0263 Onder 10 competitie (najaar)

OJC ROSMALEN JO10-6

Teamleden

Spelers
Joey Bouwmans Speler      
Tijs Buijs Speler      
Siem Buijsen Speler      
Jesse Buil Speler      
Luca Kerkhof Speler      
Thijmen Lathouwers Speler      
Eelco Leenders Speler      
Wesley Paulissen Speler      
 
Overige teamleden
Jeroen Buil Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-10-2017 18:30 Nulandia JO10-2 SV BLC JO10-2
C 25-10-2017 18:00 Margriet JO10-4 Wilhelmina JO10-4
C 28-10-2017 11:00 Well JO10-1 FC Engelen JO10-3
C 28-10-2017 09:00 UDI'19/CSU JO10-4 Margriet JO10-4
C 28-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 Nulandia JO10-2
C 28-10-2017 08:30 SV BLC JO10-2 Haarsteeg JO10-2
C 28-10-2017 08:30 Woudrichem JO10-1 Wilhelmina JO10-4
C 28-10-2017 08:30 Nivo Sparta JO10-2 Odiliapeel/Braks Gro JO10-1
C 04-11-2017 11:00 Odiliapeel/Braks Gro JO10-1 SV BLC JO10-2
C 04-11-2017 10:15 Wilhelmina JO10-4 Nivo Sparta JO10-2
C 04-11-2017 09:00 Haarsteeg JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-6
C 04-11-2017 09:00 Nulandia JO10-2 Well JO10-1
C 04-11-2017 08:45 Margriet JO10-4 Woudrichem JO10-1
C 04-11-2017 08:30 FC Engelen JO10-3 UDI'19/CSU JO10-4
C 11-11-2017 11:15 Well JO10-1 UDI'19/CSU JO10-4
C 11-11-2017 10:15 Wilhelmina JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-6
C 11-11-2017 08:45 Margriet JO10-4 Odiliapeel/Braks Groep JO10-1
C 11-11-2017 08:30 Nivo Sparta JO10-2 Haarsteeg JO10-2
C 11-11-2017 08:30 FC Engelen JO10-3 SV BLC JO10-2
C 11-11-2017 08:30 Woudrichem JO10-1 Nulandia JO10-2
C 18-11-2017 08:30 SV BLC JO10-2 Well JO10-1
C 18-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 Nivo Sparta JO10-2
C 18-11-2017 09:00 Nulandia JO10-2 Margriet JO10-4
C 18-11-2017 09:00 UDI'19/CSU JO10-4 Woudrichem JO10-1
C 18-11-2017 09:00 Haarsteeg JO10-2 Wilhelmina JO10-4
C 18-11-2017 11:00 Odiliapeel/Braks Gro JO10-1 FC Engelen JO10-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 14-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 Well JO10-1 77151 1 - 3
C 07-10-2017 08:30 SV BLC JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-6 76209 2 - 2
C 30-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 UDI'19/CSU JO10-4 76236 3 - 2
C 23-09-2017 08:30 Woudrichem JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-6 77004 5 - 2
B 16-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 Nivo Sparta JO10-3 12388 6 - 0
B 09-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 GVV'63 JO10-1G 12171 1 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 14-10-2017 11:00 Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 Woudrichem JO10-1 75462 1-14
C 14-10-2017 09:00 Haarsteeg JO10-2 UDI'19/CSU JO10-4 76679 2-3
C 14-10-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 Well JO10-1 77151 1-3
C 14-10-2017 08:30 FC Engelen JO10-3 Nivo Sparta JO10-2 75934 1-4
C 07-10-2017 09:00 UDI'19/CSU JO10-4 Nulandia JO10-2 92441 0-7
C 07-10-2017 08:30 SV BLC JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-6 76209 2-2
C 07-10-2017 09:45 Woudrichem JO10-1 FC Engelen JO10-3 76006 4-4
C 07-10-2017 09:00 UDI'19/CSU JO10-4 Berghem Sport JO10-2 75935 0-0
C 07-10-2017 10:15 Wilhelmina JO10-4 Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 75272 2-13
C 07-10-2017 11:00 Well JO10-1 Haarsteeg JO10-2 75334 12-3
C 07-10-2017 08:30 Nivo Sparta JO10-2 Margriet JO10-4 77162 15-1
C 30-09-2017 12:15 Berghem Sport JO10-2 Odiliapeel/Braks Gro JO10-1 75295 0-0
C 30-09-2017 11:00 Well JO10-1 Margriet JO10-4 75911 13-1
C 30-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 UDI'19/CSU JO10-4 76236 3-2
C 30-09-2017 09:00 Haarsteeg JO10-2 Woudrichem JO10-1 76389 2-11
C 30-09-2017 08:30 SV BLC JO10-2 Nivo Sparta JO10-2 76848 2-4
C 30-09-2017 08:30 FC Engelen JO10-3 Wilhelmina JO10-4 75680 17-2
C 30-09-2017 09:00 Nulandia JO10-2 Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 92440 10-1
C 23-09-2017 10:15 Wilhelmina JO10-4 Nulandia JO10-2 92439 0-19
C 23-09-2017 08:30 Woudrichem JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-6 77004 5-2
C 23-09-2017 08:45 Margriet JO10-4 FC Engelen JO10-3 76683 3-7
C 23-09-2017 09:00 UDI'19/CSU JO10-4 SV BLC JO10-2 75349 0-11
C 23-09-2017 10:15 Wilhelmina JO10-4 Berghem Sport JO10-2 76772 0-0
C 23-09-2017 11:00 Odiliapeel/Braks Gro JO10-1 Haarsteeg JO10-2 76723 8-2
C 23-09-2017 08:30 Nivo Sparta JO10-2 Well JO10-1 75434 6-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 16-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 Nivo Sparta JO10-3 12388 6-0
b 09-09-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-6 GVV'63 JO10-1G 12171 1-2
B 02-09-2017 09:00 GVV'63 JO10-1G Nivo Sparta JO10-3 12446 4-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nivo Sparta JO10-2 4 4 0 0 12 29 5 24 0
2 Woudrichem JO10-1 4 3 1 0 10 34 9 25 0
3 Nulandia JO10-2 3 3 0 0 9 36 1 35 0
4 Well JO10-1 4 3 0 1 9 29 11 18 0
5 FC Engelen JO10-3 4 2 1 1 7 29 13 16 0
6 Odiliapeel/Braks Groep JO10-1 4 2 0 2 6 23 28 -5 0
7 SV BLC JO10-2 3 1 1 1 4 15 6 9 0
8 OJC ROSMALEN JO10-6 4 1 1 2 4 8 12 -4 0
9 UDI'19/CSU JO10-4 4 1 0 3 3 5 23 -18 0
10 Margriet JO10-4 3 0 0 3 0 5 35 -30 0
11 Wilhelmina JO10-4 3 0 0 3 0 4 49 -45 0
12 Haarsteeg JO10-2 4 0 0 4 0 9 34 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GVV'63 JO10-1G 2 2 0 0 6 6 3 3 0
2 OJC ROSMALEN JO10-6 2 1 0 1 3 7 2 5 0
3 Nivo Sparta JO10-3 2 0 0 2 0 2 10 -8 0

Training

Berichten



Terug naar boven