Mannen beker reserve poule

OJC ROSMALEN 8

Teamleden

Spelers
Joost van Beckhoven Speler      
Nout van Beckhoven Speler      
Sjoerd van Beckhoven Speler      
Frank Boekelman Speler      
Duncan Goedhart Speler      
Jeroen Gösgens Speler      
Floris Koopman Speler      
Gert Jan van Lokven Speler      
Eric Luyckx Speler      
Constant van Meel Speler      
Edwin van Meel Speler      
Jack Mulders Speler      
Mark Ondersteijn Speler      
Carl van der Plas Speler      
Peter van der Plas Speler      
Theo van der Plas Speler      
Nick van Rossum Speler      
Jack van Schijndel Speler      
Tim Tijbosch Speler      
Roger Ubaghs Speler      
Marcel van Veldhoven Speler      
Gert Zondag Speler      
 
Overige teamleden
Eric Luyckx Leider
Constant van Meel Leider
Jack Mulders Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 03-06-2018 10:30 FC Drunen 3 OJC ROSMALEN 8 M. (Marco) Maas 42864 4 - 5
C 27-05-2018 10:00 OJC ROSMALEN 8 Vlijmense Boys 3 Afgeschermd 37572 2 - 2
C 24-05-2018 19:30 Vlijmense Boys 3 OJC ROSMALEN 8 Afgeschermd 142881 2 - 1
C 20-05-2018 12:15 Den Dungen 5 OJC ROSMALEN 8 H.B.M. (Hein) vanRoy 39003 5 - 1
C 13-05-2018 10:00 OJC ROSMALEN 8 Boxtel 4 K.M. (Kees Michel) Heemskerk 37511 4 - 1
C 10-05-2018 11:00 Vlijmense Boys 3 OJC ROSMALEN 8 Afgeschermd 39973 -
C 06-05-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra 3 OJC ROSMALEN 8 R.G. (Remco) Boogmans 40149 6 - 5
C 29-04-2018 10:00 OJC ROSMALEN 8 S.C.I. 4 F (Frans) Driessen 45155 0 - 7
C 15-04-2018 12:00 Real Lunet 4 OJC ROSMALEN 8 Afgeschermd 46055 4 - 1
C 08-04-2018 10:00 OJC ROSMALEN 8 Maliskamp 3 Afgeschermd 47811 0 - 1
C 25-03-2018 10:00 OJC ROSMALEN 8 Wilhelmina 5 Afgeschermd 39281 1 - 7
C 11-03-2018 10:00 OJC ROSMALEN 8 ODC 4 Hoove, Hans ten 40919 1 - 4
C 03-12-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 Den Dungen 5 Meel, Edwin van 38298 0 - 4
C 26-11-2017 12:00 Wilhelmina 5 OJC ROSMALEN 8 Willems, Peter 37649 7 - 0
C 19-11-2017 vervallen OJC ROSMALEN 8 OSC'45 4 45008
C 12-11-2017 10:00 Boxtel 4 OJC ROSMALEN 8 Alebeek, Martijn van 43342 0 - 3
C 05-11-2017 10:00 ODC 4 OJC ROSMALEN 8 Wordragen, Bert van 41028 3 - 2
C 29-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 FC Drunen 3 Dartel, Cor van 42605 2 - 0
C 15-10-2017 11:00 S.C.I. 4 OJC ROSMALEN 8 Eijndhoven, Hans van 39819 9 - 1
C 08-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 BVV/Timmermans Infra 3 Dartel, Cor van 43220 5 - 2
C 01-10-2017 12:00 Maliskamp 3 OJC ROSMALEN 8 Biezen, FE vd 48195 5 - 2
C 24-09-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 Real Lunet 4 Hoove, Hans ten 47249 3 - 2
B 17-09-2017 12:00 SCZ 3 OJC ROSMALEN 8 Malsen, Marto van 5378 3 - 3
B 10-09-2017 vervallen OJC ROSMALEN 8 Maliskamp 2 4582
B 03-09-2017 14:30 Buren 2 OJC ROSMALEN 8 3379 3 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 03-06-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra 3 Maliskamp 3 41728 0-0
C 03-06-2018 10:30 FC Drunen 3 OJC ROSMALEN 8 42864 0-0
C 03-06-2018 11:00 S.C.I. 4 Real Lunet 4 41821 0-0
C 03-06-2018 10:00 ODC 4 Boxtel 4 48118 0-0
C 27-05-2018 12:00 Maliskamp 3 FC Drunen 3 40055 0-0
C 27-05-2018 12:00 Wilhelmina 5 BVV/Timmermans Infra 3 44638 0-0
C 27-05-2018 11:00 S.C.I. 4 ODC 4 48969 0-0
C 27-05-2018 10:00 Boxtel 4 Den Dungen 5 41786 0-0
C 27-05-2018 10:00 OJC ROSMALEN 8 Vlijmense Boys 3 37572 0-0
C 24-05-2018 19:30 Wilhelmina 5 ODC 4 37608 0-0
C 24-05-2018 19:30 Vlijmense Boys 3 OJC ROSMALEN 8 142881 0-0
C 20-05-2018 10:00 Vlijmense Boys 3 Boxtel 4 43893 0-0
C 20-05-2018 10:00 ODC 4 Maliskamp 3 43759 0-0
C 20-05-2018 10:30 FC Drunen 3 Real Lunet 4 43209 0-0
C 20-05-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra 3 S.C.I. 4 42993 0-0
C 20-05-2018 12:15 Den Dungen 5 OJC ROSMALEN 8 39003 0-0
C 17-05-2018 20:00 Den Dungen 5 Wilhelmina 5 47119 0-0
C 17-05-2018 19:30 Vlijmense Boys 3 Maliskamp 3 100843 0-0
C 13-05-2018 12:00 Real Lunet 4 ODC 4 47118 1-5
C 13-05-2018 12:00 Maliskamp 3 Vlijmense Boys 3 40902 1-1
C 13-05-2018 10:00 OJC ROSMALEN 8 Boxtel 4 37511 4-1
C 13-05-2018 12:15 Den Dungen 5 FC Drunen 3 43611 0-0
C 13-05-2018 11:00 S.C.I. 4 Wilhelmina 5 37859 4-0
C 10-05-2018 11:00 Vlijmense Boys 3 OJC ROSMALEN 8 39973 0-0
C 10-05-2018 11:00 S.C.I. 4 Maliskamp 3 38545 2-0
C 06-05-2018 12:00 Maliskamp 3 Real Lunet 4 42131 5-1
C 06-05-2018 11:00 S.C.I. 4 Boxtel 4 42717 7-0
C 06-05-2018 12:15 Den Dungen 5 Vlijmense Boys 3 47227 1-6
C 06-05-2018 10:30 FC Drunen 3 Wilhelmina 5 39555 1-7
C 06-05-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra 3 OJC ROSMALEN 8 40149 6-5
C 29-04-2018 10:00 OJC ROSMALEN 8 S.C.I. 4 45155 0-7
C 29-04-2018 10:00 Boxtel 4 Maliskamp 3 45285 3-3
C 29-04-2018 10:00 Real Lunet 4 BVV/Timmermans Infra 3 47211 0-9
C 29-04-2018 11:00 Vlijmense Boys 3 FC Drunen 3 40895 3-0
C 22-04-2018 11:00 Vlijmense Boys 3 S.C.I. 4 47080 3-2
C 22-04-2018 10:00 ODC 4 Den Dungen 5 41911 3-4
C 22-04-2018 10:00 Boxtel 4 Real Lunet 4 47544 7-0
C 22-04-2018 10:30 FC Drunen 3 BVV/Timmermans Infra 3 48930 2-7
C 22-04-2018 10:00 Wilhelmina 5 Maliskamp 3 44241 2-1
C 15-04-2018 11:00 S.C.I. 4 Den Dungen 5 38007 2-1
C 15-04-2018 10:00 Boxtel 4 Wilhelmina 5 45790 1-9
C 15-04-2018 10:00 ODC 4 FC Drunen 3 39478 3-1
C 15-04-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra 3 Vlijmense Boys 3 39899 6-2
C 15-04-2018 12:00 Real Lunet 4 OJC ROSMALEN 8 46055 4-1
C 08-04-2018 10:30 FC Drunen 3 Boxtel 4 40465 6-2
C 08-04-2018 12:15 Den Dungen 5 BVV/Timmermans Infra 3 39783 0-2
C 08-04-2018 12:00 Wilhelmina 5 Real Lunet 4 38907 7-0
C 08-04-2018 10:00 OJC ROSMALEN 8 Maliskamp 3 47811 0-1
C 08-04-2018 11:00 Vlijmense Boys 3 ODC 4 38116 4-1
C 25-03-2018 10:00 OJC ROSMALEN 8 Wilhelmina 5 39281 1-7
C 25-03-2018 12:00 Maliskamp 3 Den Dungen 5 37198 2-2
C 25-03-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra 3 ODC 4 48412 2-8
C 25-03-2018 11:00 S.C.I. 4 FC Drunen 3 41331 3-2
C 25-03-2018 13:00 Real Lunet 4 Vlijmense Boys 3 43238 0-4
C 11-03-2018 10:00 Boxtel 4 BVV/Timmermans Infra 3 38083 2-5
C 11-03-2018 12:00 Real Lunet 4 Den Dungen 5 46183 0-12
C 11-03-2018 12:00 Wilhelmina 5 Vlijmense Boys 3 42317 3-2
C 11-03-2018 12:00 Maliskamp 3 S.C.I. 4 46648 0-3
C 11-03-2018 10:00 OJC ROSMALEN 8 ODC 4 40919 1-4
C 18-02-2018 12:15 Den Dungen 5 Boxtel 4 48660 3-2
C 18-02-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra 3 Wilhelmina 5 44495 2-2
C 18-02-2018 10:30 FC Drunen 3 Maliskamp 3 40521 2-1
C 18-02-2018 10:00 ODC 4 S.C.I. 4 43803 0-0
C 04-02-2018 12:00 Real Lunet 4 FC Drunen 3 41513 0-5
C 04-02-2018 12:00 Maliskamp 3 ODC 4 45019 4-4
C 04-02-2018 11:00 Vlijmense Boys 3 Den Dungen 5 42563 3-1
C 17-12-2017 11:00 BVV/Timmermans Infra 3 FC Drunen 3 38532 1-0
C 17-12-2017 11:00 Vlijmense Boys 3 Real Lunet 4 41883 5-0
C 03-12-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 Den Dungen 5 38298 0-4
C 03-12-2017 11:00 S.C.I. 4 BVV/Timmermans Infra 3 43188 1-0
C 03-12-2017 10:00 Boxtel 4 Vlijmense Boys 3 37904 1-4
C 26-11-2017 10:00 ODC 4 BVV/Timmermans Infra 3 40073 5-3
C 26-11-2017 10:30 FC Drunen 3 S.C.I. 4 48026 1-3
C 26-11-2017 11:00 OSC'45 4 Boxtel 4 48012 0-0
C 26-11-2017 12:00 Wilhelmina 5 OJC ROSMALEN 8 37649 7-0
C 26-11-2017 12:15 Den Dungen 5 Maliskamp 3 48621 4-2
C 19-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 OSC'45 4 45008 0-0
C 19-11-2017 11:00 S.C.I. 4 Vlijmense Boys 3 41246 5-1
C 19-11-2017 12:00 Real Lunet 4 Boxtel 4 41607 2-5
C 19-11-2017 12:00 Maliskamp 3 Wilhelmina 5 43608 5-0
C 19-11-2017 12:15 Den Dungen 5 ODC 4 40830 3-2
C 12-11-2017 10:00 Boxtel 4 OJC ROSMALEN 8 43342 0-3
C 12-11-2017 10:00 ODC 4 Real Lunet 4 43114 6-2
C 12-11-2017 10:30 FC Drunen 3 Den Dungen 5 48408 0-2
C 12-11-2017 11:00 Vlijmense Boys 3 Maliskamp 3 48167 2-1
C 12-11-2017 11:00 OSC'45 4 BVV/Timmermans Infra 3 48958 0-0
C 12-11-2017 12:00 Wilhelmina 5 S.C.I. 4 43955 0-0
C 05-11-2017 10:00 ODC 4 OJC ROSMALEN 8 41028 3-2
C 05-11-2017 10:30 FC Drunen 3 OSC'45 4 44736 0-0
C 05-11-2017 11:00 BVV/Timmermans Infra 3 Boxtel 4 40935 1-2
C 05-11-2017 11:00 Vlijmense Boys 3 Wilhelmina 5 37527 2-1
C 05-11-2017 12:15 Den Dungen 5 Real Lunet 4 48809 3-1
C 29-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 FC Drunen 3 42605 2-0
C 29-10-2017 10:00 Boxtel 4 ODC 4 43680 2-7
C 29-10-2017 11:00 OSC'45 4 Vlijmense Boys 3 42307 2-10
C 29-10-2017 12:00 Maliskamp 3 BVV/Timmermans Infra 3 41731 5-1
C 29-10-2017 12:00 Wilhelmina 5 Den Dungen 5 43333 3-2
C 29-10-2017 12:00 Real Lunet 4 S.C.I. 4 49288 0-4
C 22-10-2017 10:00 Boxtel 4 FC Drunen 3 47141 7-3
C 15-10-2017 10:00 ODC 4 Wilhelmina 5 47356 2-2
C 15-10-2017 10:30 FC Drunen 3 Vlijmense Boys 3 45588 0-5
C 15-10-2017 11:00 S.C.I. 4 OJC ROSMALEN 8 39819 9-1
C 15-10-2017 11:00 BVV/Timmermans Infra 3 Real Lunet 4 48545 10-0
C 15-10-2017 12:00 Maliskamp 3 Boxtel 4 46470 3-1
C 15-10-2017 12:15 Den Dungen 5 OSC'45 4 37915 0-0
C 08-10-2017 12:00 Real Lunet 4 Maliskamp 3 44304 0-7
C 08-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 BVV/Timmermans Infra 3 43220 5-2
C 08-10-2017 10:00 Boxtel 4 S.C.I. 4 44297 0-2
C 08-10-2017 12:00 Wilhelmina 5 FC Drunen 3 49358 10-2
C 08-10-2017 11:00 OSC'45 4 ODC 4 39550 4-6
C 01-10-2017 11:30 Real Lunet 4 Wilhelmina 5 38247 2-8
C 01-10-2017 10:00 ODC 4 Vlijmense Boys 3 47519 6-1
C 01-10-2017 11:00 BVV/Timmermans Infra 3 Den Dungen 5 41920 3-4
C 01-10-2017 11:00 S.C.I. 4 OSC'45 4 41970 18-0
C 01-10-2017 12:00 Maliskamp 3 OJC ROSMALEN 8 48195 5-2
C 24-09-2017 12:15 Den Dungen 5 SCI 4 47956 2-3
C 24-09-2017 12:00 Wilhelmina 5 Boxtel 4 44640 4-0
C 24-09-2017 11:00 OSC'45 4 Maliskamp 3 38147 0-17
C 24-09-2017 11:00 Vlijmense Boys 3 BVV/Timmermans Infra 3 49118 5-1
C 24-09-2017 10:30 FC Drunen 3 ODC 4 41289 1-4
C 24-09-2017 10:00 OJC ROSMALEN 8 Real Lunet 4 47249 3-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCZ 3 2 1 1 0 4 7 6 1 0
2 Buren 2 2 1 0 1 3 6 4 2 0
3 OJC ROSMALEN 8 2 0 1 1 1 3 6 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 S.C.I. 4 20 16 3 1 51 70 18 52 0
2 Vlijmense Boys 3 20 14 2 4 44 61 33 28 0
3 Wilhelmina 5 20 12 4 4 40 84 36 48 0
4 ODC 4 20 12 3 5 39 73 45 28 0
5 Den Dungen 5 20 11 3 6 35 64 41 23 1
6 Maliskamp 3 20 9 4 7 31 52 35 17 0
7 BVV/Timmermans Infra 3 20 9 2 9 29 64 51 13 0
8 OJC ROSMALEN 8 20 6 1 13 19 39 75 -36 0
9 FC Drunen 3 20 4 1 15 13 37 74 -37 0
10 Boxtel 4 20 4 1 15 13 36 78 -42 0
11 Real Lunet 4 20 1 0 19 3 24 118 -94 0

Training

Berichten



Terug naar boven