Mannen beker reserve poule

OJC ROSMALEN 7

Teamleden

Spelers
Frank ter Borg Speler      
Thomas de Bruijn Speler      
Ton Cuijten Speler      
Michiel Dona Speler      
Rob van Druenen Speler      
Clim Geelen Speler      
Alex Gentenaar van der Landen Speler      
Tim van Gerven Speler      
Lars Hessels Speler      
Rob Linssen Speler      
Michiel Nieman Speler      
Danny van den Nieuwendijk Speler      
Tom Schoo Speler      
Rogier Stoker Speler      
Laurens Ubert Speler      
Sander Vorstenbosch Speler      
 
Overige teamleden
Eduard Kluin Trainer
Thomas de Bruijn Leider
Tim van Gerven Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 22-04-2018 10:30 Hedel 3 OJC ROSMALEN 7 39600 Sportpark De Winkels - - 09:20
C 29-04-2018 10:00 OJC ROSMALEN 7 HRC'14 3 45982 Sportpark De Groote Wielen - - 09:00
C 06-05-2018 11:00 Buren 3 OJC ROSMALEN 7 41764 Sportpark 't Hulster - - 09:35
C 10-05-2018 12:00 SCZ 3 OJC ROSMALEN 7 46893 Sportpark Sportclub Zoelen - - 10:30
C 13-05-2018 10:00 OJC ROSMALEN 7 SCZ 3 43107 Sportpark De Groote Wielen - - 09:00
C 20-05-2018 11:00 Teisterbanders 3 OJC ROSMALEN 7 41084 Sportpark De Woerd - - 09:35
C 27-05-2018 10:00 OJC ROSMALEN 7 RKTVC 4 39412 Sportpark De Groote Wielen - - 09:00
C 03-06-2018 11:00 ISC 1 OJC ROSMALEN 7 45572 Sportpark ISC - - 09:25
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 22-04-2018 10:30 Emplina 4 DSC 5
C 22-04-2018 10:30 Hedel 3 OJC ROSMALEN 7
C 22-04-2018 12:00 Wilhelmina 3 Teisterbanders 3
C 22-04-2018 12:00 SCZ 3 GVV 3
C 22-04-2018 11:00 ISC 1 Buren 3
C 22-04-2018 12:00 RKTVC 4 HRC'14 3
C 29-04-2018 10:30 Hedel 3 Teisterbanders 3
C 29-04-2018 12:00 RKTVC 4 ISC 1
C 29-04-2018 12:00 SCZ 3 DSC 5
C 29-04-2018 12:00 GVV 3 Buren 3
C 29-04-2018 10:30 Emplina 4 Wilhelmina 3
C 29-04-2018 10:00 OJC ROSMALEN 7 HRC'14 3
C 03-05-2018 20:00 Buren 3 Wilhelmina 3
C 06-05-2018 12:00 DSC 5 GVV 3
C 06-05-2018 12:00 Wilhelmina 3 Hedel 3
C 06-05-2018 11:00 Buren 3 OJC ROSMALEN 7
C 06-05-2018 11:00 Teisterbanders 3 RKTVC 4
C 06-05-2018 11:00 ISC 1 Emplina 4
C 06-05-2018 10:00 HRC'14 3 SCZ 3
C 10-05-2018 12:00 SCZ 3 OJC ROSMALEN 7
C 10-05-2018 10:00 GVV 3 ISC 1
C 10-05-2018 12:00 Wilhelmina 3 Buren 3
C 13-05-2018 13:00 GVV 3 Wilhelmina 3
C 13-05-2018 12:00 DSC 5 RKTVC 4
C 13-05-2018 11:00 Teisterbanders 3 ISC 1
C 13-05-2018 11:00 HRC'14 3 Emplina 4
C 13-05-2018 11:00 Buren 3 Hedel 3
C 13-05-2018 10:00 OJC ROSMALEN 7 SCZ 3
C 17-05-2018 20:00 HRC'14 3 GVV 3
C 17-05-2018 19:15 Wilhelmina 3 SCZ 3
C 20-05-2018 12:00 Wilhelmina 3 DSC 5
C 20-05-2018 11:00 Teisterbanders 3 OJC ROSMALEN 7
C 20-05-2018 11:00 ISC 1 GVV 3
C 20-05-2018 11:00 Buren 3 HRC'14 3
C 20-05-2018 10:30 Hedel 3 Emplina 4
C 20-05-2018 12:00 RKTVC 4 SCZ 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 15-04-2018 13:00 GVV 3 OJC ROSMALEN 7 Versteegh, Conrad 46939 0 - 3
C 08-04-2018 10:00 OJC ROSMALEN 7 DSC 5 Hoove, Hans ten 45902 1 - 4
C 25-03-2018 10:00 OJC ROSMALEN 7 Emplina 4 Dartel, Cor van 44414 0 - 4
C 11-03-2018 10:00 OJC ROSMALEN 7 Wilhelmina 3 Veghel, H.A.A. (Henrie) van 48608 1 - 2
C 18-02-2018 12:00 RKTVC 4 OJC ROSMALEN 7 45397 1 - 2
C 17-12-2017 12:00 DSC 5 OJC ROSMALEN 7 48786
C 03-12-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 Teisterbanders 3 Vissers, Luc 47869 1 - 6
C 26-11-2017 10:30 Emplina 4 OJC ROSMALEN 7 40937 5 - 4
C 19-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 Hedel 3 45345 2 - 4
C 05-11-2017 12:00 Wilhelmina 3 OJC ROSMALEN 7 Willems, Peter 39664 3 - 3
C 29-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 ISC 1 Hoove, Hans ten 40109 1 - 4
C 22-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 Buren 3 Smolders, M.G.A.M. (Marco) 42819 5 - 1
C 15-10-2017 10:00 HRC'14 3 OJC ROSMALEN 7 Doorn, Bernard van 46000 4 - 4
C 24-09-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 GVV 3 37548 1 - 0
B 17-09-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 Emplina 5 Toet, Rene 4994 2 - 3
B 10-09-2017 12:00 Wilhelmina 5 OJC ROSMALEN 7 Veen, Bob van 4185 5 - 2
B 03-09-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 TGG 4 Pennings, Hans 3358 3 - 5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 19-04-2018 20:00 Wilhelmina 3 HRC'14 3 141098 6-2
C 19-04-2018 18:45 Buren 3 Emplina 4 45338 0-7
C 15-04-2018 13:00 SCZ 3 Emplina 4 44785 1-4
C 15-04-2018 10:00 DSC 5 Hedel 3 45751 5-0
C 15-04-2018 13:00 GVV 3 OJC ROSMALEN 7 46939 0-3
C 15-04-2018 11:00 HRC'14 3 Teisterbanders 3 49342 2-6
C 15-04-2018 11:00 Buren 3 RKTVC 4 42386 5-2
C 15-04-2018 12:00 Wilhelmina 3 ISC 1 47848 4-2
C 12-04-2018 20:00 Buren 3 GVV 3 39243 3-2
C 08-04-2018 10:30 Hedel 3 HRC'14 3 44930 4-2
C 08-04-2018 10:00 OJC ROSMALEN 7 DSC 5 45902 1-4
C 08-04-2018 10:30 Emplina 4 GVV 3 41914 6-2
C 08-04-2018 11:00 ISC 1 SCZ 3 46794 4-2
C 08-04-2018 12:00 RKTVC 4 Wilhelmina 3 38768 3-5
C 08-04-2018 11:00 Teisterbanders 3 Buren 3 42127 6-0
C 25-03-2018 11:00 HRC'14 3 ISC 1 44031 4-1
C 25-03-2018 10:00 OJC ROSMALEN 7 Emplina 4 44414 0-4
C 25-03-2018 11:00 Buren 3 Wilhelmina 3 37463 0-0
C 25-03-2018 12:00 SCZ 3 Hedel 3 37897 1-2
C 25-03-2018 12:00 DSC 5 Teisterbanders 3 41329 1-3
C 25-03-2018 13:00 GVV 3 RKTVC 4 38891 4-1
C 18-03-2018 11:00 Buren 3 DSC 5 45015 0-0
C 18-03-2018 11:00 ISC 1 OJC ROSMALEN 7 45572 0-0
C 18-03-2018 11:00 Teisterbanders 3 Emplina 4 40606 0-0
C 18-03-2018 12:00 RKTVC 4 Hedel 3 43103 0-0
C 11-03-2018 10:00 OJC ROSMALEN 7 Wilhelmina 3 48608 1-2
C 11-03-2018 10:30 Emplina 4 RKTVC 4 45735 4-1
C 11-03-2018 10:30 Hedel 3 ISC 1 42011 8-0
C 11-03-2018 12:00 SCZ 3 Buren 3 40712 1-1
C 11-03-2018 12:00 DSC 5 HRC'14 3 44439 5-1
C 11-03-2018 13:00 GVV 3 Teisterbanders 3 49125 2-6
C 18-02-2018 11:00 ISC 1 DSC 5 48675 0-0
C 18-02-2018 10:30 Hedel 3 GVV 3 46245 6-3
C 18-02-2018 11:00 Teisterbanders 3 SCZ 3 46122 2-3
C 18-02-2018 12:00 RKTVC 4 OJC ROSMALEN 7 45397 1-2
C 18-02-2018 12:00 Wilhelmina 3 HRC'14 3 47722 0-0
C 04-02-2018 10:00 HRC'14 3 DSC 5 43369 3-5
C 28-01-2018 10:00 HRC'14 3 Buren 3 47972 0-0
C 17-12-2017 12:00 DSC 5 OJC ROSMALEN 7 48786 5-4
C 03-12-2017 12:00 SCZ 3 RKTVC 4 41278 2-0
C 03-12-2017 12:00 DSC 5 Wilhelmina 3 43031 6-2
C 03-12-2017 10:30 Emplina 4 Hedel 3 47114 3-0
C 03-12-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 Teisterbanders 3 47869 1-6
C 26-11-2017 10:30 Hedel 3 SCZ 3 39665 4-0
C 26-11-2017 11:00 ISC 1 HRC'14 3 48229 2-0
C 26-11-2017 11:00 Teisterbanders 3 DSC 5 40845 3-2
C 26-11-2017 12:00 RKTVC 4 GVV 3 43481 2-2
C 26-11-2017 10:30 Emplina 4 OJC ROSMALEN 7 40937 5-4
C 19-11-2017 13:00 GVV 3 SCZ 3 41943 2-2
C 19-11-2017 10:00 DSC 5 Emplina 4 42066 2-2
C 19-11-2017 11:00 Teisterbanders 3 Wilhelmina 3 45014 9-3
C 19-11-2017 11:00 Buren 3 ISC 1 39628 1-4
C 19-11-2017 10:00 HRC'14 3 RKTVC 4 49247 3-3
C 19-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 Hedel 3 45345 2-4
C 12-11-2017 10:30 Emplina 4 HRC'14 3 47542 3-4
C 12-11-2017 10:30 Hedel 3 Buren 3 47190 5-1
C 12-11-2017 11:00 ISC 1 Teisterbanders 3 48990 2-3
C 12-11-2017 12:00 RKTVC 4 DSC 5 43989 2-2
C 12-11-2017 12:00 Wilhelmina 3 GVV 3 47375 1-3
C 05-11-2017 11:00 Buren 3 SCZ 3 48353 2-4
C 05-11-2017 11:00 ISC 1 Hedel 3 41960 9-5
C 05-11-2017 11:00 Teisterbanders 3 GVV 3 46178 2-4
C 05-11-2017 12:00 Wilhelmina 3 OJC ROSMALEN 7 39664 3-3
C 05-11-2017 12:00 RKTVC 4 Emplina 4 43064 0-4
C 29-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 ISC 1 40109 1-4
C 29-10-2017 10:30 Emplina 4 Teisterbanders 3 44809 4-0
C 29-10-2017 10:30 Hedel 3 RKTVC 4 46157 0-2
C 29-10-2017 12:00 SCZ 3 Wilhelmina 3 43289 0-0
C 29-10-2017 12:00 DSC 5 Buren 3 46469 6-1
C 29-10-2017 13:00 GVV 3 HRC'14 3 40755 3-1
C 22-10-2017 10:30 Hedel 3 DSC 5 47255 3-2
C 22-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 Buren 3 42819 5-1
C 15-10-2017 12:00 Wilhelmina 3 Emplina 4 47532 5-4
C 15-10-2017 10:00 HRC'14 3 OJC ROSMALEN 7 46000 4-4
C 15-10-2017 11:00 Teisterbanders 3 Hedel 3 40182 3-4
C 15-10-2017 11:00 ISC 1 RKTVC 4 40023 8-1
C 15-10-2017 12:00 DSC 5 SCZ 3 48524 7-1
C 08-10-2017 10:30 Hedel 3 Wilhelmina 3 48444 3-3
C 08-10-2017 10:30 Emplina 4 ISC 1 47164 6-5
C 08-10-2017 12:00 RKTVC 4 Teisterbanders 3 40473 3-2
C 08-10-2017 12:00 SCZ 3 HRC'14 3 47503 2-1
C 08-10-2017 13:00 GVV 3 DSC 5 42493 0-3
C 01-10-2017 12:00 SCZ 3 ISC 1 44229 4-3
C 01-10-2017 10:00 HRC'14 3 Hedel 3 42107 1-4
C 01-10-2017 11:00 Buren 3 Teisterbanders 3 44387 4-3
C 01-10-2017 12:00 Wilhelmina 3 RKTVC 4 43185 7-4
C 01-10-2017 13:00 GVV 3 Emplina 4 47866 4-1
C 24-09-2017 10:00 OJC ROSMALEN 7 GVV 3 37548 1-0
C 24-09-2017 11:00 ISC 1 Wilhelmina 3 41253 8-2
C 24-09-2017 11:00 Teisterbanders 3 HRC'14 3 42532 2-1
C 24-09-2017 10:30 Emplina 4 SCZ 3 45028 0-1
C 24-09-2017 12:00 RKTVC 4 Buren 3 46490 4-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina 5 3 2 1 0 7 10 3 7 0
2 TGG 4 3 2 0 1 6 8 8 0 0
3 Emplina 5 3 1 1 1 4 3 4 -1 0
4 OJC ROSMALEN 7 3 0 0 3 0 7 13 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina 4 15 10 1 4 31 57 29 28 0
2 Hedel 3 15 10 1 4 31 52 37 15 0
3 DSC 5 15 9 3 3 30 55 26 29 0
4 Teisterbanders 3 15 9 0 6 27 56 36 20 0
5 ISC 1 14 7 1 6 22 52 41 11 0
6 Wilhelmina 3 13 6 3 4 21 43 48 -5 0
7 SCZ 3 14 6 3 5 21 24 32 -8 0
8 GVV 3 14 5 2 7 17 31 38 -7 0
9 OJC ROSMALEN 7 14 4 2 8 14 32 43 -11 0
10 RKTVC 4 15 3 3 9 12 29 52 -23 0
11 Buren 3 13 3 2 8 11 21 49 -28 0
12 HRC'14 3 15 2 3 10 9 29 50 -21 0

Training

Berichten



Terug naar boven