0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO15-9

Teamleden

Spelers
Yerdi Anagnostaras Speler      
Joris Bolwerk Speler      
Lex Cleven Speler      
Luc Corsten Speler      
Benjamin Douglas Speler      
Dylan Dubach Speler      
Lucas Groeneveld Speler      
Luca Kastelijn Speler      
Jordy Kolumbis Speler      
Dax Peijnenburg Speler      
Dante Riemens Speler      
Xander van Roosmalen Speler      
Stijn Slaats Speler      
Jelle Zwart Speler      
 
Overige teamleden
Chris Anagnostaras Trainer
Arjan Bolwerk Trainer
Carlos Dubach Grensrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
T 09-06-2018 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO15-9
T 08-06-2018 vervallen toernooi Haarsteeg OJC ROSMALEN JO15-9
T 02-06-2018 n.n.b. toernooi De Valk OJC ROSMALEN JO15-9
C 26-05-2018 12:15 Haaften JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-9 C.G.W. (Carlos) Dubach 103217 4 - 0
C 12-05-2018 09:00 Sparta'30 JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-9 C.G.W. (Carlos) Dubach 103031 5 - 3
C 05-05-2018 10:30 GDC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-9 C.G.W. (Carlos) Dubach 104927 0 - 3
C 28-04-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 DSC JO15-4 C.G.W. (Carlos) Dubach 102277 18 - 0
C 21-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-9 RKTVC JO15-3 C.G.W. (Carlos) Dubach 103007 7 - 0
C 14-04-2018 13:00 Wilhelmina JO15-5 OJC ROSMALEN JO15-9 C.G.W. (Carlos) Dubach 102863 1 - 5
C 11-04-2018 18:30 OJC ROSMALEN JO15-9 HRC'14 JO15-1 C.G.W. (Carlos) Dubach 101634 1 - 1
C 07-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-9 Hedel JO15-2 E. (Erwin) Kruik 102241 7 - 0
C 24-03-2018 11:15 Theole JO15-5 OJC ROSMALEN JO15-9 D. (Dennie) Hofsommer 101632 3 - 1
C 10-03-2018 13:00 Jan van Arckel JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-9 Uden, Francois van 102496 0 - 2
C 16-12-2017 12:30 DBS JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-9 Westerterp, Roel 60346 6 - 0
C 02-12-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-9 SBC JO15-4 Floris, Hans 61867 1 - 1
C 25-11-2017 11:30 VOAB JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-9 59490 10 - 0
C 18-11-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 Zwaluw VFC JO15-5 Biemond, Jeroen 61250 1 - 9
C 11-11-2017 12:45 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-9 61037 1 - 0
C 04-11-2017 12:15 UNA JO15-3G OJC ROSMALEN JO15-9 Verleun, C.M.W. (Clemens) 62231 3 - 4
C 28-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 WODAN JO15-3 Lith, Leon van 59677 3 - 7
C 14-10-2017 12:45 Taxandria JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-9 Rijksen, Dennis 91393 11 - 0
C 07-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 Taxandria JO15-4 Post, J.H.M. (Jeroen) 63192 5 - 4
C 30-09-2017 12:45 Unitas'59 JO15-6G OJC ROSMALEN JO15-9 Heijmans, Sjoerd 89263 6 - 2
C 30-09-2017 vervallen Best Vooruit JO15-5 OJC ROSMALEN JO15-9 62825
B 25-09-2017 18:15 OSC'45 JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-9 Laarhoven, Maikel 8599 3 - 4
C 23-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 Spoordonkse Boys JO15-1 60281 1 - 5
B 09-09-2017 13:00 Wilhelmina JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-9 Brandt, Marco van den 8440 7 - 5
B 02-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-9 FC Engelen JO15-3 Wildenberg, Eddy van den 7996 5 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 26-05-2018 13:00 Jan van Arckel JO15-1 Wilhelmina JO15-5 104998 0-0
C 26-05-2018 09:00 Sparta'30 JO15-1 DSC JO15-4 103080 0-0
C 26-05-2018 12:15 Haaften JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-9 103217 0-0
C 26-05-2018 11:15 Theole JO15-5 HRC'14 JO15-1 102421 0-0
C 26-05-2018 11:45 RKTVC JO15-3 Hedel JO15-2 104441 0-0
C 19-05-2018 13:00 Wilhelmina JO15-5 RKTVC JO15-3 104414 0-0
C 19-05-2018 09:30 Hedel JO15-2 Sparta'30 JO15-1 104455 0-0
C 19-05-2018 10:30 GDC JO15-2 Haaften JO15-1 105328 0-0
C 19-05-2018 11:30 DSC JO15-4 Theole JO15-5 104299 0-0
C 19-05-2018 13:00 HRC'14 JO15-1 Jan van Arckel JO15-1 102981 0-0
C 15-05-2018 19:00 GDC JO15-2 DSC JO15-4 105070 0-0
C 12-05-2018 11:15 Theole JO15-5 Hedel JO15-2 105121 7-1
C 12-05-2018 09:00 Sparta'30 JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-9 103031 5-3
C 12-05-2018 11:45 RKTVC JO15-3 Jan van Arckel JO15-1 102355 5-3
C 12-05-2018 13:00 Wilhelmina JO15-5 HRC'14 JO15-1 102392 2-9
C 08-05-2018 19:30 DSC JO15-4 Wilhelmina JO15-5 105012 3-1
C 05-05-2018 10:30 GDC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-9 104927 0-3
C 05-05-2018 15:00 Wilhelmina JO15-5 Haaften JO15-1 105313 0-7
C 05-05-2018 09:30 Hedel JO15-2 HRC'14 JO15-1 105279 0-43
C 05-05-2018 11:30 DSC JO15-4 Jan van Arckel JO15-1 102152 0-11
C 28-04-2018 11:15 Theole JO15-5 Wilhelmina JO15-5 101692 3-1
C 28-04-2018 12:15 Haaften JO15-1 RKTVC JO15-3 104420 4-0
C 28-04-2018 13:00 Jan van Arckel JO15-1 Hedel JO15-2 103742 19-0
C 28-04-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 DSC JO15-4 102277 18-0
C 21-04-2018 13:00 Jan van Arckel JO15-1 Sparta'30 JO15-1 102212 3-1
C 21-04-2018 13:00 HRC'14 JO15-1 Haaften JO15-1 102939 0-3
C 21-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-9 RKTVC JO15-3 103007 7-0
C 21-04-2018 09:30 Hedel JO15-2 GDC JO15-2 105241 0-3
C 18-04-2018 19:00 Wilhelmina JO15-5 Sparta'30 JO15-1 102401 0-7
C 17-04-2018 18:45 GDC JO15-2 Jan van Arckel JO15-1 102839 0-1
C 14-04-2018 10:30 Sparta'30 JO15-1 HRC'14 JO15-1 104384 3-1
C 14-04-2018 11:15 Theole JO15-5 Haaften JO15-1 105149 0-3
C 14-04-2018 11:30 Hedel JO15-2 DSC JO15-4 102663 4-1
C 14-04-2018 13:00 Wilhelmina JO15-5 OJC ROSMALEN JO15-9 102863 1-5
C 14-04-2018 11:45 RKTVC JO15-3 GDC JO15-2 103106 4-2
C 11-04-2018 18:30 OJC ROSMALEN JO15-9 HRC'14 JO15-1 101634 1-1
C 07-04-2018 12:15 Haaften JO15-1 Sparta'30 JO15-1 105008 4-1
C 07-04-2018 13:00 Jan van Arckel JO15-1 Theole JO15-5 102091 3-1
C 07-04-2018 10:30 GDC JO15-2 Wilhelmina JO15-5 103370 2-0
C 07-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-9 Hedel JO15-2 102241 7-0
C 07-04-2018 13:00 HRC'14 JO15-1 RKTVC JO15-3 105393 5-3
C 31-03-2018 10:30 HRC'14 JO15-1 GDC JO15-2 103468 2-1
C 31-03-2018 11:45 RKTVC JO15-3 DSC JO15-4 102515 12-1
C 31-03-2018 10:00 Sparta'30 JO15-1 Theole JO15-5 103567 1-1
C 24-03-2018 14:45 Wilhelmina JO15-5 Hedel JO15-2 102438 3-6
C 24-03-2018 09:00 Sparta'30 JO15-1 GDC JO15-2 104272 6-0
C 24-03-2018 11:15 Theole JO15-5 OJC ROSMALEN JO15-9 101632 3-1
C 24-03-2018 12:30 Haaften JO15-1 Jan van Arckel JO15-1 101491 5-0
C 17-03-2018 11:30 DSC JO15-4 Haaften JO15-1 104210 0-8
C 17-03-2018 13:30 RKTVC JO15-3 Theole JO15-5 102605 1-1
C 10-03-2018 09:00 Sparta'30 JO15-1 RKTVC JO15-3 104652 5-1
C 10-03-2018 12:15 Haaften JO15-1 Hedel JO15-2 104377 10-0
C 10-03-2018 13:00 HRC'14 JO15-1 DSC JO15-4 103412 21-0
C 10-03-2018 13:00 Jan van Arckel JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-9 102496 0-2
C 10-03-2018 11:15 Theole JO15-5 GDC JO15-2 101783 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 13-01-2018 11:30 VOAB JO15-4 Zwaluw VFC JO15-5 60642 4-1
C 16-12-2017 12:15 UNA JO15-3G Taxandria JO15-4 60321 13-3
C 16-12-2017 11:30 VOAB JO15-4 Taxandria JO15-2 91396 3-3
C 16-12-2017 13:15 SBC JO15-4 Unitas'59 JO15-6G 89270 0-2
C 16-12-2017 12:30 DBS JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-9 60346 6-0
C 09-12-2017 13:15 SBC JO15-4 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 61453 0-0
C 09-12-2017 12:15 UNA JO15-3G Taxandria JO15-2 91400 0-0
C 09-12-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 Spoordonkse Boys JO15-1 59545 0-0
C 09-12-2017 09:00 Taxandria JO15-4 VOAB JO15-4 63155 0-0
C 09-12-2017 13:00 WODAN JO15-3 Unitas'59 JO15-6G 89272 1-1
C 02-12-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 WODAN JO15-3 62210 10-2
C 02-12-2017 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 DBS JO15-3 62374 0-2
C 02-12-2017 12:45 Unitas'59 JO15-6G UNA JO15-3G 89271 0-3
C 02-12-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-9 SBC JO15-4 61867 1-1
C 02-12-2017 12:45 Taxandria JO15-2 Taxandria JO15-4 91399 17-0
C 25-11-2017 11:30 VOAB JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-9 59490 10-0
C 25-11-2017 12:30 DBS JO15-3 Spoordonkse Boys JO15-1 62831 7-0
C 25-11-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 60079 2-3
C 25-11-2017 13:00 WODAN JO15-3 Taxandria JO15-2 91398 1-6
C 18-11-2017 09:00 Taxandria JO15-4 WODAN JO15-3 61131 1-10
C 18-11-2017 12:45 Unitas'59 JO15-6G VOAB JO15-4 89269 1-1
C 18-11-2017 12:45 Taxandria JO15-2 DBS JO15-3 91397 2-2
C 18-11-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 Zwaluw VFC JO15-5 61250 1-9
C 18-11-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 61301 2-6
C 18-11-2017 13:15 SBC JO15-4 UNA JO15-3G 63219 3-4
C 11-11-2017 11:15 UNA JO15-3G Spoordonkse Boys JO15-1 61886 5-7
C 11-11-2017 12:45 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-9 61037 1-0
C 11-11-2017 12:30 DBS JO15-3 Unitas'59 JO15-6G 89268 3-0
C 11-11-2017 13:00 WODAN JO15-3 SBC JO15-4 62153 3-0
C 11-11-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 Taxandria JO15-4 61143 12-3
C 04-11-2017 13:15 SBC JO15-4 Spoordonkse Boys JO15-1 62863 1-5
C 04-11-2017 13:00 WODAN JO15-3 Zwaluw VFC JO15-5 59821 3-8
C 04-11-2017 12:45 Taxandria JO15-2 Unitas'59 JO15-6G 91395 3-2
C 04-11-2017 12:30 DBS JO15-3 VOAB JO15-4 61344 3-2
C 04-11-2017 12:15 UNA JO15-3G OJC ROSMALEN JO15-9 62231 3-4
C 04-11-2017 09:00 Taxandria JO15-4 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 63060 1-5
C 28-10-2017 11:30 VOAB JO15-4 SBC JO15-4 61128 7-1
C 28-10-2017 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 UNA JO15-3G 60817 4-1
C 28-10-2017 12:45 Unitas'59 JO15-6G Taxandria JO15-4 89266 7-2
C 28-10-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 DBS JO15-3 62653 3-5
C 28-10-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Taxandria JO15-2 91394 2-4
C 28-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 WODAN JO15-3 59677 3-7
C 21-10-2017 12:45 Unitas'59 JO15-6G ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 89265 2-2
C 14-10-2017 12:15 UNA JO15-3G VOAB JO15-4 60303 0-12
C 14-10-2017 13:00 WODAN JO15-3 DBS JO15-3 62748 0-5
C 14-10-2017 13:15 SBC JO15-4 Zwaluw VFC JO15-5 60309 11-1
C 14-10-2017 12:45 Taxandria JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-9 91393 11-0
C 14-10-2017 09:00 Taxandria JO15-4 Spoordonkse Boys JO15-1 62135 3-7
C 07-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 Taxandria JO15-4 63192 5-4
C 07-10-2017 12:30 DBS JO15-3 SBC JO15-4 62573 5-1
C 07-10-2017 11:30 VOAB JO15-4 WODAN JO15-3 59819 9-1
C 07-10-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 UNA JO15-3G 61940 1-2
C 07-10-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Unitas'59 JO15-6G 89264 4-1
C 07-10-2017 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 Taxandria JO15-2 91392 0-0
C 30-09-2017 09:00 Taxandria JO15-4 SBC JO15-4 62666 2-5
C 30-09-2017 11:30 Best Vooruit JO15-5 OJC ROSMALEN JO15-9 62825 0-0
C 30-09-2017 12:15 UNA JO15-3G DBS JO15-3 61684 0-5
C 30-09-2017 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 WODAN JO15-3 62213 2-4
C 30-09-2017 12:45 Unitas'59 JO15-7 Zwaluw VFC JO15-5 60582 0-0
C 30-09-2017 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 VOAB JO15-4 59555 1-8
C 30-09-2017 12:45 Unitas'59 JO15-6G OJC ROSMALEN JO15-9 89263 6-2
C 30-09-2017 12:45 Taxandria JO15-2 Zwaluw VFC JO15-5 91391 7-3
C 23-09-2017 11:30 VOAB JO15-4 ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 63197 4-0
C 23-09-2017 12:30 DBS JO15-3 Taxandria JO15-4 59540 14-0
C 23-09-2017 13:00 WODAN JO15-3 UNA JO15-3G 61252 4-1
C 23-09-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 Best Vooruit JO15-5 62725 0-0
C 23-09-2017 13:15 SBC JO15-4 Unitas'59 JO15-7 63147 0-0
C 23-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-9 Spoord. Boys JO15-1 60281 1-5
C 23-09-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-5 Unitas'59 JO15-6G 89262 4-1
C 23-09-2017 13:15 SBC JO15-4 Taxandria JO15-2 91390 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haaften JO15-1 10 10 0 0 30 55 1 54 0
2 Jan van Arckel JO15-1 10 7 0 3 21 49 17 32 0
3 Sparta'30 JO15-1 10 6 2 2 20 37 17 20 0
4 HRC'14 JO15-1 10 6 1 3 19 85 16 69 0
5 OJC ROSMALEN JO15-9 10 6 1 3 19 47 14 33 0
6 RKTVC JO15-3 10 5 1 4 16 57 29 28 0
7 Theole JO15-5 10 4 3 3 15 27 16 11 0
8 GDC JO15-2 10 3 1 6 10 21 26 -5 0
9 Hedel JO15-2 10 2 1 7 7 15 113 -98 0
10 DSC JO15-4 10 1 0 9 3 8 101 -93 0
11 Wilhelmina JO15-5 10 0 0 10 0 12 63 -51 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OSC'45 JO15-1 3 2 0 1 6 17 8 9 0
2 OJC ROSMALEN JO15-9 3 2 0 1 6 14 12 2 0
3 Wilhelmina JO15-4 3 1 0 2 3 12 17 -5 0
4 FC Engelen JO15-3 3 1 0 2 3 7 13 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS JO15-3 11 10 1 0 31 57 8 49 0
2 Taxandria JO15-2 10 7 3 0 24 56 14 42 0
3 VOAB JO15-4 10 7 2 1 23 60 11 49 0
4 Spoordonkse Boys JO15-1 10 6 0 4 18 43 38 5 0
5 ST EDN’56 / RKDSV JO15-2 10 5 2 3 17 23 18 5 0
6 WODAN JO15-3 11 5 1 5 16 36 46 -10 0
7 Zwaluw VFC JO15-5 10 4 0 6 12 44 40 4 0
8 UNA JO15-3G 10 4 0 6 12 32 43 -11 0
9 Unitas'59 JO15-6G 11 3 3 5 12 23 25 -2 0
10 SBC JO15-4 10 2 1 7 7 24 33 -9 0
11 OJC ROSMALEN JO15-9 11 2 1 8 7 17 63 -46 0
12 Taxandria JO15-4 10 0 0 10 0 19 95 -76 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
maandag 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
ma 13-11-17 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 20-11-17 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 27-11-17 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 04-12-17 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 11-12-17 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 18-12-17 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 25-12-17 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 01-01-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 08-01-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 15-01-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 22-01-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 29-01-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 05-02-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 12-02-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 19-02-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 26-02-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 05-03-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 12-03-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 19-03-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 26-03-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 02-04-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 09-04-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 16-04-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 23-04-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 30-04-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 07-05-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 14-05-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 21-05-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 28-05-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 04-06-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 11-06-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 18-06-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
ma 25-06-18 19:00 - 20:15 4 12 OJC ROSMALEN JO15-9
woensdag 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
wo 08-11-17 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 15-11-17 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 22-11-17 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 29-11-17 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 06-12-17 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 13-12-17 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 20-12-17 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 27-12-17 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 03-01-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 10-01-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 17-01-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 24-01-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 31-01-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 06-06-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 13-06-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 20-06-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9
wo 27-06-18 18:00 - 19:00 6 26 OJC ROSMALEN JO15-9

Berichten



Terug naar boven