Onder 13 competitie (voorjaar), 3e klasse 11

OJC ROSMALEN JO13-4

Schema Materiaaldienst / Grensrechter

20-10-2016 (laatst gewijzigd op: 12-06-2017)
Toernooi / wedstrijd schema:
Zondag 21 Mei: RKSV Odiliapeel, Oudedijk 30A, 5409AC Odiliapeel. Vertrek bij OJC 08:15
Toernooi duurt van 09:00 t/m 13:00. -> 1ste plaats
Zondag 28 Mei: vv Geldrop,Sportpark "De Kievit", Kervel 6, 5667 KN Geldrop. Vertrek bij OJC 08:45. Toernooi duurt van 10:00 t/m 15:00 -> 1ste plaats
Woensdag 31 Mei: oefenwedstrijd BVV JO13-1 - OJC JO13-4, aanvang 19:00, vertrek bij OJC 18:15
Zaterdag 10 Juni: Thuistoernooi OJC, 13:00 aanwezig -> 2de plaats
Maandag 12 Juni: Ouder-kind wedstrijd 19:15 - 20:00 op veld 5, tevens broek en onder/thermoshirt inleveren. Sokken mag je houden. Het ondershirt kan worden overgenomen tegen een vergoeding van €5,-. Vermissingen zullen worden verrekend met de ouders.

Teamleden

Spelers
Teun van Alebeek Speler      
Gijs van Broekhoven Speler      
Mees Dinger Speler      
Yoric van Efferen Speler      
Matthijs Geerts Speler      
Vincent Gravesteijn Speler      
Tom van Haren Speler      
Duke Heerkens Speler      
Florus Houwer Speler      
Tim Kagie Speler      
Pepijn van der Leest Speler      
Walid Naolo Speler      
Swen van der Poel Speler      
Krijn de Ranitz Speler      
Sven Theunissen Speler      
 
Overige teamleden
Jan Kagie Trainer/coach
Steven van der Poel Trainer/coach
Jerry Dinger Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
V 26-08-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-4 Berghem Sport JO12-1 - - 10:55

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
V 24-06-2017 09:45 OJC ROSMALEN JO13-4 OJC ROSMALEN JO13-5 Hubers, Tiny (Scheidsrechter) 2-5
T 10-06-2017 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO13-4
V 31-05-2017 19:00 BVV JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-4 1-6
T 28-05-2017 n.n.b. toernooi Geldrop OJC ROSMALEN JO13-4
T 21-05-2017 n.n.b. toernooi Odiliapeel OJC ROSMALEN JO13-4
C 06-05-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 Wadenoijen JO13-1 Goedhart, Stan (Scheidsrechter) 113456 6-0
C 22-04-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 FC Engelen JO13-2 Vissers, Luc (Scheidsrechter) 112876 1-1
C 15-04-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 Vlijmense Boys JO13-1G Biemond, Jeroen (Scheidsrechter) 113005 5-1
C 08-04-2017 11:15 HRC'14 JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-4 Kessel, T.A.A. van 111320 3-2
C 01-04-2017 11:00 Vlijmense Boys JO13-1G OJC ROSMALEN JO13-4 Munnik, O.S. de 111064 3-3
C 25-03-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 Tricht JO13-2 Coolen, Joris (Scheidsrechter) 111664 10-0
C 18-03-2017 11:15 FC Engelen JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 Dooren, R.C.P. van 111692 1-2
C 11-03-2017 12:00 Wadenoijen JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-4 Malsen, J.M. van 113094 2-6
C 04-03-2017 10:30 Tricht JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 Walderveen, W. van 110185 2-1
C 18-02-2017 09:45 OJC ROSMALEN JO13-4 HRC'14 JO13-1 Lith, Leon van (Scheidsrechter) 110010 4-2
B 04-02-2017 09:45 OJC ROSMALEN JO13-4 Spoord. Boys JO13-1 Goedhart, Stan (Scheidsrechter) 102670 2-3
B 03-12-2016 09:30 Vlijmense Boys JO13-1G OJC ROSMALEN JO13-4 Munnik, O.S. de 101585 1-2
C 26-11-2016 11:15 FC Engelen JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 Woestijne, M. van der 40474 0-3
C 19-11-2016 11:00 CHC JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-4 Benavente Prieto, J. 40596 2-8
C 12-11-2016 11:15 Wilhelmina JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 Wijnen, H.G.M. 40339 1-1
V 05-11-2016 11:45 ODC JO12-1 OJC ROSMALEN JO13-4 13814 1-2
V 31-10-2016 18:30 DVG JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-4 3-0
B 29-10-2016 vervallen OJC ROSMALEN JO13-4 Kerkwijk JO13-1 18131
C 22-10-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 Maliskamp JO13-1 Verheul (mevr), Melanie (Scheidsrechter) 40659 2-1
C 15-10-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 CHC JO13-1 Goedhart, Stan (Scheidsrechter) 40510 6-2
C 08-10-2016 11:30 Maliskamp JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-4 Eijl, T.P. van 40389 1-1
C 01-10-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 Wilhelmina JO13-2 Gaal, Geert van (Scheidsrechter) 40416 4-1
C 24-09-2016 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-4 Posthuma, T. 40463 0-11
C 17-09-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 FC Engelen JO13-2 Coolen, Joris (Scheidsrechter) 40409 3-2
B 10-09-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 Emplina JO13-3 Goedhart, S.L.H. 18130 4-0
B 03-09-2016 10:30 ST Alem/RKVSC JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-4 Broekmeulen, W.P. 17776 0-9
V 31-08-2016 19:00 Zwaluw VFC JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 06-05-2017 14:15 Tricht JO13-2 HRC'14 JO13-1 Pels, T.A. 110358 3-3
C 06-05-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 Wadenoijen JO13-1 Goedhart, S.L.H. 113456 6-0
C 06-05-2017 11:00 Vlijmense Boys JO13-1G FC Engelen JO13-2 Munnik, O.S. de 110232 6-2
C 22-04-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 FC Engelen JO13-2 Vissers, L. 112876 1-1
C 15-04-2017 11:15 FC Engelen JO13-2 HRC'14 JO13-1 Berramdane, M. 112598 3-0
C 15-04-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 Vlijmense Boys JO13-1G Bruijn, T. de 113005 5-1
C 15-04-2017 10:30 Wadenoijen JO13-1 Tricht JO13-2 Suydendorp, J. 110993 1-1
C 08-04-2017 11:15 HRC'14 JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-4 Kessel, T.A.A. van 111320 3-2
C 08-04-2017 12:00 Wadenoijen JO13-1 Vlijmense Boys JO13-1G Jansen, J.P. 110295 1-3
C 08-04-2017 11:15 FC Engelen JO13-2 Tricht JO13-2 Wagemans, T. 111150 9-1
C 01-04-2017 10:30 Tricht JO13-2 Wadenoijen JO13-1 Veerkamp, A.H. 110675 4-1
C 01-04-2017 11:00 Vlijmense Boys JO13-1G OJC ROSMALEN JO13-4 Munnik, O.S. de 111064 3-3
C 01-04-2017 11:15 HRC'14 JO13-1 FC Engelen JO13-2 Hoeven, T.F.J. v.d. 113098 0-2
C 25-03-2017 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 Tricht JO13-2 Coolen, J. 111664 10-0
C 25-03-2017 11:00 Vlijmense Boys JO13-1G HRC'14 JO13-1 Munnik, O.S. de 110360 5-1
C 25-03-2017 10:30 Wadenoijen JO13-1 FC Engelen JO13-2 Suydendorp, J. 112721 1-4
C 18-03-2017 11:30 Tricht JO13-2 Vlijmense Boys JO13-1G Est, W.A.K. van 112451 0-4
C 18-03-2017 11:15 FC Engelen JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 Dooren, R.C.P. van 111692 1-2
C 18-03-2017 11:15 HRC'14 JO13-1 Wadenoijen JO13-1 Doorn, R.A.M. van 111055 3-2
C 11-03-2017 12:00 Wadenoijen JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-4 Malsen, J.M. van 113094 2-6
C 11-03-2017 10:15 HRC'14 JO13-1 Tricht JO13-2 Liempt, L.J.J. van 110882 2-1
C 11-03-2017 11:15 FC Engelen JO13-2 Vlijmense Boys JO13-1G Geerts, S.J.E. 112941 1-4
C 09-03-2017 19:00 FC Engelen JO13-2 Wadenoijen JO13-1 Berramdane, M. 110576 2-0
C 04-03-2017 10:30 Tricht JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 Walderveen, W. van 110185 2-1
C 04-03-2017 11:15 HRC'14 JO13-1 Vlijmense Boys JO13-1G Doorn, B.H. van 110742 0-5
C 18-02-2017 09:30 Tricht JO13-2 FC Engelen JO13-2 Pak, D 110509 1-7
C 18-02-2017 09:45 OJC ROSMALEN JO13-4 HRC'14 JO13-1 Lith, L.A.M. van 110010 4-2
C 18-02-2017 11:00 Vlijmense Boys JO13-1G Wadenoijen JO13-1 Munnik, O.S. de 110293 8-1
C 04-02-2017 11:00 Vlijmense Boys JO13-1G Tricht JO13-2 Bokhoven, CJP van 112448 6-0
C 04-02-2017 13:00 Wadenoijen JO13-1 HRC'14 JO13-1 Suydendorp, R. 112157 1-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 04-02-2017 09:45 OJC ROSMALEN JO13-4 ZA Spoord. Boys JO13-1 ZA Goedhart, S.L.H. 102670 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 03-12-2016 09:30 Vlijmense Boys JO13-1G ZA OJC ROSMALEN JO13-4 ZA Munnik, O.S. de 101585 1-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 26-11-2016 11:30 Maliskamp JO13-1 CHC JO13-1 Eijl, T.P. van 40332 3-1
C 26-11-2016 11:15 FC Engelen JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 Woestijne, M. van der 40474 0-3
C 19-11-2016 11:15 FC Engelen JO13-2 Wilhelmina JO13-2 Woestijne, M. van der 40291 1-0
C 19-11-2016 11:00 CHC JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-4 Benavente Prieto, J. 40596 2-8
C 12-11-2016 11:15 FC Engelen JO13-2 Maliskamp JO13-1 Berramdane, M. 40424 4-0
C 12-11-2016 11:15 Wilhelmina JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-4 Wijnen, H.G.M. 40339 1-1
C 05-11-2016 11:15 FC Engelen JO13-2 CHC JO13-1 Huisman, D.T. 40348 7-0
C 05-11-2016 11:30 Maliskamp JO13-1 Wilhelmina JO13-2 Slagter, G. 40271 3-0
C 22-10-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 Maliskamp JO13-1 Verheul (mevr), M.J.T. 40659 2-1
C 22-10-2016 11:15 Wilhelmina JO13-2 CHC JO13-1 Wolvekamp, J. 40304 3-4
C 15-10-2016 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 Maliskamp JO13-1 40233 0-0
C 15-10-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 CHC JO13-1 Goedhart, S.L.H. 40510 6-2
C 15-10-2016 11:15 Wilhelmina JO13-2 FC Engelen JO13-2 Wijnen, Herman 40401 0-1
C 08-10-2016 11:30 Maliskamp JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-4 Eijl, T.P. van 40389 1-1
C 08-10-2016 11:00 CHC JO13-1 Wilhelmina JO13-2 Bhugoea, B.S.J. 40610 3-3
C 08-10-2016 10:00 FC Engelen JO13-2 Zwaluw VFC JO13-3 Blaas, P.A. 40224 5-0
C 01-10-2016 11:30 Maliskamp JO13-1 FC Engelen JO13-2 Slagter, G. 40526 0-4
C 01-10-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 Wilhelmina JO13-2 IJzerman, R. 40416 4-1
C 01-10-2016 11:00 CHC JO13-1 Zwaluw VFC JO13-3 Ebabani, J. 40552 6-5
C 24-09-2016 11:00 CHC JO13-1 FC Engelen JO13-2 Benavente Prieto, J. 40553 2-8
C 24-09-2016 11:15 Wilhelmina JO13-2 Maliskamp JO13-1 Wolvekamp, J. 40458 2-0
C 24-09-2016 11:30 Zwaluw VFC JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-4 Posthuma, T. 40463 0-11
C 17-09-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 FC Engelen JO13-2 Coolen, J. 40409 3-2
C 17-09-2016 11:15 Wilhelmina JO13-2 Zwaluw VFC JO13-3 Willems, P 40369 3-0
C 17-09-2016 11:00 CHC JO13-1 Maliskamp JO13-1 Boujamaa, J. 40390 2-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 29-10-2016 10:00 Emplina JO13-3 ZA ST Alem/RKVSC JO13-1 ZA Janssens, M.H. 18475 1-0
B 29-10-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 ZA Kerkwijk JO13-1 ZA 18131 0-0
B 10-09-2016 10:30 Kerkwijk JO13-1 ZA ST Alem/RKVSC JO13-1 ZA Lobregt, N. 18385 0-6
B 10-09-2016 11:15 OJC ROSMALEN JO13-4 ZA Emplina JO13-3 ZA Goedhart, S.L.H. 18130 4-0
B 03-09-2016 10:00 Emplina JO13-3 ZA Kerkwijk JO13-1 ZA Janssens, M.H. 18474 15-0
B 03-09-2016 10:30 ST Alem/RKVSC JO13-1 ZA OJC ROSMALEN JO13-4 ZA Broekmeulen, W.P. 17776 0-9

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vlijmense Boys JO13-1G 10 8 1 1 25 45 14 31 0
2 OJC ROSMALEN JO13-4 10 6 2 2 20 40 15 25 0
3 FC Engelen JO13-2 10 6 1 3 19 32 16 16 0
4 HRC'14 JO13-1 10 4 1 5 13 19 28 -9 0
5 Tricht JO13-2 10 2 2 6 8 13 44 -31 0
6 Wadenoijen JO13-1 10 0 1 9 1 10 42 -32 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
maandag 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
ma 01-08-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 08-08-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 15-08-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 22-08-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 29-08-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 05-09-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 12-09-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 19-09-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 26-09-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 03-10-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 10-10-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 17-10-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 24-10-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 31-10-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 07-11-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 14-11-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 21-11-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 28-11-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 05-12-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 12-12-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 19-12-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 26-12-16 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 02-01-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 09-01-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 16-01-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 23-01-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 30-01-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 06-02-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 13-02-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 20-02-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 27-02-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 06-03-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 13-03-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 20-03-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 27-03-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 03-04-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 10-04-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 17-04-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 24-04-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 01-05-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 08-05-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 15-05-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 22-05-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 29-05-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 05-06-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 12-06-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 19-06-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
ma 26-06-17 19:00 - 20:15 5 13 OJC ROSMALEN JO13-4
woensdag 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
wo 03-08-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 10-08-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 17-08-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 24-08-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 31-08-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 07-09-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 14-09-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 21-09-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 28-09-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 05-10-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 12-10-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 19-10-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 26-10-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 02-11-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 09-11-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 16-11-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 23-11-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 30-11-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 07-12-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 14-12-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 21-12-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 28-12-16 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 04-01-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 11-01-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 18-01-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 25-01-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 01-02-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 08-02-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 15-02-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 22-02-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 01-03-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 08-03-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 15-03-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 22-03-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 29-03-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 05-04-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 12-04-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 19-04-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 26-04-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 03-05-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 10-05-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 17-05-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 24-05-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 31-05-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 07-06-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 14-06-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 21-06-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4
wo 28-06-17 19:00 - 20:00 3 10 OJC ROSMALEN JO13-4

Berichten

Schema Materiaaldienst / Grensrechter

20-10-2016 (laatst gewijzigd op: 12-06-2017)
Toernooi / wedstrijd schema:
Zondag 21 Mei: RKSV Odiliapeel, Oudedijk 30A, 5409AC Odiliapeel. Vertrek bij OJC 08:15
Toernooi duurt van 09:00 t/m 13:00. -> 1ste plaats
Zondag 28 Mei: vv Geldrop,Sportpark "De Kievit", Kervel 6, 5667 KN Geldrop. Vertrek bij OJC 08:45. Toernooi duurt van 10:00 t/m 15:00 -> 1ste plaats
Woensdag 31 Mei: oefenwedstrijd BVV JO13-1 - OJC JO13-4, aanvang 19:00, vertrek bij OJC 18:15
Zaterdag 10 Juni: Thuistoernooi OJC, 13:00 aanwezig -> 2de plaats
Maandag 12 Juni: Ouder-kind wedstrijd 19:15 - 20:00 op veld 5, tevens broek en onder/thermoshirt inleveren. Sokken mag je houden. Het ondershirt kan worden overgenomen tegen een vergoeding van €5,-. Vermissingen zullen worden verrekend met de ouders.


Terug naar boven