0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO13-7

Teamleden

Spelers
Ensar Balta Speler      
Yestin D'Fonseca Speler      
Freek Holweg Speler      
Tobian van Hoof Speler      
Bram Huisman Speler      
Reinoud Hulstein Speler      
Olav Kollen Speler      
Joey van der Loo Speler      
Joep van Ooijen Speler      
Tijn Pennings Speler      
Jayden Simon Speler      
Tom van Uden Speler      
Bram van Wijk Speler      
 
Overige teamleden
Glenn Simon Trainer/coach
Toon van Uden Trainer
Berty van Hoof Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
T 16-06-2018 n.n.b. toernooi Wilhelmina Boys OJC ROSMALEN JO13-7
T 09-06-2018 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO13-7
T 02-06-2018 n.n.b. toernooi Kerkwijk OJC ROSMALEN JO13-7
C 28-05-2018 19:00 WSC JO13-4 OJC ROSMALEN JO13-7 T.C.M. (Thijs) Maaijwee 112329 4 - 0
C 26-05-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO13-7 Sliedrecht JO13-5 112961
C 19-05-2018 11:30 Helvoirt JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-7 R.P.J. (Raf) Verhoeven 112890 2 - 2
C 12-05-2018 10:45 OJC ROSMALEN JO13-7 Vlijmense Boys JO13-2 Afgeschermd 115549 1 - 4
C 05-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 BVV/Timmermans Infra JO13-2 M. (Mees) Wintjes 113959 1 - 6
C 21-04-2018 11:15 FC Engelen JO13-4 OJC ROSMALEN JO13-7 T. (Tycho) Wagemans 113450 0 - 6
C 14-04-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-7 Emplina JO13-3 Afgeschermd 112332 4 - 1
C 07-04-2018 11:30 Wilhelmina JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-7 M. (Mike) Wolvekamp 113360 3 - 2
C 31-03-2018 11:15 RKDVC JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-7 C.H.B.M (Corne) vanHeeswijk 115161 1 - 4
C 24-03-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-7 SV BLC JO13-2 M.M.G. (Rene) deWerdt 113251 4 - 1
C 10-03-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-7 Nivo Sparta JO13-3 Heemskerk, Kees Michel 114744 2 - 2
V 03-02-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 BMC JO13-2 Esch, C. (Chris) van (Scheidsrechter) 1 - 7
V 20-01-2018 afgelast OJC ROSMALEN JO13-7 Rhode JO13-3
C 09-12-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-7 Maliskamp JO13-1 Kok, Marcel de 65799 -
C 02-12-2017 11:15 Wilhelmina Boys JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-7 Jansen, J.P.B. (Jordy) 65926 4 - 2
C 25-11-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-7 ODC JO13-3 Bruijn, Thomas de 66461 2 - 7
V 21-11-2017 18:15 OJC ROSMALEN JO13-7 OJC ROSMALEN MO13-1 Heeremans, P. (Patrick) (Scheidsrechter) 3 - 3
C 18-11-2017 11:45 SBC JO13-4 OJC ROSMALEN JO13-7 65207 5 - 2
C 11-11-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-7 Best Vooruit JO13-3 Meulenreek, Mathijn van de 68292 0 - 2
C 04-11-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO13-7 BMC JO13-3 65410
C 28-10-2017 11:30 Unitas'59 JO13-7 OJC ROSMALEN JO13-7 Looij, Thom van der 65723 5 - 5
C 14-10-2017 vervallen Real Lunet JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-7 64777
C 07-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 DBS JO13-3 Heeremans, Patrick 67168 5 - 2
C 30-09-2017 11:00 Essche Boys JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-7 Rovers, Willem 64808 3 - 3
C 23-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 Zwaluw VFC JO13-4 Vissers, Luc 66920 1 - 1
B 16-09-2017 11:30 Wilhelmina JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-7 Linden, Rene van der 10189 11 - 0
B 09-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 Nieuwkuijk JO13-2 Heemskerk, Kees Michel 9762 5 - 1
V 02-09-2017 vervallen DAW JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-7
B 02-09-2017 11:00 GVV'63 JO13-1G OJC ROSMALEN JO13-7 Bouman, Gerbert 29349 1 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 02-06-2018 08:30 WSC JO13-4 OJC ROSMALEN JO13-7 112329 0-0
C 02-06-2018 10:30 Vlijmense Boys JO13-2 Emplina JO13-3 114379 0-0
C 02-06-2018 11:00 SV BLC JO13-2 FC Engelen JO13-4 115423 0-0
C 02-06-2018 11:30 Helvoirt JO13-2 RKDVC JO13-3 113881 0-0
C 26-05-2018 11:15 FC Engelen JO13-4 WSC JO13-4 115721 0-0
C 26-05-2018 09:15 Nivo Sparta JO13-3 Helvoirt JO13-2 112035 0-0
C 26-05-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-2 Emplina JO13-3 115267 0-0
C 26-05-2018 11:15 RKDVC JO13-3 SV BLC JO13-2 111955 0-0
C 26-05-2018 11:30 Wilhelmina JO13-3 Vlijmense Boys JO13-2 113066 0-0
C 19-05-2018 09:00 WSC JO13-4 Nivo Sparta JO13-3 115413 0-0
C 19-05-2018 10:30 Vlijmense Boys JO13-2 RKDVC JO13-3 112033 0-0
C 19-05-2018 11:00 SV BLC JO13-2 Wilhelmina JO13-3 112955 0-0
C 19-05-2018 11:30 Helvoirt JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-7 112890 0-0
C 19-05-2018 09:45 Emplina JO13-3 FC Engelen JO13-4 115924 0-0
C 17-05-2018 18:30 BVV/Timmermans Infra JO13-2 Helvoirt JO13-2 111874 0-0
C 14-05-2018 19:00 FC Engelen JO13-4 Helvoirt JO13-2 115305 0-0
C 12-05-2018 11:30 Wilhelmina JO13-3 RKDVC JO13-3 114891 4-5
C 12-05-2018 12:25 WSC JO13-4 Emplina JO13-3 115210 6-0
C 12-05-2018 10:00 Nivo Sparta JO13-3 FC Engelen JO13-4 114916 13-5
C 12-05-2018 10:45 OJC ROSMALEN JO13-7 Vlijmense Boys JO13-2 115549 1-4
C 05-05-2018 10:00 Sliedrecht JO13-5 FC Engelen JO13-4 115265 0-0
C 05-05-2018 10:00 Nivo Sparta JO13-3 RKDVC JO13-3 113229 1-2
C 05-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 BVV/Timmermans Infra JO13-2 113959 1-6
C 05-05-2018 10:45 WSC JO13-4 Wilhelmina JO13-3 113872 3-1
C 05-05-2018 11:00 SV BLC JO13-2 Vlijmense Boys JO13-2 112658 4-7
C 05-05-2018 11:30 Helvoirt JO13-2 Emplina JO13-3 114777 4-2
C 28-04-2018 11:00 Emplina JO13-3 SV BLC JO13-2 112901 2-3
C 26-04-2018 18:30 Wilhelmina JO13-3 Nivo Sparta JO13-3 115458 4-2
C 21-04-2018 08:30 Sliedrecht JO13-5 WSC JO13-4 112922 0-0
C 21-04-2018 10:30 Vlijmense Boys JO13-2 Nivo Sparta JO13-3 113276 1-9
C 21-04-2018 11:00 Emplina JO13-3 Wilhelmina JO13-3 115125 0-7
C 21-04-2018 11:15 RKDVC JO13-3 BVV/Timmermans Infra JO13-2 113867 2-9
C 21-04-2018 11:15 FC Engelen JO13-4 OJC ROSMALEN JO13-7 113450 0-6
C 21-04-2018 11:30 Helvoirt JO13-2 SV BLC JO13-2 112705 7-1
C 14-04-2018 11:30 Helvoirt JO13-2 Sliedrecht JO13-5 113388 0-0
C 14-04-2018 11:15 RKDVC JO13-3 FC Engelen JO13-4 114080 4-0
C 14-04-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-2 Wilhelmina JO13-3 114373 8-1
C 14-04-2018 10:45 WSC JO13-4 Vlijmense Boys JO13-2 112554 5-1
C 14-04-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-7 Emplina JO13-3 112332 4-1
C 14-04-2018 10:30 Nivo Sparta JO13-3 SV BLC JO13-2 113287 3-0
C 07-04-2018 09:00 Sliedrecht JO13-5 RKDVC JO13-3 115515 1-16
C 07-04-2018 10:30 Vlijmense Boys JO13-2 Helvoirt JO13-2 112195 1-1
C 07-04-2018 11:00 SV BLC JO13-2 WSC JO13-4 113087 1-6
C 07-04-2018 11:15 FC Engelen JO13-4 BVV/Timmermans Infra JO13-2 114790 1-8
C 07-04-2018 11:30 Wilhelmina JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-7 113360 3-2
C 07-04-2018 12:45 Emplina JO13-3 Nivo Sparta JO13-3 114870 0-5
C 31-03-2018 11:15 RKDVC JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-7 115161 1-4
C 31-03-2018 10:30 Vlijmense Boys JO13-2 Sliedrecht JO13-5 113061 3-0
C 31-03-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-2 WSC JO13-4 113127 3-1
C 24-03-2018 12:15 WSC JO13-4 Helvoirt JO13-2 112555 3-2
C 24-03-2018 12:00 Wilhelmina JO13-3 FC Engelen JO13-4 111909 9-0
C 24-03-2018 10:30 Nivo Sparta JO13-3 Sliedrecht JO13-5 115926 12-2
C 24-03-2018 11:15 RKDVC JO13-3 Emplina JO13-3 114188 7-1
C 24-03-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-2 Vlijmense Boys JO13-2 115182 0-0
C 24-03-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-7 SV BLC JO13-2 113251 4-1
C 17-03-2018 10:00 Sliedrecht JO13-5 Wilhelmina JO13-3 115714 0-0
C 17-03-2018 10:30 Nivo Sparta JO13-3 BVV/Timmermans Infra JO13-2 112373 0-3
C 10-03-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-7 Nivo Sparta JO13-3 114744 2-2
C 10-03-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-2 SV BLC JO13-2 115285 7-2
C 10-03-2018 11:00 Emplina JO13-3 Sliedrecht JO13-5 113494 5-2
C 10-03-2018 11:15 RKDVC JO13-3 WSC JO13-4 112150 0-3
C 10-03-2018 11:30 Wilhelmina JO13-3 Helvoirt JO13-2 114092 2-3
C 10-03-2018 11:15 FC Engelen JO13-4 Vlijmense Boys JO13-2 115224 1-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 11:30 Best Vooruit JO13-3 Essche Boys JO13-1 66205 9-1
C 09-12-2017 11:30 Unitas'59 JO13-7 ODC JO13-3 65376 0-0
C 09-12-2017 11:05 DBS JO13-3 Wilhelmina Boys JO13-2 64742 0-0
C 09-12-2017 11:00 Essche Boys JO13-1 SBC JO13-4 68331 0-0
C 09-12-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-7 Maliskamp JO13-1 65799 0-0
C 02-12-2017 11:15 Wilhelmina Boys JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-7 65926 4-2
C 02-12-2017 11:30 Maliskamp JO13-1 DBS JO13-3 64720 0-2
C 02-12-2017 11:45 SBC JO13-4 Zwaluw VFC JO13-4 66329 1-5
C 25-11-2017 11:30 Unitas'59 JO13-7 Wilhelmina Boys JO13-2 65180 1-13
C 25-11-2017 11:05 DBS JO13-3 Best Vooruit JO13-3 65064 2-3
C 25-11-2017 11:00 Essche Boys JO13-1 Zwaluw VFC JO13-4 64991 3-2
C 25-11-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-7 ODC JO13-3 66461 2-7
C 18-11-2017 11:45 SBC JO13-4 OJC ROSMALEN JO13-7 65207 5-2
C 18-11-2017 11:05 DBS JO13-3 Essche Boys JO13-1 66140 1-5
C 18-11-2017 11:15 ODC JO13-3 Wilhelmina Boys JO13-2 64865 6-4
C 18-11-2017 11:30 Maliskamp JO13-1 Unitas'59 JO13-7 68494 10-1
C 11-11-2017 12:45 Unitas'59 JO13-7 Zwaluw VFC JO13-4 65689 1-8
C 11-11-2017 11:15 Wilhelmina Boys JO13-2 Maliskamp JO13-1 66242 1-2
C 11-11-2017 11:00 Essche Boys JO13-1 ODC JO13-3 64453 3-3
C 11-11-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-7 Best Vooruit JO13-3 68292 0-2
C 04-11-2017 11:00 Essche Boys JO13-1 Maliskamp JO13-1 66188 4-4
C 04-11-2017 11:05 DBS JO13-3 ODC JO13-3 66332 1-4
C 04-11-2017 11:30 Zwaluw VFC JO13-4 Wilhelmina Boys JO13-2 65010 1-1
C 04-11-2017 11:45 SBC JO13-4 Best Vooruit JO13-3 68096 1-8
C 28-10-2017 11:30 Maliskamp JO13-1 Real Lunet JO13-1 67856 0-0
C 28-10-2017 11:30 Unitas'59 JO13-7 OJC ROSMALEN JO13-7 65723 5-5
C 28-10-2017 11:30 Best Vooruit JO13-3 Zwaluw VFC JO13-4 66384 2-0
C 28-10-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO13-2 Essche Boys JO13-1 68439 2-4
C 28-10-2017 11:15 ODC JO13-3 SBC JO13-4 66901 3-1
C 14-10-2017 10:15 Real Lunet JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-7 64777 0-0
C 14-10-2017 11:00 Essche Boys JO13-1 BMC JO13-3 66791 0-0
C 14-10-2017 11:05 DBS JO13-3 Unitas'59 JO13-7 65199 9-0
C 14-10-2017 11:30 Best Vooruit JO13-3 Wilhelmina Boys JO13-2 66259 2-0
C 14-10-2017 11:30 Zwaluw VFC JO13-4 ODC JO13-3 64523 1-3
C 14-10-2017 11:45 SBC JO13-4 Maliskamp JO13-1 67005 2-2
C 07-10-2017 11:15 Wilhelmina Boys JO13-2 SBC JO13-4 64844 9-1
C 07-10-2017 12:45 ODC JO13-3 Best Vooruit JO13-3 65369 2-7
C 07-10-2017 11:15 BMC JO13-3 Real Lunet JO13-1 64652 0-0
C 07-10-2017 11:30 Maliskamp JO13-1 Zwaluw VFC JO13-4 66394 2-0
C 07-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 DBS JO13-3 67168 5-2
C 07-10-2017 11:30 Unitas'59 JO13-7 Essche Boys JO13-1 65917 1-12
C 30-09-2017 11:00 Essche Boys JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-7 64808 3-3
C 30-09-2017 11:15 Wilhelmina Boys JO13-2 Real Lunet JO13-1 66414 11-0
C 30-09-2017 11:15 ODC JO13-3 BMC JO13-3 65671 0-0
C 30-09-2017 11:30 Best Vooruit JO13-3 Maliskamp JO13-1 66405 5-0
C 30-09-2017 11:30 Zwaluw VFC JO13-4 DBS JO13-3 66345 5-0
C 30-09-2017 11:45 SBC JO13-4 Unitas'59 JO13-7 67508 2-1
C 23-09-2017 10:15 Real Lunet JO13-1 Essche Boys JO13-1 65793 0-11
C 23-09-2017 11:30 Maliskamp JO13-1 ODC JO13-3 66792 4-4
C 23-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 Zwaluw VFC JO13-4 66920 1-1
C 23-09-2017 11:30 Unitas'59 JO13-7 Best Vooruit JO13-3 65635 1-15
C 23-09-2017 11:15 BMC JO13-3 Wilhelmina Boys JO13-2 64474 0-15
C 23-09-2017 11:05 DBS JO13-3 SBC JO13-4 65613 8-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BVV/Timmermans Infra JO13-2 10 9 1 0 28 60 9 51 0
2 WSC JO13-4 10 9 0 1 27 42 13 29 0
3 Helvoirt JO13-2 10 5 2 3 17 34 25 9 0
4 Nivo Sparta JO13-3 10 5 1 4 16 40 18 22 0
5 Wilhelmina JO13-3 10 5 0 5 15 37 28 9 0
6 RKDVC JO13-3 10 5 0 5 15 30 36 -6 0
7 OJC ROSMALEN JO13-7 10 4 2 4 14 26 24 2 0
8 Vlijmense Boys JO13-2 10 4 2 4 14 25 29 -4 0
9 SV BLC JO13-2 10 4 0 6 12 25 42 -17 0
10 Emplina JO13-3 10 1 0 9 3 14 52 -38 0
11 FC Engelen JO13-4 10 0 0 10 0 10 67 -57 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina JO13-2 3 3 0 0 9 40 0 40 0
2 OJC ROSMALEN JO13-7 3 2 0 1 6 9 13 -4 0
3 GVV'63 JO13-1G 3 1 0 2 3 9 14 -5 0
4 Nieuwkuijk JO13-2 3 0 0 3 0 1 32 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO13-3 9 9 0 0 27 53 7 46 0
2 ODC JO13-3 8 5 2 1 17 32 23 9 0
3 Essche Boys JO13-1 8 4 3 1 15 35 25 10 0
4 Maliskamp JO13-1 8 3 3 2 12 24 19 5 0
5 Wilhelmina Boys JO13-2 9 3 2 4 11 34 19 15 0
6 Zwaluw VFC JO13-4 9 3 2 4 11 23 14 9 0
7 DBS JO13-3 9 3 1 5 10 25 23 2 0
8 SBC JO13-4 8 2 1 5 7 14 38 -24 0
9 OJC ROSMALEN JO13-7 8 1 3 4 6 20 29 -9 0
10 Unitas'59 JO13-7 8 0 1 7 1 11 74 -63 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
dinsdag 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
di 14-11-17 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 21-11-17 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 28-11-17 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 05-12-17 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 12-12-17 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 19-12-17 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 26-12-17 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 02-01-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 09-01-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 16-01-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 23-01-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 30-01-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 06-02-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 13-02-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 20-02-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 27-02-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 06-03-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 13-03-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 20-03-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 27-03-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 03-04-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 10-04-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 17-04-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 24-04-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 01-05-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 08-05-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 15-05-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 22-05-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 29-05-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 05-06-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 12-06-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 19-06-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
di 26-06-18 17:00 - 18:00 5 25 OJC ROSMALEN JO13-7
donderdag 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
do 09-11-17 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 16-11-17 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 23-11-17 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 30-11-17 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 07-12-17 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 14-12-17 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 21-12-17 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 28-12-17 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 04-01-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 11-01-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 18-01-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 25-01-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 01-02-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 08-02-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 15-02-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 22-02-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 01-03-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 08-03-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 15-03-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 22-03-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 29-03-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 05-04-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 12-04-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 19-04-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 26-04-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 03-05-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 10-05-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 17-05-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 24-05-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 31-05-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 07-06-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 14-06-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 21-06-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7
do 28-06-18 17:00 - 18:00 6 23 OJC ROSMALEN JO13-7

Berichten



Terug naar boven