Onder 11 beker poule

OJC ROSMALEN JO11-5

Teamleden

Spelers
Loek Eijsink Speler      
Lucas Heijmans Speler      
Dominique van den Heuvel Speler      
Christiaan Hulstein Speler      
Jesper de Laat Speler      
Ramon Mos Speler      
Luuk Slegers Speler      
Tygo Theunissen Speler      
Tijn van der Wijst Speler      
 
Overige teamleden
Mayk van der Wijst Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 09:30 Essche Boys JO11-1 Emplina JO11-4 70613 7-1
C 16-12-2017 09:00 S.C.I. JO11-2 SV BLC JO11-2 69624 2-1
C 09-12-2017 09:30 SV BLC JO11-2 Den Dungen JO11-3 71968 0-0
C 09-12-2017 08:30 FC Engelen JO11-4 Maliskamp JO11-2 73799 0-0
C 09-12-2017 09:00 S.C.I. JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-5 73575 0-0
C 09-12-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-4 BMC JO11-2 74182 0-0
C 09-12-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra JO11-2 Essche Boys JO11-1 71734 0-0
C 09-12-2017 09:45 Emplina JO11-4 Zwaluw VFC JO11-4 72261 0-0
C 02-12-2017 08:45 Den Dungen JO11-3 S.C.I. JO11-2 71039 0-6
C 02-12-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-5 FC Engelen JO11-4 70633 1-10
C 02-12-2017 09:00 Maliskamp JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-4 73466 4-8
C 02-12-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-4 BVV/Timmermans Infra JO11-2 74109 8-0
C 02-12-2017 10:15 BMC JO11-2 SV BLC JO11-2 74178 6-2
C 25-11-2017 08:30 FC Engelen JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-4 72132 2-2
C 25-11-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-5 75111 10-1
C 25-11-2017 09:00 S.C.I. JO11-2 Maliskamp JO11-2 71999 2-3
C 25-11-2017 09:45 Emplina JO11-4 Den Dungen JO11-3 72117 8-2
C 25-11-2017 09:45 SV BLC JO11-2 Essche Boys JO11-1 72737 2-8
C 25-11-2017 10:15 BMC JO11-2 Zwaluw VFC JO11-4 73638 1-4
C 18-11-2017 08:45 Den Dungen JO11-3 Essche Boys JO11-1 71076 1-5
C 18-11-2017 09:00 Maliskamp JO11-2 Emplina JO11-4 69972 5-2
C 18-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-5 BMC JO11-2 73889 1-7
C 18-11-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra JO11-2 FC Engelen JO11-4 73934 7-1
C 18-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-4 S.C.I. JO11-2 71641 7-2
C 18-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-4 SV BLC JO11-2 70081 4-0
C 11-11-2017 08:30 FC Engelen JO11-4 Den Dungen JO11-3 75142 12-0
C 11-11-2017 09:00 S.C.I. JO11-2 BVV/Timmermans Infra JO11-2 71555 2-2
C 11-11-2017 09:30 Essche Boys JO11-1 Zwaluw VFC JO11-4 72977 5-2
C 11-11-2017 09:45 SV BLC JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-4 71030 5-9
C 11-11-2017 09:45 Emplina JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-5 73928 10-2
C 09-11-2017 18:30 BMC JO11-2 Maliskamp JO11-2 70669 6-1
C 04-11-2017 09:45 Emplina JO11-4 BMC JO11-2 70180 2-6
C 04-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-4 Essche Boys JO11-1 70854 3-11
C 04-11-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra JO11-2 Den Dungen JO11-3 73367 2-1
C 04-11-2017 09:00 Maliskamp JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-5 72812 9-4
C 04-11-2017 08:30 FC Engelen JO11-4 Zwaluw VFC JO11-4 70650 1-6
C 28-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-5 OJC ROSMALEN JO11-4 69608 1-13
C 28-10-2017 08:45 Den Dungen JO11-3 Maliskamp JO11-2 72162 4-0
C 28-10-2017 09:30 Essche Boys JO11-1 FC Engelen JO11-4 70672 10-4
C 28-10-2017 09:45 SV BLC JO11-2 Emplina JO11-4 69606 2-7
C 28-10-2017 10:15 BMC JO11-2 BVV/Timmermans Infra JO11-2 75158 2-6
C 28-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-4 S.C.I. JO11-2 73193 4-3
C 25-10-2017 18:30 S.C.I. JO11-2 Emplina JO11-4 70319 1-2
C 23-10-2017 19:00 Maliskamp JO11-2 Zwaluw VFC JO11-4 71121 1-7
C 21-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-5 Essche Boys JO11-1 69757 0-14
C 14-10-2017 08:30 FC Engelen JO11-4 BMC JO11-2 71510 1-6
C 14-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-4 Den Dungen JO11-3 70184 12-0
C 14-10-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra JO11-2 SV BLC JO11-2 70696 10-2
C 07-10-2017 08:45 Den Dungen JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-5 71157 6-1
C 07-10-2017 09:30 Essche Boys JO11-1 Maliskamp JO11-2 71686 7-1
C 07-10-2017 09:45 SV BLC JO11-2 FC Engelen JO11-4 70480 4-2
C 07-10-2017 09:45 Emplina JO11-4 BVV/Timmermans Infra JO11-2 73473 4-4
C 07-10-2017 10:15 BMC JO11-2 S.C.I. JO11-2 72719 4-1
C 07-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-4 74544 6-3
C 30-09-2017 08:30 FC Engelen JO11-4 Emplina JO11-4 72079 2-8
C 30-09-2017 08:45 Den Dungen JO11-3 BMC JO11-2 71984 3-9
C 30-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-5 Zwaluw VFC JO11-4 70743 0-12
C 30-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO11-4 BVV/Timmermans Infra JO11-2 70746 7-2
C 30-09-2017 09:00 Maliskamp JO11-2 SV BLC JO11-2 70044 4-4
C 30-09-2017 09:30 Essche Boys JO11-1 S.C.I. JO11-2 70490 4-4
C 23-09-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-4 Den Dungen JO11-3 71841 12-1
C 23-09-2017 10:15 BMC JO11-2 Essche Boys JO11-1 69741 1-5
C 23-09-2017 09:45 Emplina JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-4 72474 2-4
C 23-09-2017 09:45 SV BLC JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-5 70011 3-2
C 23-09-2017 09:00 SCI JO11-2 FC Engelen JO11-4 73211 7-3
C 23-09-2017 09:00 BVV/Timmermans Infra JO11-2 Maliskamp JO11-2 71649 7-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tricht JO11-2 2 2 0 0 6 7 3 4 0
2 DSC JO11-2 2 1 0 1 3 10 7 3 0
3 OJC ROSMALEN JO11-5 2 0 0 2 0 5 12 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Essche Boys JO11-1 10 9 1 0 28 76 19 57 0
2 Zwaluw VFC JO11-4 10 9 0 1 27 65 15 50 0
3 OJC ROSMALEN JO11-4 10 7 1 2 22 68 35 33 0
4 BMC JO11-2 10 7 0 3 21 48 26 22 0
5 BVV/Timmermans Infra JO11-2 10 6 2 2 20 50 29 21 0
6 Emplina JO11-4 10 5 1 4 16 46 35 11 0
7 S.C.I. JO11-2 10 3 2 5 11 30 30 0 0
8 Maliskamp JO11-2 10 3 1 6 10 29 51 -22 0
9 FC Engelen JO11-4 10 2 1 7 7 38 51 -13 0
10 SV BLC JO11-2 10 2 1 7 7 25 54 -29 0
11 Den Dungen JO11-3 10 2 0 8 6 18 67 -49 0
12 OJC ROSMALEN JO11-5 10 0 0 10 0 13 94 -81 0

Training

Berichten



Terug naar boven