Mannen beker reserve poule

OJC ROSMALEN 6

Teamleden

Spelers
Joost Aleman Speler      
Thijs vd Bersselaar Speler      
Tom van der Elst Speler      
Ronald Galle Speler      
Mark van de Goor Speler      
Aime Govers Speler      
Rene Govers Speler      
Wesley de Hart Speler      
Nicky Hendriks Speler      
Bas Holweg Speler      
Boris Jankovic Speler      
Rick Leenders Speler      
Jaap van Logten Speler      
Rick Noppen Speler      
Joshua van Rooij Speler      
Jurgen Teeuwen Speler      
Robin v Tiel Speler      
Rick van der Velden Speler      
Sander Verhoeven Speler      
 
Overige teamleden
Gertjan van Deursen Leider
Bart van Druenen Leider
Max v.d. Vliert Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 27-05-2018 10:00 Hedel 2 OJC ROSMALEN 6 45336 Sportpark De Winkels - -
C 03-06-2018 12:30 OJC ROSMALEN 6 Emplina 3 48774 Sportpark De Groote Wielen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 27-05-2018 12:00 Theole 3 RKTVC 3
C 27-05-2018 12:00 Beesd 3 OSC'45 3
C 27-05-2018 11:00 Emplina 3 Sint Michielsgestel 3
C 27-05-2018 10:45 RKKSV 2 DSC 3
C 27-05-2018 10:00 Hedel 2 OJC ROSMALEN 6
C 27-05-2018 09:45 BMC 4 TGG 3
C 03-06-2018 12:30 OJC ROSMALEN 6 Emplina 3
C 03-06-2018 12:00 DSC 3 RKTVC 3
C 03-06-2018 12:00 TGG 3 Beesd 3
C 03-06-2018 11:00 OSC'45 3 RKKSV 2
C 03-06-2018 10:00 Hedel 2 Theole 3
C 03-06-2018 10:00 Sint Michielsgestel 3 BMC 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 20-05-2018 10:00 OJC ROSMALEN 6 Beesd 3 C.J.M. (Cor) vanDartel 48581 5 - 0
C 13-05-2018 12:00 Theole 3 OJC ROSMALEN 6 TJA (Thijs) vdBersselaar 38369 2 - 4
C 06-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 6 RKTVC 3 C.J.M. (Cor) vanDartel 42935 1 - 3
C 29-04-2018 09:45 BMC 4 OJC ROSMALEN 6 R. (Roy) vdSteen 47318 5 - 0
C 22-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 6 Sint Michielsgestel 3 F (Frans) Driessen 43574 2 - 4
C 15-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 6 OSC'45 3 H. (Hans) tenHoove 41635 7 - 2
C 08-04-2018 12:00 DSC 3 OJC ROSMALEN 6 Afgeschermd 42458 1 - 0
C 25-03-2018 12:00 TGG 3 OJC ROSMALEN 6 W. (Wesley) deHart 41583 2 - 1
C 11-03-2018 10:45 RKKSV 2 OJC ROSMALEN 6 Dartel, Cor van 42923 6 - 1
C 18-02-2018 12:30 OJC ROSMALEN 6 Hedel 2 Broek, Rien van den 40161 2 - 1
C 21-01-2018 11:00 OSC'45 3 OJC ROSMALEN 6 Cakir, Hasan 100238 4 - 4
C 03-12-2017 12:00 Beesd 3 OJC ROSMALEN 6 48723 0 - 5
C 26-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 6 TGG 3 Dartel, Cor van 42398 5 - 1
C 19-11-2017 10:00 Sint Michielsgestel 3 OJC ROSMALEN 6 Oorschot, Ton van 45165 1 - 1
C 12-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 6 Theole 3 Broek, Rien van den 48333 3 - 3
C 05-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 6 RKKSV 2 Smolders, M.G.A.M. (Marco) 40056 2 - 2
C 29-10-2017 11:00 Emplina 3 OJC ROSMALEN 6 Kaplan, Hasan 41927 2 - 2
C 22-10-2017 11:00 OSC'45 3 OJC ROSMALEN 6 96504 -
C 08-10-2017 11:30 RKTVC 3 OJC ROSMALEN 6 43866 8 - 1
C 01-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 6 DSC 3 Smolders, M.G.A.M. (Marco) 41965 2 - 2
C 24-09-2017 11:00 OSC'45 3 OJC ROSMALEN 6 37675 -
B 17-09-2017 11:00 Zwaluw VFC 4 OJC ROSMALEN 6 Bekkers, Pieter-Jan 5343 4 - 0
B 10-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 6 Sint Michielsgestel 4 Gaal, Geert van 4583 3 - 3
B 03-09-2017 14:30 Wadenoijen 2 OJC ROSMALEN 6 Winsser, Irma van 3400 6 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 20-05-2018 12:00 TGG 3 Hedel 2 45094 0-0
C 20-05-2018 12:00 DSC 3 Emplina 3 44746 0-0
C 20-05-2018 11:30 RKTVC 3 BMC 4 37368 0-0
C 20-05-2018 11:00 OSC'45 3 Theole 3 46579 0-0
C 20-05-2018 10:00 Sint Michielsgestel 3 RKKSV 2 41316 0-0
C 20-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 6 Beesd 3 48581 0-0
C 13-05-2018 10:00 Hedel 2 BMC 4 44206 0-4
C 13-05-2018 10:00 Sint Michielsgestel 3 OSC'45 3 39712 5-1
C 13-05-2018 10:45 RKKSV 2 Emplina 3 47284 2-2
C 13-05-2018 12:00 TGG 3 RKTVC 3 46761 3-3
C 13-05-2018 12:00 Theole 3 OJC ROSMALEN 6 38369 2-4
C 13-05-2018 12:00 Beesd 3 DSC 3 38434 1-2
C 10-05-2018 12:00 Sint Michielsgestel 3 Emplina 3 42419 4-0
C 06-05-2018 11:00 OSC'45 3 BMC 4 48172 0-6
C 06-05-2018 10:00 Sint Michielsgestel 3 DSC 3 46288 4-1
C 06-05-2018 10:00 Hedel 2 Emplina 3 40603 4-2
C 06-05-2018 12:00 TGG 3 RKKSV 2 49361 1-0
C 06-05-2018 12:00 Beesd 3 Theole 3 42899 3-2
C 06-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 6 RKTVC 3 42935 1-3
C 29-04-2018 11:30 RKTVC 3 Sint Michielsgestel 3 47302 1-2
C 29-04-2018 09:45 BMC 4 OJC ROSMALEN 6 47318 5-0
C 29-04-2018 10:45 RKKSV 2 Hedel 2 46175 2-1
C 29-04-2018 12:00 Theole 3 TGG 3 46915 4-2
C 29-04-2018 12:00 DSC 3 OSC'45 3 41978 3-1
C 29-04-2018 11:00 Emplina 3 Beesd 3 38848 5-3
C 22-04-2018 11:00 Emplina 3 Theole 3 37986 5-5
C 22-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 6 Sint Michielsgestel 3 43574 2-4
C 22-04-2018 11:00 OSC'45 3 TGG 3 41908 0-3
C 22-04-2018 12:00 DSC 3 Hedel 2 44662 3-1
C 22-04-2018 09:45 BMC 4 Beesd 3 39378 3-0
C 22-04-2018 11:30 RKTVC 3 RKKSV 2 37394 2-4
C 15-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 6 OSC'45 3 41635 7-2
C 15-04-2018 12:00 Beesd 3 RKTVC 3 40788 0-8
C 15-04-2018 12:00 Theole 3 RKKSV 2 38655 4-2
C 15-04-2018 12:00 TGG 3 DSC 3 45032 4-1
C 15-04-2018 11:00 Emplina 3 BMC 4 43928 0-5
C 15-04-2018 10:00 Hedel 2 Sint Michielsgestel 3 40332 1-1
C 08-04-2018 09:45 BMC 4 Theole 3 43337 5-0
C 08-04-2018 10:00 Sint Michielsgestel 3 TGG 3 47941 3-2
C 08-04-2018 10:45 RKKSV 2 Beesd 3 47027 1-0
C 08-04-2018 11:00 OSC'45 3 Emplina 3 40420 4-3
C 08-04-2018 11:30 RKTVC 3 Hedel 2 43411 7-0
C 08-04-2018 12:00 DSC 3 OJC ROSMALEN 6 42458 1-0
C 25-03-2018 10:45 RKKSV 2 BMC 4 46030 1-4
C 25-03-2018 10:00 Hedel 2 OSC'45 3 44120 2-1
C 25-03-2018 11:00 Emplina 3 RKTVC 3 44224 0-3
C 25-03-2018 12:00 Theole 3 DSC 3 38846 6-0
C 25-03-2018 12:00 Beesd 3 Sint Michielsgestel 3 44803 3-6
C 25-03-2018 12:00 TGG 3 OJC ROSMALEN 6 41583 2-1
C 11-03-2018 09:45 BMC 4 DSC 3 40440 1-0
C 11-03-2018 10:45 RKKSV 2 OJC ROSMALEN 6 42923 6-1
C 11-03-2018 11:00 Emplina 3 TGG 3 48482 2-3
C 11-03-2018 11:30 RKTVC 3 OSC'45 3 45928 6-1
C 11-03-2018 12:00 Beesd 3 Hedel 2 38624 0-3
C 11-03-2018 12:00 Theole 3 Sint Michielsgestel 3 37793 4-1
C 18-02-2018 12:30 OJC ROSMALEN 6 Hedel 2 40161 2-1
C 18-02-2018 12:00 DSC 3 RKKSV 2 40486 2-0
C 18-02-2018 12:00 TGG 3 BMC 4 43023 0-0
C 18-02-2018 12:00 RKTVC 3 Theole 3 39654 2-1
C 18-02-2018 11:00 OSC'45 3 Beesd 3 46508 2-1
C 04-02-2018 09:45 BMC 4 RKTVC 3 44540 2-4
C 04-02-2018 12:00 Theole 3 OSC'45 3 46050 4-1
C 04-02-2018 12:00 DSC 3 Beesd 3 43898 1-0
C 04-02-2018 10:45 RKKSV 2 Sint Michielsgestel 3 46629 0-2
C 28-01-2018 12:00 Theole 3 Emplina 3 49282 2-4
C 28-01-2018 11:00 OSC'45 3 Sint Michielsgestel 3 37804 1-8
C 21-01-2018 11:00 OSC'45 3 OJC ROSMALEN 6 100238 4-4
C 17-12-2017 12:00 Beesd 3 Emplina 3 40520 5-4
C 03-12-2017 11:00 Emplina 3 DSC 3 43895 4-2
C 03-12-2017 10:00 Hedel 2 TGG 3 46880 3-6
C 03-12-2017 12:00 Beesd 3 OJC ROSMALEN 6 48723 0-5
C 26-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 6 TGG 3 42398 5-1
C 26-11-2017 11:30 RKTVC 3 Emplina 3 49182 4-1
C 26-11-2017 09:45 BMC 4 RKKSV 2 39699 1-0
C 26-11-2017 11:00 OSC'45 3 Hedel 2 49302 2-4
C 26-11-2017 10:00 Sint Michielsgestel 3 Beesd 3 45269 7-1
C 26-11-2017 12:00 DSC 3 Theole 3 41377 5-2
C 19-11-2017 12:00 TGG 3 OSC'45 3 37992 6-2
C 19-11-2017 12:00 Beesd 3 BMC 4 43026 2-6
C 19-11-2017 10:45 RKKSV 2 RKTVC 3 38874 2-1
C 19-11-2017 10:00 Hedel 2 DSC 3 41313 2-1
C 19-11-2017 10:00 Sint Michielsgestel 3 OJC ROSMALEN 6 45165 1-1
C 12-11-2017 12:00 BMC 4 Hedel 2 43921 3-0
C 12-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 6 Theole 3 48333 3-3
C 12-11-2017 11:00 Emplina 3 RKKSV 2 45153 1-4
C 12-11-2017 11:30 RKTVC 3 TGG 3 44289 2-3
C 05-11-2017 12:00 TGG 3 Emplina 3 48018 2-1
C 05-11-2017 11:00 OSC'45 3 RKTVC 3 41809 2-3
C 05-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 6 RKKSV 2 40056 2-2
C 05-11-2017 10:00 Sint Michielsgestel 3 Theole 3 37541 6-0
C 05-11-2017 12:00 DSC 3 BMC 4 38024 0-1
C 05-11-2017 10:00 Hedel 2 Beesd 3 39688 6-3
C 29-10-2017 11:30 RKTVC 3 DSC 3 39413 4-0
C 29-10-2017 12:00 Beesd 3 TGG 3 46126 2-4
C 29-10-2017 12:00 BMC 4 Sint Michielsgestel 3 41464 4-1
C 29-10-2017 12:00 Theole 3 Hedel 2 45255 2-2
C 29-10-2017 11:00 Emplina 3 OJC ROSMALEN 6 41927 2-2
C 29-10-2017 10:45 RKKSV 2 OSC'45 3 40945 2-1
C 22-10-2017 11:00 OSC'45 3 OJC ROSMALEN 6 96504 0-0
C 22-10-2017 12:00 DSC 3 Sint Michielsgestel 3 37312 0-6
C 22-10-2017 12:00 Theole 3 Beesd 3 38180 2-1
C 15-10-2017 10:00 Hedel 2 RKKSV 2 49092 3-0
C 15-10-2017 10:00 Sint Michielsgestel 3 RKTVC 3 38932 3-1
C 15-10-2017 11:00 OSC'45 3 DSC 3 40330 6-2
C 15-10-2017 12:00 TGG 3 Theole 3 38513 7-4
C 15-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 6 BMC 4 39761 3-4
C 08-10-2017 12:00 BMC 4 OSC'45 3 45294 9-0
C 08-10-2017 11:30 RKTVC 3 OJC ROSMALEN 6 43866 8-1
C 08-10-2017 11:00 Emplina 3 Hedel 2 40331 5-3
C 08-10-2017 10:45 RKKSV 2 TGG 3 40597 2-6
C 01-10-2017 10:00 Hedel 2 RKTVC 3 42903 2-2
C 01-10-2017 11:00 Emplina 3 OSC'45 3 46159 5-3
C 01-10-2017 12:00 Theole 3 BMC 4 39081 0-7
C 01-10-2017 12:00 TGG 3 Sint Michielsgestel 3 46153 0-3
C 01-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 6 DSC 3 41965 2-2
C 01-10-2017 12:00 Beesd 3 RKKSV 2 38004 1-3
C 24-09-2017 12:00 DSC 3 TGG 3 43318 4-2
C 24-09-2017 12:00 BMC 4 Emplina 3 40372 6-1
C 24-09-2017 11:30 RKTVC 3 Beesd 3 40700 11-0
C 24-09-2017 11:00 OSC'45 3 OJC ROSMALEN 6 37675 0-0
C 24-09-2017 10:45 RKKSV 2 Theole 3 41215 2-3
C 24-09-2017 10:00 St Mich.Gestel 3 Hedel 2 45185 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC 4 3 3 0 0 9 9 3 6 0
2 Sint Michielsgestel 4 3 1 1 1 4 13 9 4 0
3 Wadenoijen 2 3 1 0 2 3 8 9 -1 0
4 OJC ROSMALEN 6 3 0 1 2 1 4 13 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BMC 4 19 17 1 1 52 76 12 64 0
2 Sint Michielsgestel 3 20 15 2 3 47 71 27 44 0
3 TGG 3 20 13 2 5 41 60 44 16 0
4 RKTVC 3 19 12 2 5 38 75 28 47 0
5 RKKSV 2 20 9 2 9 29 38 39 -1 0
6 DSC 3 20 9 1 10 28 33 48 -15 0
7 OJC ROSMALEN 6 20 6 6 8 24 51 53 -2 0
8 Hedel 2 20 7 3 10 24 41 52 -11 0
9 Theole 3 20 7 3 10 24 50 65 -15 0
10 Emplina 3 20 5 3 12 18 48 69 -21 0
11 OSC'45 3 20 4 1 15 13 37 83 -46 0
12 Beesd 3 20 2 0 18 6 26 86 -60 0

Training

Berichten



Terug naar boven