0255 Onder 13 competitie (najaar)

OJC ROSMALEN JO13-7

Teamleden

Spelers
Hugo van Alewijk Speler      
Ensar Balta Speler      
Yestin D'Fonseca Speler      
Wesley van Dinther Speler      
Freek Holweg Speler      
Tobian van Hoof Speler      
Bram Huisman Speler      
Reinoud Hulstein Speler      
Olav Kollen Speler      
Joey van der Loo Speler      
Joep van Ooijen Speler      
Tijn Pennings Speler      
Jayden Simon Speler      
Tom van Uden Speler      
Bram van Wijk Speler      
 
Overige teamleden
Glenn Simon Trainer/coach
Toon van Uden Trainer
Berty van Hoof Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2017 11:15 ODC JO13-3 SBC JO13-4
C 28-10-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO13-2 Essche Boys JO13-1
C 28-10-2017 11:30 Best Vooruit JO13-3 Zwaluw VFC JO13-4
C 28-10-2017 11:30 Unitas'59 JO13-7 OJC ROSMALEN JO13-7
C 28-10-2017 11:30 Maliskamp JO13-1 Real Lunet JO13-1
C 04-11-2017 11:45 SBC JO13-4 Best Vooruit JO13-3
C 04-11-2017 11:30 Zwaluw VFC JO13-4 Wilhelmina Boys JO13-2
C 04-11-2017 11:05 DBS JO13-3 ODC JO13-3
C 04-11-2017 11:00 Essche Boys JO13-1 Maliskamp JO13-1
C 11-11-2017 12:45 Unitas'59 JO13-7 Zwaluw VFC JO13-4
C 11-11-2017 11:15 Wilhelmina Boys JO13-2 Maliskamp JO13-1
C 11-11-2017 11:00 Essche Boys JO13-1 ODC JO13-3
C 11-11-2017 10:15 OJC ROSMALEN JO13-7 Best Vooruit JO13-3
C 18-11-2017 11:05 DBS JO13-3 Essche Boys JO13-1
C 18-11-2017 11:15 ODC JO13-3 Wilhelmina Boys JO13-2
C 18-11-2017 11:30 Maliskamp JO13-1 Unitas'59 JO13-7
C 18-11-2017 11:45 SBC JO13-4 OJC ROSMALEN JO13-7

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 14-10-2017 vervallen Real Lunet JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-7 64777
C 07-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 DBS JO13-3 Heeremans, P. (Patrick) 67168 5 - 2
C 30-09-2017 11:00 Essche Boys JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-7 64808 3 - 3
C 23-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 Zwaluw VFC JO13-4 66920 1 - 1
B 16-09-2017 11:30 Wilhelmina JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-7 10189 11 - 0
B 09-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 Nieuwkuijk JO13-2 9762 5 - 1
V 02-09-2017 vervallen DAW JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-7
B 02-09-2017 11:00 GVV'63 JO13-1G OJC ROSMALEN JO13-7 29349 1 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 14-10-2017 11:45 SBC JO13-4 Maliskamp JO13-1 67005 2-2
C 14-10-2017 11:30 Zwaluw VFC JO13-4 ODC JO13-3 64523 1-3
C 14-10-2017 11:30 Best Vooruit JO13-3 Wilhelmina Boys JO13-2 66259 2-0
C 14-10-2017 11:05 DBS JO13-3 Unitas'59 JO13-7 65199 9-0
C 14-10-2017 11:00 Essche Boys JO13-1 BMC JO13-3 66791 0-0
C 14-10-2017 10:15 Real Lunet JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-7 64777 0-0
C 07-10-2017 12:45 ODC JO13-3 Best Vooruit JO13-3 65369 2-7
C 07-10-2017 11:15 BMC JO13-3 Real Lunet JO13-1 64652 0-0
C 07-10-2017 11:30 Maliskamp JO13-1 Zwaluw VFC JO13-4 66394 2-0
C 07-10-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 DBS JO13-3 67168 5-2
C 07-10-2017 11:30 Unitas'59 JO13-7 Essche Boys JO13-1 65917 1-12
C 07-10-2017 11:15 Wilhelmina Boys JO13-2 SBC JO13-4 64844 9-1
C 30-09-2017 11:45 SBC JO13-4 Unitas'59 JO13-7 67508 2-1
C 30-09-2017 11:30 Zwaluw VFC JO13-4 DBS JO13-3 66345 5-0
C 30-09-2017 11:30 Best Vooruit JO13-3 Maliskamp JO13-1 66405 5-0
C 30-09-2017 11:15 ODC JO13-3 BMC JO13-3 65671 0-0
C 30-09-2017 11:15 Wilhelmina Boys JO13-2 Real Lunet JO13-1 66414 11-0
C 30-09-2017 11:00 Essche Boys JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-7 64808 3-3
C 23-09-2017 11:15 BMC JO13-3 Wilhelmina Boys JO13-2 64474 0-15
C 23-09-2017 11:30 Unitas'59 JO13-7 Best Vooruit JO13-3 65635 1-15
C 23-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 Zwaluw VFC JO13-4 66920 1-1
C 23-09-2017 11:30 Maliskamp JO13-1 ODC JO13-3 66792 4-4
C 23-09-2017 10:15 Real Lunet JO13-1 Essche Boys JO13-1 65793 0-11
C 23-09-2017 11:05 DBS JO13-3 SBC JO13-4 65613 8-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 16-09-2017 11:30 Wilhelmina JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-7 10189 11-0
B 16-09-2017 11:00 GVV'63 JO13-1G Nieuwkuijk JO13-2 29350 8-0
b 09-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-7 Nieuwkuijk JO13-2 9762 5-1
b 09-09-2017 11:30 Wilhelmina JO13-2 GVV'63 JO13-1G 29348 10-0
B 02-09-2017 11:30 Nieuwkuijk JO13-2 Wilhelmina JO13-2 9280 0-19
B 02-09-2017 11:00 GVV'63 JO13-1G OJC ROSMALEN JO13-7 29349 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO13-3 4 4 0 0 12 29 3 26 0
2 DBS JO13-3 4 2 0 2 6 19 11 8 0
3 OJC ROSMALEN JO13-7 3 1 2 0 5 9 6 3 0
4 Maliskamp JO13-1 4 1 2 1 5 8 11 -3 0
5 Essche Boys JO13-1 2 1 1 0 4 15 4 11 0
6 ODC JO13-3 3 1 1 1 4 9 12 -3 0
7 Zwaluw VFC JO13-4 4 1 1 2 4 7 6 1 0
8 SBC JO13-4 4 1 1 2 4 6 20 -14 0
9 Wilhelmina Boys JO13-2 2 1 0 1 3 9 3 6 0
10 Unitas'59 JO13-7 4 0 0 4 0 3 38 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina JO13-2 3 3 0 0 9 40 0 40 0
2 OJC ROSMALEN JO13-7 3 2 0 1 6 9 13 -4 0
3 GVV'63 JO13-1G 3 1 0 2 3 9 14 -5 0
4 Nieuwkuijk JO13-2 3 0 0 3 0 1 32 -31 0

Training

Berichten



Terug naar boven