0235 Onder 17 competitie (najaar)

OJC ROSMALEN JO17-6

Trainingen

23-08-2017 (laatst gewijzigd op: 05-09-2017)
Het trainingsschema is als volgt:
Maandag 17:00 - 18:00 Veld 6
Donderdag 19:00 - 20:15 Veld 4

Teamleden

Spelers
Daan Brok Speler      
Niels Eijkemans Speler      
Marnix Geltink Speler      
Rick van der Heijden Speler      
Devin Heinrichs Speler      
Tim Hendriks Speler      
Joep Hens Speler      
Matthijs Kuik Speler      
Jan Lommers Speler      
Lucas Mooi Speler      
Guus Philips Speler      
Thijme Rigter Speler      
Coen de Rouw Speler      
Mats van der Steen Speler      
Kevin Wolters Speler      
Kiran van Zon Speler      
Daniel Zoon Speler      
 
Overige teamleden
Fred Heinrichs Trainer/coach
Henk Ruyken Trainer
Pascal Wolters Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Accommodatie Veld Kk thuis Kk uit Aanwezig
C 25-11-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO17-6 BVV/Timmermans Infra JO17-1 Dartel, C.J.M. (Cor) van 58181 Sportpark De Groote Wielen 5 10 24
C 02-12-2017 15:15 DSC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-6 57519 Sportpark Ipperakkeren - -
C 09-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Essche Boys JO17-1 58593 Sportpark De Groote Wielen - -
V 16-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 OJC ROSMALEN JO17-9 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 25-11-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO17-6 BVV/Timmermans Infra JO17-1
C 25-11-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 Essche Boys JO17-1
C 25-11-2017 14:30 RKDVC JO17-3 Wilhelmina'26 JO17-1
C 25-11-2017 14:45 Haarsteeg JO17-2 Hedel JO17-1
C 25-11-2017 15:00 BMC JO17-2 Zwaluw VFC JO17-3
C 25-11-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 DSC JO17-2
C 02-12-2017 15:15 DSC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-6
C 02-12-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Haarsteeg JO17-2
C 02-12-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 Den Dungen JO17-2
C 02-12-2017 13:00 Essche Boys JO17-1 BMC JO17-2
C 02-12-2017 10:15 Wilhelmina'26 JO17-1 Hedel JO17-1
C 02-12-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 RKDVC JO17-3
C 09-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Essche Boys JO17-1
C 09-12-2017 15:00 BMC JO17-2 DSC JO17-2
C 09-12-2017 14:30 RKDVC JO17-3 Zwaluw VFC JO17-3
C 09-12-2017 13:00 Haarsteeg JO17-2 Wilhelmina'26 JO17-1
C 09-12-2017 13:00 Hedel JO17-1 Vlijmense Boys JO17-1
C 09-12-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 BVV/Timmermans Infra JO17-1
C 16-12-2017 14:45 Haarsteeg JO17-2 Essche Boys JO17-1
C 16-12-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 18-11-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Vlijmense Boys JO17-1 56790 2-2
C 18-11-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 DSC JO17-2 56677 1-4
C 18-11-2017 14:30 Essche Boys JO17-1 Den Dungen JO17-2 57758 2-5
C 18-11-2017 12:45 Hedel JO17-1 RKDVC JO17-3 55960 1-3
C 18-11-2017 12:30 Wilhelmina'26 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-6 56374 2-2
C 18-11-2017 15:00 BMC JO17-2 Haarsteeg JO17-2 56063 4-4
C 11-11-2017 14:30 RKDVC JO17-3 BMC JO17-2 55419 1-2
C 11-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Zwaluw VFC JO17-3 56691 3-0
C 11-11-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 58024 1-1
C 11-11-2017 14:45 Haarsteeg JO17-2 BVV/Timmermans Infra JO17-1 58462 1-4
C 11-11-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 Hedel JO17-1 58259 4-1
C 11-11-2017 15:15 DSC JO17-2 Essche Boys JO17-1 58103 3-2
C 04-11-2017 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 Zwaluw VFC JO17-3 56025 4-5
C 04-11-2017 13:00 Hedel JO17-1 DSC JO17-2 56189 2-2
C 04-11-2017 14:30 RKDVC JO17-3 Den Dungen JO17-2 58223 3-1
C 04-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Vlijmense Boys JO17-1 57335 3-5
C 04-11-2017 15:00 BMC JO17-2 BVV/Timmermans Infra JO17-1 58240 3-6
C 28-10-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 BMC JO17-2 57713 3-4
C 28-10-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Hedel JO17-1 57973 2-2
C 28-10-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-6 58813 4-1
C 28-10-2017 15:15 DSC JO17-2 Haarsteeg JO17-2 55480 3-0
C 28-10-2017 13:00 Essche Boys JO17-1 RKDVC JO17-3 58497 5-0
C 25-10-2017 19:00 Haarsteeg JO17-2 Vlijmense Boys JO17-1 58774 0-0
C 21-10-2017 12:00 Wilhelmina'26 JO17-1 Den Dungen JO17-2 55798 0-0
C 14-10-2017 12:00 Wilhelmina'26 JO17-1 Essche Boys JO17-1 56425 6-1
C 14-10-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 DSC JO17-2 58273 1-1
C 14-10-2017 15:00 BMC JO17-2 Den Dungen JO17-2 55423 0-0
C 14-10-2017 14:30 RKDVC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-6 58797 3-4
C 14-10-2017 12:30 Hedel JO17-1 BVV/Timmermans Infra JO17-1 56869 1-4
C 09-10-2017 19:00 OJC ROSMALEN JO17-6 BMC JO17-2 57631 4-5
C 07-10-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 Haarsteeg JO17-2 56049 5-0
C 07-10-2017 15:15 DSC JO17-2 Wilhelmina'26 JO17-1 56036 2-3
C 07-10-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 Zwaluw VFC JO17-3 56686 6-0
C 07-10-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 RKDVC JO17-3 57429 3-1
C 07-10-2017 13:00 Essche Boys JO17-1 Hedel JO17-1 56995 5-1
C 30-09-2017 12:45 Hedel JO17-1 BMC JO17-2 56507 3-6
C 30-09-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 Vlijmense Boys JO17-1 57036 3-2
C 30-09-2017 14:45 Haarsteeg JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-6 56085 6-1
C 30-09-2017 15:15 DSC JO17-2 RKDVC JO17-3 58777 1-0
C 30-09-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Essche Boys JO17-1 58300 1-1
C 23-09-2017 13:00 Essche Boys JO17-1 BVV/Timmermans Infra JO17-1 58011 5-0
C 23-09-2017 15:00 BMC JO17-2 Wilhelmina'26 JO17-1 58333 9-0
C 23-09-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 Zwaluw VFC JO17-3 56153 1-1
C 23-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Hedel JO17-1 56750 0-2
C 23-09-2017 14:30 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-2 58800 2-3
C 23-09-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 DSC JO17-2 56969 5-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BMC JO17-2 8 5 2 1 17 33 21 12 0
2 BVV/Timmermans Infra JO17-1 7 5 0 2 15 24 16 8 0
3 Den Dungen JO17-2 8 4 3 1 15 20 8 12 0
4 DSC JO17-2 8 4 2 2 14 19 14 5 0
5 Vlijmense Boys JO17-1 7 3 2 2 11 21 17 4 0
6 Essche Boys JO17-1 7 3 1 3 10 21 16 5 0
7 Wilhelmina'26 JO17-1 7 2 3 2 9 16 20 -4 0
8 Zwaluw VFC JO17-3 8 1 5 2 8 12 20 -8 0
9 Haarsteeg JO17-2 6 2 1 3 7 14 19 -5 0
10 OJC ROSMALEN JO17-6 8 2 1 5 7 18 27 -9 0
11 RKDVC JO17-3 8 2 0 6 6 13 20 -7 0
12 Hedel JO17-1 8 1 2 5 5 13 26 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
maandag 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
ma 13-11-17 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 20-11-17 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 27-11-17 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 04-12-17 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 11-12-17 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 18-12-17 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 25-12-17 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 01-01-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 08-01-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 15-01-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 22-01-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 29-01-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 05-02-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 12-02-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 19-02-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 26-02-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 05-03-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 12-03-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 19-03-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 26-03-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 02-04-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 09-04-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 16-04-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 23-04-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 30-04-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 07-05-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 14-05-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 21-05-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 28-05-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 04-06-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 11-06-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 18-06-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 25-06-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6

Berichten

Trainingen

23-08-2017 (laatst gewijzigd op: 05-09-2017)
Het trainingsschema is als volgt:
Maandag 17:00 - 18:00 Veld 6
Donderdag 19:00 - 20:15 Veld 4


Terug naar boven