0263 Onder 10 competitie (najaar)

OJC ROSMALEN JO10-7

Teamleden

Spelers
Sam van Alebeek Speler      
Vincenzo Damen Speler      
Casper Janssen Speler      
Menno Kemps Speler      
Noufel Solo Speler      
Delano Vugts Speler      
Duuk de Wilde Speler      
Jaydey de Wit Speler      
 
Overige teamleden
Marielle de Reuver Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 25-11-2017 09:00 Irene JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-7 96380 Sportpark De Laat - -
C 02-12-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-7 FC Engelen JO10-4 75753 Sportpark De Groote Wielen - -
C 09-12-2017 08:30 SV BLC JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-7 75554 Sportpark De Meerendonk - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 25-11-2017 09:00 UDI'19/CSU JO10-5 Nemelaer JO10-3
C 25-11-2017 08:30 FC Engelen JO10-4 Emplina JO10-4
C 25-11-2017 08:30 Nivo Sparta JO10-3 RKKSV JO10-1
C 25-11-2017 08:30 SV BLC JO10-3 Maaskantse Boys JO10-1
C 25-11-2017 09:00 Irene JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-7
C 25-11-2017 09:00 Maliskamp JO10-2 Margriet JO10-3
C 02-12-2017 10:30 Maaskantse Boys JO10-1 Nivo Sparta JO10-3
C 02-12-2017 10:30 RKKSV JO10-1 Nemelaer JO10-3
C 02-12-2017 09:45 Emplina JO10-4 UDI'19/CSU JO10-5
C 02-12-2017 09:00 Irene JO10-1 Maliskamp JO10-2
C 02-12-2017 08:45 Margriet JO10-3 SV BLC JO10-3
C 02-12-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-7 FC Engelen JO10-4
C 09-12-2017 09:00 Nemelaer JO10-3 Irene JO10-1
C 09-12-2017 09:00 Maliskamp JO10-2 Maaskantse Boys JO10-1
C 09-12-2017 08:30 SV BLC JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-7
C 09-12-2017 08:30 FC Engelen JO10-4 Margriet JO10-3
C 09-12-2017 08:30 Nivo Sparta JO10-3 Emplina JO10-4
C 09-12-2017 09:00 UDI'19/CSU JO10-5 RKKSV JO10-1
C 16-12-2017 10:30 Maaskantse Boys JO10-1 Margriet JO10-3
C 16-12-2017 09:00 UDI'19/CSU JO10-5 Irene JO10-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 18-11-2017 10:30 RKKSV JO10-1 SV BLC JO10-3 76517 2-10
C 18-11-2017 09:45 Emplina JO10-4 Irene JO10-1 96379 11-0
C 18-11-2017 09:00 Nemelaer JO10-3 Nivo Sparta JO10-3 76961 5-1
C 18-11-2017 09:00 OJC ROSMALEN JO10-7 Maliskamp JO10-2 75883 7-3
C 18-11-2017 08:30 FC Engelen JO10-4 UDI'19/CSU JO10-5 76914 6-3
C 11-11-2017 09:00 UDI'19/CSU JO10-5 Maaskantse Boys JO10-1 75324 4-11
C 11-11-2017 09:00 Maliskamp JO10-2 Nemelaer JO10-3 76080 2-11
C 11-11-2017 09:00 Irene JO10-1 RKKSV JO10-1 96378 2-12
C 11-11-2017 08:45 Margriet JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-7 75778 11-0
C 11-11-2017 08:30 Nivo Sparta JO10-3 FC Engelen JO10-4 76709 4-2
C 11-11-2017 08:30 SV BLC JO10-3 Emplina JO10-4 75611 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Margriet JO10-3 7 7 0 0 21 69 11 58 0
2 Emplina JO10-4 8 6 0 2 18 42 16 26 0
3 Nivo Sparta JO10-3 8 6 0 2 18 44 19 25 0
4 Maaskantse Boys JO10-1 7 5 0 2 15 50 23 27 0
5 Nemelaer JO10-3 8 4 2 2 14 34 21 13 0
6 SV BLC JO10-3 8 4 1 3 13 50 28 22 0
7 OJC ROSMALEN JO10-7 8 4 1 3 13 31 30 1 0
8 FC Engelen JO10-4 8 4 0 4 12 49 25 24 0
9 RKKSV JO10-1 8 2 0 6 6 29 58 -29 0
10 Maliskamp JO10-2 8 2 0 6 6 24 66 -42 0
11 UDI'19/CSU JO10-5 7 0 0 7 0 29 77 -48 0
12 Irene JO10-1 7 0 0 7 0 5 82 -77 0

Training

Berichten



Terug naar boven