0519 Mannen Zondag reserve

OJC ROSMALEN 9

Teamleden

Spelers
Harry v.d. Berg Speler      
Sander den Boesterd Speler      
Jean-Paul van den Broek Speler      
Johnny Burgers Speler      
Patrick van de Doelen Speler      
Frans Hagendoorn Speler      
Jan van de Heijden Speler      
RenĂ© van de Heuvel Speler      
Dijon van Hoof Speler      
Daan Lemmens Speler      
Anthony v.d. Linden Speler      
Raimon van der Loo Speler      
Kay van Meel Speler      
Michael van Oorschot Speler      
Coen van Schijndel Speler      
Rob Slegers Speler      
Ties van Uden Speler      
Marc van Veldhoven Speler      
Daan Vissers Speler      
Paul Zerner Speler      
 
Overige teamleden
Harry v.d. Berg Leider
Jan van de Heijden Leider
Marcel Reuser Grensrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-11-2017 13:30 RKTVC 6 Vlijmense Boys 4
C 26-11-2017 12:00 Boxtel 3 TGG 4
C 26-11-2017 12:00 SCZ 2 Haarsteeg 5
C 26-11-2017 12:00 Maliskamp 4 DSC 4
C 26-11-2017 10:00 Wilhelmina 4 CHC 4
C 26-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN 9 Buren 2
C 03-12-2017 13:00 TGG 4 RKTVC 6
C 03-12-2017 14:30 Buren 2 Haarsteeg 5
C 03-12-2017 12:30 CHC 4 Maliskamp 4
C 03-12-2017 12:00 Boxtel 3 Wilhelmina 4
C 03-12-2017 11:00 Vlijmense Boys 4 SCZ 2
C 03-12-2017 12:00 DSC 4 OJC ROSMALEN 9
C 10-12-2017 12:00 Haarsteeg 5 Boxtel 3
C 10-12-2017 12:00 SCZ 2 Buren 2
C 10-12-2017 12:00 Maliskamp 4 TGG 4
C 10-12-2017 10:00 Wilhelmina 4 DSC 4
C 10-12-2017 10:00 OJC ROSMALEN 9 Vlijmense Boys 4
C 10-12-2017 14:00 RKTVC 6 CHC 4
C 17-12-2017 11:00 CHC 4 TGG 4
C 17-12-2017 12:00 Maliskamp 4 Boxtel 3
C 17-12-2017 13:30 RKTVC 6 Buren 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 19-11-2017 12:00 Haarsteeg 5 OJC ROSMALEN 9 39429 6 - 5
C 12-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN 9 RKTVC 6 Hoove, H. (Hans) ten 89300 3 - 1
C 05-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN 9 Wilhelmina 4 Vissers, L.M.H.M. (Luc) 44498 3 - 1
C 29-10-2017 13:00 TGG 4 OJC ROSMALEN 9 Koroglu, U. (Umut) 37624 4 - 0
C 15-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN 9 Maliskamp 4 Veghel, H.A.A. (Henrie) van 37334 0 - 0
C 08-10-2017 12:00 Boxtel 3 OJC ROSMALEN 9 38252 2 - 1
C 01-10-2017 12:30 CHC 4 OJC ROSMALEN 9 46655 1 - 0
C 24-09-2017 10:00 OJC ROSMALEN 9 SCZ 2 40348 2 - 6
B 17-09-2017 10:00 OJC ROSMALEN 9 Maliskamp 3 5391 1 - 2
B 10-09-2017 10:00 OJC ROSMALEN 9 GVV 3 4158 1 - 5
B 03-09-2017 10:00 Den Dungen 4 OJC ROSMALEN 9 3918 3 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 19-11-2017 14:30 Buren 2 Maliskamp 4 43787 1-3
C 19-11-2017 13:30 RKTVC 6 SCZ 2 89301 3-7
C 19-11-2017 13:00 TGG 4 Wilhelmina 4 42771 3-1
C 19-11-2017 12:00 Haarsteeg 5 OJC ROSMALEN 9 39429 6-5
C 19-11-2017 10:00 DSC 4 CHC 4 38255 3-1
C 19-11-2017 11:00 Vlijmense Boys 4 Boxtel 3 41700 2-2
C 12-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN 9 RKTVC 6 89300 3-1
C 12-11-2017 12:00 Maliskamp 4 Vlijmense Boys 4 37549 2-2
C 12-11-2017 12:00 Boxtel 3 Buren 2 44644 1-5
C 12-11-2017 12:00 SCZ 2 DSC 4 48023 0-0
C 12-11-2017 10:00 Wilhelmina 4 Haarsteeg 5 45674 7-2
C 05-11-2017 12:00 SCZ 2 TGG 4 41754 4-1
C 05-11-2017 12:00 Haarsteeg 5 CHC 4 38755 1-3
C 05-11-2017 13:30 RKTVC 6 DSC 4 89299 0-0
C 05-11-2017 14:30 Buren 2 Vlijmense Boys 4 44915 2-2
C 05-11-2017 10:00 OJC ROSMALEN 9 Wilhelmina 4 44498 3-1
C 29-10-2017 12:00 DSC 4 Buren 2 39369 2-0
C 29-10-2017 12:00 Boxtel 3 RKTVC 6 89298 4-2
C 29-10-2017 10:00 Wilhelmina 4 Maliskamp 4 39874 2-0
C 29-10-2017 13:00 TGG 4 OJC ROSMALEN 9 37624 4-0
C 29-10-2017 11:00 CHC 4 SCZ 2 38736 2-3
C 29-10-2017 11:00 Vlijmense Boys 4 Haarsteeg 5 48860 6-3
C 22-10-2017 12:00 Buren 2 Wilhelmina 4 43339 5-2
C 22-10-2017 12:00 Haarsteeg 5 RKTVC 6 89295 6-5
C 15-10-2017 10:00 OJC ROSMALEN 9 Maliskamp 4 37334 0-0
C 15-10-2017 14:30 Buren 2 TGG 4 47347 4-5
C 15-10-2017 13:30 RKTVC 6 Wilhelmina 4 89297 1-3
C 15-10-2017 12:00 SCZ 2 Boxtel 3 47328 7-1
C 15-10-2017 12:00 Haarsteeg 5 DSC 4 44215 2-4
C 15-10-2017 11:00 Vlijmense Boys 4 CHC 4 45937 3-2
C 08-10-2017 10:00 Wilhelmina 4 SCZ 2 40361 8-3
C 08-10-2017 12:00 DSC 4 Vlijmense Boys 4 49096 5-3
C 08-10-2017 12:00 Boxtel 3 OJC ROSMALEN 9 38252 2-1
C 08-10-2017 12:00 Maliskamp 4 RKTVC 6 89296 7-0
C 08-10-2017 12:30 CHC 4 Buren 2 44209 3-0
C 08-10-2017 13:00 TGG 4 Haarsteeg 5 40804 7-2
C 01-10-2017 11:00 SCZ 2 Maliskamp 4 42001 1-2
C 01-10-2017 11:00 Vlijmense Boys 4 TGG 4 45783 3-2
C 01-10-2017 12:00 DSC 4 Boxtel 3 48670 3-5
C 01-10-2017 12:30 CHC 4 OJC ROSMALEN 9 46655 1-0
C 24-09-2017 10:00 Wilhelmina 4 Vlijmense Boys 4 37517 3-4
C 24-09-2017 13:00 TGG 4 DSC 4 41835 3-3
C 24-09-2017 12:00 Boxtel 3 CHC 4 46956 2-2
C 24-09-2017 12:00 Maliskamp 4 Haarsteeg 5 42780 6-1
C 24-09-2017 10:00 OJC ROSMALEN 9 SCZ 2 40348 2-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCZ 2 7 5 0 2 15 31 19 12 0
2 Vlijmense Boys 4 7 4 3 0 15 22 16 6 0
3 Maliskamp 4 7 4 2 1 14 20 7 13 0
4 TGG 4 7 4 1 2 13 25 17 8 0
5 Wilhelmina 4 8 4 0 4 12 27 21 6 0
6 Boxtel 3 7 3 2 2 11 17 22 -5 0
7 DSC 4 5 3 1 1 10 15 11 4 0
8 CHC 4 7 3 1 3 10 14 12 2 0
9 Buren 2 7 2 1 4 7 17 18 -1 0
10 OJC ROSMALEN 9 8 2 1 5 7 14 21 -7 0
11 Haarsteeg 5 8 2 0 6 6 23 43 -20 0
12 RKTVC 6 6 0 0 6 0 12 30 -18 0

Training

Berichten



Terug naar boven