0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO17-6

Trainingen

23-08-2017 (laatst gewijzigd op: 09-02-2018)
Het trainingsschema is als volgt:
Maandag 17:00 - 18:00 Veld 6
Donderdag 19:00 - 20:15 Veld 4

Toernooien:
Zaterdag 2 juni 2018: Everstein
Zaterdag 9 juni 2018: MVV'58 (middag)
Vrijdagavond 15 juni 2018: Thuistoernooi (7x7)

Teamleden

Spelers
Daan Brok Speler      
Niels Eijkemans Speler      
Marnix Geltink Speler      
Rick van der Heijden Speler      
Devin Heinrichs Speler      
Tim Hendriks Speler      
Joep Hens Speler      
Matthijs Kuik Speler      
Jan Lommers Speler      
Lucas Mooi Speler      
Guus Philips Speler      
Thijme Rigter Speler      
Coen de Rouw Speler      
Mats van der Steen Speler      
Kevin Wolters Speler      
Kiran van Zon Speler      
Daniel Zoon Speler      
 
Overige teamleden
Fred Heinrichs Trainer/coach
Henk Ruyken Trainer
Pascal Wolters Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-02-2018 10:15 Haaften JO17-1 LRC JO17-2
C 24-02-2018 11:15 GJS JO17-3 Tricht JO17-2
C 24-02-2018 14:00 Buren JO17-1 MVV'58 JO17-2
C 24-02-2018 14:30 Beesd JO17-1 Heukelum JO17-1
C 24-02-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Woudrichem JO17-1
C 24-02-2018 15:00 Theole JO17-3 Wadenoijen JO17-1G
C 03-03-2018 15:15 Wadenoijen JO17-1G Beesd JO17-1
C 03-03-2018 12:30 Tricht JO17-2 Haaften JO17-1
C 03-03-2018 12:15 Heukelum JO17-1 Buren JO17-1
C 03-03-2018 10:45 Woudrichem JO17-1 GJS JO17-3
C 03-03-2018 10:30 MVV'58 JO17-2 Theole JO17-3
C 03-03-2018 10:00 LRC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-6
C 10-03-2018 15:00 Theole JO17-3 Buren JO17-1
C 10-03-2018 14:30 Beesd JO17-1 MVV'58 JO17-2
C 10-03-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-6 Tricht JO17-2
C 10-03-2018 11:30 Woudrichem JO17-1 LRC JO17-2
C 10-03-2018 11:15 GJS JO17-3 Heukelum JO17-1
C 10-03-2018 10:15 Haaften JO17-1 Wadenoijen JO17-1G
C 17-03-2018 15:15 Wadenoijen JO17-1G OJC ROSMALEN JO17-6
C 17-03-2018 14:00 Buren JO17-1 Beesd JO17-1
C 17-03-2018 12:30 Tricht JO17-2 Woudrichem JO17-1
C 17-03-2018 12:15 Heukelum JO17-1 Theole JO17-3
C 17-03-2018 10:30 MVV'58 JO17-2 Haaften JO17-1
C 17-03-2018 10:00 LRC JO17-2 GJS JO17-3
C 24-03-2018 10:15 LRC JO17-2 MVV'58 JO17-2
C 24-03-2018 10:15 Haaften JO17-1 Theole JO17-3
C 24-03-2018 11:15 GJS JO17-3 Buren JO17-1
C 24-03-2018 11:30 Woudrichem JO17-1 Heukelum JO17-1
C 24-03-2018 12:30 Tricht JO17-2 Wadenoijen JO17-1G
C 24-03-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-6 Beesd JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
V 17-02-2018 15:15 HVCH JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-6 5 - 0
V 03-02-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 OJC ROSMALEN JO17-8 Lith, L.A.M. (Leon) van (Scheidsrechter) 6 - 0
V 20-01-2018 afgelast OJC ROSMALEN JO17-6 OJC ROSMALEN JO17-9 Ruyken, H.A.A. (Henk) (Scheidsrechter)
V 13-01-2018 14:00 CHC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-6
V 16-12-2017 afgelast CHC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-6
C 09-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Essche Boys JO17-1 Veghel, H.A.A. (Henrie) van 58593 -
C 02-12-2017 15:15 DSC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-6 Moensi, A. (Anandpersad) 57519 4 - 2
C 25-11-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO17-6 BVV/Timmermans Infra JO17-1 Dartel, Cor van 58181 3 - 6
C 18-11-2017 12:30 Wilhelmina'26 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-6 56374 2 - 2
C 11-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Zwaluw VFC JO17-3 Rensing, Pascal 56691 3 - 0
C 04-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Vlijmense Boys JO17-1 Ruyken, Henk 57335 3 - 5
C 28-10-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-6 Hanegraaf, Antoine 58813 4 - 1
C 14-10-2017 14:30 RKDVC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-6 Beurden, Jasper van 58797 3 - 4
C 09-10-2017 19:00 OJC ROSMALEN JO17-6 BMC JO17-2 Goedhart, S.L.H. (Stan) 57631 4 - 5
C 30-09-2017 14:45 Haarsteeg JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-6 Zon, Tony van 56085 6 - 1
C 23-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Hedel JO17-1 Ruyken, Henk 56750 0 - 2
B 16-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Teisterbanders JO17-1 Ruyken, Henk 7447 4 - 0
B 13-09-2017 18:30 Buren JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-6 Arkel, Aart van 6988 2 - 4
B 02-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Maliskamp JO17-1 Ruyken, Henk 6713 4 - 5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 18-12-2017 19:30 BMC JO17-2 DSC JO17-2 58491 2-4
C 16-12-2017 12:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 56102 4-1
C 16-12-2017 13:00 RKDVC JO17-3 Zwaluw VFC JO17-3 55842 0-0
C 16-12-2017 14:45 Haarsteeg JO17-2 Essche Boys JO17-1 56218 0-0
C 09-12-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 BVV/Timmermans Infra JO17-1 58013 0-0
C 09-12-2017 14:30 Hedel JO17-1 Vlijmense Boys JO17-1 57538 0-0
C 09-12-2017 13:00 Haarsteeg JO17-2 Wilhelmina'26 JO17-1 56636 0-0
C 09-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Essche Boys JO17-1 58593 0-0
C 02-12-2017 10:15 Wilhelmina'26 JO17-1 Hedel JO17-1 55320 4-3
C 02-12-2017 13:00 Essche Boys JO17-1 BMC JO17-2 57663 0-0
C 02-12-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 RKDVC JO17-3 57446 3-2
C 02-12-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 Den Dungen JO17-2 55437 3-3
C 02-12-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Haarsteeg JO17-2 57653 5-0
C 02-12-2017 15:15 DSC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-6 57519 4-2
C 25-11-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 Essche Boys JO17-1 58746 3-3
C 25-11-2017 14:30 RKDVC JO17-3 Wilhelmina'26 JO17-1 56807 5-1
C 25-11-2017 14:45 Haarsteeg JO17-2 Hedel JO17-1 57258 0-0
C 25-11-2017 15:00 BMC JO17-2 Zwaluw VFC JO17-3 56407 2-1
C 25-11-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO17-6 BVV/Timmermans Infra JO17-1 58181 3-6
C 25-11-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 DSC JO17-2 58040 5-1
C 18-11-2017 12:30 Wilhelmina'26 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-6 56374 2-2
C 18-11-2017 12:45 Hedel JO17-1 RKDVC JO17-3 55960 1-3
C 18-11-2017 14:30 Essche Boys JO17-1 Den Dungen JO17-2 57758 2-5
C 18-11-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 DSC JO17-2 56677 1-4
C 18-11-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Vlijmense Boys JO17-1 56790 2-2
C 18-11-2017 15:00 BMC JO17-2 Haarsteeg JO17-2 56063 4-4
C 11-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Zwaluw VFC JO17-3 56691 3-0
C 11-11-2017 14:30 RKDVC JO17-3 BMC JO17-2 55419 1-2
C 11-11-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 58024 1-1
C 11-11-2017 14:45 Haarsteeg JO17-2 BVV/Timmermans Infra JO17-1 58462 1-4
C 11-11-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 Hedel JO17-1 58259 4-1
C 11-11-2017 15:15 DSC JO17-2 Essche Boys JO17-1 58103 3-2
C 04-11-2017 14:30 RKDVC JO17-3 Den Dungen JO17-2 58223 3-1
C 04-11-2017 13:00 Hedel JO17-1 DSC JO17-2 56189 2-2
C 04-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Vlijmense Boys JO17-1 57335 3-5
C 04-11-2017 15:00 BMC JO17-2 BVV/Timmermans Infra JO17-1 58240 3-6
C 04-11-2017 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 Zwaluw VFC JO17-3 56025 4-5
C 28-10-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 BMC JO17-2 57713 3-4
C 28-10-2017 13:00 Essche Boys JO17-1 RKDVC JO17-3 58497 5-0
C 28-10-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Hedel JO17-1 57973 2-2
C 28-10-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-6 58813 4-1
C 28-10-2017 15:15 DSC JO17-2 Haarsteeg JO17-2 55480 3-0
C 25-10-2017 19:00 Haarsteeg JO17-2 Vlijmense Boys JO17-1 58774 0-0
C 21-10-2017 12:00 Wilhelmina'26 JO17-1 Den Dungen JO17-2 55798 0-0
C 14-10-2017 12:00 Wilhelmina'26 JO17-1 Essche Boys JO17-1 56425 6-1
C 14-10-2017 12:30 Hedel JO17-1 BVV/Timmermans Infra JO17-1 56869 1-4
C 14-10-2017 14:30 RKDVC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-6 58797 3-4
C 14-10-2017 15:00 BMC JO17-2 Den Dungen JO17-2 55423 0-0
C 14-10-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 DSC JO17-2 58273 1-1
C 09-10-2017 19:00 OJC ROSMALEN JO17-6 BMC JO17-2 57631 4-5
C 07-10-2017 13:00 Essche Boys JO17-1 Hedel JO17-1 56995 5-1
C 07-10-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 RKDVC JO17-3 57429 3-1
C 07-10-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 Zwaluw VFC JO17-3 56686 6-0
C 07-10-2017 15:15 DSC JO17-2 Wilhelmina'26 JO17-1 56036 2-3
C 07-10-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 Haarsteeg JO17-2 56049 5-0
C 30-09-2017 15:15 DSC JO17-2 RKDVC JO17-3 58777 1-0
C 30-09-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Essche Boys JO17-1 58300 1-1
C 30-09-2017 14:45 Haarsteeg JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-6 56085 6-1
C 30-09-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 Vlijmense Boys JO17-1 57036 3-2
C 30-09-2017 12:45 Hedel JO17-1 BMC JO17-2 56507 3-6
C 23-09-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 DSC JO17-2 56969 5-3
C 23-09-2017 14:30 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-2 58800 2-3
C 23-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Hedel JO17-1 56750 0-2
C 23-09-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 Zwaluw VFC JO17-3 56153 1-1
C 23-09-2017 15:00 BMC JO17-2 Wilhelmina'26 JO17-1 58333 9-0
C 23-09-2017 13:00 Essche Boys JO17-1 BVV/Timmermans Infra JO17-1 58011 5-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BVV/Timmermans Infra JO17-1 10 8 0 2 24 37 22 15 0
2 BMC JO17-2 10 6 2 2 20 37 26 11 0
3 DSC JO17-2 11 6 2 3 20 28 23 5 0
4 Den Dungen JO17-2 10 5 4 1 19 28 12 16 0
5 Vlijmense Boys JO17-1 9 3 4 2 13 27 23 4 0
6 Wilhelmina'26 JO17-1 10 3 3 4 12 22 32 -10 0
7 Zwaluw VFC JO17-3 11 2 6 3 12 18 22 -4 0
8 Essche Boys JO17-1 8 3 2 3 11 24 19 5 0
9 RKDVC JO17-3 11 3 1 7 10 20 24 -4 0
10 Haarsteeg JO17-2 7 2 1 4 7 14 24 -10 0
11 OJC ROSMALEN JO17-6 10 2 1 7 7 23 37 -14 0
12 Hedel JO17-1 9 1 2 6 5 16 30 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BVV/Timmermans Infra JO17-1 10 8 0 2 24 37 22 15 0
2 BMC JO17-2 10 6 2 2 20 37 26 11 0
3 DSC JO17-2 11 6 2 3 20 28 23 5 0
4 Den Dungen JO17-2 10 5 4 1 19 28 12 16 0
5 Vlijmense Boys JO17-1 9 3 4 2 13 27 23 4 0
6 Wilhelmina'26 JO17-1 10 3 3 4 12 22 32 -10 0
7 Zwaluw VFC JO17-3 11 2 6 3 12 18 22 -4 0
8 Essche Boys JO17-1 8 3 2 3 11 24 19 5 0
9 RKDVC JO17-3 11 3 1 7 10 20 24 -4 0
10 Haarsteeg JO17-2 7 2 1 4 7 14 24 -10 0
11 OJC ROSMALEN JO17-6 10 2 1 7 7 23 37 -14 0
12 Hedel JO17-1 9 1 2 6 5 16 30 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
maandag 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
ma 13-11-17 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 20-11-17 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 27-11-17 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 04-12-17 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 11-12-17 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 18-12-17 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 25-12-17 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 01-01-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 08-01-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 15-01-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 22-01-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 29-01-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 05-02-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 12-02-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 19-02-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 26-02-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 05-03-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 12-03-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 19-03-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 26-03-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 02-04-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 09-04-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 16-04-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 23-04-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 30-04-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 07-05-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 14-05-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 21-05-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 28-05-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 04-06-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 11-06-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 18-06-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6
ma 25-06-18 16:45 - 18:00 6 12 OJC ROSMALEN JO17-6

Berichten

Trainingen

23-08-2017 (laatst gewijzigd op: 09-02-2018)
Het trainingsschema is als volgt:
Maandag 17:00 - 18:00 Veld 6
Donderdag 19:00 - 20:15 Veld 4

Toernooien:
Zaterdag 2 juni 2018: Everstein
Zaterdag 9 juni 2018: MVV'58 (middag)
Vrijdagavond 15 juni 2018: Thuistoernooi (7x7)


Terug naar boven