0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO17-5

JO17-5

16-09-2017 (laatst gewijzigd op: 17-06-2018)
Trainingen zijn gestopt

Teamleden

Spelers
Mats Bremer Speler      
Pim van den Broek Speler      
Lars Broks Speler      
Max Eggenkamp Speler      
Koen van der Graaff Speler      
Tijn de Hoop Speler      
Julius Houwer Speler      
Tom Kappen Speler      
Stijn Klinkenberg Speler      
Joppe Kroon Speler      
Mika van de Pas Speler      
Salah Solo Speler      
Roel Somsen Speler      
Sem Soumokil Speler      
Nander Vermeulen Speler      
 
Overige teamleden
Walter van den Broek Trainer/coach
Frank Kappen Leider
Frank Kappen Grensrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
T 15-06-2018 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO17-5
C 02-06-2018 13:00 Den Dungen JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 M.J.M. (Marcel) vanKrieken 108120 7 - 1
C 26-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 Emplina JO17-3 Afgeschermd 110451 3 - 2
C 19-05-2018 vervallen Haarsteeg JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 110593
C 12-05-2018 12:45 OJC ROSMALEN JO17-5 Jan van Arckel JO17-1 Afgeschermd 108239 5 - 2
C 05-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 DSC JO17-2 Afgeschermd 107845 3 - 2
C 21-04-2018 15:00 BMC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 Afgeschermd 110739 8 - 1
C 14-04-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-5 Zwaluw VFC JO17-3 Afgeschermd 107914 1 - 2
C 07-04-2018 13:00 Essche Boys JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-5 Afgeschermd 108909 6 - 2
C 24-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 Wilhelmina JO17-2 J.H.M. (Jan) vanRos 107767 1 - 3
C 10-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 FC Engelen JO17-2 Pennings, Hans 141232 3 - 4
C 24-02-2018 vervallen Maliskamp JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-5 109679
V 27-01-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 OJC ROSMALEN JO17-6 Rensing, P.J. (Pascal) (Scheidsrechter) 3 - 5
C 02-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 Unitas'59 JO17-4 Druenen, Lamber van 58089 2 - 3
C 25-11-2017 14:45 Best Vooruit JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-5 Donders, Pascal 58189 1 - 6
C 18-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 RKSV Nuenen JO17-5 58374 0 - 2
C 11-11-2017 12:45 Woenselse Boys JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 Kanen, Damien 55297 3 - 0
C 04-11-2017 12:00 Nieuw Woensel JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 Dirkx, Stanzi 55459 1 - 8
C 28-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 RKSV Nuenen JO17-3 Goedhart, S.L.H. (Stan) 58786 3 - 4
C 21-10-2017 15:15 SBC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 56232 5-5
C 07-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 DBS JO17-3 Pennings, Hans 55971 1 - 2
C 30-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 Taxandria JO17-2 Ubaghs, Roger 57521 3 - 1
B 16-09-2017 15:15 DSC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 Vogel, Antoon 7438 5 - 1
B 13-09-2017 18:30 MEC'07 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-5 Wit, Martin de 7340 5 - 0
B 02-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 TEC JO17-1 Pennings, Hans… (+1) 6882 0 - 5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 02-06-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 108120 0-0
C 02-06-2018 15:00 FC Engelen JO17-2 DSC JO17-2 141233 0-0
C 02-06-2018 14:30 Emplina JO17-3 Essche Boys JO17-1 108095 0-0
C 26-05-2018 13:00 Essche Boys JO17-1 Jan van Arckel JO17-1 109062 0-0
C 26-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 Emplina JO17-3 110451 0-0
C 26-05-2018 15:00 BMC JO17-2 Den Dungen JO17-2 110114 0-0
C 26-05-2018 15:15 DSC JO17-2 Zwaluw VFC JO17-3 110122 0-0
C 24-05-2018 19:00 FC Engelen JO17-2 Wilhelmina JO17-2 141236 0-0
C 19-05-2018 12:45 Emplina JO17-3 DSC JO17-2 109753 0-0
C 19-05-2018 14:45 Wilhelmina JO17-2 Essche Boys JO17-1 110341 0-0
C 19-05-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 FC Engelen JO17-2 141239 0-0
C 19-05-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 BMC JO17-2 108065 0-0
C 12-05-2018 13:00 FC Engelen JO17-2 BMC JO17-2 141238 0-6
C 12-05-2018 14:45 Wilhelmina JO17-2 Emplina JO17-3 109299 3-3
C 12-05-2018 12:45 OJC ROSMALEN JO17-5 Jan van Arckel JO17-1 108239 5-2
C 12-05-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Zwaluw VFC JO17-3 108761 3-2
C 05-05-2018 14:30 Emplina JO17-3 BMC JO17-2 110543 2-2
C 05-05-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Essche Boys JO17-1 107809 1-0
C 05-05-2018 14:45 Wilhelmina JO17-2 Jan van Arckel JO17-1 108411 5-1
C 05-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 DSC JO17-2 107845 3-2
C 05-05-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Zwaluw VFC JO17-3 110043 0-0
C 28-04-2018 13:00 Essche Boys JO17-1 FC Engelen JO17-2 141231 2-1
C 28-04-2018 14:30 Jan van Arckel JO17-1 Emplina JO17-3 109970 0-4
C 28-04-2018 15:00 BMC JO17-2 Haarsteeg JO17-2 110164 0-0
C 28-04-2018 15:15 DSC JO17-2 Den Dungen JO17-2 109055 1-7
C 25-04-2018 18:30 Jan van Arckel JO17-1 Zwaluw VFC JO17-3 141903 0-0
C 21-04-2018 14:30 Jan van Arckel JO17-1 FC Engelen JO17-2 141237 5-5
C 21-04-2018 15:00 BMC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 110739 8-1
C 21-04-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Essche Boys JO17-1 109659 1-5
C 21-04-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Wilhelmina JO17-2 111165 0-0
C 21-04-2018 14:30 Emplina JO17-3 Den Dungen JO17-2 110441 0-4
C 19-04-2018 19:00 Zwaluw VFC JO17-3 Wilhelmina JO17-2 109688 3-0
C 14-04-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-5 Zwaluw VFC JO17-3 107914 1-2
C 14-04-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Emplina JO17-3 111032 0-0
C 14-04-2018 12:30 Den Dungen JO17-2 Jan van Arckel JO17-1 110842 3-0
C 14-04-2018 15:15 DSC JO17-2 Essche Boys JO17-1 109301 2-2
C 07-04-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 FC Engelen JO17-2 141235 1-2
C 07-04-2018 15:00 BMC JO17-2 DSC JO17-2 108155 1-1
C 07-04-2018 14:45 Wilhelmina JO17-2 Den Dungen JO17-2 107987 2-0
C 07-04-2018 14:30 Jan van Arckel JO17-1 Haarsteeg JO17-2 108232 0-0
C 07-04-2018 13:00 Essche Boys JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-5 108909 6-2
C 26-03-2018 20:00 Wilhelmina JO17-2 BMC JO17-2 110680 4-2
C 24-03-2018 13:00 Essche Boys JO17-1 BMC JO17-2 108470 2-4
C 24-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 Wilhelmina JO17-2 107767 1-3
C 24-03-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Haarsteeg JO17-2 107955 11-0
C 24-03-2018 13:00 FC Engelen JO17-2 Emplina JO17-3 141234 1-0
C 24-03-2018 15:15 DSC JO17-2 Jan van Arckel JO17-1 109220 1-4
C 17-03-2018 14:30 Jan van Arckel JO17-1 Zwaluw VFC JO17-3 109085 1-0
C 10-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 FC Engelen JO17-2 141232 3-4
C 10-03-2018 13:00 DSC JO17-2 Wilhelmina JO17-2 110449 7-0
C 10-03-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Emplina JO17-3 107958 5-2
C 10-03-2018 15:00 BMC JO17-2 Jan van Arckel JO17-1 111003 0-4
C 10-03-2018 13:00 Essche Boys JO17-1 Haarsteeg JO17-2 109536 8-1
C 24-02-2018 14:30 Maliskamp JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-5 109679 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 15:15 SBC JO17-2 Taxandria JO17-2 55253 0-0
C 16-12-2017 12:30 DBS JO17-3 RKSV Nuenen JO17-5 55518 4-0
C 09-12-2017 12:45 Unitas'59 JO17-4 DBS JO17-3 56960 6-1
C 09-12-2017 12:45 Woenselse Boys JO17-2 RKSV Nuenen JO17-3 57358 6-1
C 09-12-2017 12:00 Nieuw Woensel JO17-2 RKSV Nuenen JO17-5 57186 0-0
C 02-12-2017 13:45 RKSV Nuenen JO17-5 Best Vooruit JO17-3 55559 4-2
C 02-12-2017 13:45 RKSV Nuenen JO17-3 SBC JO17-2 57890 3-0
C 02-12-2017 14:00 DBS JO17-3 Woenselse Boys JO17-2 56365 1-6
C 02-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 Unitas'59 JO17-4 58089 2-3
C 25-11-2017 14:45 Best Vooruit JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-5 58189 1-6
C 25-11-2017 14:30 Unitas'59 JO17-4 RKSV Nuenen JO17-3 58183 5-1
C 25-11-2017 12:45 Nieuw Woensel JO17-2 DBS JO17-3 56999 1-5
C 25-11-2017 12:45 Woenselse Boys JO17-2 SBC JO17-2 57965 4-2
C 18-11-2017 12:00 Nieuw Woensel JO17-2 Woenselse Boys JO17-2 58322 3-2
C 18-11-2017 13:45 RKSV Nuenen JO17-3 Best Vooruit JO17-3 55702 3-1
C 18-11-2017 14:00 DBS JO17-3 Taxandria JO17-2 57536 2-5
C 18-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 RKSV Nuenen JO17-5 58374 0-2
C 18-11-2017 15:15 SBC JO17-2 Unitas'59 JO17-4 56851 1-2
C 11-11-2017 14:45 Best Vooruit JO17-3 DBS JO17-3 55526 1-8
C 11-11-2017 11:15 Taxandria JO17-2 RKSV Nuenen JO17-3 57960 4-1
C 11-11-2017 14:30 Unitas'59 JO17-4 Nieuw Woensel JO17-2 56285 13-1
C 11-11-2017 12:45 Woenselse Boys JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 55297 3-0
C 04-11-2017 15:15 SBC JO17-2 RKSV Nuenen JO17-5 58806 1-1
C 04-11-2017 14:45 Best Vooruit JO17-3 Taxandria JO17-2 56262 1-5
C 04-11-2017 13:45 RKSV Nuenen JO17-3 DBS JO17-3 58211 1-4
C 04-11-2017 12:00 Nieuw Woensel JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 55459 1-8
C 28-10-2017 14:45 Taxandria JO17-2 Nieuw Woensel JO17-2 58504 8-0
C 28-10-2017 14:00 DBS JO17-3 SBC JO17-2 56889 2-2
C 28-10-2017 13:45 RKSV Nuenen JO17-5 Woenselse Boys JO17-2 55420 3-6
C 28-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 RKSV Nuenen JO17-3 58786 3-4
C 21-10-2017 12:00 Nieuw Woensel JO17-2 RKSV Nuenen JO17-3 57146 1-8
C 21-10-2017 15:15 SBC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 56232 5-5
C 14-10-2017 14:30 Unitas'59 JO17-4 Best Vooruit JO17-3 56335 19-1
C 14-10-2017 12:45 Woenselse Boys JO17-2 Taxandria JO17-2 55449 0-0
C 07-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 DBS JO17-3 55971 1-2
C 07-10-2017 14:45 Best Vooruit JO17-3 Nieuw Woensel JO17-2 58696 4-6
C 07-10-2017 13:45 RKSV Nuenen JO17-5 RKSV Nuenen JO17-3 56870 4-2
C 07-10-2017 14:45 Taxandria JO17-2 Unitas'59 JO17-4 57891 1-1
C 07-10-2017 15:00 Boxtel JO17-2 Woenselse Boys JO17-2 56432 0-0
C 30-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 Taxandria JO17-2 57521 3-1
C 30-09-2017 12:45 Woenselse Boys JO17-2 Best Vooruit JO17-3 58437 7-1
C 30-09-2017 13:45 RKSV Nuenen JO17-5 Unitas'59 JO17-4 58602 1-9
C 30-09-2017 15:15 SBC JO17-2 Nieuw Woensel JO17-2 55327 6-2
C 30-09-2017 13:45 Nuenen JO17-3 Boxtel JO17-2 58675 0-0
C 27-09-2017 19:30 Best Vooruit JO17-3 SBC JO17-2 57433 0-2
C 23-09-2017 15:00 Boxtel JO17-2 DBS JO17-3 57319 0-0
C 23-09-2017 14:45 Taxandria JO17-2 Nuenen JO17-5 56054 1-0
C 23-09-2017 14:30 Unitas'59 JO17-4 Woenselse Boys JO17-2 55740 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Den Dungen JO17-2 9 7 1 1 22 30 7 23 0
2 Essche Boys JO17-1 8 5 1 2 16 27 17 10 0
3 BMC JO17-2 9 4 3 2 15 27 16 11 0
4 DSC JO17-2 9 4 2 3 14 29 19 10 0
5 Wilhelmina JO17-2 9 4 2 3 14 23 25 -2 0
6 FC Engelen JO17-2 9 3 2 4 11 17 34 -17 0
7 OJC ROSMALEN JO17-5 9 3 0 6 9 20 36 -16 0
8 Zwaluw VFC JO17-3 8 3 0 5 8 15 19 -4 1
9 Jan van Arckel JO17-1 8 2 1 5 7 19 28 -9 0
10 Emplina JO17-3 8 1 2 5 5 14 20 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TEC JO17-1 3 3 0 0 9 13 2 11 0
2 DSC JO17-2 3 2 0 1 6 9 4 5 0
3 MEC'07 JO17-1 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
4 OJC ROSMALEN JO17-5 3 0 0 3 0 1 15 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'59 JO17-4 9 8 1 0 25 61 10 51 0
2 Woenselse Boys JO17-2 9 6 1 2 19 35 14 21 0
3 Taxandria JO17-2 8 5 2 1 17 25 8 17 0
4 DBS JO17-3 9 5 1 3 16 29 23 6 0
5 RKSV Nuenen JO17-5 8 3 1 4 10 15 25 -10 0
6 OJC ROSMALEN JO17-5 9 3 1 5 10 28 22 6 0
7 SBC JO17-2 8 2 3 3 9 19 19 0 0
8 RKSV Nuenen JO17-3 8 3 0 5 9 21 27 -6 0
9 Nieuw Woensel JO17-2 8 2 0 6 6 15 54 -39 0
10 Best Vooruit JO17-3 8 0 0 8 0 11 57 -46 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
dinsdag 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
di 14-11-17 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 21-11-17 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 28-11-17 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 05-12-17 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 12-12-17 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 19-12-17 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 26-12-17 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 02-01-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 09-01-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 16-01-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 23-01-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 30-01-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 06-02-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 13-02-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 20-02-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 27-02-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 06-03-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 13-03-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 20-03-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 27-03-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 03-04-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 10-04-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 17-04-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 24-04-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 01-05-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 08-05-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 15-05-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 22-05-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 29-05-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 05-06-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 12-06-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 19-06-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
di 26-06-18 20:15 - 21:45 1 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vrijdag 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
vr 10-11-17 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 17-11-17 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 24-11-17 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 01-12-17 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 08-12-17 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 15-12-17 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 22-12-17 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 29-12-17 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 05-01-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 12-01-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 19-01-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 26-01-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 02-02-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 09-02-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 16-02-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 23-02-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 02-03-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 09-03-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 16-03-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 23-03-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 30-03-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 06-04-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 13-04-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 20-04-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 27-04-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 04-05-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 11-05-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 18-05-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 25-05-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 01-06-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 08-06-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 15-06-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 22-06-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5
vr 29-06-18 19:00 - 20:15 5 11 OJC ROSMALEN JO17-5

Berichten

JO17-5

16-09-2017 (laatst gewijzigd op: 17-06-2018)
Trainingen zijn gestopt



Terug naar boven