0519 Mannen Zondag reserve

OJC ROSMALEN 9

Teamleden

Spelers
Harry v.d. Berg Speler      
Sander den Boesterd Speler      
Jean-Paul van den Broek Speler      
Johnny Burgers Speler      
Patrick van de Doelen Speler      
Frans Hagendoorn Speler      
Jan van de Heijden Speler      
RenĂ© van de Heuvel Speler      
Dijon van Hoof Speler      
Daan Lemmens Speler      
Anthony v.d. Linden Speler      
Raimon van der Loo Speler      
Kay van Meel Speler      
Michael van Oorschot Speler      
Coen van Schijndel Speler      
Rob Slegers Speler      
Ties van Uden Speler      
Marc van Veldhoven Speler      
Daan Vissers Speler      
Paul Zerner Speler      
 
Overige teamleden
Harry v.d. Berg Leider
Jan van de Heijden Leider
Marcel Reuser Grensrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 25-02-2018 10:00 Wilhelmina 4 RKTVC 6
C 25-02-2018 11:00 CHC 4 Vlijmense Boys 4
C 25-02-2018 12:00 DSC 4 Haarsteeg 5
C 25-02-2018 12:00 Boxtel 3 SCZ 2
C 25-02-2018 12:00 Maliskamp 4 OJC ROSMALEN 9
C 25-02-2018 13:00 TGG 4 Buren 2
C 04-03-2018 14:30 Buren 2 CHC 4
C 04-03-2018 13:30 RKTVC 6 Maliskamp 4
C 04-03-2018 12:00 SCZ 2 Wilhelmina 4
C 04-03-2018 12:00 Haarsteeg 5 TGG 4
C 04-03-2018 12:00 Vlijmense Boys 4 DSC 4
C 04-03-2018 10:00 OJC ROSMALEN 9 Boxtel 3
C 11-03-2018 13:00 TGG 4 SCZ 2
C 11-03-2018 12:00 DSC 4 RKTVC 6
C 11-03-2018 12:00 Boxtel 3 Maliskamp 4
C 11-03-2018 11:00 Vlijmense Boys 4 Buren 2
C 11-03-2018 11:00 CHC 4 Haarsteeg 5
C 11-03-2018 10:00 Wilhelmina 4 OJC ROSMALEN 9
C 18-03-2018 14:30 Buren 2 DSC 4
C 18-03-2018 14:00 RKTVC 6 Boxtel 3
C 18-03-2018 12:00 Haarsteeg 5 Vlijmense Boys 4
C 18-03-2018 12:00 SCZ 2 CHC 4
C 18-03-2018 12:00 Maliskamp 4 Wilhelmina 4
C 18-03-2018 10:00 OJC ROSMALEN 9 TGG 4
C 25-03-2018 11:00 CHC 4 Wilhelmina 4
C 25-03-2018 11:00 Vlijmense Boys 4 RKTVC 6
C 25-03-2018 12:00 Haarsteeg 5 SCZ 2
C 25-03-2018 12:00 DSC 4 Maliskamp 4
C 25-03-2018 13:00 TGG 4 Boxtel 3
C 25-03-2018 14:30 Buren 2 OJC ROSMALEN 9

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 18-02-2018 14:00 RKTVC 6 CHC 4 89304 1-6
C 18-02-2018 10:00 Wilhelmina 4 DSC 4 43986 1-2
C 18-02-2018 12:00 Haarsteeg 5 Boxtel 3 37321 1-7
C 18-02-2018 12:00 SCZ 2 Buren 2 37607 3-2
C 18-02-2018 12:00 Maliskamp 4 TGG 4 41069 0-0
C 18-02-2018 10:00 OJC ROSMALEN 9 Vlijmense Boys 4 42173 1-1
C 04-02-2018 10:00 OJC ROSMALEN 9 Buren 2 37219 0-0
C 04-02-2018 13:30 RKTVC 6 DSC 4 89299 0-6
C 04-02-2018 10:00 Maliskamp 4 Boxtel 3 40188 2-3
C 04-02-2018 12:00 SCZ 2 Haarsteeg 5 37498 0-0
C 28-01-2018 11:00 CHC 4 TGG 4 46139 0-0
C 21-01-2018 11:00 CHC 4 Maliskamp 4 48216 3-0
C 17-12-2017 13:30 RKTVC 6 Buren 2 89294 2-5
C 03-12-2017 14:30 Buren 2 Haarsteeg 5 39630 3-1
C 03-12-2017 13:00 TGG 4 RKTVC 6 89303 6-0
C 03-12-2017 12:00 Boxtel 3 Wilhelmina 4 39745 1-3
C 03-12-2017 10:00 DSC 4 OJC ROSMALEN 9 48323 6-1
C 03-12-2017 11:00 Vlijmense Boys 4 SCZ 2 46329 2-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSC 4 9 7 1 1 22 32 14 18 0
2 TGG 4 10 6 2 2 20 36 19 17 0
3 SCZ 2 8 6 0 2 18 34 21 13 0
4 Wilhelmina 4 11 6 0 5 18 32 24 8 0
5 CHC 4 11 5 2 4 17 23 14 9 0
6 Boxtel 3 11 5 2 4 17 30 33 -3 0
7 Vlijmense Boys 4 9 4 4 1 16 25 21 4 0
8 Maliskamp 4 10 4 2 4 14 23 16 7 0
9 Buren 2 11 4 2 5 14 27 24 3 0
10 OJC ROSMALEN 9 11 2 3 6 9 16 28 -12 0
11 Haarsteeg 5 10 2 0 8 6 25 53 -28 0
12 RKTVC 6 11 1 0 10 3 19 55 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GVV 3 3 2 0 1 6 10 6 4 0
2 Den Dungen 4 3 2 0 1 6 10 7 3 0
3 Maliskamp 3 3 2 0 1 6 7 8 -1 0
4 OJC ROSMALEN 9 3 0 0 3 0 4 10 -6 0

Training

Berichten



Terug naar boven