NOAD'32 JO17-1 Lith, Leon van 58622 8 - 2
C 07-10-2017 12:30 Kerkwijk JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8 Graaf, Jo van de 57612 4 - 1
C 30-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-8 MVV'58 JO17-2 Lith, Leon van 57145 3 - 4
C 23-09-2017 10:30 Haaften JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8 Wolf, Rob 56642 2 - 1
B 16-09-2017 14:00 Ophemert JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8 Meulen, Wouter ter 7479 4 - 3
B 09-09-2017 14:30 Maliskamp JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 7168 1 - 4
B 02-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-8 BMC JO17-3 Lith, Leon van 6881 6 - 1
V 28-08-2017 19:30 DVG JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8
T 26-08-2017 n.n.b. RegioBank-toernooi bij Nivo Sparta OJC ROSMALEN JO17-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 22-05-2018 19:00 Taxandria JO17-3 Wilhelmina'26 JO17-2 109202 0-0
C 19-05-2018 14:30 RKDVC JO17-3 ODC JO17-4 110640 0-0
C 19-05-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 SC Elshout JO17-1 110443 0-0
C 19-05-2018 13:15 Hedel JO17-1 Taxandria JO17-3 110228 0-0
C 19-05-2018 13:00 OSC'45 JO17-1 NOAD'32 JO17-1 110837 0-0
C 16-05-2018 19:45 RKDVC JO17-3 Wilhelmina'26 JO17-2 109069 0-0
C 14-05-2018 19:30 OJC ROSMALEN JO17-8 OSC'45 JO17-1 110434 0-0
C 12-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-8 SV BLC JO17-2 110980 1-4
C 12-05-2018 14:45 Taxandria JO17-3 OSC'45 JO17-1 109635 4-0
C 12-05-2018 13:00 SC Elshout JO17-1 NOAD'32 JO17-1 108246 1-3
C 09-05-2018 19:00 SV BLC JO17-2 RKDVC JO17-3 110747 1-0
C 07-05-2018 19:00 OSC'45 JO17-1 SV BLC JO17-2 108435 7-1
C 05-05-2018 11:15 ODC JO17-4 NOAD'32 JO17-1 108557 1-3
C 05-05-2018 13:00 Hedel JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-2 108191 2-3
C 05-05-2018 14:30 RKDVC JO17-3 SC Elshout JO17-1 110490 3-1
C 28-04-2018 11:15 NOAD'32 JO17-1 Taxandria JO17-3 110110 1-3
C 21-04-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO17-2 SC Elshout JO17-1 111054 3-2
C 21-04-2018 13:00 OSC'45 JO17-1 ODC JO17-4 109521 3-2
C 21-04-2018 13:00 Hedel JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8 110014 4-0
C 18-04-2018 19:30 Wilhelmina'26 JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 110723 3-0
C 14-04-2018 13:00 Hedel JO17-1 SV BLC JO17-2 108861 9-1
C 14-04-2018 11:15 NOAD'32 JO17-1 TSV Gudok JO17-4 110652 0-0
C 14-04-2018 16:00 ODC JO17-4 OJC ROSMALEN JO17-8 110909 3-2
C 14-04-2018 14:30 RKDVC JO17-3 OSC'45 JO17-1 109452 3-2
C 07-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-8 RKDVC JO17-3 108151 0-4
C 07-04-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO17-2 ODC JO17-4 110206 3-2
C 07-04-2018 12:45 SV BLC JO17-2 NOAD'32 JO17-1 110630 1-5
C 07-04-2018 13:00 OSC'45 JO17-1 Hedel JO17-1 107831 0-4
C 07-04-2018 14:30 SC Elshout JO17-1 Taxandria JO17-3 109603 1-2
C 04-04-2018 20:15 TSV Gudok JO17-4 OSC'45 JO17-1 111119 0-0
C 04-04-2018 19:30 SC Elshout JO17-1 ODC JO17-4 108428 1-0
C 31-03-2018 13:30 Hedel JO17-1 NOAD'32 JO17-1 108009 5-2
C 24-03-2018 14:30 SC Elshout JO17-1 TSV Gudok JO17-4 108751 0-0
C 24-03-2018 16:15 ODC JO17-4 SV BLC JO17-2 109484 3-0
C 24-03-2018 11:15 NOAD'32 JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-2 108730 3-2
C 24-03-2018 14:30 RKDVC JO17-3 Hedel JO17-1 109121 0-3
C 24-03-2018 14:45 Taxandria JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-8 108244 5-3
C 17-03-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 TSV Gudok JO17-4 110112 0-0
C 17-03-2018 14:15 ODC JO17-4 FC Engelen JO17-2 110767 0-0
C 10-03-2018 15:00 FC Engelen JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 110298 0-0
C 10-03-2018 14:45 Taxandria JO17-3 ODC JO17-4 108951 1-0
C 10-03-2018 14:30 SC Elshout JO17-1 Hedel JO17-1 109566 2-5
C 10-03-2018 11:15 NOAD'32 JO17-1 RKDVC JO17-3 108933 0-2
C 10-03-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO17-2 SV BLC JO17-2 109611 3-2
C 03-03-2018 14:45 Taxandria JO17-3 FC Engelen JO17-2 110271 0-0
C 03-03-2018 12:45 SV BLC JO17-2 TSV Gudok JO17-4 110004 0-0
C 24-02-2018 15:00 FC Engelen JO17-2 RKDVC JO17-3 109786 0-0
C 24-02-2018 14:00 TSV Gudok JO17-4 Hedel JO17-1 109716 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 09:30 Tricht JO17-2 MVV'58 JO17-2 58758 2-3
C 16-12-2017 11:45 RKTVC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-8 56193 0-0
C 02-12-2017 11:15 NOAD'32 JO17-1 Stedoco JO17-1G 57985 1-0
C 02-12-2017 12:30 Tricht JO17-2 Haaften JO17-1 56246 7-6
C 02-12-2017 12:30 Kerkwijk JO17-1 RKTVC JO17-3 56022 16-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 21-10-2017 12:45 SV BLC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-8 98361 4-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hedel JO17-1 8 7 0 1 21 37 9 28 0
2 Wilhelmina'26 JO17-2 7 5 1 1 16 18 12 6 0
3 Taxandria JO17-3 6 5 0 1 15 16 10 6 0
4 RKDVC JO17-3 8 4 1 3 13 15 12 3 0
5 NOAD'32 JO17-1 8 4 0 4 12 18 19 -1 0
6 OSC'45 JO17-1 7 3 0 4 9 17 17 0 0
7 ODC JO17-4 8 3 0 5 9 15 15 0 0
8 SV BLC JO17-2 7 2 0 5 6 10 28 -18 0
9 OJC ROSMALEN JO17-8 8 2 0 6 6 13 26 -13 0
10 SC Elshout JO17-1 7 1 0 6 3 10 21 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beesd JO17-2 8 6 1 1 19 40 13 27 0
2 Kerkwijk JO17-1 7 6 0 1 18 42 11 31 0
3 NOAD'32 JO17-1 8 4 1 3 13 27 15 12 0
4 Tricht JO17-2 8 4 0 4 12 27 28 -1 0
5 MVV'58 JO17-2 7 3 1 3 10 37 20 17 0
6 OJC ROSMALEN JO17-8 7 3 0 4 9 22 22 0 0
7 Haaften JO17-1 7 2 2 3 8 23 27 -4 0
8 RKTVC JO17-3 7 1 2 4 5 16 74 -58 0
9 SteDoCo JO17-1G 7 0 1 6 1 10 34 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC JO17-3 1 1 0 0 3 4 2 2 0
2 OJC ROSMALEN JO17-8 1 0 0 1 0 2 4 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
woensdag 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
wo 08-11-17 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 15-11-17 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 22-11-17 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 29-11-17 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 06-12-17 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 13-12-17 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 20-12-17 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 27-12-17 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 03-01-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 10-01-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 17-01-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 24-01-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 31-01-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 07-02-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 14-02-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 21-02-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 28-02-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 07-03-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 14-03-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 21-03-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 28-03-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 04-04-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 11-04-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 18-04-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 25-04-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 02-05-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 09-05-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 16-05-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 23-05-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 30-05-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 06-06-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 13-06-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 20-06-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
wo 27-06-18 19:00 - 20:15 6 17 OJC ROSMALEN JO17-8
vrijdag 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
vr 10-11-17 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 17-11-17 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 24-11-17 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 01-12-17 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 08-12-17 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 15-12-17 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 22-12-17 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 29-12-17 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 05-01-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 12-01-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 19-01-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 26-01-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 02-02-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 09-02-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 16-02-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 23-02-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 02-03-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 09-03-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 16-03-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 23-03-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 30-03-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 06-04-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 13-04-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 20-04-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 27-04-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 04-05-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 11-05-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 18-05-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 25-05-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 01-06-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 08-06-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 15-06-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 22-06-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8
vr 29-06-18 19:00 - 20:15 5 12 OJC ROSMALEN JO17-8

Berichten



Terug naar boven