0245 Onder 15 competitie (najaar)

OJC ROSMALEN JO15-6

Materiaaldienst / Grensrechter schema

03-09-2017 (laatst gewijzigd op: 12-10-2017)
Materiaal dienst week
36,37,38,39: Teun, Vincent, Florus
40,41,42,43: Krijn, Tim, Sven
44,45,46,47: Yoric, Walid, Duke
48,49,50,51: Gijs, Matthijs, Mees
na de winterstop: Pepijn, Tom

Grensrechter schema:
Zaterdag 23-09 ouder van Vincent
Zaterdag 30-09 ouder van Pepijn
Zaterdag 07-10 ouder van Krijn
Zaterdag 14-10 ouder van Sven
Zaterdag 28-10 ouder van Florus
Zaterdag 04-11 ouder van Yoric
Zaterdag 11-11 ouder van Matthijs
Zaterdag 25-11 ouder van Walid
Zaterdag 02-12 ouder van Teun
Zaterdag 09-12 ouder van Tom

Teamleden

Spelers
Teun van Alebeek Speler      
Gijs van Broekhoven Speler      
Mees Dinger Speler      
Yoric van Efferen Speler      
Matthijs Geerts Speler      
Vincent Gravesteijn Speler      
Tom van Haren Speler      
Duke Heerkens Speler      
Florus Houwer Speler      
Tim Kagie Speler      
Pepijn van der Leest Speler      
Walid Naolo Speler      
Krijn de Ranitz Speler      
Sven Theunissen Speler      
 
Overige teamleden
Steven van der Poel Trainer/coach
Jerry Dinger Leider
Jan Kagie Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-10-2017 13:00 Nieuwkuijk JO15-1 RKDVC JO15-3
C 28-10-2017 11:15 RKDVC JO15-3 DSC JO15-2
C 28-10-2017 11:00 VCB JO15-1 ST Alem/RKVSC JO15-1
C 28-10-2017 13:00 Hedel JO15-1 Emplina JO15-3
C 28-10-2017 13:00 Nieuwkuijk JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-6
C 28-10-2017 13:00 BMC JO15-2 Wilhelmina JO15-2
C 28-10-2017 11:30 Achilles Veen JO15-1 Maliskamp JO15-1
C 04-11-2017 12:45 Emplina JO15-3 VCB JO15-1
C 04-11-2017 13:00 DSC JO15-2 Achilles Veen JO15-1
C 04-11-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 Hedel JO15-1
C 04-11-2017 13:00 Maliskamp JO15-1 BMC JO15-2
C 04-11-2017 13:00 Wilhelmina JO15-2 Nieuwkuijk JO15-1
C 04-11-2017 13:00 ST Alem/RKVSC JO15-1 RKDVC JO15-3
C 09-11-2017 19:00 ST Alem/RKVSC JO15-1 Hedel JO15-1
C 11-11-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 ST Alem/RKVSC JO15-1
C 11-11-2017 13:00 Wilhelmina JO15-2 RKDVC JO15-3
C 11-11-2017 13:00 BMC JO15-2 Nieuwkuijk JO15-1
C 11-11-2017 12:45 Emplina JO15-3 Achilles Veen JO15-1
C 11-11-2017 11:00 VCB JO15-1 DSC JO15-2
C 18-11-2017 11:15 RKDVC JO15-3 BMC JO15-2
C 18-11-2017 11:30 Achilles Veen JO15-1 VCB JO15-1
C 18-11-2017 13:00 DSC JO15-2 Emplina JO15-3
C 18-11-2017 13:00 Nieuwkuijk JO15-1 Hedel JO15-1
C 18-11-2017 13:00 ST Alem/RKVSC JO15-1 Wilhelmina JO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 14-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-6 Emplina JO15-3 Goedhart, S.L.H. (Stan) 62227 4 - 3
C 07-10-2017 vervallen Boxtel JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-6 62876
C 07-10-2017 11:00 VCB JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-6 Verhoeven, H.P.M. (Harold) 96297 6 - 1
C 30-09-2017 13:00 BMC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-6 61912 1 - 1
C 23-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 Wilhelmina JO15-2 63435 2 - 6
B 16-09-2017 13:00 RKDVC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-6 8872 5 - 3
B 09-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 RWB JO15-2 8411 3 - 5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 14-10-2017 13:00 Maliskamp JO15-1 RKDVC JO15-3 96309 0-0
C 14-10-2017 13:00 Wilhelmina JO15-2 VCB JO15-1 96298 2-2
C 14-10-2017 11:30 Achilles Veen JO15-1 BMC JO15-2 96257 1-3
C 14-10-2017 13:00 DSC JO15-2 Nieuwkuijk JO15-1 93338 1-0
C 14-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-6 Emplina JO15-3 62227 4-3
C 14-10-2017 13:00 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-2 BMC JO15-2 60075 0-0
C 14-10-2017 13:30 Wilhelmina JO15-2 Boxtel JO15-2 59795 0-0
C 07-10-2017 13:00 Nieuwkuijk JO15-1 Maliskamp JO15-1 93337 18-0
C 07-10-2017 11:00 VCB JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-6 96297 6-1
C 07-10-2017 11:30 RKDVC JO15-3 Achilles Veen JO15-1 96308 2-4
C 07-10-2017 13:15 Boxtel JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-6 62876 0-0
C 07-10-2017 13:00 Hedel JO15-1 Wilhelmina JO15-2 60452 6-1
C 07-10-2017 13:00 BMC JO15-2 DSC JO15-2 61825 0-0
C 07-10-2017 12:45 Emplina JO15-3 ST Alem/RKVSC JO15-1 61948 3-4
C 30-09-2017 13:00 RKDVC JO15-3 VCB JO15-1 96307 0-0
C 30-09-2017 11:30 Achilles Veen JO15-1 Nieuwkuijk JO15-1 96256 4-4
C 30-09-2017 13:00 Wilhelmina JO15-2 Emplina JO15-3 62981 12-5
C 30-09-2017 13:00 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-2 Nieuwkuijk JO15-1 93336 0-0
C 30-09-2017 13:00 Maliskamp JO15-1 ST Alem/RKVSC JO15-1 92073 1-3
C 30-09-2017 12:45 Unitas'59 JO15-6G Boxtel JO15-2 60345 0-0
C 30-09-2017 13:00 DSC JO15-2 Hedel JO15-1 61324 1-2
C 30-09-2017 13:00 BMC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-6 61912 1-1
C 23-09-2017 13:15 Boxtel JO15-2 BMC JO15-2 60156 0-10
r 23-09-2017 12:45 Emplina JO15-3 Maliskamp JO15-1 92072 0-0
C 23-09-2017 13:00 Hedel JO15-1 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-2 60122 11-1
C 23-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 Wilhelmina JO15-2 63435 2-6
C 23-09-2017 13:00 ST Alem/RKVSC JO15-1 DSC JO15-2 63312 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 16-09-2017 13:00 RKDVC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-6 8872 5-3
b 09-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 RWB JO15-2 8411 3-5
B 02-09-2017 13:00 RWB JO15-2 RKDVC JO15-3 8039 7-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina JO15-2 4 2 1 1 7 21 15 6 0
2 Hedel JO15-1 2 2 0 0 6 8 2 6 0
3 BMC JO15-2 3 1 2 0 5 4 2 2 0
4 DSC JO15-2 4 1 2 1 5 4 4 0 0
5 VCB JO15-1 2 1 1 0 4 8 3 5 0
6 ST Alem/RKVSC JO15-1 2 1 1 0 4 6 5 1 0
7 Achilles Veen JO15-1 3 1 1 1 4 9 9 0 0
8 OJC ROSMALEN JO15-6 4 1 1 2 4 8 16 -8 0
9 Nieuwkuijk JO15-1 2 0 1 1 1 4 5 -1 0
10 RKDVC JO15-3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
11 Emplina JO15-3 3 0 0 3 0 11 20 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO15-2 2 2 0 0 6 12 3 9 0
2 RKDVC JO15-3 2 1 0 1 3 5 10 -5 0
3 OJC ROSMALEN JO15-6 2 0 0 2 0 6 10 -4 0

Training

Berichten

Materiaaldienst / Grensrechter schema

03-09-2017 (laatst gewijzigd op: 12-10-2017)
Materiaal dienst week
36,37,38,39: Teun, Vincent, Florus
40,41,42,43: Krijn, Tim, Sven
44,45,46,47: Yoric, Walid, Duke
48,49,50,51: Gijs, Matthijs, Mees
na de winterstop: Pepijn, Tom

Grensrechter schema:
Zaterdag 23-09 ouder van Vincent
Zaterdag 30-09 ouder van Pepijn
Zaterdag 07-10 ouder van Krijn
Zaterdag 14-10 ouder van Sven
Zaterdag 28-10 ouder van Florus
Zaterdag 04-11 ouder van Yoric
Zaterdag 11-11 ouder van Matthijs
Zaterdag 25-11 ouder van Walid
Zaterdag 02-12 ouder van Teun
Zaterdag 09-12 ouder van Tom


Terug naar boven