0519 Mannen Zondag reserve

OJC ROSMALEN 12

Teamleden

Spelers
Alexander Arends Speler      
Bas van Balkum Speler      
Joep Delsasso Speler      
Sam van Dijck Speler      
Wouter Elfers Speler      
Max Engels Speler      
Misha Fedorov Speler      
Gijs van de Griendt Speler      
Jorg van Gurp Speler      
Tom Heijmans Speler      
Krijn Henkens Speler      
Sam Heuves Speler      
Pjotr van Leeuwen Speler      
Willem van der Meer Speler      
Jaap Nijland Speler      
Jan Noppen Speler      
Rick Smit Speler      
Didjay Smits Speler      
Sander Tesser Speler      
Rick Voets Speler      
Kevin Walraven Speler      
Tim van Zutphen Speler      
 
Overige teamleden
Willem van der Meer Leider
Jan Noppen Leider
Frank Smit Leider
Frank Smit Overige staf

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-01-2018 12:00 BVV/Timmermans Infra 5 Emplina 7
C 28-01-2018 12:30 Emplina 7 RKVSC 3
C 04-02-2018 10:00 Heerewaarden 2 Hedel 4
C 04-02-2018 12:00 BVV/Timmermans Infra 5 OJC ROSMALEN 12
C 04-02-2018 11:15 Alem 3 Wilhelmina 10
C 04-02-2018 11:00 RKVSC 3 SV BLC 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 10-12-2017 13:30 Alem 3 RKVSC 3 44986 0-0
C 10-12-2017 13:00 RKKSV 5 Hedel 4 40632 0-0
C 10-12-2017 12:30 Emplina 7 DSC 6 39695 0-0
C 10-12-2017 12:00 BVV/Timmermans Infra 5 TGG 6 88880 0-0
C 10-12-2017 10:00 Wilhelmina 10 Heerewaarden 2 44310 0-0
C 10-12-2017 11:00 SV BLC 3 OJC ROSMALEN 12 37602 0-0
C 03-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 12 RKKSV 5 38339 9-0
C 03-12-2017 12:00 DSC 6 BVV/Timmermans Infra 5 37269 1-0
C 03-12-2017 11:00 TGG 6 Emplina 7 88879 2-4
C 03-12-2017 11:00 Hedel 4 Wilhelmina 10 48816 2-4
C 26-11-2017 13:00 RKKSV 5 Wilhelmina 10 44415 1-10
C 26-11-2017 12:30 Emplina 7 OJC ROSMALEN 12 37689 4-1
C 26-11-2017 12:00 BVV/Timmermans Infra 5 RKVSC 3 42714 4-0
C 26-11-2017 11:00 DSC 6 Alem 3 45918 1-1
C 26-11-2017 11:00 SV BLC 3 Hedel 4 45381 3-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina 7 8 7 0 1 21 35 9 26 0
2 Wilhelmina 10 9 6 1 2 19 36 12 24 0
3 BVV/Timmermans Infra 5 8 6 0 2 18 25 12 13 0
4 DSC 6 10 5 2 3 17 31 18 13 0
5 SV BLC 3 9 5 1 3 16 44 16 28 0
6 Hedel 4 9 5 0 4 15 32 22 10 0
7 OJC ROSMALEN 12 9 4 1 4 13 36 21 15 0
8 Alem 3 8 3 2 3 11 21 16 5 0
9 TGG 6 9 2 3 4 9 35 40 -5 0
10 RKVSC 3 7 2 0 5 6 9 42 -33 0
11 RKKSV 5 9 1 0 8 3 7 80 -73 0
12 Heerewaarden 2 7 0 0 7 0 8 31 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKKSV 3 3 3 0 0 9 15 8 7 0
2 OJC ROSMALEN 12 3 2 0 1 6 5 4 1 0
3 Theole 5 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
4 SCR 4 3 0 0 3 0 9 13 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven