0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO15-3

Teamleden

Spelers
Teun Bauling Speler      
Bart Coenraad Speler      
Rens Constant Speler      
Sander Coppens Speler      
Sergio van Delft Speler      
Denzell Evelijn Veere Speler      
Lars van Hazendonk Speler      
Tim Janssen Speler      
Casper de Kok Speler      
Tjeu van Lent Speler      
Felix van Lith Speler      
Job van der Plas Speler      
Bram Schoemacher Speler      
Lex Sleutjes Speler      
Niek Wijnstra Speler      
 
Overige teamleden
Johan Konings Trainer
Marcel de Kok Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
T 09-06-2018 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO15-3
T 02-06-2018 n.n.b. toernooi RWB OJC ROSMALEN JO15-3
C 26-05-2018 14:45 Rijen JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 L (Leo) deJongh 104544 5 - 1
T 19-05-2018 n.n.b. Haderslev Trophee Denemarken OJC ROSMALEN JO15-3
C 12-05-2018 12:45 OJC ROSMALEN JO15-3 Uno Animo JO15-1 S. (Sjel) Brekelmans 102473 0 - 1
C 05-05-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 SVSSS JO15-1 H.P.J. (Henk) Vissers 103229 2 - 1
C 21-04-2018 13:00 RWB JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 E. (Eswin) vanHal 101998 2 - 2
C 16-04-2018 19:30 OJC ROSMALEN JO15-3 VOAB JO15-2 L.J. (Leon) vanBoxtel 104189 1 - 2
C 14-04-2018 11:15 SC 't Zand JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-3 C.L.L. (Corne) Schuurmans 101798 1 - 3
C 07-04-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 TSV Gudok JO15-1 Afgeschermd 104854 1 - 1
C 31-03-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 SV Reeshof JO15-1 Afgeschermd 105240 0 - 1
C 24-03-2018 12:30 FC Tilburg JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 M. (Marcel) deKok 101502 4 - 0
C 10-03-2018 12:00 ZIGO JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 Cohen, Patrick 102803 1 - 6
C 24-02-2018 12:45 Were Di JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 P.J. Vermeulen 103351 1 - 2
V 03-02-2018 13:00 Nulandia JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 0 - 3
V 27-01-2018 13:00 Sarto JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-3 3 - 4
B 16-12-2017 13:00 Vlijmense Boys JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 Bijnen, TS (Theo) van 100801 8 - 4
C 09-12-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 LRC JO15-2 Heemskerk, K.M. (Kees Michel) 63392 -
C 02-12-2017 10:30 GDC JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 Dernison, Daan 63028 2 - 0
C 25-11-2017 12:15 SC Everstein JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 60701 2 - 1
C 18-11-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 BZS JO15-1 Lent, Timo van 61279 9 - 1
C 11-11-2017 09:45 NOAD'32 JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 Rosmalen, A.H. (Alex) van 61389 3 - 1
C 04-11-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 TEC JO15-1 Esch, C. (Chris) van 62890 8 - 3
C 28-10-2017 12:45 Emplina JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-3 tilburg, Jurgen van 59645 0 - 1
B 21-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 Zwaluw VFC JO15-2 Heemskerk, Kees Michel 98453 3 - 1
C 14-10-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO15-3 SJO/BZC'14 JO15-1 88106
V 14-10-2017 09:30 Uno Animo JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3
C 07-10-2017 10:00 Woudrichem JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 Steenbergen, W. (Wim) van 62503 1 - 8
C 30-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 Altena JO15-1 Esch, C. (Chris) van 62192 6 - 0
C 23-09-2017 10:30 GVV'63 JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 Bouman, Gerbert 60165 0 - 1
B 16-09-2017 12:45 Braakhuizen JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 Stevens, Maurice 8609 1 - 4
B 09-09-2017 13:00 Maliskamp JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 Meulenreek, Mathijn van de 8487 0 - 8
B 02-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 WODAN JO15-2 Rensing, Pascal 7997 3 - 1
V 29-08-2017 19:00 Zwaluw VFC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-3 3 - 2
V 26-08-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 Schijndel JO15-2 Pennings, J.M. (Hans) (Scheidsrechter) 6 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 02-06-2018 11:15 SC 't Zand JO15-2 ZIGO JO15-1 104510 0-0
C 30-05-2018 19:00 SVSSS JO15-1 Were Di JO15-1 101624 0-0
C 26-05-2018 14:45 Rijen JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 104544 0-0
C 26-05-2018 11:15 SC 't Zand JO15-2 RWB JO15-1 102486 0-0
C 26-05-2018 12:00 ZIGO JO15-1 Were Di JO15-1 102171 0-0
C 26-05-2018 12:30 SV Reeshof JO15-1 SVSSS JO15-1 104611 0-0
C 26-05-2018 12:30 FC Tilburg JO15-1 Uno Animo JO15-1 102338 0-0
C 26-05-2018 13:00 VOAB JO15-2 TSV Gudok JO15-1 102236 0-0
C 22-05-2018 18:30 Were Di JO15-1 SV Reeshof JO15-1 103940 0-0
C 19-05-2018 12:45 Were Di JO15-1 VOAB JO15-2 101522 0-0
C 19-05-2018 12:00 RWB JO15-1 FC Tilburg JO15-1 104071 0-0
C 19-05-2018 12:30 Uno Animo JO15-1 ZIGO JO15-1 103778 0-0
C 19-05-2018 12:30 TSV Gudok JO15-1 SC 't Zand JO15-2 104562 0-0
C 17-05-2018 19:00 TSV Gudok JO15-1 Were Di JO15-1 103327 0-0
C 16-05-2018 19:30 SVSSS JO15-1 Rijen JO15-1 101814 0-0
C 16-05-2018 19:15 Uno Animo JO15-1 SV Reeshof JO15-1 105198 0-0
C 15-05-2018 19:30 Uno Animo JO15-1 VOAB JO15-2 103614 0-0
C 12-05-2018 12:45 OJC ROSMALEN JO15-3 Uno Animo JO15-1 102473 0-1
C 12-05-2018 11:15 SC 't Zand JO15-2 VOAB JO15-2 104549 1-3
C 12-05-2018 12:30 FC Tilburg JO15-1 SVSSS JO15-1 102651 1-3
C 12-05-2018 12:00 SV Reeshof JO15-1 Rijen JO15-1 104579 1-2
C 09-05-2018 19:00 TSV Gudok JO15-1 SV Reeshof JO15-1 103765 4-1
C 08-05-2018 19:30 RWB JO15-1 Were Di JO15-1 102414 6-2
C 05-05-2018 12:30 FC Tilburg JO15-1 ZIGO JO15-1 102493 0-3
C 05-05-2018 14:30 SC 't Zand JO15-2 Rijen JO15-1 103405 0-3
C 05-05-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 SVSSS JO15-1 103229 2-1
C 21-04-2018 14:45 Rijen JO15-1 ZIGO JO15-1 105189 5-1
C 21-04-2018 13:00 RWB JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 101998 2-2
C 21-04-2018 13:00 SVSSS JO15-1 SC 't Zand JO15-2 103747 2-2
C 21-04-2018 13:00 VOAB JO15-2 FC Tilburg JO15-1 103462 2-4
C 18-04-2018 19:15 Uno Animo JO15-1 Rijen JO15-1 104808 2-5
C 16-04-2018 19:30 OJC ROSMALEN JO15-3 VOAB JO15-2 104189 1-2
C 14-04-2018 12:30 RWB JO15-1 Uno Animo JO15-1 102399 6-1
C 14-04-2018 14:45 Rijen JO15-1 VOAB JO15-2 102763 3-0
C 14-04-2018 12:30 FC Tilburg JO15-1 Were Di JO15-1 103912 2-0
C 14-04-2018 12:00 ZIGO JO15-1 SV Reeshof JO15-1 102432 3-4
C 14-04-2018 12:30 TSV Gudok JO15-1 SVSSS JO15-1 104048 6-3
C 14-04-2018 11:15 SC 't Zand JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-3 101798 1-3
C 10-04-2018 18:45 Uno Animo JO15-1 TSV Gudok JO15-1 104995 1-3
C 07-04-2018 13:00 SVSSS JO15-1 RWB JO15-1 102334 1-4
C 07-04-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 TSV Gudok JO15-1 104854 1-1
C 07-04-2018 13:00 VOAB JO15-2 ZIGO JO15-1 101745 0-2
C 07-04-2018 12:45 Were Di JO15-1 SC 't Zand JO15-2 104098 4-1
C 07-04-2018 12:45 SV Reeshof JO15-1 FC Tilburg JO15-1 104833 2-1
C 04-04-2018 19:30 VOAB JO15-2 RWB JO15-1 102424 0-1
C 31-03-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 SV Reeshof JO15-1 105240 0-1
C 31-03-2018 12:00 ZIGO JO15-1 RWB JO15-1 102952 2-5
C 24-03-2018 12:30 FC Tilburg JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 101502 4-0
C 24-03-2018 12:30 TSV Gudok JO15-1 RWB JO15-1 103034 2-1
C 24-03-2018 12:00 SV Reeshof JO15-1 VOAB JO15-2 102261 0-0
C 24-03-2018 11:15 SC 't Zand JO15-2 Uno Animo JO15-1 104944 1-2
C 24-03-2018 12:00 ZIGO JO15-1 SVSSS JO15-1 105323 6-5
C 24-03-2018 14:45 Rijen JO15-1 Were Di JO15-1 103388 1-3
C 17-03-2018 12:30 TSV Gudok JO15-1 FC Tilburg JO15-1 103232 0-1
C 17-03-2018 13:00 RWB JO15-1 Rijen JO15-1 102742 0-0
C 10-03-2018 12:30 FC Tilburg JO15-1 SC 't Zand JO15-2 102912 1-3
C 10-03-2018 12:45 Were Di JO15-1 Uno Animo JO15-1 105132 4-1
C 10-03-2018 14:45 Rijen JO15-1 TSV Gudok JO15-1 101746 0-2
C 10-03-2018 13:00 VOAB JO15-2 SVSSS JO15-1 103674 1-3
C 10-03-2018 12:00 ZIGO JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 102803 1-6
C 10-03-2018 12:00 SV Reeshof JO15-1 RWB JO15-1 103058 1-1
C 24-02-2018 12:45 SV Reeshof JO15-1 SC 't Zand JO15-2 103087 4-1
C 24-02-2018 12:45 Were Di JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 103351 1-2
C 24-02-2018 13:00 SVSSS JO15-1 Uno Animo JO15-1 105325 1-0
C 24-02-2018 14:45 Rijen JO15-1 FC Tilburg JO15-1 104723 7-1
C 24-02-2018 12:00 ZIGO JO15-1 TSV Gudok JO15-1 103478 4-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 16-12-2017 13:00 Vlijmense Boys JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 100801 8-4
B 21-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 Zwaluw VFC JO15-2 98453 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 13:30 BZS JO15-1 Emplina JO15-2 59941 6-1
C 16-12-2017 12:00 TEC JO15-1 Woudrichem JO15-1 90804 1-2
C 13-12-2017 19:00 SC Everstein JO15-1 GVV'63 JO15-1 61753 0-0
C 09-12-2017 10:30 SC Everstein JO15-1 GDC JO15-1 62592 0-0
C 09-12-2017 10:30 GVV'63 JO15-1 Woudrichem JO15-1 90808 0-0
C 09-12-2017 10:30 Altena JO15-1 TEC JO15-1 59589 0-2
C 09-12-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 LRC JO15-2 63392 0-0
C 02-12-2017 10:00 LRC JO15-2 NOAD'32 JO15-1 61378 0-4
C 02-12-2017 10:00 Woudrichem JO15-1 Altena JO15-1 90807 3-0
C 02-12-2017 12:00 TEC JO15-1 GVV'63 JO15-1 60048 2-1
C 02-12-2017 10:30 GDC JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 63028 2-0
C 02-12-2017 12:45 Emplina JO15-2 SC Everstein JO15-1 61066 1-9
C 25-11-2017 10:00 LRC JO15-2 Woudrichem JO15-1 90806 2-1
C 25-11-2017 09:45 NOAD'32 JO15-1 TEC JO15-1 62486 4-0
C 25-11-2017 10:30 Altena JO15-1 Emplina JO15-2 60337 3-2
C 25-11-2017 12:15 SC Everstein JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 60701 2-1
C 25-11-2017 13:30 BZS JO15-1 GDC JO15-1 63059 2-0
C 18-11-2017 10:15 Woudrichem JO15-1 NOAD'32 JO15-1 90805 2-2
C 18-11-2017 10:30 GDC JO15-1 GVV'63 JO15-1 59635 4-1
C 18-11-2017 08:45 Altena JO15-1 SC Everstein JO15-1 59664 0-4
C 18-11-2017 12:45 Emplina JO15-2 LRC JO15-2 60614 2-4
C 18-11-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 BZS JO15-1 61279 9-1
C 11-11-2017 10:00 LRC JO15-2 GDC JO15-1 62055 2-1
C 11-11-2017 10:15 BZS JO15-1 Altena JO15-1 62423 3-1
C 11-11-2017 09:45 NOAD'32 JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 61389 3-1
C 11-11-2017 10:30 GVV'63 JO15-1 Emplina JO15-2 63436 3-2
C 04-11-2017 13:30 BZS JO15-1 NOAD'32 JO15-1 60601 1-5
C 04-11-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 TEC JO15-1 62890 8-3
C 04-11-2017 12:30 SC Everstein JO15-1 Woudrichem JO15-1 90803 5-0
C 04-11-2017 10:30 Altena JO15-1 SJO/BZC'14 JO15-1 88108 0-0
C 04-11-2017 10:30 GDC JO15-1 Emplina JO15-2 59804 2-4
C 04-11-2017 10:30 GVV'63 JO15-1 LRC JO15-2 60802 1-1
C 28-10-2017 09:30 LRC JO15-2 Altena JO15-1 60993 1-1
C 28-10-2017 09:45 NOAD'32 JO15-1 GVV'63 JO15-1 63174 5-2
C 28-10-2017 10:00 Woudrichem JO15-1 BZS JO15-1 90802 4-1
C 28-10-2017 11:00 SJO/BZC'14 JO15-1 GDC JO15-1 88107 0-0
C 28-10-2017 12:00 TEC JO15-1 SC Everstein JO15-1 60718 1-12
C 28-10-2017 12:45 Emplina JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-3 59645 0-1
C 14-10-2017 10:30 GDC JO15-1 Woudrichem JO15-1 62835 2-6
C 14-10-2017 08:45 Altena JO15-1 NOAD'32 JO15-1 63141 1-3
C 14-10-2017 10:30 SC Everstein JO15-1 LRC JO15-2 62489 8-2
C 14-10-2017 12:45 Emplina JO15-2 TEC JO15-1 61089 7-6
C 14-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-3 SJO/BZC'14 JO15-1 88106 0-0
C 14-10-2017 13:30 BZS JO15-1 GVV'63 JO15-1 60744 5-2
C 07-10-2017 10:00 Woudrichem JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 62503 1-8
C 07-10-2017 10:00 LRC JO15-2 BZS JO15-1 61804 1-3
C 07-10-2017 09:45 NOAD'32 JO15-1 SC Everstein JO15-1 62074 2-1
C 07-10-2017 10:30 GVV'63 JO15-1 Altena JO15-1 63272 5-1
C 07-10-2017 10:00 SJO/BZC'14 JO15-1 Emplina JO15-2 88105 0-4
C 07-10-2017 12:00 TEC JO15-1 GDC JO15-1 62909 1-2
C 30-09-2017 11:00 SJO/BZC'14 JO15-1 LRC JO15-2 88104 0-0
C 30-09-2017 10:30 GDC JO15-1 NOAD'32 JO15-1 62969 0-2
C 30-09-2017 12:45 Emplina JO15-2 Woudrichem JO15-1 62072 4-6
C 30-09-2017 12:00 TEC JO15-1 BZS JO15-1 62066 1-5
C 30-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 Altena JO15-1 62192 6-0
C 23-09-2017 10:00 Woudrichem JO15-1 SJO/BZC'14 JO15-1 88103 7-1
C 23-09-2017 10:30 Altena JO15-1 GDC JO15-1 63098 0-2
C 23-09-2017 10:30 GVV'63 JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 60165 0-1
C 23-09-2017 13:30 BZS JO15-1 SC Everstein JO15-1 62756 0-7
C 23-09-2017 09:30 LRC JO15-2 TEC JO15-1 62209 2-1
C 23-09-2017 09:45 NOAD'32 JO15-1 Emplina JO15-2 60749 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rijen JO15-1 11 8 1 2 25 35 13 22 0
2 RWB JO15-1 11 7 3 1 24 33 12 21 0
3 TSV Gudok JO15-1 11 6 4 1 22 28 17 11 0
4 SV Reeshof JO15-1 11 4 4 3 16 22 21 1 0
5 ZIGO JO15-1 11 5 1 5 16 30 35 -5 0
6 FC Tilburg JO15-1 11 5 0 6 15 19 23 -4 0
7 Uno Animo JO15-1 11 5 0 6 15 16 28 -12 0
8 OJC ROSMALEN JO15-3 11 4 2 5 14 18 20 -2 0
9 SVSSS JO15-1 11 4 2 5 14 26 30 -4 0
10 Were Di JO15-1 11 4 1 6 13 27 24 3 0
11 VOAB JO15-2 11 2 2 7 8 11 25 -14 0
12 SC 't Zand JO15-2 11 1 2 8 5 13 30 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vlijmense Boys JO15-1 1 1 0 0 3 8 4 4 0
2 OJC ROSMALEN JO15-3 1 0 0 1 0 4 8 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NOAD'32 JO15-1 10 9 1 0 28 33 9 24 0
2 SC Everstein JO15-1 8 7 0 1 21 48 7 41 0
3 OJC ROSMALEN JO15-3 9 6 0 3 18 35 12 23 0
4 BZS JO15-1 10 6 0 4 18 27 31 -4 0
5 Woudrichem JO15-1 9 5 1 3 16 25 25 0 0
6 LRC JO15-2 9 4 2 3 14 15 22 -7 0
7 GDC JO15-1 9 4 0 5 12 15 18 -3 0
8 GVV'63 JO15-1 8 2 1 5 7 15 21 -6 0
9 Emplina JO15-2 10 2 0 8 6 24 43 -19 0
10 TEC JO15-1 10 2 0 8 6 18 43 -25 0
11 Altena JO15-1 10 1 1 8 4 7 31 -24 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
maandag 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
ma 13-11-17 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 20-11-17 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 27-11-17 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 04-12-17 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 11-12-17 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 18-12-17 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 25-12-17 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 01-01-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 08-01-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 15-01-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 22-01-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 29-01-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 05-02-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 12-02-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 19-02-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 26-02-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 05-03-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 12-03-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 19-03-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 26-03-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 02-04-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 09-04-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 16-04-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 23-04-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 30-04-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 07-05-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 14-05-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 21-05-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 28-05-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 04-06-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 11-06-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 18-06-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
ma 25-06-18 19:00 - 20:15 6 25 OJC ROSMALEN JO15-3
woensdag 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
wo 08-11-17 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 15-11-17 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 22-11-17 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 29-11-17 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 06-12-17 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 13-12-17 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 20-12-17 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 27-12-17 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 03-01-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 10-01-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 17-01-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 24-01-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 31-01-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 06-06-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 13-06-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 20-06-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3
wo 27-06-18 18:00 - 19:00 4 18 OJC ROSMALEN JO15-3

Berichten



Terug naar boven