235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN MO17-3

Teamleden

Spelers
Julie Beijer Speler      
Daantje van den Boogaard Speler      
Shannen Burg Speler      
Zoe Cremers Speler      
Yamie Doomernik Speler      
Iris van Maastricht Speler      
Eva van Ooijen Speler      
Sissy van der Plas Speler      
Kadjel Ramlal Speler      
Yoni van Ravenstein Speler      
Annabelle Schraven Speler      
Vivian Weijgerse Speler      
 
Overige teamleden
John van Ooijen Leider
Ariên Weijgerse Overige staf

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 26-05-2018 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Jong Brabant MO17-2 135540 Sportpark De Groote Wielen - - 12:15
C 02-06-2018 11:00 Well MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 135758 Sportpark De Hoef - - 09:55
C 04-06-2018 19:30 Nemelaer MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 T. (Toine) Bressers 135503 Sportpark De Walzaad - - 18:25
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 11:00 Emplina MO17-2 Well MO17-1
C 26-05-2018 14:45 Helvoirt MO17-1 Haarsteeg MO17-1
C 26-05-2018 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Jong Brabant MO17-2
C 26-05-2018 14:30 RKDVC MO17-1 Nevelo MO17-1
C 26-05-2018 11:30 Oisterwijk MO17-1 Nemelaer MO17-1
C 26-05-2018 09:45 NOAD'32 MO17-2 VCB MO17-1
C 30-05-2018 19:30 Nemelaer MO17-1 Jong Brabant MO17-2
C 02-06-2018 14:45 Helvoirt MO17-1 RKDVC MO17-1
C 02-06-2018 13:00 VCB MO17-1 Emplina MO17-2
C 02-06-2018 11:30 Jong Brabant MO17-2 Nevelo MO17-1
C 02-06-2018 11:00 Well MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3
C 02-06-2018 11:30 Nemelaer MO17-1 NOAD'32 MO17-2
C 04-06-2018 19:30 Nemelaer MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 15-05-2018 19:00 VCB MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 G.J.H. (Gert-Jan) vanMeurs 135918 2 - 1
C 28-04-2018 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Helvoirt MO17-1 H.A.A. (Henk) Ruyken 135600 1 - 2
C 21-04-2018 09:30 Nevelo MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 T. (Ton) Ermen 136168 8 - 0
C 14-04-2018 14:30 RKDVC MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 M.W.J (Marcel) Schapendonk 136039 19 - 0
C 10-04-2018 19:30 OJC ROSMALEN MO17-3 Emplina MO17-2 L.A.J. (Lamber) vanDruenen 135609 0 - 10
C 24-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN MO17-3 NOAD'32 MO17-2 H.A.A. (Henk) Ruyken 136182 4 - 1
C 10-03-2018 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Haarsteeg MO17-1 Hubers, Tiny 135655 0 - 10
C 17-02-2018 14:45 OJC ROSMALEN MO17-3 Oisterwijk MO17-1 Meer, Willem van der 135784 1 - 3
V 27-01-2018 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 OSS'20 JO17-1 Gaal, G.J. (Geert) van (Scheidsrechter) 0 - 14
V 20-01-2018 vervallen BZS MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3
C 16-12-2017 10:30 ASH MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 96645 -
C 09-12-2017 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Hedel MO17-1 Leeftink, G.J. (Gerrit) 85501 -
C 06-12-2017 19:30 NOAD'32 MO17-2 OJC ROSMALEN MO17-3 Bogaard, J. (Joep) van den 85610 9 - 1
C 25-11-2017 09:30 Well MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 Hemert, Ton van 85307 4 - 1
C 18-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN MO17-3 Nivo Sparta MO17-1 Heemskerk, Kees Michel 85484 2 - 4
C 11-11-2017 10:00 ST Sparta'30/GRC'14 MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 Schep, Niels 85394 4 - 1
C 04-11-2017 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Emplina MO17-2 Vissers, Luc 85208 0 - 6
C 28-10-2017 10:45 BVV/Timmermans Infra MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 Lensen, Wil 85740 1 - 9
C 14-10-2017 vervallen OJC ROSMALEN MO17-3 St Mich.Gestel MO17-2 85686
C 07-10-2017 13:00 Haarsteeg MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 85646 4 - 2
C 30-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN MO17-3 Almkerk MO17-1 Post, J.H.M. (Jeroen) 85435 0 - 3
B 16-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN MO17-3 NOAD'32 MO17-1 Heemskerk, Kees Michel 15053 1 - 8
B 09-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Emplina MO17-2 14942 0 - 8
B 02-09-2017 11:00 GVV MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 Bruin, Hans de 14891 2 - 1
V 26-08-2017 13:00 Schijndel MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 2-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 22-05-2018 19:00 VCB MO17-1 Helvoirt MO17-1 135685 0-0
C 19-05-2018 09:30 Nevelo MO17-1 NOAD'32 MO17-2 135929 0-0
C 19-05-2018 11:00 Well MO17-1 RKDVC MO17-1 135704 0-0
C 19-05-2018 11:30 Jong Brabant MO17-2 Oisterwijk MO17-1 135736 0-0
C 19-05-2018 13:00 Haarsteeg MO17-1 Emplina MO17-2 135968 0-0
C 15-05-2018 19:30 Jong Brabant MO17-2 Well MO17-1 135550 0-0
C 15-05-2018 19:00 VCB MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 135918 0-0
C 12-05-2018 15:00 Emplina MO17-2 Jong Brabant MO17-2 136021 8-1
C 12-05-2018 11:30 Nemelaer MO17-1 Well MO17-1 135729 0-10
C 12-05-2018 14:30 VCB MO17-1 Nevelo MO17-1 135880 2-1
C 12-05-2018 14:45 Helvoirt MO17-1 NOAD'32 MO17-2 135492 2-3
C 09-05-2018 20:00 RKDVC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 135830 1-3
C 07-05-2018 19:00 Nemelaer MO17-1 VCB MO17-1 135598 1-3
C 05-05-2018 14:45 Helvoirt MO17-1 Oisterwijk MO17-1 135645 0-2
C 05-05-2018 13:00 Haarsteeg MO17-1 Nevelo MO17-1 135513 6-2
C 05-05-2018 11:00 Emplina MO17-2 RKDVC MO17-1 135647 4-4
C 05-05-2018 11:00 Well MO17-1 NOAD'32 MO17-2 135943 1-2
C 28-04-2018 11:30 Oisterwijk MO17-1 Emplina MO17-2 135573 0-8
C 28-04-2018 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Helvoirt MO17-1 135600 1-2
C 25-04-2018 18:30 Haarsteeg MO17-1 Nemelaer MO17-1 142742 12-0
C 21-04-2018 11:00 Well MO17-1 VCB MO17-1 135694 3-0
C 21-04-2018 11:30 Jong Brabant MO17-2 Helvoirt MO17-1 135605 5-1
C 21-04-2018 13:00 Haarsteeg MO17-1 Nemelaer MO17-1 135566 0-0
C 21-04-2018 09:00 NOAD'32 MO17-2 Emplina MO17-2 135622 1-8
C 21-04-2018 11:30 Oisterwijk MO17-1 RKDVC MO17-1 136158 1-5
C 21-04-2018 09:30 Nevelo MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 136168 8-0
C 17-04-2018 19:30 Nevelo MO17-1 Nemelaer MO17-1 135690 5-0
C 14-04-2018 14:45 Helvoirt MO17-1 Nemelaer MO17-1 136148 8-1
C 14-04-2018 14:30 RKDVC MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 136039 19-0
C 14-04-2018 13:00 Haarsteeg MO17-1 Well MO17-1 135628 3-0
C 14-04-2018 12:45 Emplina MO17-2 Nevelo MO17-1 135563 3-5
C 14-04-2018 10:30 Oisterwijk MO17-1 NOAD'32 MO17-2 135542 1-2
C 14-04-2018 13:00 VCB MO17-1 Jong Brabant MO17-2 136009 1-2
C 12-04-2018 19:15 Nevelo MO17-1 Helvoirt MO17-1 135536 5-7
C 10-04-2018 19:30 OJC ROSMALEN MO17-3 Emplina MO17-2 135609 0-10
C 07-04-2018 11:30 Jong Brabant MO17-2 Haarsteeg MO17-1 136124 2-5
C 07-04-2018 11:00 Well MO17-1 Oisterwijk MO17-1 135974 2-3
C 07-04-2018 10:15 NOAD'32 MO17-2 RKDVC MO17-1 135947 0-0
C 05-04-2018 18:45 Helvoirt MO17-1 Well MO17-1 135591 3-0
C 04-04-2018 19:30 NOAD'32 MO17-2 Haarsteeg MO17-1 136026 2-4
C 31-03-2018 14:30 RKDVC MO17-1 VCB MO17-1 135576 1-0
C 31-03-2018 13:00 Haarsteeg MO17-1 Oisterwijk MO17-1 135833 2-1
C 24-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN MO17-3 NOAD'32 MO17-2 136182 4-1
C 24-03-2018 11:30 Oisterwijk MO17-1 Nevelo MO17-1 135711 4-3
C 24-03-2018 14:30 RKDVC MO17-1 Jong Brabant MO17-2 135526 5-4
C 24-03-2018 12:45 Emplina MO17-2 Nemelaer MO17-1 136025 10-0
C 24-03-2018 14:30 VCB MO17-1 Haarsteeg MO17-1 136002 0-6
C 10-03-2018 09:45 NOAD'32 MO17-2 Jong Brabant MO17-2 135964 1-1
C 10-03-2018 11:30 Oisterwijk MO17-1 VCB MO17-1 135725 0-3
C 10-03-2018 14:30 RKDVC MO17-1 Nemelaer MO17-1 135650 14-0
C 10-03-2018 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Haarsteeg MO17-1 135655 0-10
C 10-03-2018 12:15 Emplina MO17-2 Helvoirt MO17-1 135543 3-1
C 10-03-2018 09:30 Nevelo MO17-1 Well MO17-1 135642 7-2
C 17-02-2018 14:45 OJC ROSMALEN MO17-3 Oisterwijk MO17-1 135784 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 27-01-2018 12:00 Almkerk MO17-1 Well MO17-1 85425 3-0
C 16-12-2017 13:00 Haarsteeg MO17-1 Nivo Sparta MO17-1 100446 0-0
C 16-12-2017 10:30 ASH MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 96645 0-0
C 16-12-2017 12:30 Hedel MO17-1 NOAD'32 MO17-2 85325 7-2
C 16-12-2017 10:00 Almkerk MO17-1 ST Sparta'30/GRC'14 MO17-1 85467 4-4
C 09-12-2017 09:30 Well MO17-1 NOAD'32 MO17-2 85459 0-0
C 09-12-2017 10:15 ASH MO17-1 Haarsteeg MO17-1 96655 0-0
C 09-12-2017 12:00 Almkerk MO17-1 Emplina MO17-2 85225 0-7
C 09-12-2017 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Hedel MO17-1 85501 0-0
C 06-12-2017 19:30 NOAD'32 MO17-2 OJC ROSMALEN MO17-3 85610 9-1
C 02-12-2017 10:45 BVV/Timmermans Infra MO17-1 Well MO17-1 85343 0-0
C 02-12-2017 11:30 Hedel MO17-1 ST Sparta'30/GRC'14 MO17-1 85593 5-0
C 02-12-2017 13:00 Haarsteeg MO17-1 Almkerk MO17-1 85586 0-0
C 02-12-2017 12:45 Emplina MO17-2 ASH MO17-1 96654 5-0
C 25-11-2017 09:30 Well MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 85307 4-1
C 25-11-2017 09:00 ST Sparta'30/GRC'14 MO17-1 Emplina MO17-2 85356 2-3
C 25-11-2017 13:00 Hedel MO17-1 Haarsteeg MO17-1 85104 8-2
C 25-11-2017 12:00 Almkerk MO17-1 BVV/Timmermans Infra MO17-1 85465 0-0
C 25-11-2017 14:30 Nivo Sparta MO17-1 NOAD'32 MO17-2 85607 2-6
C 22-11-2017 20:00 Nivo Sparta MO17-1 ST Sparta'30/GRC'14 MO17-1 85537 1-3
C 18-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN MO17-3 Nivo Sparta MO17-1 85484 2-4
C 18-11-2017 09:30 NOAD'32 MO17-2 ASH MO17-1 96652 1-2
C 18-11-2017 10:45 BVV/Timmermans Infra MO17-1 Hedel MO17-1 85211 0-0
C 18-11-2017 13:00 Haarsteeg MO17-1 ST Sparta'30/GRC'14 MO17-1 85448 0-4
C 15-11-2017 19:30 NOAD'32 MO17-2 BVV/Timmermans Infra MO17-1 85326 0-0
C 11-11-2017 14:30 Emplina MO17-2 Haarsteeg MO17-1 85197 0-1
C 11-11-2017 10:45 Nivo Sparta MO17-1 Almkerk MO17-1 85707 5-2
C 11-11-2017 10:00 ST Sparta'30/GRC'14 MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 85394 4-1
C 11-11-2017 08:45 ASH MO17-1 BVV/Timmermans Infra MO17-1 96651 13-0
C 08-11-2017 19:00 ASH MO17-1 Hedel MO17-1 96650 0-0
C 04-11-2017 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Emplina MO17-2 85208 0-6
C 04-11-2017 09:30 Well MO17-1 Haarsteeg MO17-1 85421 3-5
C 28-10-2017 09:00 ST Sparta'30/GRC'14 MO17-1 ASH MO17-1 96649 1-3
C 28-10-2017 10:45 BVV/Timmermans Infra MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 85740 1-9
C 28-10-2017 13:00 St Mich.Gestel MO17-2 NOAD'32 MO17-2 85494 0-0
C 28-10-2017 13:00 Hedel MO17-1 Almkerk MO17-1 85463 6-0
C 28-10-2017 13:00 Haarsteeg MO17-1 Nivo Sparta MO17-1 85579 0-0
C 28-10-2017 12:45 Emplina MO17-2 Well MO17-1 85263 3-5
C 23-10-2017 19:30 Hedel MO17-1 Nivo Sparta MO17-1 85482 6-1
C 21-10-2017 11:30 Emplina MO17-2 NOAD'32 MO17-2 85371 2-5
C 21-10-2017 09:30 Well MO17-1 ASH MO17-1 96646 1-3
C 14-10-2017 13:15 Nivo Sparta MO17-1 ASH MO17-1 96648 1-2
C 14-10-2017 09:30 Well MO17-1 Hedel MO17-1 85622 1-13
C 14-10-2017 09:30 NOAD'32 MO17-2 Haarsteeg MO17-1 85626 3-0
C 14-10-2017 10:45 BVV/Timmermans Infra MO17-1 Emplina MO17-2 85300 0-0
C 14-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 St Mich.Gestel MO17-2 85686 0-0
C 07-10-2017 10:30 ASH MO17-1 Almkerk MO17-1 96647 4-1
C 07-10-2017 14:00 St Mich.Gestel MO17-2 BVV/Timmermans Infra MO17-1 85684 0-0
C 07-10-2017 13:00 Haarsteeg MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-3 85646 4-2
C 07-10-2017 09:00 ST Sparta'30/GRC'14 MO17-1 Well MO17-1 85368 3-2
C 30-09-2017 09:30 NOAD'32 MO17-2 ST Sparta'30/GRC'14 MO17-1 85306 6-3
C 30-09-2017 10:45 BVV/Timmermans Infra MO17-1 Haarsteeg MO17-1 85500 1-10
C 30-09-2017 13:00 Sint Michielsgestel MO17-2 Hedel MO17-1 85339 0-18
C 30-09-2017 12:45 Emplina MO17-2 Nivo Sparta MO17-1 85173 6-1
C 30-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN MO17-3 Almkerk MO17-1 85435 0-3
C 23-09-2017 13:00 Haarsteeg MO17-1 St Mich.Gestel MO17-2 85793 6-0
C 23-09-2017 13:00 Hedel MO17-1 Emplina MO17-2 85598 4-3
C 23-09-2017 12:45 Nivo Sparta MO17-1 Well MO17-1 85531 5-3
C 23-09-2017 12:00 Almkerk MO17-1 NOAD'32 MO17-2 85227 0-6
C 23-09-2017 09:00 ST Sparta'30/GRC'14 MO17-1 BVV/Timmermans Infra MO17-1 85513 10-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg MO17-1 10 9 0 1 27 52 11 41 0
2 Emplina MO17-2 9 7 1 1 22 57 13 44 0
3 RKDVC MO17-1 9 6 2 1 20 53 14 39 0
4 NOAD'32 MO17-2 9 4 2 3 14 15 22 -7 0
5 Jong Brabant MO17-2 8 4 1 3 13 22 22 0 0
6 Helvoirt MO17-1 8 4 0 4 12 24 20 4 0
7 VCB MO17-1 8 4 0 4 12 11 15 -4 0
8 Nevelo MO17-1 9 4 0 5 12 37 27 10 0
9 Oisterwijk MO17-1 10 4 0 6 12 15 31 -16 0
10 Well MO17-1 9 2 0 7 6 21 24 -3 0
11 OJC ROSMALEN MO17-3 8 1 0 7 3 7 55 -48 0
12 Nemelaer MO17-1 7 0 0 7 0 2 62 -60 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NOAD'32 MO17-1 3 3 0 0 9 19 4 15 0
2 Emplina MO17-2 3 2 0 1 6 16 8 8 0
3 GVV MO17-1 3 1 0 2 3 2 9 -7 0
4 OJC ROSMALEN MO17-3 3 0 0 3 0 2 18 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hedel MO17-1 8 7 1 0 22 49 9 40 0
2 NOAD'32 MO17-2 8 6 0 2 18 38 17 21 0
3 ASH MO17-1 7 5 1 1 16 14 10 4 0
4 Emplina MO17-2 9 5 0 4 15 35 18 17 0
5 ST Sparta'30/GRC'14 MO17-1 9 4 1 4 13 24 25 -1 0
6 Haarsteeg MO17-1 6 3 0 3 9 12 20 -8 0
7 Nivo Sparta MO17-1 8 3 0 5 9 20 30 -10 0
8 Almkerk MO17-1 8 2 1 5 7 13 32 -19 0
9 Well MO17-1 8 2 0 6 6 19 36 -17 0
10 OJC ROSMALEN MO17-3 7 0 0 7 0 7 34 -27 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
maandag 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
ma 13-11-17 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 20-11-17 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 27-11-17 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 04-12-17 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 11-12-17 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 18-12-17 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 25-12-17 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 01-01-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 08-01-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 15-01-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 22-01-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 29-01-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 05-02-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 12-02-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 19-02-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 26-02-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 05-03-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 12-03-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 19-03-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 26-03-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 02-04-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 09-04-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 16-04-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 23-04-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 30-04-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 07-05-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 14-05-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 21-05-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 28-05-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 04-06-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 11-06-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 18-06-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
ma 25-06-18 19:00 - 20:15 3 20 OJC ROSMALEN MO17-3
donderdag 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
do 09-11-17 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 16-11-17 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 23-11-17 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 30-11-17 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 07-12-17 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 14-12-17 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 21-12-17 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 28-12-17 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 04-01-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 11-01-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 18-01-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 25-01-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 01-02-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 08-02-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 15-02-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 22-02-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 01-03-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 08-03-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 15-03-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 22-03-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 29-03-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 05-04-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 12-04-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 19-04-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 26-04-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 03-05-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 10-05-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 17-05-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 24-05-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 31-05-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 07-06-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 14-06-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 21-06-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3
do 28-06-18 18:00 - 19:00 6 16 OJC ROSMALEN MO17-3

Berichten



Terug naar boven