0519 Mannen Zondag reserve

OJC ROSMALEN 12

Teamleden

Spelers
Alexander Arends Speler      
Bas van Balkum Speler      
Joep Delsasso Speler      
Sam van Dijck Speler      
Wouter Elfers Speler      
Misha Fedorov Speler      
Gijs van de Griendt Speler      
Jorg van Gurp Speler      
Tom Heijmans Speler      
Krijn Henkens Speler      
Sam Heuves Speler      
Pjotr van Leeuwen Speler      
Willem van der Meer Speler      
Jaap Nijland Speler      
Jan Noppen Speler      
Rick Smit Speler      
Didjay Smits Speler      
Sander Tesser Speler      
Rick Voets Speler      
Kevin Walraven Speler      
Tim van Zutphen Speler      
 
Overige teamleden
Willem van der Meer Leider
Jan Noppen Leider
Frank Smit Leider
Frank Smit Overige staf

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 23-05-2018 20:00 DSC 6 OJC ROSMALEN 12 M. (Mari) van der Kammen 40756 Sportpark Ipperakkeren - - 18:45
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 27-05-2018 10:00 Heerewaarden 2 Wilhelmina 10
C 27-05-2018 11:00 TGG 6 BVV/Timmermans Infra 5
C 27-05-2018 11:00 Hedel 4 RKKSV 5
C 27-05-2018 12:00 DSC 6 Emplina 7
C 03-06-2018 11:00 SV BLC 3 TGG 6
C 03-06-2018 12:00 BVV/Timmermans Infra 5 Alem 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2018 20:00 DSC 6 OJC ROSMALEN 12 M. (Mari) van der Kammen 40756 -
C 20-05-2018 13:00 RKKSV 5 OJC ROSMALEN 12 A. (Alexander) Arends 39792 0 - 5
C 16-05-2018 20:00 OJC ROSMALEN 12 SV BLC 3 J.M. (Hans) Pennings 41895 5 - 1
C 13-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 12 BVV/Timmermans Infra 5 M. (Mourat) Tezemir 44628 0 - 2
C 03-05-2018 19:00 Wilhelmina 10 OJC ROSMALEN 12 M. (Marlon) vanVeen 44086 3 - 0
C 22-04-2018 10:00 Heerewaarden 2 OJC ROSMALEN 12 M. (Marcel) MMelssen 42161 2 - 3
C 15-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 12 Alem 3 J.C. (Jannick) van derZanden 41349 1 - 2
C 08-04-2018 11:00 TGG 6 OJC ROSMALEN 12 S. (Sam) Heuves 88886 4 - 5
C 25-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN 12 Emplina 7 Afgeschermd 37533 1 - 3
C 11-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN 12 Hedel 4 Vissers, L.A. (Luc) 37465 1 - 1
C 04-03-2018 vervallen OJC ROSMALEN 12 RKVSC 3 45257
C 18-02-2018 11:00 SV BLC 3 OJC ROSMALEN 12 Cakir, Hasan 37602 1 - 2
C 04-02-2018 12:00 BVV/Timmermans Infra 5 OJC ROSMALEN 12 45049
C 03-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 12 RKKSV 5 Dartel, Cor van 38339 9 - 0
C 26-11-2017 12:30 Emplina 7 OJC ROSMALEN 12 Verberne, Simon 37689 4 - 1
C 19-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 12 Heerewaarden 2 Vissers, Luc 39526 4 - 2
C 05-11-2017 11:00 Hedel 4 OJC ROSMALEN 12 Schoofs, Boudewijn 47684 5 - 2
C 29-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 12 Wilhelmina 10 Vissers, Luc 41664 2 - 6
C 22-10-2017 12:15 Alem 3 OJC ROSMALEN 12 Enciso-Garcia, Gustavo 43269 1 - 0
C 15-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 12 DSC 6 Lith, Leon van 45808 4 - 2
C 08-10-2017 11:00 RKVSC 3 OJC ROSMALEN 12 44315 0 - 13
C 01-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 12 TGG 6 Broek, Rien van den 88871 1 - 1
B 17-09-2017 10:00 Theole 5 OJC ROSMALEN 12 Hofsommer, Dennie 4932 1 - 2
B 10-09-2017 11:00 RKKSV 3 OJC ROSMALEN 12 Mierlo, Maik van 4506 2 - 0
B 03-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 12 SCR 4 Veghel, H.A.A. (Henrie) van (Scheidsrechter) 3677 3 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 23-05-2018 20:00 DSC 6 OJC ROSMALEN 12 40756 0-0
C 23-05-2018 19:30 SV BLC 3 Wilhelmina 10 40282 0-0
C 20-05-2018 13:00 RKKSV 5 OJC ROSMALEN 12 39792 0-0
C 20-05-2018 10:00 Wilhelmina 10 Hedel 4 39153 0-0
C 20-05-2018 12:15 BVV/Timmermans Infra 5 DSC 6 42917 0-0
C 20-05-2018 13:30 Alem 3 Heerewaarden 2 42907 0-0
C 19-05-2018 16:30 Emplina 7 TGG 6 88890 0-0
C 17-05-2018 20:00 RKKSV 5 DSC 6 46967 0-0
C 17-05-2018 19:00 Heerewaarden 2 Hedel 4 42249 0-0
C 16-05-2018 20:00 OJC ROSMALEN 12 SV BLC 3 41895 0-0
C 13-05-2018 12:30 Emplina 7 SV BLC 3 44185 5-0
C 13-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 12 BVV/Timmermans Infra 5 44628 0-2
C 13-05-2018 11:00 Hedel 4 Heerewaarden 2 37385 13-0
C 13-05-2018 12:00 Wilhelmina 10 Alem 3 37414 2-2
C 13-05-2018 11:00 TGG 6 DSC 6 88889 4-3
C 10-05-2018 10:00 Emplina 7 Heerewaarden 2 43125 10-1
C 10-05-2018 10:00 Alem 3 Wilhelmina 10 48197 1-1
C 06-05-2018 12:00 Wilhelmina 10 TGG 6 88882 1-1
C 06-05-2018 11:00 RKKSV 5 Alem 3 42824 0-3
C 06-05-2018 12:30 Emplina 7 BVV/Timmermans Infra 5 37571 2-2
C 06-05-2018 11:00 SV BLC 3 Heerewaarden 2 44549 7-1
C 06-05-2018 11:00 Hedel 4 DSC 6 41724 3-4
C 03-05-2018 19:00 Heerewaarden 2 Alem 3 49375 1-2
C 03-05-2018 19:00 Wilhelmina 10 OJC ROSMALEN 12 44086 3-0
C 29-04-2018 12:00 BVV/Timmermans Infra 5 SV BLC 3 39545 5-1
C 29-04-2018 11:00 TGG 6 Hedel 4 88881 1-3
C 29-04-2018 11:00 Alem 3 Emplina 7 40138 2-6
C 29-04-2018 10:00 Heerewaarden 2 RKKSV 5 38109 1-1
C 22-04-2018 10:00 Alem 3 TGG 6 88888 1-1
C 22-04-2018 13:00 RKKSV 5 Emplina 7 46403 0-8
C 22-04-2018 10:00 Heerewaarden 2 OJC ROSMALEN 12 42161 2-3
C 22-04-2018 12:15 BVV/Timmermans Infra 5 Hedel 4 39222 8-3
C 18-04-2018 19:15 Wilhelmina 10 Heerewaarden 2 44310 11-0
C 15-04-2018 12:00 Wilhelmina 10 BVV/Timmermans Infra 5 46239 0-1
C 15-04-2018 11:00 Hedel 4 Emplina 7 47573 1-4
C 15-04-2018 10:00 DSC 6 Heerewaarden 2 43598 5-0
C 15-04-2018 14:00 RKKSV 5 SV BLC 3 47713 1-9
C 15-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 12 Alem 3 41349 1-2
C 08-04-2018 11:00 SV BLC 3 DSC 6 41259 3-1
C 08-04-2018 11:00 TGG 6 OJC ROSMALEN 12 88886 4-5
C 08-04-2018 12:15 BVV/Timmermans Infra 5 RKKSV 5 38256 12-2
C 08-04-2018 12:30 Emplina 7 Wilhelmina 10 40569 1-3
C 08-04-2018 13:30 Alem 3 Hedel 4 37429 2-0
C 25-03-2018 11:00 Alem 3 DSC 6 43271 3-1
C 25-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN 12 Emplina 7 37533 1-3
C 25-03-2018 11:00 TGG 6 Heerewaarden 2 88885 8-2
C 25-03-2018 11:00 Hedel 4 SV BLC 3 40258 3-5
C 25-03-2018 12:00 Wilhelmina 10 RKKSV 5 46445 18-0
C 18-03-2018 11:00 Hedel 4 RKVSC 3 47362 0-0
C 11-03-2018 11:00 TGG 6 RKKSV 5 88883 7-3
C 11-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN 12 Hedel 4 37465 1-1
C 11-03-2018 12:00 DSC 6 Wilhelmina 10 48664 1-9
C 11-03-2018 11:00 RKVSC 3 Emplina 7 46041 0-0
C 11-03-2018 10:00 Alem 3 SV BLC 3 47667 5-2
C 11-03-2018 10:00 Heerewaarden 2 BVV/Timmermans Infra 5 42986 1-4
C 04-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN 12 RKVSC 3 45257 0-0
C 25-02-2018 11:00 RKVSC 3 Wilhelmina 10 41909 0-0
C 18-02-2018 10:00 Alem 3 RKVSC 3 44986 0-0
C 18-02-2018 13:00 RKKSV 5 Hedel 4 40632 0-9
C 18-02-2018 12:30 Emplina 7 DSC 6 39695 3-1
C 18-02-2018 12:15 BVV/Timmermans Infra 5 TGG 6 88880 6-1
C 18-02-2018 11:00 SV BLC 3 OJC ROSMALEN 12 37602 1-2
C 04-02-2018 12:00 BVV/Timmermans Infra 5 OJC ROSMALEN 12 45049 3-1
C 04-02-2018 11:00 RKVSC 3 SV BLC 3 39143 1-6
C 28-01-2018 10:00 Heerewaarden 2 TGG 6 88878 3-0
C 28-01-2018 12:30 Emplina 7 RKVSC 3 48475 2-2
C 21-01-2018 12:00 BVV/Timmermans Infra 5 Emplina 7 40011 5-1
C 03-12-2017 11:00 TGG 6 Emplina 7 88879 2-4
C 03-12-2017 12:00 DSC 6 BVV/Timmermans Infra 5 37269 1-0
C 03-12-2017 11:00 Hedel 4 Wilhelmina 10 48816 2-4
C 03-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 12 RKKSV 5 38339 9-0
C 26-11-2017 11:00 SV BLC 3 Hedel 4 45381 3-4
C 26-11-2017 11:00 DSC 6 Alem 3 45918 1-1
C 26-11-2017 12:00 BVV/Timmermans Infra 5 RKVSC 3 42714 4-0
C 26-11-2017 13:00 RKKSV 5 Wilhelmina 10 44415 1-10
C 26-11-2017 12:30 Emplina 7 OJC ROSMALEN 12 37689 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina 7 19 15 1 3 46 83 27 56 0
2 BVV/Timmermans Infra 5 17 14 1 2 43 69 24 45 0
3 Wilhelmina 10 18 11 4 3 37 81 20 61 0
4 Alem 3 18 9 5 4 32 44 31 13 0
5 SV BLC 3 18 9 1 8 28 73 44 29 0
6 OJC ROSMALEN 12 19 8 2 9 26 47 43 4 0
7 Hedel 4 19 8 1 10 25 68 50 18 0
8 DSC 6 17 7 2 8 23 46 44 2 0
9 TGG 6 18 4 5 9 17 55 70 -15 0
10 Heerewaarden 2 18 2 1 15 7 21 94 -73 0
11 RKKSV 5 19 1 1 17 4 15 155 -140 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKKSV 3 3 3 0 0 9 15 8 7 0
2 OJC ROSMALEN 12 3 2 0 1 6 5 4 1 0
3 Theole 5 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
4 SCR 4 3 0 0 3 0 9 13 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven