B1220 Mannen beker reserve 2e ronde

OJC ROSMALEN 2

Teamleden

Spelers
Tom Aarts Speler      
Youssef Alaoui Speler      
Farid Allali Speler      
Ralph Beekwilder Speler      
Joyry van Beers Speler      
Junior van Beers Speler      
Lars Clement Speler      
Lars Corten Speler      
Niels Corten Speler      
Luuk Hoogma Speler      
Sven Jansen Speler      
Max Klerkx Speler      
Wesley de Kort Speler      
Dylan Kusters Speler      
Diego Lambooij Speler      
Edwin Pennings Speler      
Renzo Pereira Speler      
Joeri Theunisse Speler      
Lennart Thijssen Speler      
Maurice Thijssen Speler      
Bob van der Velden Speler      
 
Overige teamleden
John Cornelissen Trainer/coach
Peter Vos Leider
Patrick Vos Grensrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 29-10-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 UNA 2 B. (Bert) Aartsen 25242 Sportpark De Groote Wielen - - 10:15
C 05-11-2017 11:45 Best Vooruit 2 OJC ROSMALEN 2 24820 Sportpark De Leemkuilen - - 10:35
B 12-11-2017 11:00 Emplina 2 OJC ROSMALEN 2 95420 Sportpark Empel Zuid - - 10:10
C 19-11-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 Baronie 2 25705 Sportpark De Groote Wielen - - 10:15
C 26-11-2017 12:00 Dongen 2 OJC ROSMALEN 2 24763 Sportpark De Biezen - - 10:45
C 03-12-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 RKVVO 2 25610 Sportpark De Groote Wielen - - 10:15
C 10-12-2017 12:00 Beerse Boys 2 OJC ROSMALEN 2 25195 Sportpark De Klep - - 10:45
C 17-12-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 Nemelaer 2 26778 Sportpark De Groote Wielen - - 10:15
V 14-01-2018 11:00 OJC ROSMALEN 2 CHC - - 10:15
V 21-01-2018 12:00 Gemert 2 OJC ROSMALEN 2 - - 10:35
C 28-01-2018 11:30 JEKA 2 OJC ROSMALEN 2 25716 Sportpark Beukenlaan - - 10:10
C 04-02-2018 11:00 OJC ROSMALEN 2 Nuenen 2 25308 Sportpark De Groote Wielen - - 10:15
C 25-02-2018 11:00 OJC ROSMALEN 2 Brabantia 2 26639 Sportpark De Groote Wielen - - 10:15
C 04-03-2018 11:45 EFC 2 OJC ROSMALEN 2 26499 Sportpark de Dieprijt - - 10:20
C 11-03-2018 11:00 OJC ROSMALEN 2 Best Vooruit 2 25192 Sportpark De Groote Wielen - - 10:15
C 18-03-2018 12:00 UNA 2 OJC ROSMALEN 2 26685 Sportpark Zeelst - - 10:45
C 25-03-2018 11:00 OJC ROSMALEN 2 Geldrop 2 25444 Sportpark De Groote Wielen - - 10:15
C 01-04-2018 11:30 Baronie 2 OJC ROSMALEN 2 24797 Sportpark De Blauwe Kei - - 10:10
C 08-04-2018 12:30 Sarto 2 OJC ROSMALEN 2 25641 Sportpark Westend - - 11:10
C 15-04-2018 11:00 OJC ROSMALEN 2 JEKA 2 26837 Sportpark De Groote Wielen - - 10:15
C 22-04-2018 11:30 RKVVO 2 OJC ROSMALEN 2 25598 Sportpark Heikant - - 10:15
C 13-05-2018 11:00 OJC ROSMALEN 2 Dongen 2 25604 Sportpark De Groote Wielen - - 10:15
C 20-05-2018 12:00 Nemelaer 2 OJC ROSMALEN 2 26092 Sportpark De Walzaad - - 10:55
C 27-05-2018 12:00 OJC ROSMALEN 2 Beerse Boys 2 25147 Sportpark De Groote Wielen - - 11:15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 12-11-2017 11:00 Emplina 2 OJC ROSMALEN 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-10-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 UNA 2
C 29-10-2017 12:30 Sarto 2 Baronie 2
C 29-10-2017 12:00 Beerse Boys 2 RKVVO 2
C 29-10-2017 12:00 Nemelaer 2 Brabantia 2
C 29-10-2017 12:00 Nuenen 2 Best Vooruit 2
C 29-10-2017 11:45 EFC 2 Geldrop 2
C 29-10-2017 11:30 JEKA 2 Dongen 2
C 05-11-2017 12:00 Dongen 2 Beerse Boys 2
C 05-11-2017 12:00 UNA 2 Sarto 2
C 05-11-2017 11:45 Best Vooruit 2 OJC ROSMALEN 2
C 05-11-2017 11:45 Geldrop 2 JEKA 2
C 05-11-2017 11:45 Brabantia 2 EFC 2
C 05-11-2017 11:30 RKVVO 2 Nemelaer 2
C 05-11-2017 11:30 Baronie 2 Nuenen 2
C 19-11-2017 12:00 Nemelaer 2 Beerse Boys 2
C 19-11-2017 12:00 Nuenen 2 Dongen 2
C 19-11-2017 11:45 Brabantia 2 Best Vooruit 2
C 19-11-2017 11:45 EFC 2 UNA 2
C 19-11-2017 11:30 JEKA 2 RKVVO 2
C 19-11-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 Baronie 2
C 19-11-2017 12:30 Sarto 2 Geldrop 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 22-10-2017 11:45 Geldrop 2 OJC ROSMALEN 2 P. (Pim) van Kuijk 25382
C 15-10-2017 11:45 Brabantia 2 OJC ROSMALEN 2 J.P.P. (Pieter) Elbersen 25553 0 - 0
C 08-10-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 EFC 2 D.E.A. (Dyon) Noppe 25536 2 - 0
C 01-10-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 Sarto 2 W.L. (Brian) van Geffen 25343 2 - 0
C 24-09-2017 12:00 Nuenen 2 OJC ROSMALEN 2 25384 0 - 0
B 16-09-2017 17:00 OJC ROSMALEN 2 SV BLC 1 2922 3 - 0
V 13-09-2017 20:00 Real Lunet OJC ROSMALEN 2
B 10-09-2017 14:30 Unitas'59 1 OJC ROSMALEN 2 2746 2 - 2
B 03-09-2017 14:30 OJC ROSMALEN 2 Wilhelmina 1 2532 3 - 0
V 29-08-2017 20:00 DSC 1 OJC ROSMALEN 2 1 - 2
V 27-08-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 OSS'20
V 20-08-2017 12:00 SC Rheden OJC ROSMALEN 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 22-10-2017 12:00 Dongen 2 Sarto 2 25775 0-0
C 22-10-2017 11:30 RKVVO 2 RKSV Nuenen 2 26747 0-0
C 22-10-2017 11:30 Baronie 2 Brabantia 2 26496 0-0
C 22-10-2017 11:45 Geldrop 2 OJC ROSMALEN 2 25382 0-0
C 22-10-2017 11:45 Best Vooruit 2 EFC 2 25458 0-0
C 22-10-2017 12:00 Beerse Boys 2 JEKA 2 26511 0-0
C 22-10-2017 12:00 UNA 2 Nemelaer 2 26029 0-0
C 15-10-2017 11:30 Baronie 2 Beerse Boys 2 25838 1-1
C 15-10-2017 11:45 EFC 2 RKSV Nuenen 2 24854 3-0
C 15-10-2017 11:45 Geldrop 2 Nemelaer 2 26798 1-2
C 15-10-2017 11:45 Best Vooruit 2 Sarto 2 24772 4-0
C 15-10-2017 11:45 Brabantia 2 OJC ROSMALEN 2 25553 0-0
C 15-10-2017 12:00 UNA 2 JEKA 2 25897 1-1
C 15-10-2017 12:00 Dongen 2 RKVVO 2 25056 4-1
C 08-10-2017 12:30 Sarto 2 Brabantia 2 25002 0-3
C 08-10-2017 12:00 Beerse Boys 2 Geldrop 2 26034 2-1
C 08-10-2017 12:00 Nemelaer 2 Dongen 2 26746 0-4
C 08-10-2017 12:00 RKSV Nuenen 2 UNA 2 24940 1-5
C 08-10-2017 11:30 RKVVO 2 Baronie 2 26022 1-0
C 08-10-2017 11:30 JEKA 2 Best Vooruit 2 25488 0-4
C 08-10-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 EFC 2 25536 2-0
C 01-10-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 Sarto 2 25343 2-0
C 01-10-2017 11:30 Baronie 2 Dongen 2 25950 0-2
C 01-10-2017 11:45 EFC 2 JEKA 2 25646 1-1
C 01-10-2017 11:45 Best Vooruit 2 Nemelaer 2 25189 1-1
C 01-10-2017 11:45 Geldrop 2 RKVVO 2 26488 2-1
C 01-10-2017 11:45 Brabantia 2 RKSV Nuenen 2 25829 0-3
C 01-10-2017 12:00 UNA 2 Beerse Boys 2 25107 8-0
C 24-09-2017 11:30 JEKA 2 Brabantia 2 25596 1-1
C 24-09-2017 12:00 Dongen 2 Geldrop 2 26140 3-3
C 24-09-2017 12:00 Nuenen 2 OJC ROSMALEN 2 25384 0-0
C 24-09-2017 12:00 Beerse Boys 2 Best Vooruit 2 25393 0-0
C 24-09-2017 12:00 Nemelaer 2 Baronie 2 25709 1-3
C 24-09-2017 12:30 Sarto 2 EFC 2 25503 1-3
C 24-09-2017 11:30 RKVVO 2 UNA 2 25268 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 17-09-2017 14:30 Unitas'59 1 Wilhelmina 1 3039 6-0
B 16-09-2017 17:00 OJC ROSMALEN 2 SV BLC 1 2922 3-0
b 10-09-2017 14:30 Unitas'59 1 OJC ROSMALEN 2 2746 2-2
b 09-09-2017 17:00 Wilhelmina 1 SV BLC 1 2828 3-1
B 03-09-2017 14:30 OJC ROSMALEN 2 Wilhelmina 1 2532 3-0
B 02-09-2017 17:00 SV BLC 1 Unitas'59 1 2617 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'59 1 3 2 1 0 7 12 4 8 0
2 OJC ROSMALEN 2 3 2 1 0 7 8 2 6 0
3 Wilhelmina 1 3 1 0 2 3 3 10 -7 0
4 SV BLC 1 3 0 0 3 0 3 10 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dongen 2 5 4 1 0 13 15 4 11 0
2 UNA 2 5 3 2 0 11 17 4 13 0
3 Best Vooruit 2 5 3 2 0 11 11 2 9 0
4 OJC ROSMALEN 2 5 3 2 0 11 7 1 6 0
5 EFC 2 5 2 1 2 7 8 6 2 0
6 Baronie 2 5 2 1 2 7 6 6 0 0
7 RKVVO 2 5 2 1 2 7 5 6 -1 0
8 Beerse Boys 2 5 1 3 1 6 6 13 -7 0
9 Brabantia 2 5 1 2 2 5 5 6 -1 0
10 Geldrop 2 5 1 1 3 4 8 11 -3 0
11 JEKA 2 5 0 4 1 4 6 10 -4 0
12 Nemelaer 2 5 1 1 3 4 6 12 -6 0
13 RKSV Nuenen 2 5 1 1 3 4 4 10 -6 0
14 Sarto 2 5 0 0 5 0 1 14 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'59 1 3 2 1 0 7 12 4 8 0
2 OJC ROSMALEN 2 3 2 1 0 7 8 2 6 0
3 Wilhelmina 1 3 1 0 2 3 3 10 -7 0
4 SV BLC 1 3 0 0 3 0 3 10 -7 0

Training

Berichten



Terug naar boven