Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit
C 20-10-2017 19:30 Theole VR30+1 OJC ROSMALEN VR30+1 27555 Sportpark Empel Zuid - -
C 20-10-2017 20:00 Emplina VR30+1 OJC ROSMALEN VR30+1 27562 Sportpark Empel Zuid - -
C 20-10-2017 20:30 OJC ROSMALEN VR30+1 St Mich.Gestel VR30+1 27649 Sportpark Empel Zuid - -
B 21-10-2017 15:00 Theole JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 R. (Raymond) Verhoeven 98341 Sportpark Drumpt - -
C 21-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 GSBW JO19-1 S.C.M.D. (Sander) van Gool 53393 Sportpark De Groote Wielen 5 1 26
B 21-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Arkel JO19-1 Dartel, C.J.M. (Cor) van 98328 Sportpark De Groote Wielen 6 13 28
B 21-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 R.J.H. (Richard) Vissers 98424 Sportpark De Groote Wielen 1 2 27
B 21-10-2017 15:00 FC Engelen JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 M.J.W.H. (Marco) van der Ven 13:35 98441 Sportpark Engelerpark - -
B 21-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 Maliskamp JO17-1 98422 Sportpark De Groote Wielen 7 12 29
B 21-10-2017 11:45 Nivo Sparta JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-4 10:30 98416 Sportpark De Watertoren - -
C 21-10-2017 15:15 SBC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 56232 Sportpark Schuttersheide - -
B 21-10-2017 12:45 SV BLC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-8 98361 Sportpark De Meerendonk - -
B 21-10-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-1 11:10 98525 Sportpark Bergenshuizen - -
V 21-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Vriendenschaar JO14-1 Goedhart, S.L.H. (Scheidsrechter) 11:45 8 21 22
B 21-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 Zwaluw VFC JO15-2 Heemskerk, K.M. (Kees Michel) 98453 Sportpark De Groote Wielen 1 9 16
C 21-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-4 Gilze JO15-1 Coolen, J. (Joris) 95198 Sportpark De Groote Wielen 6 10 17
B 21-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-7 Wilhelmina JO15-3 Vissers, L.M.H.M. (Luc) 98512 Sportpark De Groote Wielen 5 11 18
B 21-10-2017 11:00 SV BLC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 10:20 98451 Sportpark De Meerendonk - -
B 21-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-1 Zwaluw VFC JO13-1 Rensing, P.J. (Pascal) 98618 Sportpark De Groote Wielen 1 1 13
B 21-10-2017 10:15 RKTVC JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-3 98570 Sportpark De Ridderweide - -
V 21-10-2017 11:30 Spoordonkse Boys JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-4 10:25 - -
B 21-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-6 Wilhelmina JO13-2 Heeremans, P. (Patrick) 98624 Sportpark De Groote Wielen 5 2 14
V 21-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-9 Rhode JO13-5 5 10 26
V 21-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-11 ODC JO12-2 Wintjes, M. (Scheidsrechter) 09:45 1 11 12
B 21-10-2017 08:30 OJC ROSMALEN JO11-1 Nivo Sparta JO11-1 98831 Sportpark De Groote Wielen 1 1 29
B 21-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 Emplina JO11-1 98806 Sportpark De Groote Wielen 5 A 1 29
B 21-10-2017 09:45 Emplina JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-3 98794 Sportpark Empel Zuid - -
B 21-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-4 FC Engelen JO11-3 98760 Sportpark De Groote Wielen 5 B 2 28
C 21-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-5 Essche Boys JO11-1 69757 Sportpark De Groote Wielen 7 A 2 28
C 21-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 BMC JO11-3 Alebeek, B. van (Scheidsrechter) 94115 Sportpark De Groote Wielen 7 B 14 16
B 21-10-2017 10:00 DSC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-3 98859 Sportpark Ipperakkeren - -
B 21-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Maliskamp JO10-1 98877 Sportpark De Groote Wielen 6 B 14 16
B 21-10-2017 09:45 Nivo Sparta JO9-3 OJC ROSMALEN JO9-3 98945 Sportpark De Watertoren - -
B 21-10-2017 09:45 Nivo Sparta JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-1 99018 Sportpark De Watertoren - -
B 21-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Emplina JO8-1 99016 Sportpark De Groote Wielen 4 B 5 9
B 21-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 DSC JO8-2 99060 Sportpark De Groote Wielen 4 C 5 9
C 21-10-2017 11:30 Nemelaer MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-2 Bressers, T. (Toine) 85762 Sportpark De Walzaad - -
B 21-10-2017 13:15 Boxtel MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-2 11:55 99105 Sportpark Munsel - -
B 21-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN MO15-3 Wilhelmina MO15-1 Esch, C. van (Scheidsrechter) 12:00 99113 Sportpark De Groote Wielen 7 20 19
C 21-10-2017 vervallen OJC ROSMALEN MO13-1 Dubbeldam MO13-1 00:05 86804 - -
B 21-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 Sint Michielsgestel MO11-1 99150 Sportpark De Groote Wielen 6 A 17 18
C 21-10-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-4 96433 Sportpark Bergenshuizen - -
C 21-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-11M Boxtel JO9-4M 81654 Sportpark De Groote Wielen 4 A 3 5
C 22-10-2017 14:30 Dongen OJC ROSMALEN 1 R.N. (Roel) de Cock 1317 Sportpark De Biezen - -
C 22-10-2017 11:45 Geldrop 2 OJC ROSMALEN 2 P. (Pim) van Kuijk 10:20 25382 Sportpark De Kievit - -
C 22-10-2017 11:30 RKSV Heeze 2 OJC ROSMALEN 3 F.M. (Frank) van den Nieuwenhof 26023 Sportpark Het Lambrek - -
C 22-10-2017 11:00 OSC'45 3 OJC ROSMALEN 6 96504 Sportpark De Hambaken - -
C 22-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 Buren 3 Smolders, M.G.A.M. (Marco) 09:00 42819 Sportpark De Groote Wielen - -
B 22-10-2017 11:00 Vlijmense Boys 4 OJC ROSMALEN 10 96742 Sportpark De Hoge Heide - -
B 22-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 11 Wilhelmina 5 Pennings, J.M. (Hans) 96697 Sportpark De Groote Wielen - -
C 22-10-2017 12:15 Alem 3 OJC ROSMALEN 12 11:05 43269 Sportpark De Oude Maas - -
C 22-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 16 OSC'45 5 Broek, R. van den (Scheidsrechter) 43914 Sportpark De Groote Wielen - -
B 22-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN VR3 Hilvaria VR1 Goedhart, S.L.H. (Stan) 94779 Sportpark De Groote Wielen - -
C 22-10-2017 09:30 HRC'14 VR3 OJC ROSMALEN VR4 51306 Sportpark Den Hoek - -
C 23-10-2017 19:30 NOAD'32 JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-6 Arendse, W. (Wesley) 54123 Sportpark Korenzand - -
B 23-10-2017 19:00 Theole MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-1 99093 Sportpark Drumpt - -
C 23-10-2017 18:30 OJC ROSMALEN MO13-1 Madese Boys MO13-1 17:35 94025 Sportpark De Groote Wielen - -
C 24-10-2017 19:00 OJC ROSMALEN JO15-7 Den Dungen JO15-2 60296 Sportpark De Groote Wielen - -
P 25-10-2017 21:00 Over de Top (OJC) Terug van Weggeweest (OJC) 3 A 26 (delen) 27 (delen)
P 25-10-2017 21:00 LSV (OJC) De Derde Helft (OJC) 2 B 24 (delen) 25 (delen)
P 25-10-2017 20:00 't Vijfde (OJC) Zureprofs (OJC) 3 A 26 (delen) 27 (delen)
P 25-10-2017 21:00 FC Barrique (OJC) Olympique Bois le Duc (OJC) 3 B 28 (delen) 29 (delen)
P 25-10-2017 20:00 Het 9e (OJC) Trambaan 35 (OJC) 2 A 22 (delen) 23 (delen)
P 25-10-2017 21:00 IGEA (OJC) FF Ballen (OJC) 2 A 22 (delen) 23 (delen)
P 25-10-2017 20:00 Van Alles Wat (OJC) OSC 35 (OJC) 2 B 24 (delen) 25 (delen)
P 25-10-2017 20:00 Artishock (OJC) Tikkie Takkie (OJC) 3 B 28 (delen) 29 (delen)
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit
C 20-10-2017 19:30 Theole VR30+1 OJC ROSMALEN VR30+1 27555 Sportpark Empel Zuid - -
C 20-10-2017 20:00 Emplina VR30+1 OJC ROSMALEN VR30+1 27562 Sportpark Empel Zuid - -
C 20-10-2017 20:30 OJC ROSMALEN VR30+1 St Mich.Gestel VR30+1 27649 Sportpark Empel Zuid - -
C 21-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-2 GSBW JO19-1 S.C.M.D. (Sander) van Gool 53393 Sportpark De Groote Wielen 5 1 26
C 21-10-2017 15:15 SBC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 56232 Sportpark Schuttersheide - -
C 21-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-4 Gilze JO15-1 Coolen, J. (Joris) 95198 Sportpark De Groote Wielen 6 10 17
C 21-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-5 Essche Boys JO11-1 69757 Sportpark De Groote Wielen 7 A 2 28
C 21-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 BMC JO11-3 Alebeek, B. van (Scheidsrechter) 94115 Sportpark De Groote Wielen 7 B 14 16
C 21-10-2017 11:30 Nemelaer MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-2 Bressers, T. (Toine) 85762 Sportpark De Walzaad - -
C 21-10-2017 vervallen OJC ROSMALEN MO13-1 Dubbeldam MO13-1 00:05 86804 - -
C 21-10-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-4 96433 Sportpark Bergenshuizen - -
C 21-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO9-11M Boxtel JO9-4M 81654 Sportpark De Groote Wielen 4 A 3 5
C 22-10-2017 14:30 Dongen OJC ROSMALEN 1 R.N. (Roel) de Cock 1317 Sportpark De Biezen - -
C 22-10-2017 11:45 Geldrop 2 OJC ROSMALEN 2 P. (Pim) van Kuijk 10:20 25382 Sportpark De Kievit - -
C 22-10-2017 11:30 RKSV Heeze 2 OJC ROSMALEN 3 F.M. (Frank) van den Nieuwenhof 26023 Sportpark Het Lambrek - -
C 22-10-2017 11:00 OSC'45 3 OJC ROSMALEN 6 96504 Sportpark De Hambaken - -
C 22-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 Buren 3 Smolders, M.G.A.M. (Marco) 09:00 42819 Sportpark De Groote Wielen - -
C 22-10-2017 12:15 Alem 3 OJC ROSMALEN 12 11:05 43269 Sportpark De Oude Maas - -
C 22-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 16 OSC'45 5 Broek, R. van den (Scheidsrechter) 43914 Sportpark De Groote Wielen - -
C 22-10-2017 09:30 HRC'14 VR3 OJC ROSMALEN VR4 51306 Sportpark Den Hoek - -
C 23-10-2017 19:30 NOAD'32 JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-6 Arendse, W. (Wesley) 54123 Sportpark Korenzand - -
C 23-10-2017 18:30 OJC ROSMALEN MO13-1 Madese Boys MO13-1 17:35 94025 Sportpark De Groote Wielen - -
C 24-10-2017 19:00 OJC ROSMALEN JO15-7 Den Dungen JO15-2 60296 Sportpark De Groote Wielen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit
B 21-10-2017 15:00 Theole JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-1 R. (Raymond) Verhoeven 98341 Sportpark Drumpt - -
B 21-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Arkel JO19-1 Dartel, C.J.M. (Cor) van 98328 Sportpark De Groote Wielen 6 13 28
B 21-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 R.J.H. (Richard) Vissers 98424 Sportpark De Groote Wielen 1 2 27
B 21-10-2017 15:00 FC Engelen JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 M.J.W.H. (Marco) van der Ven 13:35 98441 Sportpark Engelerpark - -
B 21-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-3 Maliskamp JO17-1 98422 Sportpark De Groote Wielen 7 12 29
B 21-10-2017 11:45 Nivo Sparta JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-4 10:30 98416 Sportpark De Watertoren - -
B 21-10-2017 12:45 SV BLC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-8 98361 Sportpark De Meerendonk - -
B 21-10-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-1 11:10 98525 Sportpark Bergenshuizen - -
B 21-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 Zwaluw VFC JO15-2 Heemskerk, K.M. (Kees Michel) 98453 Sportpark De Groote Wielen 1 9 16
B 21-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-7 Wilhelmina JO15-3 Vissers, L.M.H.M. (Luc) 98512 Sportpark De Groote Wielen 5 11 18
B 21-10-2017 11:00 SV BLC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 10:20 98451 Sportpark De Meerendonk - -
B 21-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-1 Zwaluw VFC JO13-1 Rensing, P.J. (Pascal) 98618 Sportpark De Groote Wielen 1 1 13
B 21-10-2017 10:15 RKTVC JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-3 98570 Sportpark De Ridderweide - -
B 21-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-6 Wilhelmina JO13-2 Heeremans, P. (Patrick) 98624 Sportpark De Groote Wielen 5 2 14
B 21-10-2017 08:30 OJC ROSMALEN JO11-1 Nivo Sparta JO11-1 98831 Sportpark De Groote Wielen 1 1 29
B 21-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 Emplina JO11-1 98806 Sportpark De Groote Wielen 5 A 1 29
B 21-10-2017 09:45 Emplina JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-3 98794 Sportpark Empel Zuid - -
B 21-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-4 FC Engelen JO11-3 98760 Sportpark De Groote Wielen 5 B 2 28
B 21-10-2017 10:00 DSC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-3 98859 Sportpark Ipperakkeren - -
B 21-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Maliskamp JO10-1 98877 Sportpark De Groote Wielen 6 B 14 16
B 21-10-2017 09:45 Nivo Sparta JO9-3 OJC ROSMALEN JO9-3 98945 Sportpark De Watertoren - -
B 21-10-2017 09:45 Nivo Sparta JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-1 99018 Sportpark De Watertoren - -
B 21-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO8-3 Emplina JO8-1 99016 Sportpark De Groote Wielen 4 B 5 9
B 21-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO8-4 DSC JO8-2 99060 Sportpark De Groote Wielen 4 C 5 9
B 21-10-2017 13:15 Boxtel MO15-1 OJC ROSMALEN MO15-2 11:55 99105 Sportpark Munsel - -
B 21-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN MO15-3 Wilhelmina MO15-1 Esch, C. van (Scheidsrechter) 12:00 99113 Sportpark De Groote Wielen 7 20 19
B 21-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN MO11-1 Sint Michielsgestel MO11-1 99150 Sportpark De Groote Wielen 6 A 17 18
B 22-10-2017 11:00 Vlijmense Boys 4 OJC ROSMALEN 10 96742 Sportpark De Hoge Heide - -
B 22-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 11 Wilhelmina 5 Pennings, J.M. (Hans) 96697 Sportpark De Groote Wielen - -
B 22-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN VR3 Hilvaria VR1 Goedhart, S.L.H. (Stan) 94779 Sportpark De Groote Wielen - -
B 23-10-2017 19:00 Theole MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-1 99093 Sportpark Drumpt - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit
V 21-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Vriendenschaar JO14-1 Goedhart, S.L.H. (Scheidsrechter) 11:45 8 21 22
V 21-10-2017 11:30 Spoordonkse Boys JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-4 10:25 - -
V 21-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-9 Rhode JO13-5 5 10 26
V 21-10-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-11 ODC JO12-2 Wintjes, M. (Scheidsrechter) 09:45 1 11 12
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit
P 25-10-2017 21:00 Over de Top (OJC) Terug van Weggeweest (OJC) 3 A 26 (delen) 27 (delen)
P 25-10-2017 21:00 LSV (OJC) De Derde Helft (OJC) 2 B 24 (delen) 25 (delen)
P 25-10-2017 20:00 't Vijfde (OJC) Zureprofs (OJC) 3 A 26 (delen) 27 (delen)
P 25-10-2017 21:00 FC Barrique (OJC) Olympique Bois le Duc (OJC) 3 B 28 (delen) 29 (delen)
P 25-10-2017 20:00 Het 9e (OJC) Trambaan 35 (OJC) 2 A 22 (delen) 23 (delen)
P 25-10-2017 21:00 IGEA (OJC) FF Ballen (OJC) 2 A 22 (delen) 23 (delen)
P 25-10-2017 20:00 Van Alles Wat (OJC) OSC 35 (OJC) 2 B 24 (delen) 25 (delen)
P 25-10-2017 20:00 Artishock (OJC) Tikkie Takkie (OJC) 3 B 28 (delen) 29 (delen)

Terug naar boven