0150 Mannen Zondag (landelijk A-cat)

OJC ROSMALEN 1

Teamleden

Spelers
Jesse Dibbets Speler      
Sam van Doremalen Speler      
Paul van den Elzen Speler      
Rene Geerts Speler      
Melvin van Gestel Speler      
Guus Habraken Speler      
Joep van der Heijden Speler      
Vincent van Hoof Speler      
Kevin van Kempen Speler      
Yevghenny Marceli Speler      
Diego Meerveld Speler      
Wesley Meeuwsen Speler      
Steef Nieuwendaal Speler      
Bram Nijhoff Speler      
Ritchie van Ooijen Speler      
Glenn Schapendonk Speler      
Jelle Scholts Speler      
Daan Schreuders Speler      
Jeroen Sterrenburg Speler      
Bart Tinus Speler      
Tom Wijkmans Speler      
 
Overige teamleden
David Vecht Trainer/coach
Corné Verhoeven Trainer
Edwin Smolders Leider
Marco van der Biezen Medische staf
Patrick Kivits Medische staf
Indy Smits Medische staf
Werner Beset Grensrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 22-04-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 HSC '21 V.S. (Victor) Ris 1361 Sportpark De Groote Wielen 1 1 2
C 29-04-2018 14:00 Hercules OJC ROSMALEN 1 L.P.S. (Lorenzo) Cairo 1174 Sportpark Voordorp - -
C 06-05-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 HBS 1362 Sportpark De Groote Wielen - -
C 13-05-2018 14:30 UNA OJC ROSMALEN 1 1345 Sportpark Zeelst - -
C 20-05-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 Meern De 6126 Sportpark De Groote Wielen - -
C 27-05-2018 14:30 Blauw Geel'38/JUMBO OJC ROSMALEN 1 1295 Sportpark Prins W. Alexander - -
V 21-07-2018 vervallen OJC ROSMALEN 1 Jong Willem 11 - -
V 25-07-2018 vervallen TEC Tiel 1 OJC ROSMALEN 1 - -
V 28-07-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 Jong NEC Nijmegen - -
V 01-08-2018 19:30 OJC ROSMALEN 1 Jong RKC Waalwijk - -
V 04-08-2018 18:00 OJC ROSMALEN 1 Jong FC Den Bosch - -
V 07-08-2018 20:00 Achilles Veen 1 OJC ROSMALEN 1 - -
V 11-08-2018 18:00 OJC ROSMALEN 1 Nemelaer 1 - -
V 14-08-2018 20:00 OJC ROSMALEN 1 Kozakken Boys - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 22-04-2018 14:00 JVC Cuijk EVV
C 22-04-2018 14:30 UNA HBS
C 22-04-2018 14:30 Dongen Jong De Graafschap
C 22-04-2018 14:30 OFC Hercules
C 22-04-2018 14:30 Be Quick 1887 Blauw Geel'38/JUMBO
C 22-04-2018 14:00 OJC Rosmalen HSC '21
C 22-04-2018 14:00 ADO '20 Meern De
C 22-04-2018 14:00 Westlandia Quick '20
C 22-04-2018 14:00 Quick Jong Vitesse
C 29-04-2018 14:30 UNA Be Quick 1887
C 29-04-2018 14:30 Blauw Geel'38/JUMBO Quick
C 29-04-2018 18:00 Jong Vitesse Jong De Graafschap
C 29-04-2018 14:30 HSC '21 ADO '20
C 29-04-2018 14:30 EVV Westlandia
C 29-04-2018 14:00 Meern De OFC
C 29-04-2018 14:00 HBS Dongen
C 29-04-2018 14:00 Hercules OJC Rosmalen
C 29-04-2018 14:00 Quick '20 JVC Cuijk
C 06-05-2018 14:30 Dongen Meern De
C 06-05-2018 14:30 Jong Vitesse EVV
C 06-05-2018 14:30 OFC UNA
C 06-05-2018 14:30 Jong De Graafschap Quick '20
C 06-05-2018 14:00 OJC Rosmalen HBS
C 06-05-2018 14:00 Quick HSC '21
C 06-05-2018 14:00 Westlandia Be Quick 1887
C 06-05-2018 14:00 ADO '20 Blauw Geel'38/JUMBO
C 06-05-2018 14:00 JVC Cuijk Hercules
C 13-05-2018 14:30 UNA OJC Rosmalen
C 13-05-2018 14:30 Blauw Geel'38/JUMBO Dongen
C 13-05-2018 14:30 HSC '21 Jong Vitesse
C 13-05-2018 14:30 Be Quick 1887 JVC Cuijk
C 13-05-2018 14:30 EVV Jong De Graafschap
C 13-05-2018 14:00 Meern De Quick
C 13-05-2018 14:00 HBS OFC
C 13-05-2018 14:00 Hercules Westlandia
C 13-05-2018 14:00 Quick '20 ADO '20
C 20-05-2018 14:00 Quick Quick '20
C 20-05-2018 14:00 OJC Rosmalen Meern De
C 20-05-2018 14:00 Westlandia UNA
C 20-05-2018 14:00 Jong Vitesse Blauw Geel'38/JUMBO
C 20-05-2018 14:00 OFC Be Quick 1887
C 20-05-2018 14:00 ADO '20 EVV
C 20-05-2018 14:00 Jong De Graafschap HSC '21
C 20-05-2018 14:00 JVC Cuijk HBS
C 20-05-2018 14:00 Dongen Hercules

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 15-04-2018 14:00 Quick '20 OJC ROSMALEN 1 R.C.P van der Werff 1411 2 - 3
C 08-04-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 Quick G. van Mun 1360 0 - 2
C 31-03-2018 19:00 ADO '20 OJC ROSMALEN 1 B.R. Annegarn 1223 1 - 0
C 25-03-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 Hercules R.G.C.M. Schul 1354 1 - 3
C 18-03-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 Jong Vitesse N.H.H.J. Tunnissen 6090 0 - 5
V 14-03-2018 20:15 OJC ROSMALEN 1 Nederlands Politie team 1 - 0
C 11-03-2018 14:30 EVV OJC ROSMALEN 1 G.W.G. van Hout 1392 0 - 1
C 04-03-2018 14:00 JVC Cuijk OJC ROSMALEN 1 J.H. Tempelaar 1375 2 - 0
C 25-02-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 Westlandia J.P. Been 1358 2 - 3
C 18-02-2018 14:30 OFC OJC ROSMALEN 1 N.H.H.J. Tunnissen 1238 1 - 1
C 04-02-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 Be Quick 1887 R. Meints 1357 2 - 1
C 28-01-2018 14:30 Jong De Graafschap OJC ROSMALEN 1 D.H. de Vries 1441 3 - 1
C 21-01-2018 14:00 OJC ROSMALEN 1 Dongen J. Akkerman 1356 1 - 1
V 17-01-2018 20:15 OJC ROSMALEN 1 Gemert 1
C 13-01-2018 19:00 OJC ROSMALEN 1 Blauw Geel'38/JUMBO R.C.P van der Werff 1355 2 - 0
V 09-01-2018 20:00 Jong Helmond Sport OJC ROSMALEN 1 0 - 6
V 06-01-2018 17:00 OJC ROSMALEN 1 Jong FC Den Bosch 1 - 2
C 17-12-2017 14:00 HBS OJC ROSMALEN 1 J.J.M. Vries 1269 1 - 0
C 03-12-2017 14:30 HSC '21 OJC ROSMALEN 1 B.M. Vervoorn 1421 0 - 1
C 26-11-2017 14:00 OJC ROSMALEN 1 Quick '20 F.R. Winter 1353 3 - 0
C 19-11-2017 14:00 Quick OJC ROSMALEN 1 J.H. Tempelaar 1301 4 - 1
V 14-11-2017 vervallen Jong RKC OJC ROSMALEN 1
C 05-11-2017 14:00 OJC ROSMALEN 1 EVV Y. Horst 1352 3 - 1
C 29-10-2017 14:30 Be Quick 1887 OJC ROSMALEN 1 N.B. Smit 1147 3 - 4
C 22-10-2017 14:30 Dongen OJC ROSMALEN 1 A.J. Zoutendijk 1317 4 - 0
C 15-10-2017 14:00 OJC ROSMALEN 1 ADO '20 N.H.H.J. Tunnissen 1351 1 - 1
C 08-10-2017 14:30 Jong Vitesse OJC ROSMALEN 1 R.D. Reinds 6072 1 - 2
C 01-10-2017 14:00 OJC ROSMALEN 1 Jong De Graafschap R.H. Hensgens 1350 1 - 1
C 24-09-2017 14:00 OJC ROSMALEN 1 JVC Cuijk Y. Horst 1349 0 - 2
C 17-09-2017 14:00 Westlandia OJC ROSMALEN 1 J. Akkerman 1247 1 - 2
C 10-09-2017 14:00 OJC ROSMALEN 1 OFC A.J. Zoutendijk 1348 0 - 1
C 03-09-2017 14:00 Meern De OJC ROSMALEN 1 J. van Nijnatten 6102 0 - 5
C 27-08-2017 14:00 OJC ROSMALEN 1 UNA L.P.S. Cairo 1347 2 - 2
V 23-08-2017 20:00 OJC ROSMALEN 1 UDI'19/CSU 1 4 - 2
B 19-08-2017 17:00 Ajax OJC ROSMALEN 1 N.B. Smit 1692 3 - 1
V 15-08-2017 20:00 OJC ROSMALEN 1 VVIJ 1 4 - 1
V 12-08-2017 14:30 FC Den Bosch 1 OJC ROSMALEN 1 3 - 0
V 08-08-2017 20:00 OSS'20 1 OJC ROSMALEN 1 6 - 2
V 05-08-2017 18:00 OJC ROSMALEN 1 TEC 1 0 - 2
V 29-07-2017 15:00 BVV Barendrecht OJC ROSMALEN 1 5 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 15-04-2018 14:30 Blauw Geel'38/JUMBO OFC 1292 0-1
C 15-04-2018 14:00 Quick '20 OJC Rosmalen 1411 2-3
C 15-04-2018 14:00 Hercules UNA 1173 3-0
C 15-04-2018 14:00 HBS Be Quick 1887 1275 5-1
C 15-04-2018 14:00 Meern De Westlandia 6114 0-3
C 15-04-2018 14:30 EVV Dongen 1394 0-0
C 15-04-2018 14:30 HSC '21 JVC Cuijk 1428 0-0
C 15-04-2018 14:30 Jong De Graafschap Quick 1446 0-0
C 15-04-2018 14:30 Jong Vitesse ADO '20 6093 9-2
C 08-04-2018 14:00 ADO '20 Jong De Graafschap 1224 4-0
C 08-04-2018 14:00 JVC Cuijk Jong Vitesse 6092 0-3
C 08-04-2018 14:00 Westlandia HSC '21 1258 5-1
C 08-04-2018 14:00 HBS Blauw Geel'38/JUMBO 1274 0-0
C 08-04-2018 14:00 OJC Rosmalen Quick 1360 0-2
C 08-04-2018 14:30 Be Quick 1887 Hercules 1156 1-2
C 08-04-2018 14:30 OFC EVV 1241 3-1
C 08-04-2018 14:30 UNA Meern De 6125 4-0
C 08-04-2018 14:30 Dongen Quick '20 1326 0-3
C 02-04-2018 14:30 UNA ADO '20 1340 4-2
C 02-04-2018 14:00 Hercules Quick 1171 1-1
C 01-04-2018 14:00 Meern De Be Quick 1887 6113 2-2
C 01-04-2018 14:30 Jong Vitesse Dongen 6091 3-0
C 01-04-2018 15:30 Jong De Graafschap OFC 1445 3-2
C 31-03-2018 18:30 HSC '21 HBS 1427 1-3
C 31-03-2018 14:00 Quick JVC Cuijk 1309 3-1
C 31-03-2018 19:30 EVV UNA 1393 1-0
C 31-03-2018 19:00 ADO '20 OJC Rosmalen 1223 1-0
C 31-03-2018 16:00 Quick '20 Hercules 1410 6-3
C 31-03-2018 19:30 Blauw Geel'38/JUMBO Westlandia 1291 1-4
C 25-03-2018 14:30 Dongen HBS 1320 2-1
C 25-03-2018 14:30 Be Quick 1887 UNA 1150 0-3
C 25-03-2018 14:00 OJC Rosmalen Hercules 1354 1-3
C 25-03-2018 14:00 Quick Blauw Geel'38/JUMBO 1303 3-1
C 25-03-2018 14:00 Westlandia EVV 1252 4-1
C 25-03-2018 14:00 JVC Cuijk Quick '20 1371 4-1
C 18-03-2018 14:00 JVC Cuijk Jong De Graafschap 1376 3-2
C 18-03-2018 14:00 Hercules EVV 1172 2-1
C 18-03-2018 14:00 OJC Rosmalen Jong Vitesse 6090 0-5
C 18-03-2018 14:00 Westlandia ADO '20 1257 1-4
C 18-03-2018 14:00 HBS Meern De 6121 1-0
C 18-03-2018 14:30 Be Quick 1887 Quick '20 1155 4-2
C 18-03-2018 14:30 OFC HSC '21 1240 1-2
C 18-03-2018 14:30 Dongen Quick 1325 3-1
C 18-03-2018 14:30 UNA Blauw Geel'38/JUMBO 1341 0-1
C 11-03-2018 14:00 Quick '20 UNA 1409 1-1
C 11-03-2018 14:00 ADO '20 Dongen 1222 3-6
C 11-03-2018 14:00 Meern De Hercules 6112 1-0
C 11-03-2018 14:30 EVV OJC Rosmalen 1392 0-1
C 11-03-2018 14:30 HSC '21 Be Quick 1887 1426 3-2
C 11-03-2018 14:30 Jong De Graafschap Westlandia 1444 0-2
C 11-03-2018 14:30 Jong Vitesse OFC 6089 5-2
C 11-03-2018 14:30 Blauw Geel'38/JUMBO JVC Cuijk 1290 1-5
C 10-03-2018 16:30 Quick HBS 1308 2-1
C 04-03-2018 14:00 JVC Cuijk OJC Rosmalen 1375 2-0
C 04-03-2018 14:00 Westlandia Jong Vitesse 6088 2-1
C 04-03-2018 14:00 HBS EVV 1272 1-0
C 04-03-2018 14:00 Meern De HSC '21 6111 0-5
C 04-03-2018 14:30 Be Quick 1887 Jong De Graafschap 1154 2-2
C 04-03-2018 14:30 OFC Dongen 1239 4-0
C 04-03-2018 14:30 Blauw Geel'38/JUMBO Quick '20 1289 2-0
C 25-02-2018 14:30 Jong De Graafschap UNA 1443 1-1
C 25-02-2018 14:00 Quick '20 HBS 1408 3-2
C 25-02-2018 14:00 ADO '20 OFC 1221 0-1
C 25-02-2018 14:00 Quick Be Quick 1887 1307 2-3
C 25-02-2018 14:00 OJC Rosmalen Westlandia 1358 2-3
C 25-02-2018 14:30 HSC '21 Blauw Geel'38/JUMBO 1425 2-3
C 25-02-2018 14:30 Jong Vitesse Hercules 6087 3-1
C 25-02-2018 14:30 EVV Meern De 6128 3-0
C 25-02-2018 14:30 Dongen JVC Cuijk 1324 0-2
C 18-02-2018 14:00 Quick '20 HSC '21 1407 2-0
C 18-02-2018 14:00 Hercules Jong De Graafschap 1170 2-1
C 18-02-2018 14:00 Meern De Jong Vitesse 6086 1-0
C 18-02-2018 14:00 HBS ADO '20 1271 0-1
C 18-02-2018 14:30 Be Quick 1887 Dongen 1153 1-2
C 18-02-2018 14:30 OFC OJC Rosmalen 1238 1-1
C 18-02-2018 14:30 Blauw Geel'38/JUMBO EVV 1288 3-0
C 18-02-2018 14:30 UNA Quick 1339 1-3
C 18-02-2018 14:00 JVC Cuijk Westlandia 1374 2-1
C 11-02-2018 17:00 Jong De Graafschap Jong Vitesse 6080 3-0
C 11-02-2018 14:30 OFC Meern De 6119 2-2
C 04-02-2018 14:30 Dongen UNA 1323 2-2
C 04-02-2018 14:30 Jong Vitesse Quick '20 6085 2-1
C 04-02-2018 14:00 Hercules HBS 1169 0-0
C 04-02-2018 14:00 Westlandia OFC 1255 0-2
C 04-02-2018 14:00 JVC Cuijk Meern De 6127 2-0
C 04-02-2018 14:00 Quick ADO '20 1306 4-3
C 04-02-2018 14:00 OJC Rosmalen Be Quick 1887 1357 2-1
C 04-02-2018 14:30 HSC '21 EVV 1424 2-0
C 04-02-2018 14:30 Jong De Graafschap Blauw Geel'38/JUMBO 1442 3-4
C 28-01-2018 14:00 ADO '20 JVC Cuijk 1220 3-2
C 28-01-2018 14:00 Quick '20 Meern De 6129 1-0
C 28-01-2018 14:00 Quick OFC 1305 3-3
C 28-01-2018 14:30 EVV Be Quick 1887 1390 1-2
C 28-01-2018 14:30 HSC '21 UNA 1423 1-2
C 28-01-2018 14:30 Jong De Graafschap OJC Rosmalen 1441 3-1
C 28-01-2018 14:30 Jong Vitesse HBS 6084 3-2
C 28-01-2018 14:30 Blauw Geel'38/JUMBO Hercules 1287 3-3
C 28-01-2018 14:30 Dongen Westlandia 1322 6-2
C 21-01-2018 14:00 Hercules HSC '21 1168 2-1
C 21-01-2018 14:00 HBS Jong De Graafschap 1270 2-2
C 21-01-2018 14:00 OJC Rosmalen Dongen 1356 1-1
C 21-01-2018 14:30 EVV Quick '20 1389 1-2
C 21-01-2018 14:30 Be Quick 1887 ADO '20 1152 1-5
C 21-01-2018 14:30 OFC JVC Cuijk 1237 2-2
C 21-01-2018 14:30 UNA Jong Vitesse 6083 1-0
C 21-01-2018 14:00 Meern De Blauw Geel'38/JUMBO 6110 1-0
C 20-01-2018 18:00 Westlandia Quick 1254 2-2
C 14-01-2018 14:00 JVC Cuijk UNA 1372 2-1
C 14-01-2018 14:00 ADO '20 Hercules 1219 4-1
C 14-01-2018 14:00 Westlandia HBS 1253 0-4
C 14-01-2018 14:00 Quick EVV 1304 3-2
C 14-01-2018 14:30 OFC Quick '20 1236 6-1
C 14-01-2018 14:30 Jong Vitesse Be Quick 1887 6082 3-2
C 14-01-2018 14:30 Jong De Graafschap Meern De 6131 4-0
C 14-01-2018 14:00 Dongen HSC '21 1321 1-3
C 13-01-2018 19:00 OJC Rosmalen Blauw Geel'38/JUMBO 1355 2-0
C 17-12-2017 14:00 HBS OJC Rosmalen 1269 1-0
C 17-12-2017 14:00 Quick '20 Jong De Graafschap 1405 4-1
C 17-12-2017 14:00 Hercules JVC Cuijk 1167 2-3
C 17-12-2017 14:00 Meern De Dongen 6109 0-4
C 17-12-2017 14:30 Be Quick 1887 Westlandia 1151 2-5
C 17-12-2017 14:30 HSC '21 Quick 1422 1-1
C 17-12-2017 14:30 UNA OFC 1337 0-0
C 17-12-2017 14:30 EVV Jong Vitesse 6081 0-3
C 17-12-2017 14:30 Blauw Geel'38/JUMBO ADO '20 1286 5-2
C 09-12-2017 18:00 ADO '20 HSC '21 1218 2-0
C 03-12-2017 14:00 Hercules OFC 1166 0-1
C 03-12-2017 14:00 HBS UNA 1268 0-1
C 03-12-2017 14:00 Meern De ADO '20 6108 0-4
C 03-12-2017 14:30 EVV JVC Cuijk 1387 1-0
C 03-12-2017 14:30 HSC '21 OJC Rosmalen 1421 0-1
C 03-12-2017 14:30 Jong De Graafschap Dongen 1438 4-1
C 03-12-2017 14:30 Jong Vitesse Quick 6079 7-1
C 03-12-2017 14:30 Blauw Geel'38/JUMBO Be Quick 1887 1285 2-0
C 03-12-2017 14:00 Quick '20 Westlandia 1404 0-1
C 26-11-2017 14:00 ADO '20 Jong Vitesse 6078 1-1
C 26-11-2017 14:00 Westlandia Meern De 6120 2-1
C 26-11-2017 14:00 Quick Jong De Graafschap 1302 3-0
C 26-11-2017 14:00 OJC Rosmalen Quick '20 1353 3-0
C 26-11-2017 14:00 JVC Cuijk HSC '21 1370 2-0
C 26-11-2017 14:30 OFC Blauw Geel'38/JUMBO 1234 0-1
C 26-11-2017 14:00 Dongen EVV 1319 2-0
C 26-11-2017 14:30 UNA Hercules 1336 2-0
C 25-11-2017 19:45 Be Quick 1887 HBS 1149 1-2
C 19-11-2017 14:30 Blauw Geel'38/JUMBO HBS 1284 1-1
C 19-11-2017 14:30 Jong Vitesse JVC Cuijk 6077 3-3
C 19-11-2017 14:00 Quick '20 Dongen 1403 0-1
C 19-11-2017 14:30 HSC '21 Westlandia 1420 1-3
C 19-11-2017 14:30 EVV OFC 1386 2-2
C 19-11-2017 14:00 Quick OJC Rosmalen 1301 4-1
C 19-11-2017 14:00 Meern De UNA 6107 0-2
C 19-11-2017 14:00 Hercules Be Quick 1887 1165 0-0
C 19-11-2017 14:30 Jong De Graafschap ADO '20 1437 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 26-08-2017 17:00 ZSV Genemuiden SC 1947 0-0
B 26-08-2017 14:30 Buitenpost Genemuiden SC 1931 0-2
B 23-08-2017 20:00 Harkemase Boys Purmersteijn 1964 0-0
B 23-08-2017 20:00 Nuenen Altius 1962 0-0
B 23-08-2017 20:00 OJC Rosmalen Be Quick 1887 1957 0-0
B 23-08-2017 20:00 Quick DHC 1949 0-0
B 23-08-2017 20:00 Quick Ter Leede 1948 2-3
B 23-08-2017 19:30 Groene Ster Spijkenisse 1934 0-0
B 23-08-2017 19:30 Chevremont HBS 1933 0-0
B 23-08-2017 20:00 Barendrecht Gemert 1966 0-0
B 23-08-2017 20:00 Meern De VC Vlissingen 1916 1-1
B 23-08-2017 20:00 GVVV Magreb '90 1917 7-0
B 23-08-2017 20:00 Excelsior M FC Lisse 1921 1-1
B 23-08-2017 20:00 Noordwijk IJsselmeervogels 1922 3-2
B 23-08-2017 20:00 Quick '20 csv Apeldoorn 1925 0-1
B 23-08-2017 20:00 Ajax Be Quick 1887 1930 1-1
B 23-08-2017 20:15 Blauw Geel'38/JUMBO ADO '20 1958 0-0
B 23-08-2017 20:15 ODIN 59 JVC Cuijk 1960 0-0
B 23-08-2017 20:15 ODIN 59 SDC Putten 1961 1-3
B 23-08-2017 19:30 Lienden HHC Hardenberg 1927 0-1
B 23-08-2017 18:00 ACV DOVO 1951 0-0
B 23-08-2017 18:00 ACV Dongen 1950 0-0
B 23-08-2017 18:00 Hercules Dongen 1952 2-2
B 23-08-2017 18:00 Hercules DOVO 1953 0-0
B 23-08-2017 19:30 VVSB EVV 1954 3-3
B 23-08-2017 19:00 VVSB d'Olde Veste 1955 0-0
B 23-08-2017 18:00 Capelle Altius 1932 6-1
B 23-08-2017 18:00 Swift HBS 1967 3-0
B 23-08-2017 20:00 UNA Staphorst 1946 0-0
B 23-08-2017 18:00 DFS sv ONS Sneek 1928 1-2
B 23-08-2017 18:00 UNA BVV/Timmermans Infra 1945 0-0
B 22-08-2017 20:15 Blauw Geel'38/JUMBO Spakenburg 1959 3-2
B 22-08-2017 18:00 Scheveningen Spijkenisse 1956 0-0
B 22-08-2017 20:00 Barendrecht VVOG 1965 1-0
B 22-08-2017 20:00 Harkemase Boys Sparta Nijkerk 1963 0-0
B 22-08-2017 20:00 HSC '21 Zwaluwen 1926 0-1
B 20-08-2017 14:30 AFC Dijk De 1919 0-2
B 20-08-2017 14:00 Kon. HFC Westlandia 1920 4-0
B 19-08-2017 18:00 JVC Cuijk SDC Putten 1698 0-0
B 19-08-2017 18:00 BVV/Timmermans Infra Staphorst 1696 0-0
B 19-08-2017 17:30 Chevremont Swift 1701 0-0
B 19-08-2017 18:00 Groene Ster Scheveningen 1700 0-0
B 19-08-2017 17:00 ADO '20 Spakenburg 1694 0-0
B 19-08-2017 17:00 Ajax OJC Rosmalen 1692 0-0
B 19-08-2017 17:00 Sparta Nijkerk Purmersteijn 1690 0-0
B 19-08-2017 15:00 Dongen DOVO 1697 0-0
B 19-08-2017 15:00 ACV Hercules 1688 0-0
B 19-08-2017 14:30 Ter Leede DHC 1695 0-0
B 19-08-2017 14:30 Capelle Nuenen 1693 0-0
B 19-08-2017 14:30 VVOG Gemert 1691 0-0
B 19-08-2017 14:30 Buitenpost ZSV 1689 0-0
B 19-08-2017 18:00 Achilles '29 OFC 1929 3-2
B 19-08-2017 19:00 TEC Rijnsb.Boys 1924 1-1
B 19-08-2017 15:00 ASWH Hoek 1923 1-3
B 19-08-2017 14:30 DVS'33 Ermelo Quick Boys 1918 1-2
B 19-08-2017 19:00 EVV d'Olde Veste 1699 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Vitesse 28 19 4 5 61 81 29 52 0
2 UNA 28 17 5 6 56 55 30 25 0
3 Quick 28 15 8 5 53 63 48 15 0
4 JVC Cuijk 28 15 5 8 50 56 43 13 0
5 ADO '20 28 13 7 8 46 67 54 13 0
6 OFC 28 12 10 6 45 54 35 19 1
7 Westlandia 28 13 3 12 42 59 60 -1 0
8 Dongen 28 13 3 12 42 50 59 -9 0
9 Blauw Geel'38/JUMBO 28 12 5 11 41 48 47 1 0
10 Hercules 28 11 6 11 39 43 46 -3 0
11 OJC Rosmalen 28 11 5 12 38 39 46 -7 0
12 HSC '21 28 10 3 15 33 40 50 -10 0
13 HBS 28 8 7 13 31 33 32 1 0
14 EVV 28 9 4 15 31 26 41 -15 0
15 Jong De Graafschap 28 6 8 14 26 38 51 -13 0
16 Quick '20 28 7 5 16 26 36 56 -20 0
17 Be Quick 1887 28 6 5 17 23 45 70 -25 0
18 Meern De 28 6 5 17 23 23 59 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GVVV 1 1 0 0 3 7 0 7 0
2 Capelle 1 1 0 0 3 6 1 5 0
3 Kon. HFC 1 1 0 0 3 4 0 4 0
4 Swift 1 1 0 0 3 3 0 3 0
5 Hoek 1 1 0 0 3 3 1 2 0
6 SDC Putten 1 1 0 0 3 3 1 2 0
7 Dijk De 1 1 0 0 3 2 0 2 0
8 Genemuiden SC 1 1 0 0 3 2 0 2 0
9 Achilles '29 1 1 0 0 3 3 2 1 0
10 Blauw Geel'38/JUMBO 1 1 0 0 3 3 2 1 0
11 Noordwijk 1 1 0 0 3 3 2 1 0
12 Ter Leede 1 1 0 0 3 3 2 1 0
13 ONS Sneek 1 1 0 0 3 2 1 1 0
14 Quick Boys 1 1 0 0 3 2 1 1 0
15 csv Apeldoorn 1 1 0 0 3 1 0 1 0
16 Barendrecht 1 1 0 0 3 1 0 1 0
17 HHC Hardenberg 1 1 0 0 3 1 0 1 0
18 Zwaluwen 1 1 0 0 3 1 0 1 0
19 EVV 1 0 1 0 1 3 3 0 0
20 VVSB 1 0 1 0 1 3 3 0 0
21 Dongen 1 0 1 0 1 2 2 0 0
22 Hercules 1 0 1 0 1 2 2 0 0
23 FC Lisse 1 0 1 0 1 1 1 0 0
24 Excelsior M 1 0 1 0 1 1 1 0 0
25 Meern De 1 0 1 0 1 1 1 0 0
26 VC Vlissingen 1 0 1 0 1 1 1 0 0
27 Ajax 1 0 1 0 1 1 1 0 0
28 Be Quick 1887 1 0 1 0 1 1 1 0 0
29 Rijnsb.Boys 1 0 1 0 1 1 1 0 0
30 TEC 1 0 1 0 1 1 1 0 0
31 Scheveningen 1 0 1 0 1 0 0 0 0
32 Sparta Nijkerk 1 0 1 0 1 0 0 0 0
33 Harkemase Boys 1 0 1 0 1 0 0 0 0
34 Spijkenisse 1 0 1 0 1 0 0 0 0
35 Staphorst 1 0 1 0 1 0 0 0 0
36 UNA 1 0 1 0 1 0 0 0 0
37 ACV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 ADO '20 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 BVV/Timmermans Infra 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Chevremont 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 DHC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 DOVO 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Gemert 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Groene Ster 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 JVC Cuijk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Nuenen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 OJC Rosmalen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 d' Olde Veste'54 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Purmersteijn 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 ZSV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 IJsselmeervogels 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
52 OFC 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
53 Quick 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
54 Spakenburg 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
55 DFS sv 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
56 DVS'33 Ermelo 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
57 HSC '21 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
58 Lienden 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
59 Quick '20 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
60 VVOG 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
61 ASWH 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
62 ODIN 59 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
63 AFC 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
64 Buitenpost 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
65 HBS 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
66 Westlandia 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
67 Altius 1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
68 Magreb '90 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

Training

Berichten



Terug naar boven