0263 Onder 10 competitie (najaar)

OJC ROSMALEN JO10-1

Teamleden

Spelers
Dylan Bambacht Speler      
Aiden Coolen Speler      
Kick van Jaarsveld Speler      
Dani Koenen Speler      
Maurits Koopman Speler      
Sem van Koppen Speler      
Wessel Snippert Speler      
Liam Vos Speler      
Milan Wetser Speler      
 
Overige teamleden
Richard Bergmans Trainer/coach
Freddy Jacobs Leider
Martin van Koppen Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2017 09:45 ODC JO10-1 DSC JO10-1
C 28-10-2017 08:30 FC Engelen JO10-1 GRC-14 JO10-1
C 28-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 RKTVC JO10-1
C 28-10-2017 09:00 GJS JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1
C 28-10-2017 09:45 Emplina JO10-1 Unitas JO10-1
C 28-10-2017 10:15 Wilhelmina JO10-1 WSC JO10-1
C 04-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1
C 04-11-2017 10:00 GRC-14 JO10-1 Emplina JO10-1
C 04-11-2017 10:00 DSC JO10-1 Wilhelmina JO10-1
C 04-11-2017 09:45 Unitas JO10-1 GJS JO10-1
C 04-11-2017 09:30 WSC JO10-1 FC Engelen JO10-1
C 04-11-2017 09:00 RKTVC JO10-1 ODC JO10-1
C 11-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-1 Wilhelmina JO10-1
C 11-11-2017 10:00 GRC-14 JO10-1 ODC JO10-1
C 11-11-2017 09:45 GJS JO10-1 WSC JO10-1
C 11-11-2017 09:45 Unitas JO10-1 RKTVC JO10-1
C 11-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 DSC JO10-1
C 11-11-2017 08:30 FC Engelen JO10-1 Emplina JO10-1
C 18-11-2017 08:30 ODC JO10-1 FC Engelen JO10-1
C 18-11-2017 09:00 RKTVC JO10-1 GRC-14 JO10-1
C 18-11-2017 09:30 WSC JO10-1 Unitas JO10-1
C 18-11-2017 09:45 Emplina JO10-1 GJS JO10-1
C 18-11-2017 10:00 DSC JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1
C 18-11-2017 10:15 Wilhelmina JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 14-10-2017 11:00 GRC-14 JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 77141 0 - 14
C 07-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 Unitas JO10-1 75331 4 - 3
C 30-09-2017 08:30 ODC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 75664 4 - 7
C 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 FC Engelen JO10-1 75658 4 - 7
V 19-09-2017 18:00 OJC ROSMALEN JO10-1 Berghem Sport JO10-1
B 16-09-2017 10:00 DSC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 29523 3 - 0
B 09-09-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO10-1 Maliskamp JO10-1 12425
B 09-09-2017 08:45 ODC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 29518 8 - 6
B 02-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 FC Engelen JO10-1 29519 6 - 5
B 02-09-2017 vervallen SV BLC JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-1 12393
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 14-10-2017 11:00 GRC-14 JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 77141 0-14
C 14-10-2017 10:00 Wilhelmina JO10-1 FC Engelen JO10-1 76284 5-4
C 14-10-2017 10:00 DSC JO10-1 Emplina JO10-1 76890 6-1
C 14-10-2017 09:45 Unitas JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 76037 2-3
C 14-10-2017 09:30 WSC JO10-1 ODC JO10-1 76625 6-10
C 14-10-2017 09:00 RKTVC JO10-1 GJS JO10-1 76946 3-0
C 07-10-2017 08:30 FC Engelen JO10-1 DSC JO10-1 76821 3-5
C 07-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 Unitas JO10-1 75331 4-3
C 07-10-2017 09:45 GJS JO10-1 GRC-14 JO10-1 75441 8-1
C 07-10-2017 09:45 Emplina JO10-1 WSC JO10-1 76840 11-5
C 07-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-1 RKTVC JO10-1 76261 3-2
C 07-10-2017 08:30 ODC JO10-1 Wilhelmina JO10-1 76242 3-3
C 30-09-2017 10:15 Wilhelmina JO10-1 Emplina JO10-1 76579 0-5
C 30-09-2017 10:00 GRC-14 JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 77043 2-8
C 30-09-2017 10:00 DSC JO10-1 GJS JO10-1 75636 6-1
C 30-09-2017 09:30 WSC JO10-1 RKTVC JO10-1 76934 4-7
C 30-09-2017 08:30 FC Engelen JO10-1 Unitas JO10-1 75781 6-4
C 30-09-2017 08:30 ODC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 75664 4-7
C 23-09-2017 09:00 RKTVC JO10-1 DSC JO10-1 76468 1-3
C 23-09-2017 08:30 GJS JO10-1 Wilhelmina JO10-1 76722 5-1
C 23-09-2017 09:45 Unitas JO10-1 GRC-14 JO10-1 76056 2-2
C 23-09-2017 09:45 Emplina JO10-1 ODC JO10-1 76875 5-2
C 23-09-2017 10:15 Zwaluw VFC JO10-1 WSC JO10-1 76897 12-6
C 23-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 FC Engelen JO10-1 75658 4-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 16-09-2017 10:00 DSC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 29523 3-0
B 16-09-2017 08:30 FC Engelen JO10-1 ODC JO10-1 29520 3-2
B 16-09-2017 08:30 SV BLC JO10-2 Maliskamp JO10-1 12517 0-0
B 16-09-2017 00:00 Emplina JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-1 12367 0-0
B 09-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 Maliskamp JO10-1 12425 0-0
B 09-09-2017 00:00 Emplina JO10-3 SV BLC JO10-2 12433 0-0
b 09-09-2017 08:45 ODC JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-1 29518 8-6
b 09-09-2017 08:30 FC Engelen JO10-1 DSC JO10-1 29522 1-3
B 02-09-2017 10:00 DSC JO10-1 ODC JO10-1 29521 5-2
B 02-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-1 FC Engelen JO10-1 29519 6-5
B 02-09-2017 09:00 Maliskamp JO10-1 Emplina JO10-3 12373 0-0
B 02-09-2017 08:30 SV BLC JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-1 12393 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO10-1 4 4 0 0 12 26 12 14 0
2 DSC JO10-1 4 4 0 0 12 20 6 14 0
3 OJC ROSMALEN JO10-1 4 3 0 1 9 29 14 15 0
4 Emplina JO10-1 4 3 0 1 9 22 13 9 0
5 GJS JO10-1 4 2 0 2 6 14 11 3 0
6 RKTVC JO10-1 4 2 0 2 6 13 10 3 0
7 FC Engelen JO10-1 4 2 0 2 6 20 18 2 0
8 ODC JO10-1 4 1 1 2 4 19 21 -2 0
9 Wilhelmina JO10-1 4 1 1 2 4 9 17 -8 0
10 Unitas JO10-1 4 0 1 3 1 11 15 -4 0
11 GRC-14 JO10-1 4 0 1 3 1 5 32 -27 0
12 WSC JO10-1 4 0 0 4 0 21 40 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSC JO10-1 3 3 0 0 9 11 3 8 0
2 ODC JO10-1 3 1 0 2 3 12 14 -2 0
3 FC Engelen JO10-1 3 1 0 2 3 9 11 -2 0
4 OJC ROSMALEN JO10-1 3 1 0 2 3 12 16 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven