0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

OJC ROSMALEN JO14-1

Materiaaldienst:

07-02-2018
- februari : Bink, Jop en Tijs
- maart : Ravi, Sven en Tijn
- april : Rik, River en Swen
- mei : Jaap, Melle en Sem
- juni : Lucas, Olivier en Rick

Teamleden

Spelers
Jaap van Eijl Speler      
Jop Goossens Speler      
Tijs Gruben Speler      
Sem Hazenberg Speler      
Sven Heesakkers Speler      
Lucas Klerks Speler      
Ravi van Koningsveld Speler      
Tijn Kretschmann Speler      
Rick de Laak Speler      
Bink van Leeuwen Speler      
Olivier Meelhuysen Speler      
Rik van den Oord Speler      
Swen van der Poel Speler      
Melle Salfischberger Speler      
River Scheepens Speler      
 
Overige teamleden
Nick Scheepens Trainer
Rolf Goossens Leider
Peter Kretschmann Grensrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand Verslag
T 17-06-2018 n.n.b. toernooi Wilhelmina OJC ROSMALEN JO14-1
T 09-06-2018 n.n.b. toernooi OJC ROSMALEN OJC ROSMALEN JO14-1
T 02-06-2018 n.n.b. toernooi RWB OJC ROSMALEN JO14-1
V 28-05-2018 19:00 OJC ROSMALEN JO14-1 Wellfield school Goedhart, S.L.H. (Stan) (Scheidsrechter)
C 26-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO14-1 Baardwijk JO14-1 P. (Peter) Kretschmann 111702 16 - 0
C 19-05-2018 09:45 Groot-Ammers JO14-1 OJC ROSMALEN JO14-1 A.A. (Arie-Auke) vanMiddelkoop 111693 0 - 12
C 12-05-2018 12:45 Unitas'59 JO14-2 OJC ROSMALEN JO14-1 J.M. (Hans) Nas 111686 2 - 1
C 07-05-2018 19:00 OJC ROSMALEN JO14-1 ODC JO14-2 P. (Peter) Kretschmann 111650 11 - 0
C 05-05-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO14-1 Herovina JO14-1 P. (Peter) Kretschmann 111652 3 - 1
C 14-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO14-1 Vlijmense Boys JO14-1 P. (Peter) Kretschmann 139314 6 - 0
C 07-04-2018 10:15 Asperen JO14-1 OJC ROSMALEN JO14-1 P. (Peter) Kretschmann 111524 1 - 11
C 31-03-2018 11:00 SV BLC JO14-1 OJC ROSMALEN JO14-1 P. (Peter) Kretschmann 111341 1 - 10
C 24-03-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO14-1 Emplina JO14-3 P. (Peter) Kretschmann 111695 11 - 0
C 17-03-2018 10:30 Leerdam Sport'55 JO14-1 OJC ROSMALEN JO14-1 P. (Peter) Kretschmann 111812 1 - 4
V 10-03-2018 13:00 Den Dungen JO15-2 OJC ROSMALEN JO14-1 0 - 13
C 10-03-2018 vervallen OJC ROSMALEN JO14-1 GJS JO14-2 111669
V 03-03-2018 afgelast OJC ROSMALEN JO14-1 OJC ROSMALEN JO15-7 Goedhart, S.L.H. (Stan) (Scheidsrechter)
V 24-02-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO14-1 OJC ROSMALEN JO15-5 Coolen, J. (Joris) (Scheidsrechter) 0 - 2
V 03-02-2018 13:00 BMC JO15-2 OJC ROSMALEN JO14-1 1 - 2
V 27-01-2018 vervallen TOP JO15-2 OJC ROSMALEN JO14-1
T 20-01-2018 n.n.b. Unitas'30 OJC ROSMALEN JO14-1 2e
V 13-01-2018 13:00 Avanti'31 JO15-2 OJC ROSMALEN JO14-1 0 - 4
V 16-12-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO14-1 Zwaluw VFC JO15-3 Hubers, T. (Tiny) (Scheidsrechter) 2 - 4
C 09-12-2017 12:30 BVV/Timmermans Infra JO15-1 OJC ROSMALEN JO14-1 59950 -
C 02-12-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO14-1 Zwaluw VFC JO15-2 Kok, Marcel de 61196 0 - 4
C 25-11-2017 11:30 Jong Brabant JO15-2 OJC ROSMALEN JO14-1 Peters, Bart 62727 4 - 1
C 18-11-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO14-1 WSC JO15-2 Coolen, Joris 60143 5 - 3
C 11-11-2017 vervallen CHC JO15-1 OJC ROSMALEN JO14-1 63528
C 04-11-2017 13:00 Vlijmense Boys JO15-1 OJC ROSMALEN JO14-1 Gokke, J.A.N. (Hans) 61736 6 - 0
C 28-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO14-1 Boxtel JO15-1 Rensing, Pascal 61613 0 - 7
C 21-10-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO14-1 Gilze JO15-1 Coolen, Joris 95198 0 - 1
C 14-10-2017 vervallen OJC ROSMALEN JO14-1 Maliskamp JO15-1 63096
C 07-10-2017 11:30 Nemelaer JO15-1 OJC ROSMALEN JO14-1 Osch, Johan van 62886 6 - 2
C 30-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO14-1 SC 't Zand JO15-3 Goedhart, S.L.H. (Stan) 62381 5 - 4
C 23-09-2017 vervallen Nieuwkuijk JO15-1 OJC ROSMALEN JO14-1 60138
V 20-09-2017 19:00 Boskant JO15-1 OJC ROSMALEN JO14-1
B 16-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO14-1 Zwaluw VFC JO15-2 8808 6 - 3
B 09-09-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO14-1 DBS JO15-2 Pennings, Hans 8201 3 - 3
B 02-09-2017 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 OJC ROSMALEN JO14-1 Valkhof, Jan 8013 4 - 2
T 26-08-2017 n.n.b. Marvilde OJC ROSMALEN JO14-1 2e
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 02-06-2018 11:00 Emplina JO14-3 Unitas'59 JO14-2 111397 0-0
C 02-06-2018 12:45 Baardwijk JO14-1 Asperen JO14-1 111658 0-0
C 02-06-2018 11:15 ODC JO14-2 Vlijmense Boys JO14-1 139312 0-0
C 26-05-2018 12:45 Unitas'59 JO14-2 Leerdam Sport'55 JO14-1 111477 0-0
C 26-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO14-1 Baardwijk JO14-1 111702 0-0
C 26-05-2018 10:30 Asperen JO14-1 ODC JO14-2 111343 0-0
C 26-05-2018 11:00 Herovina JO14-1 Vlijmense Boys JO14-1 139318 0-0
C 26-05-2018 11:00 SV BLC JO14-1 Emplina JO14-3 111728 0-0
C 19-05-2018 12:45 Baardwijk JO14-1 Herovina JO14-1 111367 0-0
C 19-05-2018 11:00 Emplina JO14-3 Asperen JO14-1 111765 0-0
C 19-05-2018 13:00 Vlijmense Boys JO14-1 Unitas'59 JO14-2 139317 0-0
C 19-05-2018 09:45 Groot-Ammers JO14-1 OJC ROSMALEN JO14-1 111693 0-0
C 19-05-2018 12:45 ODC JO14-2 SV BLC JO14-1 111573 0-0
C 16-05-2018 19:30 Unitas'59 JO14-2 Herovina JO14-1 111445 0-0
C 12-05-2018 10:30 Leerdam Sport'55 JO14-1 Vlijmense Boys JO14-1 139316 0-7
C 12-05-2018 12:45 Unitas'59 JO14-2 OJC ROSMALEN JO14-1 111686 2-1
C 12-05-2018 10:00 Asperen JO14-1 SV BLC JO14-1 111424 0-0
C 12-05-2018 11:30 Herovina JO14-1 Groot-Ammers JO14-1 111415 3-0
C 12-05-2018 11:00 Emplina JO14-3 Baardwijk JO14-1 111582 0-3
C 09-05-2018 19:00 Herovina JO14-1 Leerdam Sport'55 JO14-1 111362 4-2
C 07-05-2018 19:00 OJC ROSMALEN JO14-1 ODC JO14-2 111650 11-0
C 07-05-2018 19:00 Vlijmense Boys JO14-1 Emplina JO14-3 139309 5-2
C 05-05-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO14-1 Herovina JO14-1 111652 3-1
C 05-05-2018 10:30 Leerdam Sport'55 JO14-1 Asperen JO14-1 111382 3-1
C 05-05-2018 09:45 Groot-Ammers JO14-1 Vlijmense Boys JO14-1 139310 1-6
C 05-05-2018 12:45 Baardwijk JO14-1 Unitas'59 JO14-2 111501 1-10
C 05-05-2018 11:00 Emplina JO14-3 ODC JO14-2 111307 2-2
C 28-04-2018 11:15 ODC JO14-2 Baardwijk JO14-1 111447 1-1
C 21-04-2018 09:45 Groot-Ammers JO14-1 Emplina JO14-3 111601 2-3
C 21-04-2018 11:00 SV BLC JO14-1 Herovina JO14-1 111437 1-3
C 21-04-2018 12:45 Baardwijk JO14-1 Leerdam Sport'55 JO14-1 111780 1-4
C 21-04-2018 13:00 Vlijmense Boys JO14-1 Asperen JO14-1 139315 7-5
C 14-04-2018 12:30 Herovina JO14-1 Asperen JO14-1 111352 3-8
C 14-04-2018 11:30 Groot-Ammers JO14-1 Baardwijk JO14-1 111814 3-3
C 14-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO14-1 Vlijmense Boys JO14-1 139314 6-0
C 14-04-2018 11:00 SV BLC JO14-1 Unitas'59 JO14-2 111790 0-3
C 14-04-2018 10:30 Leerdam Sport'55 JO14-1 ODC JO14-2 111690 2-1
C 07-04-2018 12:45 ODC JO14-2 Groot-Ammers JO14-1 111673 4-2
C 07-04-2018 12:45 Baardwijk JO14-1 SV BLC JO14-1 111503 3-3
C 07-04-2018 10:15 Asperen JO14-1 OJC ROSMALEN JO14-1 111524 1-11
C 07-04-2018 12:45 Emplina JO14-3 Leerdam Sport'55 JO14-1 111326 2-4
C 31-03-2018 11:00 SV BLC JO14-1 OJC ROSMALEN JO14-1 111341 1-10
C 31-03-2018 12:45 Unitas'59 JO14-2 Groot-Ammers JO14-1 111519 2-1
C 24-03-2018 10:30 Asperen JO14-1 Unitas'59 JO14-2 111568 4-7
C 24-03-2018 10:30 Leerdam Sport'55 JO14-1 Groot-Ammers JO14-1 111315 0-2
C 24-03-2018 12:30 SV BLC JO14-1 Vlijmense Boys JO14-1 139313 1-2
C 24-03-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO14-1 Emplina JO14-3 111695 11-0
C 24-03-2018 11:00 Herovina JO14-1 ODC JO14-2 111762 7-1
C 17-03-2018 10:30 Leerdam Sport'55 JO14-1 OJC ROSMALEN JO14-1 111812 1-4
C 17-03-2018 09:45 Groot-Ammers JO14-1 SV BLC JO14-1 111744 3-3
C 10-03-2018 12:45 Unitas'59 JO14-2 ODC JO14-2 111310 8-0
C 10-03-2018 11:00 SV BLC JO14-1 Leerdam Sport'55 JO14-1 111704 3-0
C 10-03-2018 13:00 Vlijmense Boys JO14-1 Baardwijk JO14-1 139311 2-0
C 10-03-2018 10:15 Asperen JO14-1 Groot-Ammers JO14-1 111791 4-1
C 10-03-2018 12:30 Herovina JO14-1 Emplina JO14-3 111609 4-3
C 24-02-2018 08:30 Asperen JO14-1 GJS JO14-2 111815 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Nr. Eindstand
C 16-12-2017 12:30 BVV/Timmermans Infra JO15-1 Jong Brabant JO15-2 62014 0-0
C 16-12-2017 11:15 WSC JO15-2 Gilze JO15-1 95195 4-0
C 09-12-2017 13:15 Boxtel JO15-1 WSC JO15-2 60423 0-0
C 09-12-2017 12:30 BVV/Timmermans Infra JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-4 59950 0-0
C 09-12-2017 11:30 Jong Brabant JO15-2 Gilze JO15-1 95204 3-0
C 09-12-2017 11:30 Zwaluw VFC JO15-2 Vlijmense Boys JO15-1 61060 0-0
C 02-12-2017 11:30 Nemelaer JO15-1 BVV/Timmermans Infra JO15-1 62841 1-1
C 02-12-2017 14:30 SC 't Zand JO15-3 Jong Brabant JO15-2 61361 1-8
C 02-12-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-4 Zwaluw VFC JO15-2 61196 0-4
C 02-12-2017 13:00 Vlijmense Boys JO15-1 Boxtel JO15-1 60117 6-0
C 25-11-2017 12:30 BVV/Timmermans Infra JO15-1 Vlijmense Boys JO15-1 62974 0-5
C 25-11-2017 11:30 Zwaluw VFC JO15-2 Boxtel JO15-1 62505 1-6
C 25-11-2017 11:30 Jong Brabant JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-4 62727 4-1
C 25-11-2017 12:25 WSC JO15-2 SC 't Zand JO15-3 63040 0-1
C 18-11-2017 11:30 Jong Brabant JO15-2 Zwaluw VFC JO15-2 60322 3-5
C 18-11-2017 13:15 Boxtel JO15-1 BVV/Timmermans Infra JO15-1 60020 6-0
C 18-11-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-4 WSC JO15-2 60143 5-3
C 18-11-2017 09:00 Nemelaer JO15-1 Gilze JO15-1 95202 3-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO14-1 10 9 0 1 27 85 6 79 0
2 Unitas'59 JO14-2 10 9 0 1 27 50 14 36 0
3 Vlijmense Boys JO14-1 10 8 1 1 25 36 18 18 0
4 Herovina JO14-1 10 5 0 5 15 27 26 1 0
5 SV BLC JO14-1 10 4 2 4 14 22 29 -7 0
6 Asperen JO14-1 10 4 0 6 12 40 43 -3 0
7 Leerdam Sport'55 JO14-1 10 4 0 6 12 16 30 -14 0
8 ODC JO14-2 10 2 3 5 9 15 37 -22 0
9 Baardwijk JO14-1 10 2 3 5 9 15 46 -31 0
10 Groot-Ammers JO14-1 10 1 2 7 5 15 40 -25 0
11 Emplina JO14-3 10 1 1 8 4 19 51 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO15-2 3 2 0 1 6 15 8 7 0
2 SV Valkenswaard JO15-2 3 2 0 1 6 8 10 -2 0
3 OJC ROSMALEN JO15-4 3 1 1 1 4 11 10 1 0
4 DBS JO15-2 3 0 1 2 1 3 9 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vlijmense Boys JO15-1 8 8 0 0 24 67 6 61 0
2 Boxtel JO15-1 8 6 1 1 19 42 13 29 0
3 Zwaluw VFC JO15-2 8 6 0 2 18 33 15 18 0
4 Nemelaer JO15-1 9 4 2 3 14 19 25 -6 0
5 SC 't Zand JO15-3 9 4 0 5 12 21 38 -17 0
6 Jong Brabant JO15-2 8 3 0 5 9 23 23 0 0
7 WSC JO15-2 8 2 1 5 7 13 22 -9 0
8 OJC ROSMALEN JO15-4 8 2 0 6 6 13 35 -22 0
9 Gilze JO15-1 9 2 0 7 6 8 45 -37 0
10 BVV/Timmermans Infra JO15-1 7 1 2 4 5 8 25 -17 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer periode team
maandag 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
ma 13-11-17 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 20-11-17 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 27-11-17 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 04-12-17 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 11-12-17 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 18-12-17 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 25-12-17 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 01-01-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 08-01-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 15-01-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 22-01-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 29-01-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 05-02-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 12-02-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 19-02-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 26-02-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 05-03-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 12-03-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 19-03-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 26-03-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 02-04-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 09-04-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 16-04-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 23-04-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 30-04-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 07-05-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 14-05-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 21-05-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 28-05-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 04-06-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 11-06-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 18-06-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
ma 25-06-18 19:00 - 20:15 6 26 OJC ROSMALEN JO14-1
woensdag 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer periode team
wo 08-11-17 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 15-11-17 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 22-11-17 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 29-11-17 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 06-12-17 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 13-12-17 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 20-12-17 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 27-12-17 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 03-01-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 10-01-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 17-01-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 24-01-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 31-01-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 06-06-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 13-06-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 20-06-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1
wo 27-06-18 18:00 - 19:00 4 25 OJC ROSMALEN JO14-1

Berichten

Materiaaldienst:

07-02-2018
- februari : Bink, Jop en Tijs
- maart : Ravi, Sven en Tijn
- april : Rik, River en Swen
- mei : Jaap, Melle en Sem
- juni : Lucas, Olivier en Rick


Terug naar boven