0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO15-8

Teamleden

Spelers
Mohammad Alashek Speler      
Billy Assmann Speler      
Abel Dunk Speler      
Marijn Hop Speler      
Martijn IJzerman Speler      
Bram van Lokven Speler      
Freek de Louw Speler      
Mike Mackenzie Speler      
Tibbe Meijer Speler      
Teun Reijers Speler      
Freek Slaats Speler      
Piet Hein Smit Speler      
Marcus Taminiau Speler      
Ozan Toprakli Speler      
Robert-Jan van Wijnen Speler      
 
Overige teamleden
Thomas Lambooij Trainer/coach
Caspar Assmannn Trainer
Ronald IJzerman Trainer
Rens Nelissen Trainer
Lonneke de Louw-Heijmans Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
T 09-06-2018 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO15-8
T 03-06-2018 n.n.b. toernooi Oosterhout OJC ROSMALEN JO15-8
C 26-05-2018 13:00 Haarsteeg JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-8 C.G (Cocky) Wammes 104478 3 - 6
C 19-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 Kerkwijk JO15-1 R. (Ronald) IJzerman 101813 3 - 1
C 12-05-2018 13:00 SC Elshout JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-8 WWJ (Wilbert) Theunissen 104597 5 - 1
C 21-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 Wilhelmina'26 JO15-1 E.H.J.L. (Edwin) Blinksma 104480 1 - 1
C 14-04-2018 11:15 NOAD'32 JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 Afgeschermd 104901 4 - 1
C 07-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 NEO'25 JO15-1 J.H.M. (Jan) vanRos 103218 0 - 2
C 31-03-2018 11:15 RKDVC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-8 P. (Piet) Visser 103805 8 - 1
C 26-03-2018 19:00 OJC ROSMALEN JO15-8 WSC JO15-3 J.H.M. (Jan) vanRos 105116 3 - 3
C 24-03-2018 10:15 DESK JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-8 Afgeschermd 104026 0 - 0
C 10-03-2018 13:00 FC Engelen JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 Huisman, D.T. (Dirk) 102716 1 - 1
V 03-02-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-8 WEC JO15-2 IJzerman, R. (Ronald) (Scheidsrechter) 2 - 2
B 16-12-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 Best Vooruit JO15-4 Heemskerk, Kees Michel 100527 1 - 4
C 09-12-2017 afgelast OJC ROSMALEN JO15-8 RKTVC JO15-3 IJzerman, R. (Ronald) 62907 -
C 02-12-2017 12:45 Nivo Sparta JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 Elayadi, Rachid 62651 5 - 2
C 25-11-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-8 Maliskamp JO15-1 IJzerman, Ronald 99646 2 - 1
C 18-11-2017 11:00 LRC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-8 Diest, Stephan van 62111 12 - 3
C 11-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 BMC JO15-4 IJzerman, Ronald 59733 19 - 2
C 04-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 Kerkwijk JO15-1 IJzerman, Ronald 63330 0 - 4
C 28-10-2017 13:00 Jan van Arckel JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-8 Hoskam, Frank 62782 3 - 6
B 21-10-2017 11:00 SV BLC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 Kemenade, Patrick van 98451 1 - 7
C 14-10-2017 afgelast OJC ROSMALEN JO15-8 HRC'14 JO15-1 59746
C 07-10-2017 13:00 Wilhelmina JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-8 Teeffelen, Louis van 61525 4 - 0
C 23-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-8 WNC JO15-1 59568 2 - 1
B 16-09-2017 13:00 Den Dungen JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 8901 2 - 4
B 09-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-8 Wilhelmina JO15-5 IJzerman, Ronald 8409 15 - 0
B 02-09-2017 vervallen BVV/Timmermans Infra JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 7810
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 02-06-2018 11:30 WSC JO15-3 Haarsteeg JO15-4 103325 0-0
C 02-06-2018 13:00 NOAD'32 JO15-2 SC Elshout JO15-1 105128 0-0
C 02-06-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO15-1 DESK JO15-3 102121 0-0
C 02-06-2018 11:00 NEO'25 JO15-1 Kerkwijk JO15-1 103012 0-0
C 02-06-2018 11:15 RKDVC JO15-3 FC Engelen JO15-2 105155 0-0
C 26-05-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO15-1 NEO'25 JO15-1 102558 0-0
C 26-05-2018 13:00 SC Elshout JO15-1 WSC JO15-3 103477 0-0
C 26-05-2018 10:30 Kerkwijk JO15-1 RKDVC JO15-3 103595 0-0
C 26-05-2018 13:00 FC Engelen JO15-2 NOAD'32 JO15-2 101626 0-0
C 26-05-2018 13:00 Haarsteeg JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-8 104478 0-0
C 19-05-2018 11:15 NOAD'32 JO15-2 Wilhelmina'26 JO15-1 102728 0-0
C 19-05-2018 11:15 RKDVC JO15-3 Haarsteeg JO15-4 105065 0-0
C 19-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 Kerkwijk JO15-1 101813 0-0
C 19-05-2018 11:00 NEO'25 JO15-1 SC Elshout JO15-1 101991 0-0
C 19-05-2018 12:00 WSC JO15-3 DESK JO15-3 101548 0-0
C 12-05-2018 13:00 SC Elshout JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-8 104597 5-1
C 12-05-2018 13:00 Haarsteeg JO15-4 Kerkwijk JO15-1 104620 2-7
C 12-05-2018 11:15 RKDVC JO15-3 WSC JO15-3 103969 0-5
C 12-05-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO15-1 FC Engelen JO15-2 103892 4-4
C 12-05-2018 13:00 DESK JO15-3 NEO'25 JO15-1 104655 4-1
C 09-05-2018 19:00 WSC JO15-3 FC Engelen JO15-2 105390 1-0
C 05-05-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO15-1 Kerkwijk JO15-1 101900 0-3
C 05-05-2018 11:15 NOAD'32 JO15-2 Haarsteeg JO15-4 103803 11-0
C 28-04-2018 10:30 Kerkwijk JO15-1 SC Elshout JO15-1 104101 3-1
C 28-04-2018 12:00 DESK JO15-3 NOAD'32 JO15-2 104643 7-5
C 28-04-2018 13:00 FC Engelen JO15-2 NEO'25 JO15-1 104170 3-5
C 28-04-2018 13:00 Haarsteeg JO15-4 Wilhelmina'26 JO15-1 104181 1-6
C 21-04-2018 13:00 FC Engelen JO15-2 SC Elshout JO15-1 104249 2-2
C 21-04-2018 12:30 Kerkwijk JO15-1 DESK JO15-3 104457 2-1
C 21-04-2018 10:45 WSC JO15-3 NOAD'32 JO15-2 104449 0-1
C 21-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 Wilhelmina'26 JO15-1 104480 1-1
C 21-04-2018 11:00 NEO'25 JO15-1 RKDVC JO15-3 103867 0-1
C 16-04-2018 19:00 Wilhelmina'26 JO15-1 RKDVC JO15-3 103650 2-10
C 14-04-2018 11:00 NEO'25 JO15-1 WSC JO15-3 103017 0-4
C 14-04-2018 11:15 NOAD'32 JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 104901 4-1
C 14-04-2018 10:30 Kerkwijk JO15-1 FC Engelen JO15-2 101841 2-3
C 14-04-2018 10:00 DESK JO15-3 Haarsteeg JO15-4 101689 1-4
C 07-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 NEO'25 JO15-1 103218 0-2
C 07-04-2018 13:00 FC Engelen JO15-2 DESK JO15-3 104821 4-0
C 07-04-2018 13:00 Haarsteeg JO15-4 SC Elshout JO15-1 105361 8-2
C 07-04-2018 11:15 RKDVC JO15-3 NOAD'32 JO15-2 104203 7-2
C 07-04-2018 12:15 WSC JO15-3 Kerkwijk JO15-1 104400 4-0
C 31-03-2018 11:15 RKDVC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-8 103805 8-1
C 31-03-2018 13:00 SC Elshout JO15-1 DESK JO15-3 105039 1-4
C 26-03-2018 19:00 OJC ROSMALEN JO15-8 WSC JO15-3 105116 3-3
C 24-03-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO15-1 WSC JO15-3 104258 3-3
C 24-03-2018 11:15 NOAD'32 JO15-2 NEO'25 JO15-1 103410 4-0
C 24-03-2018 10:15 DESK JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-8 104026 0-0
C 24-03-2018 13:00 SC Elshout JO15-1 RKDVC JO15-3 101703 3-2
C 24-03-2018 13:00 Haarsteeg JO15-4 FC Engelen JO15-2 104360 2-8
C 10-03-2018 13:00 FC Engelen JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 102716 1-1
C 10-03-2018 13:00 Haarsteeg JO15-4 NEO'25 JO15-1 103050 0-1
C 10-03-2018 10:30 Kerkwijk JO15-1 NOAD'32 JO15-2 101724 4-0
C 10-03-2018 11:45 DESK JO15-3 RKDVC JO15-3 104138 2-1
C 10-03-2018 13:00 SC Elshout JO15-1 Wilhelmina'26 JO15-1 104622 5-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 16-12-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 Best Vooruit JO15-4 100527 1-4
B 21-10-2017 11:00 SV BLC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 98451 1-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 12:00 Maliskamp JO15-1 Kerkwijk JO15-1 99640 1-3
C 16-12-2017 12:00 HRC'14 JO15-1 Jan van Arckel JO15-1 61938 0-0
C 13-12-2017 19:00 WNC JO15-1 Wilhelmina JO15-3 61811 0-0
C 13-12-2017 19:00 BMC JO15-4 Maliskamp JO15-1 99639 0-0
C 12-12-2017 19:15 Wilhelmina JO15-3 Kerkwijk JO15-1 62995 0-0
C 09-12-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 RKTVC JO15-3 62907 0-0
C 09-12-2017 12:00 LRC JO15-3 Wilhelmina JO15-3 60243 0-0
C 09-12-2017 12:30 Kerkwijk JO15-1 Nivo Sparta JO15-2 61295 0-0
C 09-12-2017 14:30 WNC JO15-1 Maliskamp JO15-1 99648 0-0
C 02-12-2017 11:00 Jan van Arckel JO15-1 BMC JO15-4 60427 14-0
C 02-12-2017 11:45 RKTVC JO15-3 WNC JO15-1 63426 1-8
C 02-12-2017 12:45 Nivo Sparta JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 62651 5-2
C 02-12-2017 13:00 Maliskamp JO15-1 LRC JO15-3 99647 1-5
C 25-11-2017 11:30 Wilhelmina JO15-3 Jan van Arckel JO15-1 63121 8-3
C 25-11-2017 10:30 WNC JO15-1 LRC JO15-3 61077 4-5
C 25-11-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-8 Maliskamp JO15-1 99646 2-1
C 25-11-2017 13:00 BMC JO15-4 RKTVC JO15-3 59597 2-4
C 25-11-2017 13:00 HRC'14 JO15-1 Nivo Sparta JO15-2 61138 2-6
C 18-11-2017 13:00 Maliskamp JO15-1 HRC'14 JO15-1 99645 4-0
C 18-11-2017 13:00 BMC JO15-4 WNC JO15-1 61282 0-19
C 18-11-2017 11:45 RKTVC JO15-3 Wilhelmina JO15-3 62986 0-2
C 18-11-2017 11:00 Jan van Arckel JO15-1 Kerkwijk JO15-1 62589 3-4
C 18-11-2017 11:00 LRC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-8 62111 12-3
C 11-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 BMC JO15-4 59733 19-2
C 11-11-2017 13:00 HRC'14 JO15-1 RKTVC JO15-3 62602 4-2
C 11-11-2017 10:30 Kerkwijk JO15-1 LRC JO15-3 62926 1-4
C 11-11-2017 13:00 WNC JO15-1 Nivo Sparta JO15-2 63124 4-3
C 11-11-2017 13:00 Wilhelmina JO15-3 Maliskamp JO15-1 99644 5-1
C 04-11-2017 12:00 WNC JO15-1 Jan van Arckel JO15-1 60078 2-1
C 04-11-2017 13:00 Hedel JO15-2 RKTVC JO15-3 61130 0-0
C 04-11-2017 13:00 BMC JO15-4 Nivo Sparta JO15-2 62170 0-11
C 04-11-2017 13:00 HRC'14 JO15-1 Wilhelmina JO15-3 63537 1-5
C 04-11-2017 13:00 Maliskamp JO15-1 RKTVC JO15-3 99643 11-1
C 04-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 Kerkwijk JO15-1 63330 0-4
C 28-10-2017 11:45 Nivo Sparta JO15-2 Maliskamp JO15-1 99642 9-1
C 28-10-2017 11:45 RKTVC JO15-3 LRC JO15-3 61541 2-6
C 28-10-2017 12:30 Kerkwijk JO15-1 HRC'14 JO15-1 60252 5-6
C 28-10-2017 12:30 Nivo Sparta JO15-2 Hedel JO15-2 62595 0-0
C 28-10-2017 13:00 Jan van Arckel JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-8 62782 3-6
C 28-10-2017 13:00 Wilhelmina JO15-3 BMC JO15-4 59574 12-0
C 14-10-2017 13:00 Maliskamp JO15-1 Jan van Arckel JO15-1 99641 1-0
C 14-10-2017 13:00 BMC JO15-4 Kerkwijk JO15-1 62013 0-14
C 14-10-2017 13:00 Hedel JO15-2 Jan van Arckel JO15-1 63262 0-0
C 14-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-8 HRC'14 JO15-1 59746 0-0
C 14-10-2017 12:00 LRC JO15-3 Nivo Sparta JO15-2 62946 3-5
C 07-10-2017 12:30 Kerkwijk JO15-1 WNC JO15-1 62888 4-4
C 07-10-2017 11:45 Nivo Sparta JO15-2 RKTVC JO15-3 61584 10-0
C 07-10-2017 13:00 Wilhelmina JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-8 61525 4-0
C 07-10-2017 13:00 Jan van Arckel JO15-1 LRC JO15-3 60046 3-3
C 07-10-2017 13:00 HRC'14 JO15-1 BMC JO15-4 62734 10-2
C 30-09-2017 13:00 Hedel JO15-2 Kerkwijk JO15-1 63234 0-17
C 30-09-2017 11:45 RKTVC JO15-3 Jan van Arckel JO15-1 61311 1-2
C 30-09-2017 12:00 LRC JO15-3 BMC JO15-4 61523 22-2
C 30-09-2017 12:30 WNC JO15-1 HRC'14 JO15-1 62635 4-2
C 30-09-2017 12:45 Nivo Sparta JO15-2 Wilhelmina JO15-3 62326 6-0
C 23-09-2017 10:30 Kerkwijk JO15-1 RKTVC JO15-3 60473 11-0
C 23-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-8 WNC JO15-1 59568 2-1
C 23-09-2017 13:00 HRC'14 JO15-1 LRC JO15-3 62350 3-2
C 23-09-2017 13:00 BMC JO15-4 Hedel JO15-2 61055 14-4
C 23-09-2017 13:00 Jan van Arckel JO15-1 Nivo Sparta JO15-2 63454 1-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO15-3 10 7 2 1 23 32 8 24 0
2 RKDVC JO15-3 10 7 0 3 21 41 18 23 0
3 NOAD'32 JO15-2 10 6 1 3 19 36 22 14 0
4 Kerkwijk JO15-1 10 6 0 4 18 24 15 9 0
5 DESK JO15-3 10 5 1 4 16 24 25 -1 0
6 FC Engelen JO15-2 10 3 3 4 12 27 27 0 0
7 NEO'25 JO15-1 10 4 0 6 12 14 23 -9 0
8 Wilhelmina'26 JO15-1 10 2 4 4 10 27 35 -8 0
9 OJC ROSMALEN JO15-8 10 2 4 4 10 17 28 -11 0
10 SC Elshout JO15-1 10 3 1 6 10 22 34 -12 0
11 Haarsteeg JO15-4 10 2 0 8 6 23 52 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO15-4 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 OJC ROSMALEN JO15-8 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nivo Sparta JO15-2 9 8 0 1 24 63 13 50 0
2 LRC JO15-3 9 6 1 2 19 62 24 38 0
3 Wilhelmina JO15-3 7 6 0 1 18 36 11 25 0
4 Kerkwijk JO15-1 8 5 1 2 16 46 18 28 0
5 WNC JO15-1 8 5 1 2 16 46 18 28 0
6 OJC ROSMALEN JO15-8 8 4 0 4 12 34 32 2 0
7 HRC'14 JO15-1 8 4 0 4 12 28 30 -2 0
8 Maliskamp JO15-1 8 3 0 5 9 21 25 -4 0
9 Jan van Arckel JO15-1 9 2 1 6 7 30 33 -3 0
10 RKTVC JO15-3 9 1 0 8 3 11 56 -45 0
11 BMC JO15-4 9 0 0 9 0 8 125 -117 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
maandag 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
ma 13-11-17 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 20-11-17 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 27-11-17 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 04-12-17 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 11-12-17 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 18-12-17 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 25-12-17 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 01-01-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 08-01-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 15-01-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 22-01-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 29-01-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 05-02-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 12-02-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 19-02-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 26-02-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 05-03-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 12-03-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 19-03-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 26-03-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 02-04-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 09-04-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 16-04-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 23-04-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 30-04-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 07-05-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 14-05-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 21-05-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 28-05-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 04-06-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 11-06-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 18-06-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8
ma 25-06-18 19:00 - 20:15 5 14 OJC ROSMALEN JO15-8

Berichten



Terug naar boven