0235 Onder 17 competitie (najaar)

OJC ROSMALEN JO17-5

JO17-5

16-09-2017 (laatst gewijzigd op: 22-10-2017)
let op!
De wedstrijd van 28 oktober is weer op 14.45 uur geplaatst !!!


Trainingstijden:
* Dinsdag 20.15 - 21.30; veld 1; kleedkamer 11
* Vrijdag 19.00 - 20.00; veld 5; kleedkamer 11

Wedstrijdprogramma: zie pdf-file en voetbal.nl


Mocht de training / wedstrijd niet doorgaan, laten we dit z.s.m. via de groepsapp weten.

Teamleden

Spelers
Mats Bremer Speler      
Pim van den Broek Speler      
Lars Broks Speler      
Max Eggenkamp Speler      
Koen van der Graaff Speler      
Tijn de Hoop Speler      
Julius Houwer Speler      
Tom Kappen Speler      
Stijn Klinkenberg Speler      
Joppe Kroon Speler      
Tom van Maastricht Speler      
Mika van de Pas Speler      
Salah Solo Speler      
Roel Somsen Speler      
Sem Soumokil Speler      
Jip Toebosch Speler      
Nander Vermeulen Speler      
 
Overige teamleden
Walter van den Broek Trainer/coach
Frank Kappen Leider
Frank Kappen Grensrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 RKSV Nuenen JO17-3
C 28-10-2017 13:45 Nuenen JO17-5 Woenselse Boys JO17-2
C 28-10-2017 14:00 DBS JO17-3 SBC JO17-2
C 28-10-2017 14:45 Taxandria JO17-2 Nieuw Woensel JO17-2
C 04-11-2017 15:15 SBC JO17-2 Nuenen JO17-5
C 04-11-2017 14:45 Best Vooruit JO17-3 Taxandria JO17-2
C 04-11-2017 13:45 RKSV Nuenen JO17-3 DBS JO17-3
C 04-11-2017 12:00 Nieuw Woensel JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5
C 11-11-2017 14:45 Best Vooruit JO17-3 DBS JO17-3
C 11-11-2017 14:45 Taxandria JO17-2 Nuenen JO17-3
C 11-11-2017 14:30 Unitas'59 JO17-4 Nieuw Woensel JO17-2
C 11-11-2017 12:45 Woenselse Boys JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5
C 18-11-2017 12:00 Nieuw Woensel JO17-2 Woenselse Boys JO17-2
C 18-11-2017 13:45 Nuenen JO17-3 Best Vooruit JO17-3
C 18-11-2017 14:00 DBS JO17-3 Taxandria JO17-2
C 18-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 RKSV Nuenen JO17-5
C 18-11-2017 15:15 SBC JO17-2 Unitas'59 JO17-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
C 21-10-2017 15:15 SBC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 56232 5-5
C 07-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 DBS JO17-3 Pennings, J.M. (Hans) 55971 1 - 2
C 30-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 Taxandria JO17-2 Ubaghs, R.J.B.W. (Roger) 57521 3 - 1
B 16-09-2017 15:15 DSC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 7438 5 - 1
B 13-09-2017 18:30 MEC'07 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-5 7340 5 - 0
B 02-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 TEC JO17-1 Pennings, J.M. (Scheidsrechter) 6882 0 - 5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 21-10-2017 12:00 Nieuw Woensel JO17-2 RKSV Nuenen JO17-3 57146 1-8
C 21-10-2017 15:15 SBC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 56232 5-5
C 14-10-2017 14:30 Unitas'59 JO17-4 Best Vooruit JO17-3 56335 19-1
C 14-10-2017 14:00 DBS JO17-3 Nuenen JO17-5 55518 0-0
C 14-10-2017 12:45 Woenselse Boys JO17-2 Taxandria JO17-2 55449 0-0
C 07-10-2017 13:45 RKSV Nuenen JO17-5 RKSV Nuenen JO17-3 56870 4-2
C 07-10-2017 15:00 Boxtel JO17-2 Woenselse Boys JO17-2 56432 0-0
C 07-10-2017 14:45 Taxandria JO17-2 Unitas'59 JO17-4 57891 1-1
C 07-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 DBS JO17-3 55971 1-2
C 07-10-2017 14:45 Best Vooruit JO17-3 Nieuw Woensel JO17-2 58696 4-6
C 30-09-2017 15:15 SBC JO17-2 Nieuw Woensel JO17-2 55327 6-2
C 30-09-2017 13:45 Nuenen JO17-3 Boxtel JO17-2 58675 0-0
C 30-09-2017 13:45 RKSV Nuenen JO17-5 Unitas'59 JO17-4 58602 1-9
C 30-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 Taxandria JO17-2 57521 3-1
C 30-09-2017 12:45 Woenselse Boys JO17-2 Best Vooruit JO17-3 58437 7-1
C 27-09-2017 19:30 Best Vooruit JO17-3 SBC JO17-2 57433 0-2
C 23-09-2017 14:30 Unitas'59 JO17-4 Woenselse Boys JO17-2 55740 3-1
C 23-09-2017 15:00 Boxtel JO17-2 DBS JO17-3 57319 0-0
C 23-09-2017 14:45 Taxandria JO17-2 Nuenen JO17-5 56054 1-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
B 16-09-2017 13:00 TEC JO17-1 MEC'07 JO17-1 7551 5-0
B 16-09-2017 15:15 DSC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-5 7438 5-1
B 13-09-2017 18:30 MEC'07 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-5 7340 5-0
b 09-09-2017 13:00 TEC JO17-1 DSC JO17-2 6999 3-2
B 02-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-5 TEC JO17-1 6882 0-5
B 02-09-2017 15:15 DSC JO17-2 MEC'07 JO17-1 6704 2-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'59 JO17-4 4 3 1 0 10 32 4 28 0
2 SBC JO17-2 3 2 1 0 7 13 7 6 0
3 Taxandria JO17-2 4 1 2 1 5 3 4 -1 0
4 Woenselse Boys JO17-2 3 1 1 1 4 8 4 4 0
5 OJC ROSMALEN JO17-5 3 1 1 1 4 9 8 1 0
6 DBS JO17-3 1 1 0 0 3 2 1 1 0
7 RKSV Nuenen JO17-3 2 1 0 1 3 10 5 5 0
8 RKSV Nuenen JO17-5 3 1 0 2 3 5 12 -7 0
9 Nieuw Woensel JO17-2 3 1 0 2 3 9 18 -9 0
10 Best Vooruit JO17-3 4 0 0 4 0 6 34 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TEC JO17-1 3 3 0 0 9 13 2 11 0
2 DSC JO17-2 3 2 0 1 6 9 4 5 0
3 MEC'07 JO17-1 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
4 OJC ROSMALEN JO17-5 3 0 0 3 0 1 15 -14 0

Training

Berichten

JO17-5

16-09-2017 (laatst gewijzigd op: 22-10-2017)
let op!
De wedstrijd van 28 oktober is weer op 14.45 uur geplaatst !!!


Trainingstijden:
* Dinsdag 20.15 - 21.30; veld 1; kleedkamer 11
* Vrijdag 19.00 - 20.00; veld 5; kleedkamer 11

Wedstrijdprogramma: zie pdf-file en voetbal.nl


Mocht de training / wedstrijd niet doorgaan, laten we dit z.s.m. via de groepsapp weten.


Terug naar boven