Mannen beker reserve 4e ronde

OJC ROSMALEN 2

Teamleden

Spelers
Tom Aarts Speler      
Youssef Alaoui Speler      
Farid Allali Speler      
Ralph Beekwilder Speler      
Joyry van Beers Speler      
Junior van Beers Speler      
Lars Clement Speler      
Lars Corten Speler      
Niels Corten Speler      
Luuk Hoogma Speler      
Sven Jansen Speler      
Max Klerkx Speler      
Wesley de Kort Speler      
Dylan Kusters Speler      
Edwin Pennings Speler      
Renzo Pereira Speler      
Joeri Theunisse Speler      
Lennart Thijssen Speler      
Maurice Thijssen Speler      
 
Overige teamleden
John Cornelissen Trainer/coach
Peter Vos Leider
Patrick Vos Grensrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 30-01-2018 20:30 OJC ROSMALEN 2 BVV/Timmermans Infra 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-01-2018 11:30 RKVVO 2 Best Vooruit 2
C 28-01-2018 12:30 Sarto 2 RKSV Nuenen 2
C 28-01-2018 12:00 Beerse Boys 2 Brabantia 2
C 28-01-2018 12:00 Dongen 2 UNA 2
C 28-01-2018 12:00 Nemelaer 2 EFC 2
C 28-01-2018 11:30 Baronie 2 Geldrop 2
C 28-01-2018 11:30 JEKA 2 OJC ROSMALEN 2
C 04-02-2018 11:45 Brabantia 2 JEKA 2
C 04-02-2018 11:45 EFC 2 Sarto 2
C 04-02-2018 11:45 Best Vooruit 2 Beerse Boys 2
C 04-02-2018 11:45 Geldrop 2 Dongen 2
C 04-02-2018 11:30 Baronie 2 Nemelaer 2
C 04-02-2018 11:00 OJC ROSMALEN 2 Nuenen 2
C 04-02-2018 12:00 UNA 2 RKVVO 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
V 14-01-2018 12:00 CHC OJC ROSMALEN 2
C 17-12-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 Nemelaer 2 E. Blotevogel 26778 3 - 2
C 03-12-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 RKVVO 2 P.M.J. van Wanrooy 25610 0 - 2
C 26-11-2017 12:00 Dongen 2 OJC ROSMALEN 2 C.A. den Ridder 24763 0 - 2
C 19-11-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 Baronie 2 G.J.C. van Ooijen 25705 2 - 2
B 12-11-2017 11:00 Emplina 2 OJC ROSMALEN 2 M.J.G. van Teeffelen 95420 0 - 7
C 05-11-2017 11:45 Best Vooruit 2 OJC ROSMALEN 2 T.A.M. Kezer 24820 2 - 3
C 29-10-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 UNA 2 B. Aartsen 25242 2 - 1
C 22-10-2017 11:45 Geldrop 2 OJC ROSMALEN 2 P. van Kuijk 25382 1 - 3
C 15-10-2017 11:45 Brabantia 2 OJC ROSMALEN 2 J.P.P. Elbersen 25553 0 - 0
C 08-10-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 EFC 2 D.E.A. Noppe 25536 2 - 0
C 01-10-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 Sarto 2 W.L. van Geffen 25343 2 - 0
C 24-09-2017 12:00 RKSV Nuenen 2 OJC ROSMALEN 2 M. Huisman 25384 0 - 0
B 16-09-2017 17:00 OJC ROSMALEN 2 SV BLC 1 D.C. Prins 2922 3 - 0
V 13-09-2017 20:00 Real Lunet OJC ROSMALEN 2
B 10-09-2017 14:30 Unitas'59 1 OJC ROSMALEN 2 G.H. Briene 2746 2 - 2
B 03-09-2017 14:30 OJC ROSMALEN 2 Wilhelmina 1 A.J.M. Fitters 2532 3 - 0
V 29-08-2017 20:00 DSC 1 OJC ROSMALEN 2 1 - 2
V 27-08-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 OSS'20
V 20-08-2017 12:00 SC Rheden OJC ROSMALEN 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 12-11-2017 11:00 Emplina 2 OJC ROSMALEN 2 95420 0-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 17-12-2017 11:45 Best Vooruit 2 Dongen 2 24888 2-2
C 17-12-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 Nemelaer 2 26778 3-2
C 17-12-2017 12:30 Sarto 2 JEKA 2 25370 2-3
C 17-12-2017 11:45 Brabantia 2 RKVVO 2 26824 2-2
C 17-12-2017 11:45 EFC 2 Beerse Boys 2 25063 1-1
C 17-12-2017 12:00 RKSV Nuenen 2 Geldrop 2 26292 2-0
C 17-12-2017 12:00 UNA 2 Baronie 2 25048 1-1
C 10-12-2017 11:30 JEKA 2 RKSV Nuenen 2 26381 0-0
C 10-12-2017 11:30 RKVVO 2 EFC 2 26572 0-0
C 10-12-2017 11:30 Baronie 2 Best Vooruit 2 25301 0-0
C 10-12-2017 12:00 Beerse Boys 2 OJC ROSMALEN 2 25195 0-0
C 10-12-2017 12:00 Dongen 2 Brabantia 2 26050 0-0
C 10-12-2017 12:00 Nemelaer 2 Sarto 2 25817 0-0
C 10-12-2017 11:45 Geldrop 2 UNA 2 26193 0-0
C 03-12-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 RKVVO 2 25610 0-2
C 03-12-2017 11:30 JEKA 2 Baronie 2 26859 4-1
C 03-12-2017 11:45 EFC 2 Dongen 2 25387 3-3
C 03-12-2017 11:45 Best Vooruit 2 Geldrop 2 25533 0-1
C 03-12-2017 11:45 Brabantia 2 UNA 2 25832 0-2
C 03-12-2017 12:00 RKSV Nuenen 2 Nemelaer 2 26162 7-2
C 03-12-2017 12:30 Sarto 2 Beerse Boys 2 25644 5-1
C 26-11-2017 11:30 RKVVO 2 Sarto 2 25906 9-0
C 26-11-2017 11:30 Baronie 2 EFC 2 25987 1-1
C 26-11-2017 11:45 Geldrop 2 Brabantia 2 26141 5-2
C 26-11-2017 12:00 Nemelaer 2 JEKA 2 26442 1-1
C 26-11-2017 12:00 UNA 2 Best Vooruit 2 25773 2-0
C 26-11-2017 12:00 Dongen 2 OJC ROSMALEN 2 24763 0-2
C 26-11-2017 12:00 Beerse Boys 2 RKSV Nuenen 2 26313 1-2
C 19-11-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 Baronie 2 25705 2-2
C 19-11-2017 11:30 JEKA 2 RKVVO 2 26758 2-2
C 19-11-2017 11:45 Brabantia 2 Best Vooruit 2 25561 2-2
C 19-11-2017 11:45 EFC 2 UNA 2 25422 0-2
C 19-11-2017 12:00 RKSV Nuenen 2 Dongen 2 25120 2-4
C 19-11-2017 12:00 Nemelaer 2 Beerse Boys 2 26507 1-0
C 19-11-2017 12:30 Sarto 2 Geldrop 2 26414 3-0
C 05-11-2017 11:30 RKVVO 2 Nemelaer 2 26267 3-0
C 05-11-2017 11:45 Brabantia 2 EFC 2 26451 1-2
C 05-11-2017 11:45 Geldrop 2 JEKA 2 24977 2-2
C 05-11-2017 11:45 Best Vooruit 2 OJC ROSMALEN 2 24820 2-3
C 05-11-2017 12:00 UNA 2 Sarto 2 24873 2-1
C 05-11-2017 12:00 Dongen 2 Beerse Boys 2 26704 1-1
C 05-11-2017 11:30 Baronie 2 RKSV Nuenen 2 26647 1-2
C 29-10-2017 12:30 Sarto 2 Baronie 2 25531 2-2
C 29-10-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 UNA 2 25242 2-1
C 29-10-2017 11:30 JEKA 2 Dongen 2 25203 0-5
C 29-10-2017 11:45 EFC 2 Geldrop 2 25537 3-0
C 29-10-2017 12:00 RKSV Nuenen 2 Best Vooruit 2 24980 2-5
C 29-10-2017 12:00 Nemelaer 2 Brabantia 2 26027 0-3
C 29-10-2017 12:00 Beerse Boys 2 RKVVO 2 25809 2-3
C 22-10-2017 11:30 RKVVO 2 RKSV Nuenen 2 26747 2-0
C 22-10-2017 11:30 Baronie 2 Brabantia 2 26496 2-1
C 22-10-2017 11:45 Geldrop 2 OJC ROSMALEN 2 25382 1-3
C 22-10-2017 12:00 Beerse Boys 2 JEKA 2 26511 3-3
C 22-10-2017 11:45 Best Vooruit 2 EFC 2 25458 2-1
C 22-10-2017 12:00 UNA 2 Nemelaer 2 26029 3-2
C 22-10-2017 12:00 Dongen 2 Sarto 2 25775 2-0
C 15-10-2017 11:30 Baronie 2 Beerse Boys 2 25838 1-1
C 15-10-2017 11:45 EFC 2 RKSV Nuenen 2 24854 3-0
C 15-10-2017 11:45 Geldrop 2 Nemelaer 2 26798 1-2
C 15-10-2017 11:45 Best Vooruit 2 Sarto 2 24772 4-0
C 15-10-2017 11:45 Brabantia 2 OJC ROSMALEN 2 25553 0-0
C 15-10-2017 12:00 UNA 2 JEKA 2 25897 1-1
C 15-10-2017 12:00 Dongen 2 RKVVO 2 25056 4-1
C 08-10-2017 12:30 Sarto 2 Brabantia 2 25002 0-3
C 08-10-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 EFC 2 25536 2-0
C 08-10-2017 11:30 RKVVO 2 Baronie 2 26022 1-0
C 08-10-2017 12:00 RKSV Nuenen 2 UNA 2 24940 1-5
C 08-10-2017 12:00 Nemelaer 2 Dongen 2 26746 0-4
C 08-10-2017 12:00 Beerse Boys 2 Geldrop 2 26034 2-1
C 08-10-2017 11:30 JEKA 2 Best Vooruit 2 25488 0-4
C 01-10-2017 11:45 Best Vooruit 2 Nemelaer 2 25189 1-1
C 01-10-2017 11:00 OJC ROSMALEN 2 Sarto 2 25343 2-0
C 01-10-2017 11:30 Baronie 2 Dongen 2 25950 0-2
C 01-10-2017 11:45 EFC 2 JEKA 2 25646 1-1
C 01-10-2017 11:45 Geldrop 2 RKVVO 2 26488 2-1
C 01-10-2017 11:45 Brabantia 2 RKSV Nuenen 2 25829 0-3
C 01-10-2017 12:00 UNA 2 Beerse Boys 2 25107 8-0
C 24-09-2017 11:30 JEKA 2 Brabantia 2 25596 1-1
C 24-09-2017 12:00 Dongen 2 Geldrop 2 26140 3-3
C 24-09-2017 12:00 Nuenen 2 OJC ROSMALEN 2 25384 0-0
C 24-09-2017 12:00 Beerse Boys 2 Best Vooruit 2 25393 0-0
C 24-09-2017 11:30 RKVVO 2 UNA 2 25268 0-0
C 24-09-2017 12:30 Sarto 2 EFC 2 25503 1-3
C 24-09-2017 12:00 Nemelaer 2 Baronie 2 25709 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BVV/Timmermans Infra 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 OJC ROSMALEN 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 UNA 2 11 7 3 1 24 27 8 19 0
2 OJC ROSMALEN 2 11 7 3 1 24 19 10 9 0
3 Dongen 2 11 6 4 1 22 30 14 16 0
4 RKVVO 2 11 6 3 2 21 26 12 14 0
5 Best Vooruit 2 11 4 4 3 16 22 14 8 0
6 EFC 2 11 4 4 3 16 18 14 4 0
7 RKSV Nuenen 2 11 5 1 5 16 21 23 -2 0
8 JEKA 2 11 2 7 2 13 18 23 -5 0
9 Baronie 2 11 2 5 4 11 14 18 -4 0
10 Geldrop 2 11 3 2 6 11 16 23 -7 0
11 Brabantia 2 11 2 4 5 10 15 19 -4 0
12 Beerse Boys 2 11 1 5 5 8 12 26 -14 0
13 Nemelaer 2 11 2 2 7 8 12 29 -17 0
14 Sarto 2 11 2 1 8 7 14 31 -17 0

Training

Berichten



Terug naar boven