0150 Mannen Zondag (landelijk A-cat)

OJC ROSMALEN 1

Teamleden

Spelers
Jesse Dibbets Speler      
Sam van Doremalen Speler      
Paul van den Elzen Speler      
Rene Geerts Speler      
Melvin van Gestel Speler      
Guus Habraken Speler      
Joep van der Heijden Speler      
Vincent van Hoof Speler      
Kevin van Kempen Speler      
Yevghenny Marceli Speler      
Diego Meerveld Speler      
Wesley Meeuwsen Speler      
Robert Mol Speler      
Steef Nieuwendaal Speler      
Bram Nijhoff Speler      
Ritchie van Ooijen Speler      
Stijn Rambach Speler      
Glenn Schapendonk Speler      
Jelle Scholts Speler      
Daan Schreuders Speler      
Jeroen Sterrenburg Speler      
Bart Tinus Speler      
Mitch van der Ven Speler      
Tom Wijkmans Speler      
 
Overige teamleden
David Vecht Trainer/coach
Corné Verhoeven Trainer
Edwin Smolders Leider
Marco van der Biezen Medische staf
Patrick Kivits Medische staf
Indy Smits Medische staf
Werner Beset Grensrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 24-09-2017 14:00 OJC ROSMALEN 1 JVC Cuijk Y. (Youp) Horst 1349 Sportpark De Groote Wielen 1 1 2
C 01-10-2017 14:00 OJC ROSMALEN 1 Jong De Graafschap R.H. (Robin) Hensgens 1350 Sportpark De Groote Wielen - -
C 08-10-2017 14:30 Jong Vitesse OJC ROSMALEN 1 6072 Nationaal Sportcentrum Papendal - -
C 15-10-2017 14:00 OJC ROSMALEN 1 ADO '20 1351 Sportpark De Groote Wielen - -
C 22-10-2017 14:30 Dongen OJC ROSMALEN 1 1317 Sportpark De Biezen - -
C 29-10-2017 14:30 Be Quick 1887 OJC ROSMALEN 1 1147 Sportpark Stadion Esserberg - -
C 05-11-2017 14:00 OJC ROSMALEN 1 EVV 1352 Sportpark De Groote Wielen - -
V 14-11-2017 20:00 Jong RKC OJC ROSMALEN 1 - -
C 19-11-2017 14:00 Quick OJC ROSMALEN 1 1301 Sportpark Nieuw Hanenburg - -
C 26-11-2017 14:00 OJC ROSMALEN 1 Quick '20 1353 Sportpark De Groote Wielen - -
C 03-12-2017 14:30 HSC '21 OJC ROSMALEN 1 1421 Sportpark Groot Scholtenhagen - -
C 10-12-2017 14:00 OJC ROSMALEN 1 Hercules 1354 Sportpark De Groote Wielen - -
C 17-12-2017 14:00 HBS OJC ROSMALEN 1 1269 Sportpark Craeyenhout - -
V 06-01-2018 17:00 OJC ROSMALEN 1 Jong FC Den Bosch - -
C 14-01-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 Blauw Geel'38/JUMBO 1355 Sportpark De Groote Wielen - -
C 21-01-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 Dongen 1356 Sportpark De Groote Wielen - -
C 28-01-2018 14:30 Jong De Graafschap OJC ROSMALEN 1 1441 Sportpark Zuid (ingang 2) - -
C 04-02-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 Be Quick 1887 1357 Sportpark De Groote Wielen - -
C 18-02-2018 14:30 OFC OJC ROSMALEN 1 1238 Sportpark OFC - -
C 25-02-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 Westlandia 1358 Sportpark De Groote Wielen - -
C 04-03-2018 14:00 JVC Cuijk OJC ROSMALEN 1 1375 Sportpark De Groenendijkse Kampen - -
C 11-03-2018 14:30 EVV OJC ROSMALEN 1 1392 Sportpark In de Bandert - -
C 18-03-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 Jong Vitesse 6090 Sportpark De Groote Wielen - -
C 01-04-2018 14:00 ADO '20 OJC ROSMALEN 1 1223 Sportpark "De Vlotter" - ADO'20 - -
C 08-04-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 Quick 1360 Sportpark De Groote Wielen - -
C 15-04-2018 14:00 Quick '20 OJC ROSMALEN 1 1411 Sportpark Vondersweijde - -
C 22-04-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 HSC '21 1361 Sportpark De Groote Wielen - -
C 29-04-2018 14:00 Hercules OJC ROSMALEN 1 1174 Sportpark Voordorp - -
C 06-05-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 HBS 1362 Sportpark De Groote Wielen - -
C 13-05-2018 14:30 UNA OJC ROSMALEN 1 1345 Sportpark Zeelst - -
C 20-05-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 Meern De 6126 Sportpark De Groote Wielen - -
C 27-05-2018 14:30 Blauw Geel'38/JUMBO OJC ROSMALEN 1 1295 Sportpark Prins W. Alexander - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
r 01-10-2017 14:00 Hercules Blauw Geel'38/JUMBO
r 01-10-2017 14:00 HBS Jong Vitesse
r 01-10-2017 14:00 Westlandia Dongen
r 01-10-2017 14:00 Meern De Quick '20
r 01-10-2017 14:00 OJC Rosmalen Jong De Graafschap
r 01-10-2017 14:00 JVC Cuijk ADO '20
r 01-10-2017 14:30 Be Quick 1887 EVV
r 01-10-2017 14:30 OFC Quick
r 01-10-2017 14:30 UNA HSC '21
r 07-10-2017 19:30 Blauw Geel'38/JUMBO UNA
r 08-10-2017 14:00 ADO '20 Westlandia
r 08-10-2017 14:00 Meern De HBS
r 08-10-2017 14:00 Quick Dongen
r 08-10-2017 14:30 EVV Hercules
r 08-10-2017 14:30 HSC '21 OFC
r 08-10-2017 14:30 Jong De Graafschap JVC Cuijk
r 08-10-2017 14:30 Jong Vitesse OJC Rosmalen
r 08-10-2017 14:00 Quick '20 Be Quick 1887
r 14-10-2017 19:30 UNA EVV
r 15-10-2017 14:00 Hercules Quick '20
r 15-10-2017 14:30 Be Quick 1887 Meern De
r 15-10-2017 14:30 Dongen Jong Vitesse
r 15-10-2017 14:30 OFC Jong De Graafschap
r 15-10-2017 14:00 JVC Cuijk Quick
r 15-10-2017 14:00 OJC Rosmalen ADO '20
r 15-10-2017 14:00 HBS HSC '21
r 15-10-2017 14:00 Westlandia Blauw Geel'38/JUMBO
r 22-10-2017 14:30 Blauw Geel'38/JUMBO Meern De
r 22-10-2017 14:30 Jong Vitesse UNA
r 22-10-2017 14:30 Jong De Graafschap HBS
r 22-10-2017 14:30 HSC '21 Hercules
r 22-10-2017 14:00 JVC Cuijk OFC
r 22-10-2017 14:00 Quick Westlandia
r 22-10-2017 14:00 ADO '20 Be Quick 1887
r 22-10-2017 14:00 Quick '20 EVV
r 22-10-2017 14:30 Dongen OJC Rosmalen

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 24-09-2017 14:00 OJC ROSMALEN 1 JVC Cuijk Y. (Youp) Horst 1349
C 17-09-2017 14:00 Westlandia OJC ROSMALEN 1 1247 1 - 2
C 10-09-2017 14:00 OJC ROSMALEN 1 OFC 1348 0 - 1
C 03-09-2017 14:00 Meern De OJC ROSMALEN 1 6102 0 - 5
C 27-08-2017 14:00 OJC ROSMALEN 1 UNA 1347 2 - 2
V 23-08-2017 20:00 OJC ROSMALEN 1 UDI'19/CSU 1 Osch, Bjorn van (Scheidsrechter) 4 - 2
B 19-08-2017 17:00 Ajax OJC ROSMALEN 1 1692 3 - 1
V 15-08-2017 20:00 OJC ROSMALEN 1 VVIJ 1 4 - 1
V 12-08-2017 14:30 FC Den Bosch 1 OJC ROSMALEN 1 3 - 0
V 08-08-2017 20:00 OSS'20 1 OJC ROSMALEN 1 6 - 2
V 05-08-2017 18:00 OJC ROSMALEN 1 TEC 1 0 - 2
V 29-07-2017 15:00 BVV Barendrecht OJC ROSMALEN 1 5 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
r 24-09-2017 14:00 ADO '20 UNA 1213 0-0
r 24-09-2017 14:00 Quick '20 Blauw Geel'38/JUMBO 1399 0-0
r 24-09-2017 14:00 Quick Hercules 1298 0-0
r 24-09-2017 14:00 OJC Rosmalen JVC Cuijk 1349 0-0
r 24-09-2017 14:30 EVV HBS 1383 0-0
r 24-09-2017 14:30 Jong De Graafschap Be Quick 1887 1434 0-0
r 24-09-2017 14:30 Jong Vitesse Westlandia 6070 0-0
r 24-09-2017 14:30 HSC '21 Meern De 6130 0-0
r 24-09-2017 14:30 Dongen OFC 1315 0-0
r 17-09-2017 14:00 HBS Quick '20 1263 0-0
r 17-09-2017 14:00 Westlandia OJC Rosmalen 1247 1-2
r 17-09-2017 14:00 Hercules Jong Vitesse 6069 1-3
r 17-09-2017 14:30 Blauw Geel'38/JUMBO HSC '21 1280 4-2
r 17-09-2017 14:00 Meern De EVV 6103 1-2
r 17-09-2017 14:00 JVC Cuijk Dongen 1365 2-4
r 17-09-2017 14:30 Be Quick 1887 Quick 1144 1-3
r 17-09-2017 14:30 OFC ADO '20 1229 4-3
r 17-09-2017 14:30 UNA Jong De Graafschap 1331 3-0
r 10-09-2017 14:30 Dongen Be Quick 1887 1314 2-0
r 10-09-2017 14:30 Jong De Graafschap Hercules 1433 1-2
r 10-09-2017 14:30 HSC '21 Quick '20 1416 2-1
r 10-09-2017 14:30 EVV Blauw Geel'38/JUMBO 1382 1-0
r 10-09-2017 14:00 OJC Rosmalen OFC 1348 0-1
r 10-09-2017 14:00 Quick UNA 1297 0-5
r 10-09-2017 14:00 Westlandia JVC Cuijk 1246 3-5
r 10-09-2017 14:00 ADO '20 HBS 1212 1-1
r 10-09-2017 13:30 Jong Vitesse Meern De 6068 2-0
C 03-09-2017 14:00 Quick '20 Quick 1398 1-3
C 03-09-2017 14:00 Hercules Dongen 1160 2-0
C 03-09-2017 14:00 HBS JVC Cuijk 1262 2-0
C 03-09-2017 14:00 Meern De OJC Rosmalen 6102 0-5
C 03-09-2017 14:30 EVV ADO '20 1381 0-2
C 03-09-2017 14:30 Be Quick 1887 OFC 1143 1-0
C 03-09-2017 14:30 HSC '21 Jong De Graafschap 1415 1-1
C 03-09-2017 14:30 Blauw Geel'38/JUMBO Jong Vitesse 6067 2-2
C 03-09-2017 14:30 UNA Westlandia 1330 3-1
C 27-08-2017 14:00 Westlandia Hercules 1245 4-3
C 27-08-2017 14:00 Quick Meern De 6123 2-1
C 27-08-2017 14:00 OJC Rosmalen UNA 1347 2-2
C 27-08-2017 14:00 JVC Cuijk Be Quick 1887 1364 4-2
C 27-08-2017 14:30 Jong De Graafschap EVV 1432 0-0
C 27-08-2017 14:30 OFC HBS 1228 2-1
C 27-08-2017 14:30 Jong Vitesse HSC '21 6066 5-0
C 27-08-2017 14:30 Dongen Blauw Geel'38/JUMBO 1313 3-2
C 27-08-2017 14:00 ADO '20 Quick '20 1211 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 26-08-2017 17:00 ZSV Genemuiden SC 1947 0-0
B 26-08-2017 14:30 Buitenpost Genemuiden SC 1931 0-2
B 23-08-2017 20:00 Harkemase Boys Purmersteijn 1964 0-0
B 23-08-2017 20:00 Nuenen Altius 1962 0-0
B 23-08-2017 20:00 OJC Rosmalen Be Quick 1887 1957 0-0
B 23-08-2017 20:00 Quick DHC 1949 0-0
B 23-08-2017 20:00 Quick Ter Leede 1948 2-3
B 23-08-2017 19:30 Groene Ster Spijkenisse 1934 0-0
B 23-08-2017 19:30 Chevremont HBS 1933 0-0
B 23-08-2017 20:00 Barendrecht Gemert 1966 0-0
B 23-08-2017 20:00 Meern De VC Vlissingen 1916 1-1
B 23-08-2017 20:00 GVVV Magreb '90 1917 7-0
B 23-08-2017 20:00 Excelsior M FC Lisse 1921 1-1
B 23-08-2017 20:00 Noordwijk IJsselmeervogels 1922 3-2
B 23-08-2017 20:00 Quick '20 csv Apeldoorn 1925 0-1
B 23-08-2017 20:00 Ajax Be Quick 1887 1930 1-1
B 23-08-2017 20:15 Blauw Geel'38/JUMBO ADO '20 1958 0-0
B 23-08-2017 20:15 ODIN 59 JVC Cuijk 1960 0-0
B 23-08-2017 20:15 ODIN 59 SDC Putten 1961 1-3
B 23-08-2017 19:30 Lienden HHC Hardenberg 1927 0-1
B 23-08-2017 18:00 ACV DOVO 1951 0-0
B 23-08-2017 18:00 ACV Dongen 1950 0-0
B 23-08-2017 18:00 Hercules Dongen 1952 2-2
B 23-08-2017 18:00 Hercules DOVO 1953 0-0
B 23-08-2017 19:30 VVSB EVV 1954 3-3
B 23-08-2017 19:00 VVSB d'Olde Veste 1955 0-0
B 23-08-2017 18:00 Capelle Altius 1932 6-1
B 23-08-2017 18:00 Swift HBS 1967 3-0
B 23-08-2017 20:00 UNA Staphorst 1946 0-0
B 23-08-2017 18:00 DFS sv ONS Sneek 1928 1-2
B 23-08-2017 18:00 UNA BVV/Timmermans Infra 1945 0-0
B 22-08-2017 20:15 Blauw Geel'38/JUMBO Spakenburg 1959 3-2
B 22-08-2017 18:00 Scheveningen Spijkenisse 1956 0-0
B 22-08-2017 20:00 Barendrecht VVOG 1965 1-0
B 22-08-2017 20:00 Harkemase Boys Sparta Nijkerk 1963 0-0
B 22-08-2017 20:00 HSC '21 Zwaluwen 1926 0-1
B 20-08-2017 14:30 AFC Dijk De 1919 0-2
B 20-08-2017 14:00 Kon. HFC Westlandia 1920 4-0
B 19-08-2017 18:00 JVC Cuijk SDC Putten 1698 0-0
B 19-08-2017 18:00 BVV/Timmermans Infra Staphorst 1696 0-0
B 19-08-2017 17:30 Chevremont Swift 1701 0-0
B 19-08-2017 18:00 Groene Ster Scheveningen 1700 0-0
B 19-08-2017 17:00 ADO '20 Spakenburg 1694 0-0
B 19-08-2017 17:00 Ajax OJC Rosmalen 1692 0-0
B 19-08-2017 17:00 Sparta Nijkerk Purmersteijn 1690 0-0
B 19-08-2017 15:00 Dongen DOVO 1697 0-0
B 19-08-2017 15:00 ACV Hercules 1688 0-0
B 19-08-2017 14:30 Ter Leede DHC 1695 0-0
B 19-08-2017 14:30 Capelle Nuenen 1693 0-0
B 19-08-2017 14:30 VVOG Gemert 1691 0-0
B 19-08-2017 14:30 Buitenpost ZSV 1689 0-0
B 19-08-2017 18:00 Achilles '29 OFC 1929 3-2
B 19-08-2017 19:00 TEC Rijnsb.Boys 1924 1-1
B 19-08-2017 15:00 ASWH Hoek 1923 1-3
B 19-08-2017 14:30 DVS'33 Ermelo Quick Boys 1918 1-2
B 19-08-2017 19:00 EVV d'Olde Veste 1699 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UNA 4 3 1 0 10 13 3 10 0
2 Jong Vitesse 4 3 1 0 10 12 3 9 0
3 Dongen 4 3 0 1 9 9 6 3 0
4 OFC 4 3 0 1 9 7 5 2 0
5 Quick 4 3 0 1 9 8 8 0 0
6 OJC Rosmalen 4 2 1 1 7 9 4 5 0
7 EVV 4 2 1 1 7 3 3 0 0
8 JVC Cuijk 4 2 0 2 6 11 11 0 0
9 Hercules 4 2 0 2 6 8 8 0 0
10 ADO '20 4 1 2 1 5 7 6 1 0
11 HBS 4 1 2 1 5 4 3 1 0
12 Blauw Geel'38/JUMBO 4 1 1 2 4 8 8 0 0
13 HSC '21 4 1 1 2 4 5 11 -6 0
14 Westlandia 4 1 0 3 3 9 13 -4 0
15 Be Quick 1887 4 1 0 3 3 4 9 -5 0
16 Quick '20 4 0 2 2 2 3 6 -3 0
17 Jong De Graafschap 4 0 2 2 2 2 6 -4 0
18 Meern De 4 0 0 4 0 2 11 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GVVV 1 1 0 0 3 7 0 7 0
2 Capelle 1 1 0 0 3 6 1 5 0
3 Kon. HFC 1 1 0 0 3 4 0 4 0
4 Swift 1 1 0 0 3 3 0 3 0
5 Hoek 1 1 0 0 3 3 1 2 0
6 SDC Putten 1 1 0 0 3 3 1 2 0
7 Dijk De 1 1 0 0 3 2 0 2 0
8 Genemuiden SC 1 1 0 0 3 2 0 2 0
9 Achilles '29 1 1 0 0 3 3 2 1 0
10 Blauw Geel'38/JUMBO 1 1 0 0 3 3 2 1 0
11 Noordwijk 1 1 0 0 3 3 2 1 0
12 Ter Leede 1 1 0 0 3 3 2 1 0
13 ONS Sneek 1 1 0 0 3 2 1 1 0
14 Quick Boys 1 1 0 0 3 2 1 1 0
15 Barendrecht 1 1 0 0 3 1 0 1 0
16 csv Apeldoorn 1 1 0 0 3 1 0 1 0
17 HHC Hardenberg 1 1 0 0 3 1 0 1 0
18 Zwaluwen 1 1 0 0 3 1 0 1 0
19 EVV 1 0 1 0 1 3 3 0 0
20 VVSB 1 0 1 0 1 3 3 0 0
21 Dongen 1 0 1 0 1 2 2 0 0
22 Hercules 1 0 1 0 1 2 2 0 0
23 Ajax 1 0 1 0 1 1 1 0 0
24 Be Quick 1887 1 0 1 0 1 1 1 0 0
25 Excelsior M 1 0 1 0 1 1 1 0 0
26 FC Lisse 1 0 1 0 1 1 1 0 0
27 Meern De 1 0 1 0 1 1 1 0 0
28 Rijnsb.Boys 1 0 1 0 1 1 1 0 0
29 TEC 1 0 1 0 1 1 1 0 0
30 VC Vlissingen 1 0 1 0 1 1 1 0 0
31 Harkemase Boys 1 0 1 0 1 0 0 0 0
32 Scheveningen 1 0 1 0 1 0 0 0 0
33 Sparta Nijkerk 1 0 1 0 1 0 0 0 0
34 Spijkenisse 1 0 1 0 1 0 0 0 0
35 Staphorst 1 0 1 0 1 0 0 0 0
36 UNA 1 0 1 0 1 0 0 0 0
37 ACV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 ADO '20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 BVV/Timmermans Infra 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Chevremont 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 DHC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 DOVO 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Gemert 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Groene Ster 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 JVC Cuijk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Nuenen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 OJC Rosmalen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 d'Olde Veste 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Purmersteijn 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 ZSV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 IJsselmeervogels 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
52 OFC 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
53 Quick 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
54 Spakenburg 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
55 DFS sv 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
56 DVS'33 Ermelo 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
57 HSC '21 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
58 Lienden 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
59 Quick '20 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
60 VVOG 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
61 ASWH 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
62 ODIN 59 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
63 AFC 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
64 Buitenpost 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
65 HBS 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
66 Westlandia 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
67 Altius 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
68 Magreb '90 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

Training

Berichten



Terug naar boven